رفتن به مطلب

بازی devil may cry اجرا نمشود

arash_aria
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

همونطور که گفتم devil may cry 5 اجرا نمیشه صفحه سیاه میاد بعدش stop working و کرش میکنه قبلا یه بار اومد 

چون فیت گرل بود نسخش زد هاردو سوزوزند حالا رو هارد دیگه میزنم نمیشه که نمیشه انیستالشم کامله 

سیستمم هم خوبه همون دفه اول 45 فریم رو نهایت گرافیک رو 1440 میومد روان و راحت هارد سوخت از اول نصب شدش دیگه نمیاد که نمیاد تموم چه کنم؟؟؟؟؟؟دوباره بیاد ینی موندم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با run as administrator بازیو بالا میارین ؟ کرکشو آنتی ویرویس پاک نکرده ؟ بازیو هم باید توی فایروال بزارید که به نت وصل نشه و تنظیمات قسمت نتورک هم همه رو آف کنید بهتره دفعه اول نتو به کل قطع کنید 

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، arash_aria گفته است :

چون فیت گرل بود نسخش زد هاردو سوزوزند حالا رو هارد دیگه میزنم نمیشه که نمیشه انیستالشم کامله 

یعنی چی هاردو سوزوند؟!!🙄

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، arash_aria گفته است :

چون فیت گرل بود نسخش زد هاردو سوزوزند

میشه بیشتر توضیح بدید؟ 1f644.png

لینک به دیدگاه

نسخه فیتگرل کاری به سوختن هارد نداره. هارد قدیمی بوده یا مشکل داشته.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

درود جناب مولایی

هاردشون چندان قدیمی نبوده . مشکل پاور بوده و قطع و وصل برق و بوجود اومدن بدسکتور . یکی از دوستان انجمن هم هاردشون بعد از قطع و وصل برق بدسکتور پیدا کرده بود . بنده هم عرض کردم خدمتشون که فیت گرل ربطی به خرابی هارد نداره

اطلاعات بیتشتر در تاپیک زیر 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

با run as administrator بازیو بالا میارین ؟ کرکشو آنتی ویرویس پاک نکرده ؟ بازیو هم باید توی فایروال بزارید که به نت وصل نشه و تنظیمات قسمت نتورک هم همه رو آف کنید بهتره دفعه اول نتو به کل قطع کنید 

خیر با ادمینستور میارم و کرکشم سر جاشه بارها هم کرک جدید زدم 

قبلا یکبار اومد راحت رو 1440 که 46 فریم اولترا میداد همه موارد رعایت شده حتی قبلا تو فایروالم نبود ولی اومد بالا راحته راحته راحت بدون مشکلی 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

هارد نه اتفاقن خیلی سلطانی بود برای خودش همین هفته قبل تماما چک شدش سلامت کامل داشت احتمالا یا از فت گرل بوده یا از نوسان برق فعلا مهم اجرا نشدن بازیه 

شاید مشکل کسی دیگم باشه رفع بشه دعاتون کنه اگر میدونین چه باید بکنیم .

اگر از اول نیومده بود بیخیالش میشدم ولی اولش راحت اومد اجرا شدش 

در 2 ساعت قبل، Naughty boy گفته است :

یعنی چی هاردو سوزوند؟!!1f644.png

نسخه فیت گرل رو نصب کردم و بعدا این بلا یهویی نازل شدش سر هارد 

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، arash_aria گفته است :

خیر با ادمینستور میارم و کرکشم سر جاشه بارها هم کرک جدید زدم 

قبلا یکبار اومد راحت رو 1440 که 46 فریم اولترا میداد همه موارد رعایت شده حتی قبلا تو فایروالم نبود ولی اومد بالا راحته راحته راحت بدون مشکلی 

بعد از هر قطعیه برقی کل سیستم رو تست میکنم و تستم شد و همه چیز روبه راه بودش ولی یادم نبود دیشب و دقیقا بعد از نصب بازی و اجرای دفه اول بازی 

یه مقداری مشکل گرافیکی داشت مثلا موهاشون میرفت و میومد بعدا فهمیدم مال درایور بوده به هر حال بازیو پاک کردم و دوباره نصبش کردم و در حین نصب دوباره بعد از 

یه ساعتی اومدم دیدم رو 15 درصد قفله تمام درایوا محو شدن و دوباره برگشتن ...درایوای هارد مربوطه...پارتشینای هارد وسترن منظورمه بالاجبار نرم افزارای تست رو باز کردم چون 

بعد از سالها اولین دفه بود این اتفاق میفتاد و دیدم بله بدسکتور اومده در حالی که تا صبح هم خبری از بد سکتور نبودش در صورتی که هارد بسیار بسیار مسنی دارم که مثل ساعت داره کار میکنه اما 

این یکی کلا محل نصب بازیا بودش و اینطوری شدش بازم توضیح در مورد خود بازی میدم 

بازی اول وقتی اومد رو رزولوشن 4 کی اومد بالا تنظیمات رو تا فول اچ دی اوردم پایین از تنظیمات ای ام دی رزولوشن مجازی بازه به هر حال 

بازی راحت و روان اجرا میشد تا اینکه داخل ون شدیم و موهای تریش نه اونیکی اسمش یادم نمیاد حذف میشد و بر میگشت مجبور شدم بازی رو 

حذف کنم و دوباره نصب کنم که هارد سوخت و مجبورن رفتم رو یه هارد دیگه با همون ویندوز همون کامپیوتر و... گفتم شاید بدسکتورا باعث شدن 

فایل نواقصی پیدا کنه که تست شدش و سالم بدو نقصان بودش و سلامت هم نصب شدش هم فایل نصبی حالا نمیدونم انیستال شده ناقص بوده یا چی  بازم ممنون از توجهتون

اگر از اول نیومده بود مهم نبود کلا بیخیال میشدم تا یه کرک درست درمون بیاد ازش .الانم میاد بالا صفحه سیاهه اول که تو تسک منیجر نوت رسپوندینگ میده بعد که در دسترس میشه 

بلافاصله کرش میکنه اینها با کرک خود فیتگرله با کرک دیگه که 3 تا هستن همون چند لحظه اول کرش میکنه و دسترسی تمام فایلای بازی به نت و انتی ویروس به فولدر وفایلهای اجرایی قطع شده 

حتی قبل از اکسترکت فایلا فولدری ساختم و دسترسی انتی ویندوز یا همون ویندوز دیفندر به اون پوشه به روش خودش قطعه و فایلها مشکلی از بابت حذف ندارند که بگیم ازونه به هر حال وضع همینه 

سیستم هم 

amd ryzen 2400 g

ram 8 gig

vga rx 460

اینه که مطمعنا فعلا باید بازیارو بدون مشکل تا متوسط رو به های فول اچ دی بیاره که حتی بعضا 2 کی هم رزولوشن میزنه 

دایرکت ایکس 11 و 12 جدید درایور گرافیک نسخه نهایی و همه چیز اپدیته حتی کارت صدا رو قطع و دادم به مانیتور اونم یه سایتی خارجی گفته بود از کارت صدا ممکنه باشه بازم نشدش

بازم ممنونم توضیحی لازمه بفرمایید تا عرض کنم خدمتتون با اجازه منتظر شماهام 

لینک به دیدگاه

ستاپ بازی‌ رو موقع نصب توی پراپرتیز windows 7 کردی؟ اگه‌ نه‌ درست نصب نشده. قبلش خود فیتگرل گفت حتما اینجوری نصب‌کنید. و در ضمن این بازی اگه نتت وصل باشه به مشکل میخوره و باید توی فایروال بلاک و توی ستینگ نتورک بازی دیسیبل کنی.

ویرایش شده توسط Behrouz Molaei
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

ستاپ بازی‌ رو موقع نصب توی پراپرتیز windows 7 کردی؟ اگه‌ نه‌ درست نصب نشده. قبلش خود فیتگرل گفت حتما اینجوری نصب‌کنید. و در ضمن این بازی اگه نتت وصل باشه به مشکل میخوره و باید توی فایروال بلاک و توی ستینگ نتورک بازی دیسیبل کنی.

نت قطعه دفه اول که نصب شدش ستاپ بازی که رو ویندوز 7 نبود ولی اومد اجرا شدش ولی دفه دوم نه نشدش 

خود بازی هم رو ویندوز 7 رو ویستا و 8 هم میزارم ولی اجرا شدنی نیست که نیست نمیدونم  چرا دیگه 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، arash_aria گفته است :

نت قطعه دفه اول که نصب شدش ستاپ بازی که رو ویندوز 7 نبود ولی اومد اجرا شدش ولی دفه دوم نه نشدش 

خود بازی هم رو ویندوز 7 رو ویستا و 8 هم میزارم ولی اجرا شدنی نیست که نیست نمیدونم  چرا دیگه 

موقع نصب بزار windows 7 و نصب کن درست میشه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

گرامی یه توضیح میدی ؟ کپیبیلیتی فایل نصبی رو بزارم رو ویندوز 7؟؟؟

دوست عزیز به صورت اتوماتیک خودش رو ویندوز روی ویندوز 7 عزیز حالا چه کنیم؟؟؟؟؟؟؟

ویرایش شده توسط arash_aria
لینک به دیدگاه

اون تیکم زدم یدفه دیگم زدم نصب کنه نشد دیگه میگم خخخخخ

این دفم تو مود ویندوز 7 نصب کنه بیبینیم چی میشه 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

گزاشتم و درست نشدش متاسفانه این دفه ارورری هم میده متاسفانه شدنی نیستش نمیدونم چرا؟؟؟؟

یکی کمک میکنه دیگه دیوانه شدم هر چی میزنم نمیشه کرک جدید و... هم میزنیم نمیشه نسخه کورپک بزنیم امیترمت بریزیم دور   بازم نشه چی ؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، arash_aria گفته است :

گزاشتم و درست نشدش متاسفانه این دفه ارورری هم میده متاسفانه شدنی نیستش نمیدونم چرا؟؟؟؟

یکی کمک میکنه دیگه دیوانه شدم هر چی میزنم نمیشه کرک جدید و... هم میزنیم نمیشه نسخه کورپک بزنیم امیترمت بریزیم دور   بازم نشه چی ؟

دوست من در مسیر اصلی بازی فایل dmc5config.ini رو پاک کن فعلا بزار تو سطل اشغال ویندوز و در محل  سیوهای بازی تمام سیوها رو پاک کن بعدبازی رو اجرا کن .

مسیر سیوهای بازی   همه رو حذف کن تو پوشه پلیر :\Devil May Cry 5\Profile\Player

ویرایش شده توسط ᗩ ᖴRREᗪOM ᗩ
لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، ᗩ ᖴRREᗪOM ᗩ گفته است :

دوست من در مسیر اصلی بازی فایل dmc5config.ini رو پاک کن فعلا بزار تو سطل اشغال ویندوز و در محل  سیوهای بازی تمام سیوها رو پاک کن بعدبازی رو اجرا کن .

مسیر سیوهای بازی   همه رو حذف کن تو پوشه پلیر :\Devil May Cry 5\Profile\Player

چشم جذف شدن همشون ببینیم میشه یا نه 

به این سادگیا نمیشه دوباره همرو ساخت و نرفت و کرش کردش نه نمیشه 

جای دیگه سیو نمیکنه ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

واقعا ویندوز 10 مذخرفه سیستم منم مذخرفه فقط ویندوز 10 میشینه ویندوز7 نه واقعا مذخرفترین سیستم عامل دنیاست مایکروسافت گند زده 

نه دوست عزیز نشد که نشد سیوارو هم پاک کردم اینی فایلم حذف شدش از اول ساخت همشو و کرش 

تعویض کرک هم نمیشه فایل اوریجینالم زدم نمیشه تمام درایورا اپدیته نمیشه یه بار اومد بالا ارورر مبنی بر کمیه رم داد و کرش کرش کرش 

لینک به دیدگاه

9dh_a1a_thumb.jpg

هیچ بازی اینقدر مسخره نبوده تا بحال که نیاد رو سیستم بازی در بیاره واقعا موندم دیگه

پس نسخه دیگشم دانلود کنم همین بساطه دیگه نه ؟؟؟؟بازم همینه نخواهد اومد این بازی مگر کرک درست درمون بیاد براش 

لینک به دیدگاه

سلام بنده هم همین نسخه fitgirl رو گرفتم ولی خیلی راحت اجرا شد 😓

لینک به دیدگاه

درود 

داداش ویندوز عوض کن

بعد تمام درایور های قطعات رو نصب و آپدیت کن (برای این کار میتونی از نرم افزار ibot driver booster استفاده کنی)

بعدش تمام پیش نیاز هارو نصب کن

اینو دانلود کن خودش اتوماتیک همه پیش نیاز هارو نصب میکنه‌:

https://www.yasdl.com/125194/دانلود-all-in-one-runtimes.html

محض اطمینان اینم دان کن:

https://soft98.ir/software/programming/15563-vc-redist-installer.html

سیستم ریست کن و بازی رو نصب کن

انشالله اجرا بشه

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، ShQringQn گفته است :

درود 

داداش ویندوز عوض کن

بعد تمام درایور های قطعات رو نصب و آپدیت کن (برای این کار میتونی از نرم افزار ibot driver booster استفاده کنی)

بعدش تمام پیش نیاز هارو نصب کن

اینو دانلود کن خودش اتوماتیک همه پیش نیاز هارو نصب میکنه‌:

https://www.yasdl.com/125194/دانلود-all-in-one-runtimes.html

محض اطمینان اینم دان کن:

https://soft98.ir/software/programming/15563-vc-redist-installer.html

سیستم ریست کن و بازی رو نصب کن

انشالله اجرا بشه

ممنون همه اینا رو دارم فعلا که مشکل جدید سرمون اومد ویندوزم گویا هیکیده شده باید تعویض بشه و متاسفانه دی وی دی رایتر بازی در میاره کلا شناسایی نمیشه خخخخ

لینک به دیدگاه

ممنون تعویض ویندوز اجرا شدش ممنون از همگی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...