رفتن به مطلب

صحنه ای بی بدیل و دلنشین در وب سایت گرین

Recommended Posts

درود.

امروز به صحنه ای بی بدیل و دلنشین در وب سایت گرین برخوردم :

71491793746275466854.jpg

از قرار معلوم ، کمپانی گرین قصد واردات محصولات thermal right رو داره و توی این مدل ها که اینجا قرار دادند Thermal right Archon و Thermal right Silver Arrow بی شک بهترین های دنیای ایرکولینگ هستند و حتی در خیلی از تست های انجام شده توسط وب سایت های خارجی از واترکولینگ ها هم بهتر ظاهر شدند.

حالا بایستی منتظر موند و دید قیمت های این خنک کننده های پردازنده به خوبی عملکردشون هست یا خیر.

دنیای اورکلاکرها با ورود این فن ها متحول خواهد شد. :x @};-

http://www.green-cas.../fan/index.html

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

یعنی دیگه تصمیم نداره برند خودش رو روی اینها بزنه ؟ اینطوری فکر میکنم قیمتشون بالاتر میره . مثلا فنهای بوفالو و 120 اکستریم قبلا برند گرین روشون میخورد . برای همین وقتی وارد میکردن گمرکی کمتری بهشون تعلق میگرفت . الان فکر کنم کلی گمرکی میخوره بهشون و قیمتشون میکشه بالا . ولی با این حال حرکت مثبتیه . امیدوارم با قیمتهای خوبی عرضه بشن .

لینک به دیدگاه

مرسی پوریا مرسی گرین . ترکوندین

بهترین خبری بو که تا الان در مورد کولینگ شنیدم . من خودم از همه مدلهاش موجود میکنم بدون چون و چرا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه بویایی میاد که به مشامم خوش نمیاد :D ولی اوایل به احتمال 99 + 1 % مشکلی نیست!

ویرایش شده توسط Danitondar
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لابد همه چی رو رله کردن و این کار براشون سود داره، که چنین اقدامی کردن.

این کولرها بسیار جدید هستن. مخصوصا مدل Thermal right Silver Arrow که 2 فن داره ومیتونین یدونه دیگه هم روش اضافه کنیم. فکر نمیکردم رنگ و روی این کولرها رو تو ایران ببینیم.

من که خیلی خوشحال شدم. دست شما درد نکنه آقای شعبانی. همیشه خوش خبر باشین.

لینک به دیدگاه

یعنی دیگه تصمیم نداره برند خودش رو روی اینها بزنه ؟ اینطوری فکر میکنم قیمتشون بالاتر میره . مثلا فنهای بوفالو و 120 اکستریم قبلا برند گرین روشون میخورد . برای همین وقتی وارد میکردن گمرکی کمتری بهشون تعلق میگرفت . الان فکر کنم کلی گمرکی میخوره بهشون و قیمتشون میکشه بالا . ولی با این حال حرکت مثبتیه . امیدوارم با قیمتهای خوبی عرضه بشن .

توی قیمتهای گرین شک نکن . چون بارها برام ثابت شده . در ضمن حامد جان ترمالرایت یکی از بهترینهای دنیاست و خیلی از کالاها بر مبنای ترمالرایت مقایسه میشه . این بهترین خبر برای اونهایی هستش که دنبال فن خوب ببخشید :D عالی هستن

لینک به دیدگاه

این کولرها بیان من نوکتوام رو میندازم دور ^^ .

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

بلاخره من بی نوا به آرزوم میرسم :daydreaming:

این کولرها بیان من نوکتوام رو میندازم دور ^^ .

سالار جان کجای میندازی کولر قبلش بگو زنبیل بزاریم براش :D

ویرایش شده توسط Ultra Extreme
لینک به دیدگاه

بلاخره من بی نوا به آرزوم میرسم :daydreaming:

سالار جان کجای میندازی کولر قبلش بگو زنبیل بزاریم براش :D

صابر جان فکر نکنم این نزدیکی ها بندازدش :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

صابر جان فکر نکنم این نزدیکی ها بندازدش :D

rolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gif

لینک به دیدگاه

ایول خیلی خوب میشه

تو سایت های خارجی که دیدم با D14 نوکتوا مقایسه شده بود میانگین چند درجه ای خنکتر بود اما وزنش 825 گرمه در حالی که نوکتوا سینکش فقط 900 گرمه و با فناش میشه حدود 1200 گرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم منتظر میمونم تا اینا بیان و ببینم چه بلایی سر شرکت هایی مثل در یا و ماتریس و عقیق میاد با این کولر های گرونی که میدن دست مردم

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

یه بار تو عمرشون سر زمان مقرر کاری رو نکردند الان 8 اپریله هنوز خبری نیست از کولر های جدید در حالیکه هنوز سایتشون نوشته march 2012

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

کیس هاش که واقعاً افتضاح هستن من یه NZXT lexa blackline داشتم فروختم یه گرین x5 fusion گرفتم واقعاً افتضاحه پر از پلاستیک و قطعاتی که به زور روی هم سوار میشن ! من که پشیمونم شدید ! شاید با وارد کردن برندهای خارجی با کیفیت بتونه یه اعتباری دست وپا کنه (دوستان عشق گرین لطفاً عواطف و احساساتشون رو کنترل کنن من فقط نظر شخصیمو گفتم 8-X  )

ای وای الان متوجه شدم این تاپیک مال خیلی وقت پیش هست ! ببخشید !  :p

ویرایش شده توسط Gintama
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
کیس هاش که واقعاً افتضاح هستن من یه NZXT lexa blackline داشتم فروختم یه گرین x5 fusion گرفتم واقعاً افتضاحه پر از پلاستیک و قطعاتی که به زور روی هم سوار میشن ! من که پشیمونم شدید ! شاید با وارد کردن برندهای خارجی با کیفیت بتونه یه اعتباری دست وپا کنه (دوستان عشق گرین لطفاً عواطف و احساساتشون رو کنترل کنن من فقط نظر شخصیمو گفتم 8-X  )

داداش من یه فالکون بستم جنس بدنه بسیار بد و بسیار نازک پاور گرین 600 او سی هم بستم روش که از جنس بدنه پاور خوشم نیومد.

اما یه اکس 9 دارم معرکه جنس بدنه گویای همچیزش هست و یه پاور 1000 که باهاش ادم احساس قدرت می کنه

ببین عزیز هر کسی یه سلیقه ای داره از پولیکه می%

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
دنیای اورکلاکرها با ورود این فن ها متحول خواهد شد. :x @};-

درود پوریا جان , منظورتون چی هست ؟

لینک به دیدگاه

داداش من یه فالکون بستم جنس بدنه بسیار بد و بسیار نازک پاور گرین 600 او سی هم بستم روش که از جنس بدنه پاور خوشم نیومد.

اما یه اکس 9 دارم معرکه جنس بدنه گویای همچیزش هست و یه پاور 1000 که باهاش ادم احساس قدرت می کنه

ببین عزیز هر کسی یه سلیقه ای داره از پولیکه می%

من هم از X3، ناامید شدم.

تا قبل از اینکه بگیرم تصور دیگه ای میکردم وقتی رسید دستم شکه شدم.

توی عکس و نوشته خیلی بهترن.

حالا جالب اینجاست که مدلهای X6, X7 و X9 تولید خود گرین نیستن :)

مثلا X6, X7 مال کمپانی معروف Cougar هست روش زدن گرین:دی

حالا با اجازه یا بی اجازشو کاری نداریم ولی فقط فنهاش بتنهایی کلی میارزه.

خلاصه از نظر پاور من خیالم از گرین راحته ولی کیس هاش برای کارهای حرفه ای تعریفی ندارن.

درود پوریا جان , منظورتون چی هست ؟

دوسال پیش:دی منظورشون اینبود که با ورود این فقها خوش بحال اورکلاکها میشه دیگه.

ویرایش شده توسط pKasra
لینک به دیدگاه

کیس x9 واقعا عالیه  از هر لحاظ جنس بدنه و کیفیت ساخت و جادار بودن و تهویه!

کسی میدونه این x9 ساخت کدوم شرکته؟

لینک به دیدگاه

کیس x9 واقعا عالیه  از هر لحاظ جنس بدنه و کیفیت ساخت و جادار بودن و تهویه!

کسی میدونه این x9 ساخت کدوم شرکته؟

بله

X9 گرین یا همون xPredetor از آن شرکت آمریکایی Aerocool هست

لینک محصول

از سیستم Predator شرکت Acer هم خوشم میاد:

predator.jpg

http://hardzone.es/wp-content/uploads/2009/03/predator-case.jpg

http://www.aoaforums.com/forum/attachments/general-hardware-discussion/22339d1211446175-acer-aspire-predator-gaming-pc-acerpredatorlarge.jpg

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

دو کولر خوش ابعاد و خوش ساخت جدید از کمپانی ترمالرایت در سایت گرین :

post-7048-0-20614600-1375092055_thumb.jpg

لینک دو محصول در کمپانی سازنده :

http://www.thermalright.com/html/products/cpu_cooler/true_spirit_120m.html?panel=1

http://www.thermalright.com/html/products/cpu_cooler/axp-100.html?panel=1

لینک در شرکت گرین :

http://www.green-case.com/products/fan/index.html

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همچنان خبری از کولر Archon SB-E X2 نیست!  :|

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من احساس می کنم با توجه به قیمت تمام شده یکسری کولرها رو شرکت گرین وارد نمیکنه.

مثلا همین آرچونی که میفرمایید اگر با قیمت سیلور آرو یکی در بیاد زیاد منطق خرید نداره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
من احساس می کنم با توجه به قیمت تمام شده یکسری کولرها رو شرکت گرین وارد نمیکنه.

مثلا همین آرچونی که میفرمایید اگر با قیمت سیلور آرو یکی در بیاد زیاد منطق خرید نداره.

سلام . البته این سیلورآرویی که گرین داره SB-E هستش ولی آرچون Rev.A هست! قطعاً آرچون SB-E X2 بخاطر بهینه سازی و هیت پایپ 16 بجای 12 و 2 فن اختلاف زیادی با سیلورآرو نداره. با این تفاوت که سیلورآرو روی هر مادربرد و هر نوع رم قابل نصب نیست ولی آرچون محدودیت نصب نداره

تصور بنده این هست که گرین منتظره وضعیت به ثبات نصبی برسه و بعد اقدام به ورود محصولات جدید بکنه.فعلاً مثل اینکه قراره فن TY 143 وارد کنه که فن های زیبا و کارآمدی هم هستند

لینک به دیدگاه

وارد کننده فن های کوگار هم گرین هستش؟

بله عزیز فن Vortex PWM  رو گرین وارد می کنه

لینک به دیدگاه

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...