رفتن به مطلب

با 5000 تومان میشه چیکار کرد؟!

DPSYS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود بر همه دوستان همراهان همیشگی

مجددا برای تایم کوتاهی برگشتم تا سری به تاپیک بزنم و ادامه نظرات رو بخونم.

دوستان همچنان نظرات جالبی رو ارائه دادن که ازشون ممنونم ولی متاسفانه وقتی  میخوام به شما عزیزان لایک بدم با پیغام Sorry.You cannot add any more reactions today! مواجه میشم که خودتون در جریانش هستید!

میدونم عزیزان این جور تاپیک ها یا کلا این جور برنامه ها که قراره یه چیزی رو معرفی کنه یا مطلب خاصی رو بیان کنه ، ذهن آدم رو درگیر میکنه مخصوصا موقعی که خودت هم درمسیر اون  موضوع قرار بگیری و درگیرش بشی و ممکنه الان دوستان در ذهنشون افکار متفاوتی داشته باشند و در واقع این میتونه یک چالش ذهنی و فکری هم باشه که اگه شما عزیزان بیشتر روی این سواله با 5000 تومان چیکار میشه کرد تمرکز و فکر کنید میتونید به نتیجه های جالبی دست پیدا کنید همونطور که دیگر دوستان عزیز به نتایج خوبی رسیدن؟!

دوستان بازهم میگم نتیجه این تاپیک چیزی مانند امثال  محک و کارهایی که سلبریتی ها انجام دادن  و... نیست و قرار هم نیست شما ریالی به من یا به کسی بدید یا موسسه تشکیل بدیم و نمیدونم سیستم جمع کنیم و یا شرکت های هرمی و... دوستان در جریان باشید که اگه قرار بود این کار به نحوی کلاهبرداری یا فریب کاری و یا هر کاری در این زمینه ها باشه مسلما بنده با یه نیو یوزر و گمنام میومدم و یه جور دیگه تاپیک رو شروع می کردم و از این دست ترفندها... ولی خب خوشبختانه بنده میشه گفت از کاربرای با سابقه خوب هستم ( البته قصدم ریا و تعریف از خود نیست ) اینو صرف خاطر اعتمادسازی دوستان عرض کردم!

در کل نتیجه هیچ کدوم از این هایی که گفته شد نیست و همونطور که گفتم نتیجه این تاپیک فقط به نفع شما بر وبچه های کامپیوتریه که بتونید با 5000 تومان یه کار خاص انجام بدید؟!!

دوستان ادامه بدید و زیاد عجول نباشید شاید فکرهای بهتری هم به ذهنتون رسید؟!

البته این خدمتتون عرض کنم که قرار هم نیست این تاپیک مدت زیادی طول بکشه و بزودی زود به نتیجه میرسه! یکم دندون رو جیگر بذارید دوستان گرامی...

باز هم از حضور دوستان در این تاپیک تشکر میکنم و منتظر ادامه نظرات هستم...:x

• لایک 2
لینک به دیدگاه

بنظرم شمت میخواین با یه محصول دست ساز دیگه مارو شگفت زده کنید که هزینه ساختش 5 تومن هست!یا یک محصولی مدنظرتونه که 5 تومن هست!

شایدم میخواین قرعه کشی کنین جایزه بدین?

• لایک 1
لینک به دیدگاه

مفید ترین کاری که به ذهنم میرسه اینه که بدمش به کسی که به کارش بیاد

لینک به دیدگاه

من فکر کنم همونطور که دوستمون اشاره کردن یه محصول بسیار عالی وکاربردی دیگه رو میخاید معرفی کنید وآموزش ساختشو بزارید که با 5تومن میشه درستش کرد.واحتمالا اون یه موس پد RGB هست;).(البته اینو همینطوری گفتم هرجور حساب کنی 5تومن بیشتر میشه نوار5050متری 10تومن فکر کنم باشه بقیش بماندO.o)

• لایک 1
لینک به دیدگاه

حساب کردم اگه هرکس 5 تومن به من بده میتونم کارت گرافیک برای عید بخرم 

پس هرکس پست گذاشت 5 تومن برای من حساب میشه اخر تایپک از همه میگیرم :27_sunglasses:

• لایک 2
لینک به دیدگاه

میشه یه چسب تریاک مشتی گرفت با  اصغر جسد پای پیکنیک نشست و اوهام کرد

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، DPSYS گفته است :

دوستان ادامه بدید و زیاد عجول نباشید شاید فکرهای بهتری هم به ذهنتون رسید؟!

دوست عزیز، هر چه این تاپیک ادامه پیدا کنه، حجم انتظارات از پاسخ شما بالاتر میره و اگر پاسخ شما به اندازه انتظاراتی که بوجود آوردید نباشه، هم تاپیک رو می بندم و هم درخواست اخراج شما رو از مدیر انجمن خواهم داشت. این تاپیک رسما یک اسپمه، مگر اینکه زودتر تکلیفش رو مشخص کنید. نکنید به زودی بسته میشه.

• لایک 5
لینک به دیدگاه

والا هزار تا از این ۵۰۰۰ تومن رو داشته باشم کار خاصی نمیتونم باهاش بکنم

من میدم به یه نیازمند

لینک به دیدگاه

اخه این چه بازیه.خب زودتر بگین قصدتون چیه؟فک کنم سرکاری باشه و الکی  هی کامنت میذارن دوستان.ادمین  عزیز لطفا سرو ته قضیه رو زودتر مشخص کن

ویرایش شده توسط Yasin.s
لینک به دیدگاه

پنج هزار تومان رو میدم شرکت ام اس ای و یه خازن smd گرافیک rtx 2080 ti gaming x trio میگیرم تا شاید در 90 سالگی بتونم این گرافیک رو داشته باشم ?

• لایک 1
لینک به دیدگاه

بنده این 5000 تومان رو میدم به صاحب تاپیک که فقط زودتر بگن موضوع چیه ?

والا مردیم از کنجکاوی و حس فوزولی ?

• لایک 2
لینک به دیدگاه

تا ولیعصر با مترو میرم و خریدم حضوری انجام میدم تا اینکه سفارش بدم و هزینه پیک بدم! 

هم فال است و هم تماشا

لینک به دیدگاه

@Hamed لطفا رسیدگی کنید تاپیک اسپم است

ویرایش شده توسط alo400
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Yasin.s گفته است :

اخه این چه بازیه.خب زودتر بگین قصدتون چیه؟فک کنم سرکاری باشه و الکی  هی کامن میذارن دوستان.ادیمن عزیز لطفا سرو ته قضیه رو زودتر مشخص کن

در 1 ساعت قبل، alo400 گفته است :

@Hamed لطفا رسیدگی کنید تاپیک اسپم است

دوستان بهتره مقداری صبر کنید درسته که استارتر یکم زیادی طولش دادن اما حتما ایده نابی دارن وبنظرم میتونه همون ساخت چیزی بدردبخور باشه (محتمل ترین گزینه موس پد rgb هست)

به آخرین پیام ایشون در تاپیک جالب قدیمیشون توجه کنید?

ویرایش شده توسط alimogharehabed
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Good gamer گفته است :

? خدا این انسان های کوشا در علم رو حفظ کنه، اگه اینا نبودن همون 2 دقیقه هم نبود سرانه مطالعمون :)

عالم دانش پژوه رو مسخره می کنی هم شهری؟!?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر بانکی باشه که سالی 20 درصد سود بده میشه گذاشتش بانک و بهش دست نزد تا سود هر سالش هم بیاد روش ، حدود 100 سال دیگه  400 میلیارد تومن خواهد شد ?

اگه باور نمیکنین حساب کنین

حالا این که 100 سال دیگه با 400 میلیارد تومن چی بشه خرید بماند

ویرایش شده توسط Bahman
  • لایک 4
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...