رفتن به مطلب

ارسال نکردن کالا توسط فروشگاه!!

Recommended Posts

سلام من یه سوال خارج فروم داشتم..
مثلا از یه سایت فروش اینترنتی معتبر  یه کالایی می خریم بعد کلا رو به بهانه گرون شدنشو اینانمیفرستن و میگن فلان مبلغ بفرستین تا ما ارسال کنیم..الان اینجا میشه شکایتی چیزی کرد؟؟اگه اره چ جوری؟؟ (خودشون میگن اگه نمیخواین پول رو برگشت میدیم)
ممنون میشم یکی کمک کنه..

لینک به دیدگاه

نه عزیز هیچ کاری نمیشه کرد جز برگشت زدن پول ، نمیدونم تجربه دارین یانه ولی شکایتم به این کشککی نیست که اولا  کلی زمان و هزینه می خواد دوما به شکایت های بزرگتر از این رسیدگی نمیشه این که دیگه شبیه جوک میمونه !

کلا هرکاری کنی ماشالا همه ی سایتا نوشتن قبل از خرید هماهنگی کنید یعنی کلا دستتون به هیچی بند نیست !(هرچند ما تماسم گرفتیم قیمت طی کردیم بعد تا اومدیم سفارش رو ثبت کنیم قیمتشو عوض کردن !!! 😳 )

همه ی جان و طنم فدای وطنم ! :D

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

درود

منم چند روز پیش از یک فروشگاه مقداری وسایل خریداری کردم که بعدش زنگ زدن گفتن قیمت ها  بروز نیست و فاکتور مابه التفاوت رو میفرستیم براتون و فرستادن و مقدار قابل توجهی تفاوت داشت و منم اون اقلامی رو که ضروری نبودن از فاکتور حذف کردم و هزینه اش نزدیک شد به مبلغ واریزیم و اون مقدار کم ما به التفاوت رو هم واریز کردم و بعد از چند روز تاخیر برام فرستادنش که البته هنوز تو راهه و کد پیگیری پستی رو هم که میزنم میگه ارسال شده ولی هنوز اطلاعاتی از مقصد دریافت نشده است و وضعیت نامشخص هست.

ظاهرا این شگرد جدیدشون هست چون فروشگاه های دیگه هم دارن همین کار رو تکرار میکنند؟!!

ویرایش شده توسط DPSYS
لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، MahdiCr7 گفته است :

سلام من یه سوال خارج فروم داشتم..
مثلا از یه سایت فروش اینترنتی معتبر  یه کالایی می خریم بعد کلا رو به بهانه گرون شدنشو اینانمیفرستن و میگن فلان مبلغ بفرستین تا ما ارسال کنیم..الان اینجا میشه شکایتی چیزی کرد؟؟اگه اره چ جوری؟؟ (خودشون میگن اگه نمیخواین پول رو برگشت میدیم)
ممنون میشم یکی کمک کنه..

لیون هم اینجوری شده(منتها بهونش متفاوته میگه پیکمون راه نیفتادن)
در حال حاضر هم هارد ما رو گرویی داره نمیفرسته(3 روزه سفارش دارم) قرار بود دیروز برسه گفتن امروز میاد امروز هم زنگ زدم قرار بود بررسی کنن بهم زنگ بزنن که خدا میدونه کی میخوان بزنگن!

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...