رفتن به مطلب

مشاوره براي خريد كارت گرافيك و مانيتور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

دوست عزیز کارت 768 مگابایتی GEFORCE 9600 GSO با قیمت 160000 تومن یا کارت 512 مگابایتی PNY GEFORCE 9600 GT با قیمت 200000 تومن.

در لیون کامپیوتر خرید برای شهرستان هم به سادگی تهران هست و کالایی که خرید میکنید کامل وسالم در شهرتون به دستتون میرسه.

موفق باشید

سلام ... ممنون

این کارتهای گرافیکتون یه خورده گرون نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اخه به من 9600gt رو 170 و 9600 gso رو 140 تا 150 هزار قیمت دادن ...

راستی قیمت hd 4850 رو شرکت شما چند میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر.

لینک به دیدگاه

• ارسال 198
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود

دوست عزیز بنده قیمت حدودیش رو خدمتتون عرض کردم شاید یک مقدار کمتر باشه برای قیمت دقیق با لیون کامپیوتر تماس بگیرید.

88947927-88947928

قیمت 4850 در لیون کامپیوتر 250 هست.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود

سوها جان مدیر سخت افزار پیشنهاد خودشون رو دادن و توی قیمتی که این کارت داره به نظر من کیفیتش مناسبه واگر بهتر از این خواستید میتونید 9600Gt بگیرید حدودا 180 تومان و ATI هم 3850 حدودا 185 تومان و بالاتر از این 3870 هم 220 تومان .

در مورد خرید از شهرستان هم اصلا نگر ان نباش.

لینک به دیدگاه

سلام ... ممنون

این کارتهای گرافیکتون یه خورده گرون نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اخه به من 9600gt رو 170 و 9600 gso رو 140 تا 150 هزار قیمت دادن ...

راستی قیمت hd 4850 رو شرکت شما چند میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر.

دوست عزیزم این قیمتهایی که اینجا اعلام میشه حدودیه و د ضمن در مورد قیمت قطعات مدلها و برندهای مختلفی هستش و شاید از نظر کیفیت با هم فرقی نداشته باشن ولی از نظر سیاست قیمت گذاری یه مقدا در ایران اختیاریه و هر کسی قطعه ای رو که واارد میکنه قیمت خودش رو اعلام میکنه .

در مورد 9600GSO هم 384 مگ هم داره که حدودا 140 تومانه . برای قیمتهای دقیقتر همیشه قیمت دقیق و به روز بازار رو داشت . اگر دقیق خواتسید قیمت بدم بفرمایید و مدل و برند رو مشخص کنید براتون پیغام خصوصی میزارم .

لینک به دیدگاه

با سلام

اقاي حسيني عزيز ميشه بگيد 9600 gt كدوم برند 180000 تومان هستش؟اگه ميشه برند 3870 رو هم بفرماييد.ممنون از زحمات شما

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشيد.ممنون از کمکتون يه چندتا سوال داشتم ممنون مي شم منو راهنمايي کنيد

گرافيک مد نظر من:PCI / GFORCE 8800 512 MB /GT/128 BIT /DDR2

سيستم مورد نياز اين گرافيک چیه؟ منظورم main. cpu, ram, power هستش

سیستم مورد نیاز این گرافیک رو هم بگید: GFORCE 9600 gso

البته با قیمت و بگید کدوم گرافیک برای بازی بهتره

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشيد.ممنون از کمکتون يه چندتا سوال داشتم ممنون مي شم منو راهنمايي کنيد

گرافيک مد نظر من:PCI / GFORCE 8800 512 MB /GT/128 BIT /DDR2

سيستم مورد نياز اين گرافيک چیه؟ منظورم main. cpu, ram, power هستش

سیستم مورد نیاز این گرافیک رو هم بگید: GFORCE 9600 gso

البته با قیمت و بگید کدوم گرافیک برای بازی بهتره

با سلام

دوست عزیز شما دیگه قید این 8800 رو بزن دوست گلم دیگه کمتر کسی سراغ این کارت میره با ورود 4850 radeon hd به قول یکی از دوستان دیگه این کارت در برابر 4850 پشه ای بیش نیست و این در صورتی هستش که 8800 225 تومانه و 4850 255 تومان البته هر طور که دوست دارید به نظر من همون 9600 رو بگیرید بهتره و اگه قصد خرید 8800 رو دارید به شما توصیه میکنم که این کارت رو نگیرید و حتما 4850 بردارید که بعدها عجیب پشیمون میشید راستی بنچمارکها رو در پستهای بالا تر یه نگاهی بهشون بندازید متوجه میشید و اینکه شما باید قطعات رو مشخص کنید با توجه به هزینه کرد و... همین طوری که نمیشه نظر داد چه قطعاتی برای این کارت خوبه.

تشکر.

لینک به دیدگاه

با سلام

اقاي حسيني عزيز ميشه بگيد 9600 gt كدوم برند 180000 تومان هستش؟اگه ميشه برند 3870 رو هم بفرماييد.ممنون از زحمات شما

درود

دوست من 9600برند inno3D هستش و 3870 هم برند کلاب

لینک به دیدگاه

سلام ممنون از اينکه مشکلات همه رو حل مي کنيد خسته نباشيد...

اقا من فقط يه main, cpu مي خوام که ديگه تا اخر عمر اونهارو نيگه دارم و همچنين بتونم در سالهاي بعدي گرافيکهاي قوي تر بهش نصب کنم.

منتظر جواب شما هستم ...

با تشکر محمد

لینک به دیدگاه

سلام .محمد هستم کسی که باید همیشه دنبال گرافیک باشه

شما گفتی که 9600 gso بگیرم ویزگی های این گرافیک چیه ؟ایا این ویژگی هارو داره : 128بیت/512 مگابایت

حالا شما خودتون مادر برد و سی پی یو این گرافیک رو بگید ما شما رو قبول داریم

لینک به دیدگاه

شما گفتی که 9600 gso بگیرم ویزگی های این گرافیک چیه ؟ایا این ویژگی هارو داره : 128بیت/512 مگابایت

درود

دوست من این کارت گرافیک 768 مگابایت هستش و 192 بیتی هستش .

ارمان جان توی مشخات این کارت یه خورده اشتباه کردید عزیز.

لینک به دیدگاه

سلام محمد هستم بابا شما دیگه end سرعتی حتی از سایت سنجش هم سریعتری خیلی با سایت شما حال می کنم .

اگه این مادر برد رو بگیرم تو سالهای بعد اگه بخوام گرافیک بهتر بگیرم مشکل پیدا نمکنم دیگه؟

برای این گرافیک چه نوع رمی باید بگیرم ؟2گیگ بگیرم یا 4گیگ ؟ddr 2 باشه یا ddr 3? قیمت هر دو رو بگید ؟

قیمت cpu:E7200 Intel ]چنده؟این cpu تا چند سال جواب می ده ؟

با تشکر محمد

لینک به دیدگاه

سلام محمد هستم بابا شما دیگه end سرعتی حتی از سایت سنجش هم سریعتری خیلی با سایت شما حال می کنم .

اگه این مادر برد رو بگیرم تو سالهای بعد اگه بخوام گرافیک بهتر بگیرم مشکل پیدا نمکنم دیگه؟

برای این گرافیک چه نوع رمی باید بگیرم ؟2گیگ بگیرم یا 4گیگ ؟ddr 2 باشه یا ddr 3? قیمت هر دو رو بگید ؟

قیمت cpu:E7200 Intel ]چنده؟این cpu تا چند سال جواب می ده ؟

با تشکر محمد

با سلام

محمد جان مادر برد asus p5k epu بردار که قیمتش 130 تومنه و خیالت راحت بعدها هم جواب میده

و برای کارت گرافیکتون 9600gso اگر میتونید 4 گیگ رم بردارید و اگر هم نه 2 گیگ فعلا بگیرید و بعدها میتونید اضافه کنید عزیز و cpu e7200 قیمتش 120 تومانه و نسبت قیمتی که داره یکی از بهترین انتخابها میتونه باشه در این مورد خیالت راحت .

لینک به دیدگاه

محمد_VGA

سلام خسته نباشید.ممنون از کمکتون (ضد حال)

پس من با 450.000تومن باید مادر برد و سی پی یو قوی بگیرم و یه گرافیک 80 تومنی با رم گیگ2 معمولی .

فرض بر این بگیریم که رم 2GIG با گرافیک 512 /8500 و یه هارد ساتا 250 GIG بشه :200.000

حالا دیگه حداکثر پول بدم 500.000 تومن .حالا با 300.000 تومن که می تونم یه مادر برد و سی پی یو خوب بگیرم که؟!

خوب من یه مادر برد و سی پی یو می خوام که دیگه اونهارو عوض نکنم(تا5سال) در ضمن بتونم گرافیکهای قوی هم در اینده(1سال دیگه)بهش نصب کنم حالا پیشنهاد شما چیه ؟لطفا قیمت هارو هم بگید؟

قیمت رم DDR 3 /4 GIG چنده؟DDR 2 /4GIG چنده؟ مدل 2گیگ رو هم برای هر دو مدل بگید؟

یکی از دوستان شما در همین سایت به من گفت گرافیک :radeon 3650 /512 mb بارم ddr 2 بگیرم برای بازی بهترینه البته با توجه به پول من؟

ببخشید اینقدر سوال می کنم اخه می دونید چیه من یه بار یعنی پارسال هم سیستمم رو ارتقا دادم ولی اون موقع بازی اویل 4 منو کور کرده بود فقط می خواستم طوری سیستم ارتقا بدم که اویل 4 بازی کنم ولی الان پشیمونم .حالا دیگه نمی خوام با چشم کور تصمیم بگیرم.

راجب کراس فایر اینو می خواستم بیشتر توضیح بدید یعنی اگه من دوتا گرافیک gforce 512 داشتم می تونم هم زمان از هر دو استفاده کنم و گرافیکم می شه 1 گیگ؟ اگه می شه جزییاتشو بگید.

مادر برد ی که شما به من پشینهاد دادین یعنی :P5K delux این ویژگی رو داره؟اصلا مادر برد اگه کراس فایر باشه بهتر یا نباشه کدوم به صزفه تره ؟من زیاد از سخت افزار سر در نمی ارم به نظر شما چی کار کنم

ممنون که منو تحمل می کنید.منتظر جوابتون هستم...

لینک به دیدگاه

اخ ببخشید یادم رفت بپرسم رم 4 گیگ رو چطوری بگیرم 2تا 2گیگ یا 4تا 1گیگ؟رم 2گیگ رو چطور بگیرم 1دونه 2گیگ یا 2تا1گیگ؟این دیگه اخرین سوالم بود در اخر سیستم منو بنویسید با قیمت تا منم تو یه کاغذ بنویسم برم شنبه سفارش بدم

خیلی خیلی ممنون از کمکتون :

Main: Asus P5k epu

Cpu: E7200

3650 Vga:9600 gso 512 mb/128 bit or Radeo

Ram:ddr2 / 4 or 2gig/ 800 bus

power: green 530 w

لینک به دیدگاه

اخ ببخشید یادم رفت بپرسم رم 4 گیگ رو چطوری بگیرم 2تا 2گیگ یا 4تا 1گیگ؟رم 2گیگ رو چطور بگیرم 1دونه 2گیگ یا 2تا1گیگ؟این دیگه اخرین سوالم بود در اخر سیستم منو بنویسید با قیمت تا منم تو یه کاغذ بنویسم برم شنبه سفارش بدم

خیلی خیلی ممنون از کمکتون :

Main: Asus P5k epu

Cpu: E7200

3650 Vga:9600 gso 512 mb/128 bit or Radeo

Ram:ddr2 / 4 or 2gig/ 800 bus

power: green 530 w

درود

دوست عزیز به فروم لیون خوش آمدید. قطعاتی که انتخاب کردید قطعات خوبی هستند ولی کارت گرافیک GEFORCE 9600 GSO که یکی از بهترین انتخابها به نسبت قیمتش هست در دو مدل 384 مگابایتی و 768 مگابایتی هست و مدل 512 مگابایتی ندارد. تکنولوژی کراس فایر به زبان ساده به معنای استفاده همزمان از کارتهای کمپانی AMD-ATi هست و اگر قصد استفاده همزمان از دو کارت جیفورس که ساخت کمپانی nvidia هستند رو دارید باید به سراغ sli بروید.در پاسخ به سوال بعدیتون بله اگر از دو کارت 512 مگابایتی به طور همزمان استفاده کنید در مجموع یک گیگابایت حجم حافظه گرافیکی خواهید داست.

البته مادربردی که دوستان معرفی کردند کراس فایر ساپورت هست و اس ال ای ساپورت نیست ضمن اینکه نرخ انتقال اطلاعات هر دو اسلتش یکی نیست و یکی کمتر از دیگری هست{اسلت مشکی رنگ}.کلا اگر قصد استفاده از یک کارت به تنهایی رو دارید لزومی نداره مادربردی با دو اسلت کارت گرافیک بخرید.

لیست قطعات مورد مورد نظر شما به شرح زیر هست

CPU:intel core 2 duo E7200

3MB L2 Cache LGA 775 65W - FSB 1066MHz - 45 nm

VGA:GEFORCE 9600 GSO 768 MB 192 bit/ or/384 mb

RAM: 2GIG /DDR2 /800/patriot or 4GIG :2*2GIG DDR2/800

MB:ASUS P5K EPU

power:GREEN GP530 AB

در صورتی که قصد استفاده از دو گیگ رم رو دارید دو تا یک گیگ بهتون پیشنهاد نیکنم و در صورتی که قصد استفاده از 4 گیگ رو دارید دو تا دو گیگ رو بهتون پیشنهاد میکنم. دلیلش اینه که وقتی شما بخواهید 4 تا ماژول یک گیگابایتی رو در 4 اسلت کنار هم نصب کنید حرارت بیشتری رو به دیلی فاصله کمتر ایجاد میکنه و هیت سینک رو مازولها زودتر داغ میشوند و این تا حدی بر کاراییتون تاثیر گذار هست.

با توجه به قیمت های مناسب شرکت لیون کامپیوتر و پاسخگویی مناسب میتونید سفارش خودتون رو از این فروشگاه هم تهیه کنید.

http://www.lioncomputer.ir

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

intel 7200: 120000 toman

vga sparkle 9600 gso 768 mb: 160000 toman

ram geil 2*1 800 : 70000 toman / ram patriot 2*1 800 46000 toman / ram patriot 2*2 800 90000 toman

power green 580 : 84000 toman

لینک به دیدگاه

محمد_VGA

سلام حالا که سیستمم تکمیل شده بود باز گیج شدم

من یه گرافیک تا سقف 150.000 برای بازی می خواستم از ati هم زیاد خوشم نمیاد الان چیکار کنم شما گفته بودید این مادر برد خوبه ولی اون جور که جواب دادین مثله اینکه زیاد خوب نیست حا لا چیکار کنم پولم برای مادر برد و سی پی یو 300.000 تومنه . فقط یه مادر بردی باشه جی فرس به اون بخوره بعدش عمری هم باشه

لینک به دیدگاه

محمد_VGA

سلام حالا که سیستمم تکمیل شده بود باز گیج شدم

من یه گرافیک تا سقف 150.000 برای بازی می خواستم از ati هم زیاد خوشم نمیاد الان چیکار کنم شما گفته بودید این مادر برد خوبه ولی اون جور که جواب دادین مثله اینکه زیاد خوب نیست حا لا چیکار کنم پولم برای مادر برد و سی پی یو 300.000 تومنه . فقط یه مادر بردی باشه جی فرس به اون بخوره بعدش عمری هم باشه

لینک به دیدگاه

.من الان نمي خوام براي گرافيک خرج کنم .فقط الان يه main , cpu خوب بگيرم و سال بعد که پول جمع کردم گرافيک خيلي قوي بگيرم.خوب حالا سوالات من:

يه گرافيک 512 gforce با يه ram 2gig تا سقف 120.000تومن ؟

يه main , cpu خوب تا سقف 300.000 تومن طوري که منو در عوض کردن گرافيک در اينده(تابستونه 88) اذيت نکنه و عمري باشه و گرافيکهاي سنگين gforce رو به راحتي ساپرت کنه؟

اگرهم قرار باشه که main من دوتا گرافيک بهش بخوره ترجيح مي دم هر دو gforce باشه.

ممنون از کمکتون مي دونم شما رو اذيت کردم ولي sorry

لینک به دیدگاه

3850 قویتره یا 9600gt ??????????????????

به نظر شما اگه صبر کنم و پولامو جمع کنم 4850 رو بگیرم تا چند سال همه بازیها رو تضمین میکنه

و یا همین 9600gt بگیرم بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟/

راستی 4850 الان قیمت دقیقش چنده شاید تا دو ماه دیگه بتونم بخرمl

لینک به دیدگاه

درود

اگر تا دو ماه دیگه امکان تهیه 4850 براتون هست به صلاحتون هست که همون 4850 رو بگیرید.دقیقا نمیشه پیش بینی کرد که این کارت تا کی پاسخگو هست ولی شخصا معتقدم حداقل تا دو سال بتونه پاسخگو باشه.الان 4850 حدود 250 هست

لینک به دیدگاه

3850 قویتره یا 9600gt ??????????????????

به نظر شما اگه صبر کنم و پولامو جمع کنم 4850 رو بگیرم تا چند سال همه بازیها رو تضمین میکنه

و یا همین 9600gt بگیرم بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟/

راستی 4850 الان قیمت دقیقش چنده شاید تا دو ماه دیگه بتونم بخرمl

با سلام

3850 و 9600gt اختلاف چنداني با هم ندارند.9600 به مقدار جزيي قويتره.البته اصلا محسوس نيست.اينجا ديگه پاي قيمت براي انتخاب مياد وسط.

لینک به دیدگاه

من سیستمم اینه. آیا برای خرید کارت گرافیک مشکلی ندارم

مادربرد>>> Asus P5ld2 Deluxe

سی پیو >>> 3 فول

رم>>> 1 گیگ

پاور>>>500

من میخوام از این دو گرافیک یکیش رو بخرم 9600gt .... Hd 4850

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...