رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی برای خرید کارت گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود بر همه دوستان گرامی

بنده قصد خرید گرافیک 1070Ti رو دارم ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند. نسبت کارایی به قیمت هم لحاظ بشه خیلی بهتره.

دوستان گرامی خواهشا زودتر راهنمایی بفرمایید تا به نتیجه برسیم و همچنین تاپیک رو به بیراهه نکشونید.

دوستان آریا کامپیوتر قابل اعتماد هست برای خرید؟

با تشکر از همه 💐

ویرایش شده توسط DPSYS
لینک به دیدگاه

درود برند zotac رو پیشنهاد می کنم مدل 3 فنش که میشه amp extreme تو ایران معمولا خوش قیمت تر هست الان 6220 هست نوش شما بهتر بود بودجتون رو هم ذکر می کردین انشالا که می خرین و به خوشی استفاده می کنید در ضمن مدل 1070 همین شرکت رو دادم دست برادرم و خودم 1 سالی دستم بود سوالی داشتین در خدمتم

ویرایش شده توسط matrix.trixx
غلط املایی
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

درود برند zotac رو پیشنهاد می کنم مدل 3 فنش که میشه amp extreme تو ایران معمولا خوش قیمت تر هست الان 6220 هست نوش شما بهتر هست بودجتون رو هم ذکر می کردین انشالا که می خرین و به خوشی استفاده می کنید در ضمن مدل 1070 همین شرکت رو دادم دست برادرم و خودم 1 سالی دستم بود سوالی داشتین در خدمتم

بودجه حدودا 5 میلیون 

Zotac یه سریس مدلهاش بدون گارانتیه و یا گارانتی سریره اگه اشتباه نکنم؟!

من برای گیم نمیخوام برای کارهای گرافیکی میخوام.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

بودجه حدودا 5 میلیون 

Zotac یه سریس مدلهاش بدون گارانتیه و یا گارانتی سریره اگه اشتباه نکنم؟!

من برای گیم نمیخوام برای کارهای گرافیکی میخوام.

با 5 میلیون فک نکنم بتونین حتی 1070 اکبند بخرین وضعیت بازار اصلا خوب نیست به نظر من کارکرده با گارانتی مدت دار بخرید می دونم الان خیلیا میان جو میدن و تقبیح می کنن پیشنهاد من رو همه کارتا ماین شدن و قصه هایی شبیه این ولی خودم شخصا یک vega64 از اقای بهاور خریدم 2800 چند ماه پیش خداروشکرهمه چی خوب بود در هر صورت نگاهی به قیمتا انداختم ارزون ترین مدلی که دیدم نو بتونین بخرین zotac1070 mini  با گارانتی سریر سرویس هست که 5210 قیمت خورده

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، ghost of sparta گفته است :

درود دوست عزیز

مرسی دوست عزیز

حقیقتا با اون قضایای ماین و ملت سودجو حقیقتا خرید کارکده مقداری سخته هرچند خرید نو سخت تره؟!!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

مرسی دوست عزیز

حقیقتا با اون قضایای ماین و ملت سودجو حقیقتا خرید کارکده مقداری سخته هرچند خرید نو سخت تره؟!!

به نظر من خرید کارت نو اشتباه

کارت ماین  شده هم ترسناک نیست با یک هفته مهلت تست بخرین

لینک به دیدگاه

تو همین فروم گرافیک های بسیار تمیز 1080ti دست دوم دیدم با قیمت 5.5 میلیون به نظرم خیلی براتون به صرفه تره

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، ghost of sparta گفته است :

به نظر من خرید کارت نو اشتباه

کارت ماین  شده هم ترسناک نیست با یک هفته مهلت تست بخرین

شما خودت جای ایشون میبودی گرافیک اونم 1070ti ماین شده میخریدی؟ 

ملت مومن و با انصاف هم گرافیکهایی که 1 سال بی وقفه داشتن ازشون کار میکشیدن رو در کنار یا داخل کیس گیمینگ میزارن و به اسم استفاده گیمینگ میفرووشن!

گول گارانتی دار بودنشم نخورید که خود گارانتی ها بهتون کارت ماین شده میدن

دارید نو بگیرید

لینک به دیدگاه

ممنون دوستان بابت راهنمایی هاتون

به نظرتون تو این مدل ها کدوم بهتره ؟

MSI GTX 1070 Ti DUKE 8GB

MSI  GTX 1070 Ti ARMOR 8G

MSI GTX 1070 Ti GAMING 8GB

به نظرتون ارزش داره برای یه فن اضافه پول بیشتر بدم؟

چرا مدل سوم دو فنه و از اون دوتا گرونتره؟

در مورد گیگابایت چی ؟

گیگابایت N107TAORUS-8GD

کارت گرافیک گیگابایت GV-N107TWF2-8GD

اینو تری دی چطور؟

کارت گرافیک اینو تری دی ICHILL GTX 1070 TI X3 8GB GDDR5

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

شما خودت جای ایشون میبودی گرافیک اونم 1070ti ماین شده میخریدی؟ 

ملت مومن و با انصاف هم گرافیکهایی که 1 سال بی وقفه داشتن ازشون کار میکشیدن رو در کنار یا داخل کیس گیمینگ میزارن و به اسم استفاده گیمینگ میفرووشن!

گول گارانتی دار بودنشم نخورید که خود گارانتی ها بهتون کارت ماین شده میدن

دارید نو بگیرید

درود دوست عزیز

سابقه ام تو فروم مشخص کمی در خرید وفروش گرافیک تجربه دارم

تقریبا  تمام کارت بازار ماین شده است کارتی که تا 5 ماه ماین شده باشه مشکل خاصی نداره

دو دوست عزیز

MR.Bahavar

یا

MORTEZAA

تو این مدت 10 ها کارت ماین شده فروختن تا به حال مشکل خاصی پیش نیامده

هر چند هیچ تضمینی نیست که شانس دوست عزیز کارت مشکل داشته باشه مهلت تست هم به همین دلیل 🙏

اگه دوست عزیز مشکل مالی ندارن صدرصد نو بخرن بهتره

ویرایش شده توسط ghost of sparta
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز 

چند وقتی هست که کارت MSI 1070ti Armor توی اکثر فروشگاه ها تخفیف خوبی خورده و به قیمت حدودا 4400 موجوده.

بنظرم اگه میخوای نو بخری این یکی به صرفه تره.

https://meghdadit.com/product/64227/msi-geforce-gtx-1070-ti-armor-8g-graphics-card/کارت-گرافیک-ام-اس-آی-مدل-جی-تی-ایکس-1070-تی-آی-آرمور-8-جی-با-حافظه-8-گیگابایت/

ویرایش شده توسط MohMosGh1973
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

MSI GTX 1070 Ti DUKE 8GB

در مورد گیگابایت چی ؟

گیگابایت N107TAORUS-8GD

اینو تری دی چطور؟

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، MohMosGh1973 گفته است :

سلام دوست عزیز 

چند وقتی هست که کارت MSI 1070ti Armor توی اکثر فروشگاه ها تخفیف خوبی خورده و به قیمت حدودا 4400 موجوده.

بنظرم اگه میخوای نو بخری این یکی به صرفه تره.

https://meghdadit.com/product/64227/msi-geforce-gtx-1070-ti-armor-8g-graphics-card/کارت-گرافیک-ام-اس-آی-مدل-جی-تی-ایکس-1070-تی-آی-آرمور-8-جی-با-حافظه-8-گیگابایت/

در 10 دقیقه قبل، ghost of sparta گفته است :

مرسی تو فکرش هستم ولی بیشتر نظرم روی  Duke هست شما چی فکر می کنید؟

حقیقتا من نظر اصلیم روی ASUS هست ولی به ناچار به سمت این برندها اومدم!

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

مرسی تو فکرش هستم ولی بیشتر نظرم روی  Duke هست شما چی فکر می کنید؟

حقیقتا من نظر اصلیم روی ASUS هست ولی به ناچار به سمت این برندها اومدم!

به جز دما و زیبایی و مقداری نویز تفاوتی نیست اگه دوست دارین duke  بخرین

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ghost of sparta گفته است :

به جز دما و زیبایی و مقداری نویز تفاوتی نیست اگه دوست دارین duke  بخرین

راستش منم به خاطر همون مسئله دما نظرم روی Duke هست و میگم خب مسلما سه فن خنک کنندگی بیشتری خواهد داشت اینطور نیست؟

لینک به دیدگاه

Duke هم کارت خوبیه ولی نه با این قیمت. همین ماه پیش بود ، قبل از بالا رفتن چند روز اخیر دلار، که قیمتش تا 4700 هم افت داشت.

Asus هم که اسوسه دیگه ماشالله قیمتاش همیشه یه فاصله ای با بقیه برندا داره.

من فکر میکنم کارایی که Armor به شما میده فرق چندانی با بقیه مدلا نداره و از نظر کارایی ارزش هزینه تقریبا 700 800 تومنی رو نداره.

میمونه ظاهر کارت که اون دیگه به سلیقتون بستگی داره.

ویرایش شده توسط MohMosGh1973
لینک به دیدگاه

به نظرم همون duke خوبه.

ایسوس هم فرق چندانی نداره به جز زرق و برق اضافه.ولی گارانتی های ایسوس رو اصلا تعریف خوبی ازشون نشنیدم ! خب حیفه که پول بیشتر بدی خدمات کمتر بگیری

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، MohMosGh1973 گفته است :

Duke هم کارت خوبیه ولی نه با این قیمت. همین ماه پیش بود ، قبل از بالا رفتن چند روز اخیر دلار، که قیمتش تا 4700 هم افت داشت.

Asus هم که اسوسه دیگه ماشالله قیمتاش همیشه یه فاصله ای با بقیه برندا داره.

من فکر میکنم کارایی که Armor به شما میده فرق چندانی با بقیه مدلا نداره و از نظر کارایی ارزش هزینه تقریبا 700 800 تومنی رو نداره.

میمونه ظاهر کارت که اون دیگه به سلیقتون بستگی داره.

آره کارت Duke همین امروز 4899 بود که تا من دست بردم روش سریع لیون و آریا کامپیوتر زدن ترکوندنش... لیون ناموجودش کرد و آریا کامپیوترم در جا قیمت رو عوض کرد 5350 ؟!

خیلی بی انصافا ... با کلی خون دل خوردن میخوایم یه کارت بگیریم حالا اینام بازی سر ما در آوردن؟!!

گندش بزنن این مملکت بی در و پیکر رو که یکی نیست جلو اینا رو بگیره...

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ali.king گفته است :

به نظرم همون duke خوبه.

ایسوس هم فرق چندانی نداره به جز زرق و برق اضافه.ولی گارانتی های ایسوس رو اصلا تعریف خوبی ازشون نشنیدم ! خب حیفه که پول بیشتر بدی خدمات کمتر بگیری

مرسی دوست عزیز

ASUS که شده حکایت آجیل شب عید و بیخیالش...

ما به همین MSI DUKE هم راضی هستیم اگه فروشنده ها هم رضایت بدن!!

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

MSI GTX 1070 Ti DUKE 8GB

در مورد گیگابایت چی ؟

گیگابایت N107TAORUS-8GD

اینو تری دی چطور؟

درود.

بنظر بنده شما دسته دو تهیه کنید خیلی براتون به صرفه تر هست 1080 رو تا 3.5 هم میدهند البته ماین شده ولی کارت های ماین شده هم اگر از افراد مورد اعتماد بگیرید مشکلی پیش نخواهد اورد.

با این حال اگر حتما میخواهید نو تهیه کنید بنده gigabyte aorus extreme رو پیشنهاد میکنم که همراه گرافیک یسری وسایل کاربردی اضافه هم میده.

منتها لیون تخفیف زده میتونید 1080 رو با قیمت مناسب بخرید:

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/graphic-card/nvidia/gigabyte-gtx-1080-g1-gaming-8gb-gddr5x-3.html

5.750

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

درود.

بنظر بنده شما دسته دو تهیه کنید خیلی براتون به صرفه تر هست 1080 رو تا 3.5 هم میدهند البته ماین شده ولی کارت های ماین شده هم اگر از افراد مورد اعتماد بگیرید مشکلی پیش نخواهد اورد.

با این حال اگر حتما میخواهید نو تهیه کنید بنده gigabyte aorus extreme رو پیشنهاد میکنم که همراه گرافیک یسری وسایل کاربردی اضافه هم میده.

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/graphic-card/nvidia/gigabyte-gtx-1080-g1-gaming-8gb-gddr5x-3.html

5.750

درود بر شما

حقیقتا چون ممکنه تا مدتی کارت استفاده خاصی نداشته باشه و منم اهل گیم و این حرفها نیستم و اگه کارت ماین شده بگیرم ممکنه تا چند وقت زیر رندر نره بعدا بخوام استفاده کنم اگه مشکلی پیش بیاد اون موقع یقه کی رو باید بگیرم ، به این دلیل میخوام نو بگیرم و از طرفی هم من بیشتر کارتهای کوادرو به کارم میان که اون مدلهاش که کارم رو راه میندازه متاسفانه قیمت هاشون در فضا سیر میکنن که فعلا میسر نیست برام و مجبورم گیمینگ بگیرم.

آیا گیگابایت قابل اعتماده و در برابر MSI کدوم بهترن و این مدلی که پیشنهاد دادید چه چیزایی اضافه میده؟

با تشکر.

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

درود.

5.750

درود این مدل g1 هست و با aorus  فرق داره کولرش زیاد جالب نیست ولی با این قیمت ارزندست در مورد سوال دوستمون هم 1080 حدود 10 درصد از 1070ti قوی تر هست

لینک به دیدگاه

بنده ایسوس رو پیشنهاد میکنم اگه rgb و ظاهر خیلی براتون مهمه میتونید ۵ میلیون دست دو گیر بیارید

اگرم که نه میخواید اک باشید و rgb براتون مهم نیست gaming x بگیرید از نظر کارایی و خنکی کارت خوبی هست ولی به پای ایسوس نمیرسه.

موفق باشید.😙

لینک به دیدگاه

برای خرید سری هم به سایت فافا بزنید.

برند هم بنظرم تمرکزتون روی ایسوس و بعدش ام اس آی و زوتک باشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...