رفتن به مطلب

390x یا 980 یا titan black

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من تعصب خاصی روی برند ندارم بنظرتون کدوم کارت خریدش بهترهست 390x نو یا titan black یا 980 کارکرده رمها شون به ترتیب 4,6,8 هست آیا مقدار رم میتونه در تصمیم گیری تاثیر گزار باشه.با تشکر.

لینک به دیدگاه

رم گرافیک برای تصاویر بزرگ ضروری هست و به همین دلیل با پیشرفت علم ضرفیت حافظه کارتهای گرافیک بالاتر میره

در کنار بالا بردن حجم حافظه گرافیک تکنولوژی نمایش تصاویر هم پیشرفت چشمگیری داره به نظر من R9 390X بخاتر داشتن حافظه بیشتر و تکنولوژی جدید برای خرید بهترین انتخاب در بین کارتهایی هست که ذکر کردین

لینک به دیدگاه

بودجتون چقده ؟؟ اگه به fury میرسه اونو بگیرین وگرنه نظر من روی 390x هست

لینک به دیدگاه

بودجتون چقده ؟؟ اگه به fury میرسه اونو بگیرین وگرنه نظر من روی 390x هست

1800 یک مقدار بالا و پایین.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز کاربردتون چی هستش؟؟

اگر برای گیم میخواید، ببینید به چه بازیهایی علاقه دارید و اون بازی تحت انحصار کدوم شرکت هستن؟

درضمن در بین کارتهایی که اعلام کردید، 980 غیر رفرنس گزینه بهتری هستش، ولی باز هم بحث پشتیبانی از DX12 هنوز کاملا مشخص نشده که بخوایم با اطمینان صحبت کنیم...

اگر برای مصرف دیگه ای میخواید، اعلام بفرمایید تا دوستان راهنمایی کنند...

لینک به دیدگاه

اگر Nvidia را بیشتر می پسندی با بودجه 2100 یا مقداری کمتر میتونی EVGA GTX 980 SC/FTW بخری

لینک به دیدگاه

به نسبت وجهی که میپردازید و کارایی که در یافت میکنید این کارت هم بد نیست:

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=48858&hl=

مخصوصاً که این کارت 200 تومن هم آف داره

لینک به دیدگاه

فقط برای گیم میخام یکی از علتهای مشاوره گرفتن ترس از رم پایین ۹۸۰ هست چون میخام حداقل دو سال گرافیک رو نگه دارم.الان تو سرچی که تو بنچمارکها کردن تو اکثر بازیها ۹۸۰ سرتر هست .ولی تنها چیزی که الان هست اکثر بازیهای روز ۳.۵ تا ۴ گیگ رو پر میکنن میترسم سال دیگه یا بازیهای آخر سال مشکل ساز بشه.

لینک به دیدگاه

بهترین گزینه همون 390x  چون اگر بعدن هم بخواهید 4k بازی کنید نیاز به حافظه و سرعت بالا دارید برای مثال همین الان بازیهایی مثل shadow of mordor، titan fall، Lord of the fallen، و GTA  روی فول اچ دی جزییات بالا نیاز به 6 تا 7 گیگ مموری دارند چه برسه به بازی های سال بعد!!!

ویرایش شده توسط maximuss
لینک به دیدگاه

ممنون از نظر دوستان من هم نظرم روی ۳۹۰x هست .چون معمولا اکثر بازیهای جذاب انتشارشون نزدیک تعطیلات کریسمس هست اگه تا اونموقع صبر کنم تغییری در قیمت کارت ایجاد میشه با توجه به این که این کارت تازه وارد بازار شده یا نه

لینک به دیدگاه

به نظرم با این نوسانات قیمت دلار توی کشور ما!! خیلی تفاوتی در قیمت نداریم تا اون موقع شاید حتی گرون تر هم بشه اگه دلار تک نرخی بشه...

لینک به دیدگاه

بهترین گزینه همون 390x  چون اگر بعدن هم بخواهید 4k بازی کنید نیاز به حافظه و سرعت بالا دارید برای مثال همین الان بازیهایی مثل shadow of mordor، titan fall، Lord of the fallen، و GTA  روی فول اچ دی جزییات بالا نیاز به 6 تا 7 گیگ مموری دارند چه برسه به بازی های سال بعد!!!

درود

برادر همه این بازیهای که گفتید در بالاترین تنظیمات فو اچ دی 3.7 gig مصرف میکنند

در رزولوشن 4k

۸ گیگ نیازه

لینک به دیدگاه

نه برادر من الان 390X رو امتحان کردم برای مثال توی lord of the fallen با anti aliasing 4x  حدود 4072 مگ مصرف میکنه و اگه بالاتر ببری خود بازی پبام میده که تا 6 گیگ مموری نیاز داره

لینک به دیدگاه

نه برادر من الان 390X رو امتحان کردم برای مثال توی lord of the fallen با anti aliasing 4x  حدود 4072 مگ مصرف میکنه و اگه بالاتر ببری خود بازی پبام میده که تا 6 گیگ مموری نیاز داره

الان شما 390x دارین چه مدلی .آیا راضی هستین از کارت ؟

لینک به دیدگاه

به نظرم GTX 980 گزینه بهتری هست به خصوص در 1080p. معماری بهینه تر و دمای پایین تر و مصرف کمتر و درایور بهتر و گیم ورکز و فیچر لول DX 12.1 هم در نظر بگیرید که توی همه این ها GTX 980 سرتره. 390 تنها نقطه قوتش مموری بیشترش هست که اونم فقط در 4k نیازه نه در 1080p. بازیها هم اکثرن در انحصار انویدیا هستن و همین باعث بهینه تر بودنشون برای انویدیا هستش.

ویرایش شده توسط AliSSnake
لینک به دیدگاه

دوست من اونی که شما میگی Video Texture Memory که میشه کل مموری گرافیک به علاوه مقدار رم شیر شدست نه Vram ! تکسچر مموری قضیش فرق میکنه با وی رم.

شما با یک GTX 980 که 4 گیگ مموری داره و 8 گیگ رم سیستم میتونید به نزدیک 8.2 گیگ Total Texture/graphics Memory دسترسی داشته باشید.

ویرایش شده توسط AliSSnake
لینک به دیدگاه

390 x تهیه کن، آینده بهتری داره، اگ پیدا کردی مدل Asus strix direct cu 3 oc بگیر، فوق العادس،یکی ازدوستان ما براش دوتا ازاون طرف آوردن واقعا راضیه

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنمایی دوستان مثبت هام تموم شده انشاالله فردا جبران میکنم.

لینک به دیدگاه

تازه به این نکته هم توجه کنید که معماری مکسول انویدیا از دایرکت ایکس 12 پشتیبانی نمیکنه و الان تبدیل شده به یه رسوایی بزرگ واسه این شرکت....

لینک به دیدگاه

آره من واسه مشتریم بستم 390x کاراییش خیلی فوق العاده است....

ممنون

لینک به دیدگاه

دوست من اونی که شما میگی Video Texture Memory که میشه کل مموری گرافیک به علاوه مقدار رم شیر شدست نه Vram ! تکسچر مموری قضیش فرق میکنه با وی رم.

شما با یک GTX 980 که 4 گیگ مموری داره و 8 گیگ رم سیستم میتونید به نزدیک 8.2 گیگ Total Texture/graphics Memory دسترسی داشته باشید.

سرعت بارگذاری همون Texture رو میخواهید با رم سیستم یکی کنید؟ تفاوت سرعت رم سیستم با رم گرافیک بصورت میانگین چقدره؟

لینک به دیدگاه

اگه چنتا بازی dx12 میومد و سایتهای معتبر ازشون چنتا بنچ میزاشتن انتخاب راحتر بود.

لینک به دیدگاه

الان بازی ashes of singularity  با dx12 بنچمارک هاش هست میتونید نگاه کنید... تا چند وقت دیگه هم deus ex میاد...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...