رفتن به مطلب

بهترین کارت گرافیک برای رنج قیمت ۵ یا نهایتا ۶ میلیون تومان

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من میخوام ی کارت گرافیک خوب‌برا گیمینگ بخرم که تقریبا همه بازی های الان رو تو مانیتور QHD  و تو آخرین کیفیت جواب بده بودجمهم ۵ یا نهایتا ۶ میلیون تومنه و اینکه به نظر شما amd بگیرم یا nvidia ؟چون amd قیمتاش به صرفه تره

لینک به دیدگاه

• ارسال 63
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 8 دقیقه قبل، idin93 گفته است :

سلام دوستان من میخوام ی کارت گرافیک خوب‌برا گیمینگ بخرم که تقریبا همه بازی های الان رو تو مانیتور QHD  و تو آخرین کیفیت جواب بده بودجمهم ۵ یا نهایتا ۶ میلیون تومنه و اینکه به نظر شما amd بگیرم یا nvidia ؟چون amd قیمتاش به صرفه تره

سلام.

اگر با دست دوم(ماین شده) مشکلی ندارید 

میشه تو این رنج1080tiسرحال وتمیز گیرآورد.

اما برای آکبند۱۰۷۰ها ومدلهایی از۱۰۸۰متناسب با بودجتون هستند.البته1070tiهم هست که خب شاید خیلی ارزش خرید نداشته باشه.

لینک به دیدگاه

درود

اکثر کارتهای سری 10 ماین شده هستند که ارزش خرید ندارن.

میتونید 1660ti  با این قیمتهایی که بگیرید. حداقل مطمِن تر از کارتهای ماین شده هستش

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، alimogharehabed گفته است :

سلام.

اگر با دست دوم(ماین شده) مشکلی ندارید 

میشه تو این رنج1080tiسرحال وتمیز گیرآورد.

اما برای آکبند۱۰۷۰ها ومدلهایی از۱۰۸۰متناسب با بودجتون هستند.البته1070tiهم هست که خب شاید خیلی ارزش خرید نداشته باشه.

تا وقتی که برام مشکل ساز نشه و خراب نشه آکبند و ماین شده زیاد برام فرقی نداره 

با 1080ti میشه بازیارو رو رزولوشن QHDراحت بازی کرد؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، marisaba گفته است :

درود

اکثر کارتهای سری 10 ماین شده هستند که ارزش خرید ندارن.

میتونید 1660ti  با این قیمتهایی که بگیرید. حداقل مطمِن تر از کارتهای ماین شده هستش

آخه این مدل هنوز توی بازار ایران موجود نیس هست؟

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، idin93 گفته است :

چرا 1070TIنو نمیخری؟

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/graphic-card/nvidia/msi-gtx-1070-ti-gaming-8gb-gddr5-36.html

لینک به دیدگاه

میتونید msi 1070ti Armor به قیمت 4400 خریداری کنید اکبند با 36 ماه گارانتی

میتونید با 5.5 میلیون 1080Ti ماین شده خریداری کنید که اگه گارانتی داشته باشه و مهلت تست 48 - 72 ساعته و بدون مشکل باشه ارزش خرید داره

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، idin93 گفته است :

کمی صبر میخواد .

1660Ti و 1070 و وگا 56 همرده هستند .

کم مصرفترینشون 1660Ti و قویترینشون وگا 56 هست .

اینجا :

در مورد این 3 کارت توضیح دادم .

توجه کنید که ارزش خرید 1070 در مدل های ارزون قیمت از وگا 56 بیشتر هستش اما در مدلهای گرون ارزش خرید با وگا 56 هستش . در هر صورت به خاطر قیمت پایین برق در ایران در قیمت برابر وگا 56 انتخاب بهتری هستش .

نکته مهم اینه که طبق رویه انویدیا با عرضه یه نسل جدید از کارتها ، پشتیبانی از نسل قبل فقط روی کاغذ ادامه پیدا می کنه .

کارت 780Ti رقیب جدی 290X بود و حتی فریم بهتری می گرفت اما الان فقط یه اسم ازش مونده . احتمالا این بلا سر کارتهایی مثل 1070 هم میاد . اگر قصد خرید کارتی مثل 1070 رو اون هم در زمانی که نسل جدید تازه لانچ شده دارید بهتره کمی بیشتر فکر کنید و اگر هم خریداری کردید از افت کارتتون در برابر همرده های جدیدترش در آینده نزدیک ناراحت نشید .

• لایک 1
لینک به دیدگاه

راستش از ام اس آی زیاد دل خوشی ندارم چون خودم قبلا ب دونه n580 gtx twin frozer داشتم و خیلی بیش از اندازه داغ میکرد حتی تو حالت عادی نه گیم 

اگه بخوام بگیرم باید rog strix ایسوس رو بگیرم که اونم گرونه 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، hosin گفته است :

میتونید msi 1070ti Armor به قیمت 4400 خریداری کنید اکبند با 36 ماه گارانتی

میتونید با 5.5 میلیون 1080Ti ماین شده خریداری کنید که اگه گارانتی داشته باشه و مهلت تست 48 - 72 ساعته و بدون مشکل باشه ارزش خرید داره

راستش نمیخوام تحت هیچ شرایطی دیگه ام اس آی بهرم چون ی بار خریدم و اصلا ازش راضی نبودم  بر اثر داغ کردن بیش از حدش چندبار خراب شد ولی هر دفعه که درستش میکردم بازم خوب کار نمیکرد 

با چندتا از دوستان هم که صحبت کردم فهمیدم کلا کارت های میان رده و رده بالا ام اس آی تو کولینگ زیاد جالب عمل نمیکنن 

منم با شما موافقم اگه بتونم ی ۱۰۸۰ تر تمیز ایسوس پیدا کنم که مهلت تست و گارانتی هم داشته باشه ارزش خرید داره

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

کمی صبر میخواد .

1660Ti و 1070 و وگا 56 همرده هستند .

کم مصرفترینشون 1660Ti و قویترینشون وگا 56 هست .

اینجا :

در مورد این 3 کارت توضیح دادم .

توجه کنید که ارزش خرید 1070 در مدل های ارزون قیمت از وگا 56 بیشتر هستش اما در مدلهای گرون ارزش خرید با وگا 56 هستش . در هر صورت به خاطر قیمت پایین برق در ایران در قیمت برابر وگا 56 انتخاب بهتری هستش .

نکته مهم اینه که طبق رویه انویدیا با عرضه یه نسل جدید از کارتها ، پشتیبانی از نسل قبل فقط روی کاغذ ادامه پیدا می کنه .

کارت 780Ti رقیب جدی 290X بود و حتی فریم بهتری می گرفت اما الان فقط یه اسم ازش مونده . احتمالا این بلا سر کارتهایی مثل 1070 هم میاد . اگر قصد خرید کارتی مثل 1070 رو اون هم در زمانی که نسل جدید تازه لانچ شده دارید بهتره کمی بیشتر فکر کنید و اگر هم خریداری کردید از افت کارتتون در برابر همرده های جدیدترش در آینده نزدیک ناراحت نشید .

واقعا از توضیحات کاملتون سپاس گذارم 🙏

با این توضیحاتی که دادین به نظرتون vega 56 ارزش خرید بیشتری نسبت به ۱۰۷۰ داره ؟

کارایی کدوم بهتره؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، idin93 گفته است :

راستش نمیخوام تحت هیچ شرایطی دیگه ام اس آی بهرم چون ی بار خریدم و اصلا ازش راضی نبودم  بر اثر داغ کردن بیش از حدش چندبار خراب شد ولی هر دفعه که درستش میکردم بازم خوب کار نمیکرد 

با چندتا از دوستان هم که صحبت کردم فهمیدم کلا کارت های میان رده و رده بالا ام اس آی تو کولینگ زیاد جالب عمل نمیکنن 

منم با شما موافقم اگه بتونم ی ۱۰۸۰ تر تمیز ایسوس پیدا کنم که مهلت تست و گارانتی هم داشته باشه ارزش خرید داره

دوست عزیز ام اس ای یکی از بهترین کولینگ هارو داره هم سری Armor و سری Gaming X که فوق العادست نمیدونم این اطلاعات چه کسی بهتون داده اما 100 درصد اشتباهه

حتی کارت 1080 ti X trio این شرکت به نظرم خنک ترین کارت 1080 تی ای بادی دنیاست چون دماش عملا فول لود از 70 بالا تر نمیره !!!

1080 تی ای هم با اون بودجه 5.5 ایسوس نمیتونید بخرید چون بالای 6.5 قیمت میخوره حتی همون ماین شدش هم زوتک - گیگا- ام اس ای انتخابتونه

کاش لابی و مافیایی که ایسوس داشت برند های دیگه هم داشتن

نمیدونم ملت توی ایسوس - سامسونگ چی دیدن که این همه تعریف و تمجید بی خودی میکنن و حاضرن پول بیشتر هم بپردازن براش !!!

به هر حال شما مختارید هرچی دوست دارین بخرین اما این تفکرات جهان سومی که فقط و فقط هم توی کشور های خاورمیانه پیدا میشه و توی کشور ما که دیگه شده جزئی از زندگی مردم کنار بزارید

• لایک 4
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، idin93 گفته است :

واقعا از توضیحات کاملتون سپاس گذارم 1f64f.png

با این توضیحاتی که دادین به نظرتون vega 56 ارزش خرید بیشتری نسبت به ۱۰۷۰ داره ؟

کارایی کدوم بهتره؟

خواهش می کنم

ارزش خرید رابطه عکس با قیمت داره .

اگر قیمت کارتی بالا بره ارزش خریدش پایین میاد .

کارت وگا 56 تا حدود از 1070 و 1660Ti سریعتر هستش . از این جهت بدون توجه به مصرف و دما در قیمت برابر از اون این دو کارت ارزش خرید بیشتری داره .

پس بین یه کارت 1070 با قیمت 5.5 و یه کارت وگا 56 با همین قیمت کارت وگا 56 بصرفه تر هستش .

برتری کارت وگا 56 به کارت 1070 این ها هستش :

قدرت بیشتر . مموری سریعتر و ساپورت بهتر ای ام دی از محصولات قدیمیش

برتری کارت 1070 به وگا 56 از این جهت هستش :

مصرف کمتر . دمای کمتر

ویژگی هایی که کارتهای ای ام دی دارن ( مموری سریعتر و ساپورت بهتر ای ام دی برای کارتهای نسل قبل ) موجب میشه که کارایی وگا 56 در آینده هم ادامه داشته باشه اما کارت 1070 از این دو ویژگی محروم هستش و هرچه زمان می گذره فاصلش با وگا 56 بیشتر خواهد شد . البته من از آینده خبر ندارم و این تحلیل صرفا به خاطر مواردی هست که در این چند سال مشاهده کردم وگرنه آیه نازل نشده که کارت 1070 حتما از کارت وگا 56 عقب بیفته ، اما این ریسک کاملا وجود داره .

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، idin93 گفته است :

در هر نسل از کارتها بعضی شرکتها عملکرد بهتری دارن .

مثلا در سری RX 400 شرکت HIS عملکرد بسیار خوبی داشت در رده های بعد هم سفایر و MSI بودند .

شرکتی مثل ایسوس همواره محصولات با کیفیتی تولید کرده اما همیشه بهترین نبوده . همون MSI در سری Lightning شاهکارهای به یاد ماندنی عرضه کرده .

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، hosin گفته است :

دوست عزیز ام اس ای یکی از بهترین کولینگ هارو داره هم سری Armor و سری Gaming X که فوق العادست نمیدونم این اطلاعات چه کسی بهتون داده اما 100 درصد اشتباهه

حتی کارت 1080 ti X trio این شرکت به نظرم خنک ترین کارت 1080 تی ای بادی دنیاست چون دماش عملا فول لود از 70 بالا تر نمیره !!!

1080 تی ای هم با اون بودجه 5.5 ایسوس نمیتونید بخرید چون بالای 6.5 قیمت میخوره حتی همون ماین شدش هم زوتک - گیگا- ام اس ای انتخابتونه

کاش لابی و مافیایی که ایسوس داشت برند های دیگه هم داشتن

نمیدونم ملت توی ایسوس - سامسونگ چی دیدن که این همه تعریف و تمجید بی خودی میکنن و حاضرن پول بیشتر هم بپردازن براش !!!

به هر حال شما مختارید هرچی دوست دارین بخرین اما این تفکرات جهان سومی که فقط و فقط هم توی کشور های خاورمیانه پیدا میشه و توی کشور ما که دیگه شده جزئی از زندگی مردم کنار بزارید

داداش بخدا من نه عضو آیپکم و نه هیچ لابی و مافیایی دیگه ای خدا شاهده اینیم که دارم اینجا تایپ میکنم همش تجربه شخصی خودمه که تو این ۱۰ سال بدست آوردم 

من هنوزم که هنوزه کارت گرافیکه ام اس آی رو دارم اگه خواستی هم میتونم برات عکساشو ارسال کنم ولی از ی بعدی هم حرف شما منطقیه چون تو هر محصولی ی سریشون بد از آب درمیاد و این ی دونه هم از شانس ما اینطوری شده وگرنه نه ایسوس برا بابای منه و نه ام اس آی و هر برند دیگه ای ول اگه شما اگرم شما بر اساس تجربه شخصی خودت میگی که سری آرمور ام اس آی جز خنک تریناس من به شخصه به حرفت ایمان میارم 

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

خواهش می کنم

ارزش خرید رابطه عکس با قیمت داره .

اگر قیمت کارتی بالا بره ارزش خریدش پایین میاد .

کارت وگا 56 تا حدود از 1070 و 1660Ti سریعتر هستش . از این جهت بدون توجه به مصرف و دما در قیمت برابر از اون این دو کارت ارزش خرید بیشتری داره .

پس بین یه کارت 1070 با قیمت 5.5 و یه کارت وگا 56 با همین قیمت کارت وگا 56 بصرفه تر هستش .

برتری کارت وگا 56 به کارت 1070 این ها هستش :

قدرت بیشتر . مموری سریعتر و ساپورت بهتر ای ام دی از محصولات قدیمیش

برتری کارت 1070 به وگا 56 از این جهت هستش :

مصرف کمتر . دمای کمتر

ویژگی هایی که کارتهای ای ام دی دارن ( مموری سریعتر و ساپورت بهتر ای ام دی برای کارتهای نسل قبل ) موجب میشه که کارایی وگا 56 در آینده هم ادامه داشته باشه اما کارت 1070 از این دو ویژگی محروم هستش و هرچه زمان می گذره فاصلش با وگا 56 بیشتر خواهد شد . البته من از آینده خبر ندارم و این تحلیل صرفا به خاطر مواردی هست که در این چند سال مشاهده کردم وگرنه آیه نازل نشده که کارت 1070 حتما از کارت وگا 56 عقب بیفته ، اما این ریسک کاملا وجود داره .

پس با این تفاسیر میشه گفت خریدوگا ۵۶ به صرفه تره 

به نظرتون کدوم یک از برندها تو سری وگا۵۶ بهتر عمل کردن ؟

جایی میشه مقایسشونو دید؟

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

در هر نسل از کارتها بعضی شرکتها عملکرد بهتری دارن .

مثلا در سری RX 400 شرکت HIS عملکرد بسیار خوبی داشت در رده های بعد هم سفایر و MSI بودند .

شرکتی مثل ایسوس همواره محصولات با کیفیتی تولید کرده اما همیشه بهترین نبوده . همون MSI در سری Lightning شاهکارهای به یاد ماندنی عرضه کرده .

بله حرفتون منطقیه 

بلاخره این کارتی که من دارم برا حداقل ۴ سال پیشه و این امکان داره که شرکت ام اس تا الان تو این زمینه خیلی پیشرفت کرده باشه

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Javadmpower گفته است :

با 6800 یه 1080ti درحد اک بهت میدم

یا msi یا asus

ti یا معمولی؟

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، idin93 گفته است :

ti یا معمولی؟

دوست عزیز نوشتن Ti

لینک به دیدگاه

ببینید دوست عزیز من پیشنهادم اینه که یه کارت کارکرده تمیز و به شرط پیدا کنی و اون کارت هم چیزی نیست جز 1080 

اما اگه میخوای نو بگیری یا باید 1070 بگیری یا vega 56 یا 1070 ti که 1070 تی آی قوی تر از این دوتاستو توی بازی و بعدش بین 1070 و وگا 56 هم چون اکثر بازی ها بهینه شدن برای انویدیا فعلا توی حدود 70 درصد بازی ها عملکرد 1070 بهتر از وگا 56 هستش و یه نکته دیگه اینکه قابلیت اوکلاک پذیری 1070 بیشتر هستش از وگا 56 و در کنار این هم دمای پایین تری داره منظورم اینه که 1070 رو اگه اورکلاک کنید واقعا دیگه توی 90 درصد بازی ها جلو هستش از وگا 56 و همچنین دمای بهتری هم داره و اما وگا 56 رو نمیتونید خیلی اورکلاک کنید و همچنین دماش هم بالاست حالا اورکلاک بشه و فول لود هم بشه دیگه تا بالای 84 درجه هم میره که مطمئن باشید اینطوری عمر گرافیک کم میشه

اکا برتری وگا 56 نسبت به 1070 قدرت بیشترشه که اونم به درد شما نمیخوره و چون داخل بازی ضعیف تره 

و یکی دیگه هم اینکه وگا 56 مطمئن باشید بهتر ساپورت میشه از طرف ای ام دی و به مرور زمان حتی شاید از 1070 هم جلوتر بزنه توی بازی البته شاید چون حتمی نمیشه گفت

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، Game World گفته است :

دوست عزیز نوشتن Ti

بله ببخشید حواسم نبود

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، Game World گفته است :

ببینید دوست عزیز من پیشنهادم اینه که یه کارت کارکرده تمیز و به شرط پیدا کنی و اون کارت هم چیزی نیست جز 1080 

اما اگه میخوای نو بگیری یا باید 1070 بگیری یا vega 56 یا 1070 ti که 1070 تی آی قوی تر از این دوتاستو توی بازی و بعدش بین 1070 و وگا 56 هم چون اکثر بازی ها بهینه شدن برای انویدیا فعلا توی حدود 70 درصد بازی ها عملکرد 1070 بهتر از وگا 56 هستش و یه نکته دیگه اینکه قابلیت اوکلاک پذیری 1070 بیشتر هستش از وگا 56 و در کنار این هم دمای پایین تری داره منظورم اینه که 1070 رو اگه اورکلاک کنید واقعا دیگه توی 90 درصد بازی ها جلو هستش از وگا 56 و همچنین دمای بهتری هم داره و اما وگا 56 رو نمیتونید خیلی اورکلاک کنید و همچنین دماش هم بالاست حالا اورکلاک بشه و فول لود هم بشه دیگه تا بالای 84 درجه هم میره که مطمئن باشید اینطوری عمر گرافیک کم میشه

اکا برتری وگا 56 نسبت به 1070 قدرت بیشترشه که اونم به درد شما نمیخوره و چون داخل بازی ضعیف تره 

و یکی دیگه هم اینکه وگا 56 مطمئن باشید بهتر ساپورت میشه از طرف ای ام دی و به مرور زمان حتی شاید از 1070 هم جلوتر بزنه توی بازی البته شاید چون حتمی نمیشه گفت

موفق باشید

خیلی ممنون از راهنمایی کاملتون 🙏

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان امیدی نیست تا عید کارتهای سری 2060 وارد بشن ؟
کسی اماری نداره ؟
بهترین گزینه خرید برای دوستمون 1070Ti ماین شده
یا 1080Ti ماین شده سر حال با گارانتی هست

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...