رفتن به مطلب

منتظر کاهش شدید قیمت درایوهای SSD تا نیمه دوم سال 2019 باشید!

Recommended Posts

• کاربر ویژه

231ae52cad41e9080a8f4e2ac37b630f.jpg

گزارش شده که قیمت درایوهای SSD به طور فزآینده ای در حال کاهش است.گفته میشود علت این افت قیمت ، کاهش تقاضا در بخش هایی از بازار نظیر نوت بوک ها  و گوشی های هوشمند است.در مقایسه با سال گذشته این قیمت ها میتوانند در سال جاری حتی به نصف نیز کاهش پیدا کند.بر همین مبنا ، تولید کنندگان حافظه های NAND ، تصمیم گرفته اند که تولیدات خود را کاهش دهند.علاوه بر اینها انتظار میرود که سرمایه گذاری ها در این بخش حدود دو درصد کاهش پیدا کند.

09b5eb8e7980159db22ddfe385edba99.png

موسسه DRAMeXchange پیش بینی کرد که احتمالا قیمت محصولات فلش در سه ماهه اول سال 2019 ، تا 20 درصد کاهش پیدا می کند.این روند کاهشی در سه ماهه دوم  سال گذشته تا 15 درصد و در طول دو ماه گذشته 10 درصد به ازای هر سهم ادامه یافته است.برای امسال نیز پیش بینی شده ، قیمت حافظه های فلش به نصف کاهش خواهد یافت.برای مثال میتوانید نمودار کاهش قیمتی درایو  Crucial BX500 480GB که در تابستان 2018عرضه شده را مشاهده کنید.

منبع : Guru3d

مترجم : محمد فتحی

لینک به دیدگاه

توی ایران هر چی دلار پایین میاد قیمتها بالا میره !!!!!!!!!!!!!!  قرارم نیستش قیمت SSD در ایران پایین بیاد مطمئن هستم 

لینک به دیدگاه

در در 1397/10/25, 01:46:42، nasabam گفته است :

توی ایران هر چی دلار پایین میاد قیمتها بالا میره !!!!!!!!!!!!!!  قرارم نیستش قیمت SSD در ایران پایین بیاد مطمئن هستم 

موافقم. این خبر واسه کشورایی خوبه که ثبات اقتصادی دارن نه ایران که هر روز یه قیمته جنس

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این روزا ثبات نرخ ارز یه رویا شده!

کاهش پیش کش...

عنان کار از دست بالایی ها در رفته و رویه تغیر قیمت ها کاملا به دست دلالان و واردکننده های محترم افتاده.

لینک به دیدگاه

این ملتی که من دیدم از خبر بالا دقیقیا میچسبن به اون کاهش تولید و با این بهونه قیمت ها رو میبرن بالاتر و متاسفانه کور هستن و چشمشون اون کاهش قیمت رو نمیبینه؟!

امیدوارم که اینطوری نشه و قیمت ها هم کاهش پیدا کنه...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در هر صورت دوستان توجه کنن که این کاهش قیمتها در هر زمینه ای شامل حال ماها ( ایران ) نمیشه .... این خبرها فقط محض اطلاع رسانیه !!!!

قبل عید و بعد عید هم منتظر جمعه سیاه ( از اون بابت سیاه ) باشید

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، hd5870 گفته است :

در هر صورت دوستان توجه کنن که این کاهش قیمتها در هر زمینه ای شامل حال ماها ( ایران ) نمیشه .... این خبرها فقط محض اطلاع رسانیه !!!!

هزار لایک -ماه اسفند همه چی گرون میشه مخصوصا دلار بدجور میره بالا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، nasabam گفته است :

هزار لایک -ماه اسفند همه چی گرون میشه مخصوصا دلار بدجور میره بالا

تنها آرزوی ما جوانان الان فقط کاهش قیمت دلاره (آرزو بر جوانان عیب نیست)!!!! که فک کنم دست یابی به همچین آرزویی جزء محالات باشه  ... هر موقع به همچین آرزویی برسیم بقیش خودش درست میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، HeX گفته است :

این روزا ثبات نرخ ارز یه رویا شده!

کاهش پیش کش...

عنان کار از دست بالایی ها در رفته و رویه تغیر قیمت ها کاملا به دست دلالان و واردکننده های محترم افتاده.

در ۱ ساعت قبل، hd5870 گفته است :

دوستان نترسید حتما در ایران هم ارزون میشه ، منتها صرفا وقتی که من تصمیم بگیرم یه SSD بفروشم :|  به دلارم کار نداره ، کافیه اراده کنم تا بخوره تو سرش :| 

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Farjam گفته است :

دوستان نترسید حتما در ایران هم ارزون میشه ، منتها صرفا وقتی که من تصمیم بگیرم یه SSD بفروشم :|  به دلارم کار نداره ، کافیه اراده کنم تا بخوره تو سرش :| 

درود دادا فرجام

آقا دمت گرم یه بزرگی کن و یه SSD بذار برافروش تا بلکه گره از مشکلات جوانان بگشایی:D ما هم شدیدا نیاز مندش هستیم...

لینک به دیدگاه

خارجی ها هر حرفی که زدند بهش عمل کردند ولی  ما ایرانیا خصوصا اون بچه های بالا حرف میزنند بهش عمل نمیکنند که هیچ تازه قول هم میدند دهنشونو سرویس . نمونه اش همین قیمت رم  انصافا پارسال گفته بودند که قیمت رم تا اخر سال ۲۰۱۸ بخاطر کمبود مواد اولیه تولید بالا خواهد رفت و  احتمالا با  تامین مواد اولیه در ۲۰۱۹ قیمت ها کاهش پیدا میکند که واقعا هم کردن این کارو . تفاوت رو احساس کنید

متاسفم

به جهنمی به نام ایران خوش امدید

لینک به دیدگاه

اینجوری ک همه توی کامنتا دارن میگن ارزونتر نمیشه توی ایران اگه من هم وارد کننده باشم و با قیمت کمتر وارد کنم با همون قیمت قبل میفروشم بهتون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...