رفتن به مطلب

مشکل عجیب گرافیک من تو بازی

ArshiX
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من حدود اخرای تابستون بود که سیستمو خریدم 

خیلی خوب کار میکرد و ازش کاملا راضی بودم .یروز تو csgo برای اولین بار یه سری نقطه(یا پیسکل) سبز روی تکسچرا وقتی که تو گیم صفحه رو تکون میدادم  رو صفحه می اومد اولش اومدم سیستمو ریستارت کردم درست شد ولی بعد چند روز دوباره می اومد ولی هر دفعه با ریستارت کردن یا ری اینستال کردن درایور درست میشد .الان هم خیلی رو مخه مبخواستم بدونم مشکل دقیقا از چیه؟؟!! چون سیستمو مدت خیلی کمیه خریدم(اورکلاک نکردم)

اینم کانفیگ سیستم

Msi B350 tomahawk

Amd ryzen5 1600

Msi gtx1060 6gb gaming x

G.skill ripjaws V 8gb 3000mhz cl15

Antec hcg 620w

Seagate barracuda 2tb

ممنون میشم اگه کمک کنید.?

لینک به دیدگاه

سلام فقط روی csgo مشکلتون هست؟ آیا بازی رو Verify کردین؟

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

سلام فقط روی csgo مشکلتون هست؟ آیا بازی رو Verify کردین؟

اگه منظورتون خرید بازیه که بله ۲ ساله بازیو خریدم 

مشکل قبلا فقط توی سی اس بود اما جدیدا تو رینبو هم اینطور شده!

مشکل تو بازی رینبو هم هست 

ویرایش شده توسط ArshiX
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ArshiX گفته است :

اگه منظورتون خرید بازیه که بله ۲ ساله بازیو خریدم 

مشکل قبلا فقط توی سی اس بود اما جدیدا تو رینبو هم اینطور شده!

مشکل تو بازی رینبو هم هست 

والا منظورم این بود بعضی موقع ها فایلای بازی حذف میشن حالا بنا به دلایلی شما زا روی استیم کلیک راست کنی بری به قسمت Properties گزینه Verify هست که فایلای بازیرو چک میکنه و اگه فایلی معیوب باشه دوباره دانلودش میکنه.

اگه با درایور های مختلفم اوکی نشد (البته یادت باشه از برنامه DDU کامل درایور گرافیک رو پاک کنی و بعد نسخه جدیدترشو نصب کنید) گرافیک رو روی یه سیستم دیگه تست کنید اگه بازم مشکل داشت که بفرتسید گارانتی

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

والا منظورم این بود بعضی موقع ها فایلای بازی حذف میشن حالا بنا به دلایلی شما زا روی استیم کلیک راست کنی بری به قسمت Properties گزینه Verify هست که فایلای بازیرو چک میکنه و اگه فایلی معیوب باشه دوباره دانلودش میکنه.

اگه با درایور های مختلفم اوکی نشد (البته یادت باشه از برنامه DDU کامل درایور گرافیک رو پاک کنی و بعد نسخه جدیدترشو نصب کنید) گرافیک رو روی یه سیستم دیگه تست کنید اگه بازم مشکل داشت که بفرتسید گارانتی

بنظرتون امکان داره مشکل ازمانیتور باشه؟

چون درایور هارو چندین بار لغو نصب و حتی درایور قدیمی هم نصب کردم ولی بعد یه مدت دوباره اینطوری میشد

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، ArshiX گفته است :

بنظرتون امکان داره مشکل ازمانیتور باشه؟

چون درایور هارو چندین بار لغو نصب و حتی درایور قدیمی هم نصب کردم ولی بعد یه مدت دوباره اینطوری میشد

والا مانیتور خیلی بعید به نظر میرسه مشکل داشته باشه چون اگه مانیتورتون مشکل داشته باشه کلا روی خود صفحه ویندوز و عکس ها هم تصاویر رو بهم ریخته باید نشون بده قاعدتا ، اما میتونه از کابل اتصال مانیتور به گرافیک باشه

هرچند که شما میگید گرافیک روی لود تکسچر هارو سبز نشون میده

بار هم میگم برای اطمینان بذارید روی یه سیستم دیگه گرافیک رو تست کنید

لینک به دیدگاه

شما گرافیکت مشکل پیدا کرده 

به مرور زمان اون نقاط سبز بیشتر میشه 

لینک به دیدگاه

سلام. منظور شما از مشاهده نقاط سبز احتمالا آرتیفکت هست. یه تستی بکنین:

با برنامه msi afterburner مقدار مموری کلاک رو 25 مگاهرتز کاهش بدید و تست کنید اگر باز آرتیفکت مشاهده کردین کور کلاک رو هم 25 مگاهرتز کاهش بدین

اگر درست نشد احتمالا مموری یا GPU و یا حتی مدار تغذیه کارت شما مشکل پیدا کرده و متسفانه پیشرفت میکنه تا موقعی ک کارت کلا از کار بیوفته. اگر تست کردین و ب نتیجه نرسیدین کارت رو ببرین گارانتی برای تعویض چون کاریش نمیشه کرد

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

مرسی بابت راهنمایی حتما انجام میدم

ولی متاسفانه مشکل اینه من ممکنه تا ۱ هفته هم گیم بزنم مشکلی نباشه دلی یدفعه اینطور میشه

گرافیک هم به گارانتی میبرم ببینم چشه 

اینم از شانس ما بعد ۳ سال خریدن پیسی:/

و اینکه امکان داره مشکل از سازگاری رم باشه چون شنیدم ریپجاوزا با رایزن سازگار نیستن???

ویرایش شده توسط ArshiX
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...