رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید کیبورد مکانیکی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان 

دوستان اگه میشه نظرتونو بگین من 2مدل کیبورد مد نظر دارم برای گیم ام میخوام  مثل csgo , fortnite .......

شما کدومو پیشنهاد میکنین و از لحاظ بهتر بودن سوییچ هاش کدوم بهتره!؟ میخوام که کامل  مکانیکی باشه و  نرخ  1000 هرتز داشته باشهو جا دستم داشته باشه. بیشتر از یه میلیونو دویست نشه اگه مدل دیگه مد نظر دارین!

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-accessories/keyboard/razer/razer-ornata-expert-gaming-keyboard.html

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-accessories/keyboard/msi/msi-gaming-keyboard-vigor-gk80-18.html

لینک به دیدگاه

من کیبورد GK70 رو دارم  از نظر عالی هست

هم کیفیت ساخت خوبی داره

هم کیلید های MX RED عالی هست برای گیم و خیلی خیلی خیلی بد برای تایپ کردن ، کافیه بخوای 1 خط بنویسی بدون برو برگرد 1241235236 بار زمانی یه دکمه رو میزنی دکمه بقلیش هم باهاش فشار میدی و خطا میزنی

حتما قبل از خرید هر کیبورد مکانیکالی با کلید های mx red به این نکته دقت کن

خود کیبورد خوب هست کیفیت ساختش بالا هست ، برای کلید هایی که تو بازی زیاد استفاده میشه کلید های لاستیکی اضافه هم گذاشتن ، برای کیلید های wasd بجز لاستیکی ها کلید فلزی هم گذاشتن ، سیم جدا شونده هست ، RGB LED خیلی خوبه ، افکت های زیادی داره

ولی مشکلش  این هست که نرم افزارش اصلا کاربردی نیست ، شما نمیتوی توش تعریف کنی هر کلید چه کاری انجام بده و..

تنها کاری که میشه کرد این هست که ماکرو  رکورد کنی برای یه کلید و فقط و فقط هم زمانی میشه از اون ماکرو استفاده کرد که اول دکمه ماکرو رونگهداری بعد کلیدی که برای ماکرو رکورد کردی رو بزنی :|:| این دکمه ماکرو هم بقل crtl سمت راست هست ، یعنی شما برای استفاده وسط بازی باید دستت رو از روی موس برداری  دکمه ماکرو رو نگهداری و بعد دکمه ای که براش ماکرو تایین کردی رو بزنی (مثلا TAB).

در صورتی که برای برنامه  برای تغیر کیلید ها و ماکرو مهم نباشه این کیبورد برایت خیلی خوب هست در غیر این صورت بهتر بری سمت کیبورد های دیگه.

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، ATER گفته است :

من کیبورد GK70 رو دارم  از نظر عالی هست

هم کیفیت ساخت خوبی داره

هم کیلید های MX RED عالی هست برای گیم و خیلی خیلی خیلی بد برای تایپ کردن ، کافیه بخوای 1 خط بنویسی بدون برو برگرد 1241235236 بار زمانی یه دکمه رو میزنی دکمه بقلیش هم باهاش فشار میدی و خطا میزنی

حتما قبل از خرید هر کیبورد مکانیکالی با کلید های mx red به این نکته دقت کن

خود کیبورد خوب هست کیفیت ساختش بالا هست ، برای کلید هایی که تو بازی زیاد استفاده میشه کلید های لاستیکی اضافه هم گذاشتن ، برای کیلید های wasd بجز لاستیکی ها کلید فلزی هم گذاشتن ، سیم جدا شونده هست ، RGB LED خیلی خوبه ، افکت های زیادی داره

ولی مشکلش  این هست که نرم افزارش اصلا کاربردی نیست ، شما نمیتوی توش تعریف کنی هر کلید چه کاری انجام بده و..

تنها کاری که میشه کرد این هست که ماکرو  رکورد کنی برای یه کلید و فقط و فقط هم زمانی میشه از اون ماکرو استفاده کرد که اول دکمه ماکرو رونگهداری بعد کلیدی که برای ماکرو رکورد کردی رو بزنی :|:| این دکمه ماکرو هم بقل crtl سمت راست هست ، یعنی شما برای استفاده وسط بازی باید دستت رو از روی موس برداری  دکمه ماکرو رو نگهداری و بعد دکمه ای که براش ماکرو تایین کردی رو بزنی (مثلا TAB).

در صورتی که برای برنامه  برای تغیر کیلید ها و ماکرو مهم نباشه این کیبورد برایت خیلی خوب هست در غیر این صورت بهتر بری سمت کیبورد های دیگه.

سلام دوست عزیز

مرسی که کمکم کردی نه ماکرو واسم مهم نیست اصلا!

همین msi vigor gk80 رو میگیرم پس.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...