رفتن به مطلب

مشکل عجیب کارت گرافیک ۱۰۷۰

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

کارت ۱۰۷۰ دوستم رو که تازه خریده (دست دوم) خواستم تست کنم ولی مشکل عجیبی وجود داره
در نرم افزار furmark و , 3dmark  حدود ۵ ثانیه بعد شروع تست تصویر فریز میشه بعد برنامه بسته میشه
ولی تو بازی های call of duty ww2 و بتلفیلد۵ بدون مشکل بازی میشه کرد فقط در بتلفیلد اگر تنظیمات روی ultra باشه بعد چند ثانیه نقاط رنگی میاد بعد فریز بعد خروج از بازی

چه احتمالی میدید ماین شدن؟ که فروشنده تاکید کرده ماین نشده

پاور سیستم ۵۰۰ واته احتمال داره بخاطر کم بودن توان پاور باشه ؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، deymah گفته است :

سلام

کارت ۱۰۷۰ دوستم رو که تازه خریده (دست دوم) خواستم تست کنم ولی مشکل عجیبی وجود داره
در نرم افزار furmark و , 3dmark  حدود ۵ ثانیه بعد شروع تست تصویر فریز میشه بعد برنامه بسته میشه
ولی تو بازی های call of duty ww2 و بتلفیلد۵ بدون مشکل بازی میشه کرد فقط در بتلفیلد اگر تنظیمات روی ultra باشه بعد چند ثانیه نقاط رنگی میاد بعد فریز بعد خروج از بازی

چه احتمالی میدید ماین شدن؟ که فروشنده تاکید کرده ماین نشده

پاور سیستم ۵۰۰ واته احتمال داره بخاطر کم بودن توان پاور باشه ؟

فروشنده محترمی بودن..احیانا مهلت تست گرفتید؟ هنوز مهلت دارید ببرید پس بدید!

به قول یکی از کاربرها حداقل 3 روز باید با کارت گیم انجام بشه تا مشکلی داشته باشه بروز بده

لینک به دیدگاه

دوست عزیز به احتمال زیاد ماین شده و مشکل داره بهترین کار اینه که پس بدید

لینک به دیدگاه

سلام

ماین معلوم نیست شده یانه !

اما کارت مشکل داره ارتیفکت می ده (در بتلفیلد اگر تنظیمات روی ultra باشه بعد چند ثانیه نقاط رنگی میاد بعد فریز بعد خروج از بازی)

اگه هنوز تو مهلت تست هست پس بدین اگر نیست ببرین گارانتی هیچ نگران نباشین اگر هم احیانا باش ماین شده هیچ راهی برای فهمیدنش نیست ببرین گارانتی و توکلت علی الله ...

البته این موضوع هم توجه کنید

https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/articles-guides/graphic-card/10031-geforce-gtx-1070-memory-issue-bios-update

ویرایش شده توسط Divine
لینک به دیدگاه

سلام‌، کارت احتمالا ماین شده ، پس‌ بدین یا تعویض.

ویرایش شده توسط Behrouz Molaei
لینک به دیدگاه

والا پاور 500 وات بنظر کم که هست

مشخصات سیستمتون رو در سایت های محاسبه پاور بزنین ببینید پاور چند وات توصیه میکنن

اگه مهلت تست داره که برید پس بدید اگر هم که گارانتی داره از اون طریق اقدام کنین

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز 

عیدهمتونم مبارک باشه 

با این توضیحاتتون احتمال زیاد کارت بیش از حد استفاده شده و چیپش مشکل پیدا کرده (حالا ماین یا هر چیزی ) حتما پس بدید ,

کارت گارانتی داره؟!؟!

اگه کارت هنگ میکنه اصلا شک نکنید سریع پس بدید تا فروشنده بهونه نیاورده

و از این به بعد هر کارت دسته دومی که میگیرید تا چند روز تست نکردید ,اوکی ندید به فروشنده 

حتما مانیتوری که استفاده میکنید ۱۰۸۰ p و یا ۲k باشه چون من خودم با hd تست کردم  کارت مشکلی نداشته ولی با چنج مانیتور به 1080p کارت خالی کرده زیر بار و تصویر پریده 

در مورد پاورم من sli gtx 1070  با 550 تست کردم مشکلی نداشته ولی 9۹درصد مشکل گرافیکه

موفق  و سربلند باشید

لینک به دیدگاه

عید همه دوستان مبارک

بله مهلت تست دادن

بردیم پس دادیم و یکی دیگه مثل همون مدل دادن تست کنیم

این هم مثل اون دقیقا همون مشکل رو داره ولی زمان بیشتری میبره تا به فریز برسه البته تو نرم افزار های تست تو اون دوتا بازی مشکلی نداره

چه بازی سنگین تره که با اون تست بگیرم

ویرایش شده توسط deymah
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

والا پاور 500 وات بنظر کم که هست

مشخصات سیستمتون رو در سایت های محاسبه پاور بزنین ببینید پاور چند وات توصیه میکنن

اگه مهلت تست داره که برید پس بدید اگر هم که گارانتی داره از اون طریق اقدام کنین

حدودا 645W

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

کلا طرف کارت های خوبی بهتون نمیده . این از اولی اینم از دومی

یا چیپ داره عمرش به پایان میرسه یا تغذیه ی گرافیک ضعیف شده .

کارتهای ایشون اصولی باهاش کار نشده و مدام تحت فشار و لود بالا بودن . و به احتمال زیاد ماین شدن (یه کارت مثل کارت قبلی که همین مشکل رو داره )

من نظرم اینه که کارت بازی نکنید (هی کارت بگیری و پس بدید)و پولتون رو بگیرید بیخیال  کارت شید

ویرایش شده توسط Ratchet Wrench
لینک به دیدگاه

سلام (اولین سلام و پست این سال 😄 عشق است امسال 🤩😅)

با یه پاور دیگه حداقل 650وات به بالا تست کنید.

لینک به دیدگاه

اینو  یادم رفت بگم پاور دوتا سوکت 8 تایی نداشت براش تبدیل ساتا به 8 تایی تهیه کردیم احتمال داره از این تبدیل ها باشه ؟

چون دمای کارت  خوبه ، البته نظرمنه که خوبه ، در بازی بتلفیلد رو ULTRA به زحمت 70 میشه

باز نظر اساتید ارجح تره

یه سوال دیگه هم دارم

چرا ولتاژ GPU صفر یا غیر فعاله؟ در عکس ها مشخصه

البته در GPUZ مقدار 0.6500 هست

از همه ممنونم

FIRESTORM1.jpg

GPUZ.JPG

AFTERBURNER.JPG

GPUZ1.JPG

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، deymah گفته است :

اینو  یادم رفت بگم پاور دوتا سوکت 8 تایی نداشت براش تبدیل ساتا به 8 تایی تهیه کردیم احتمال داره از این تبدیل ها باشه ؟

چون دمای کارت  خوبه ، البته نظرمنه که خوبه ، در بازی بتلفیلد رو ULTRA به زحمت 70 میشه

باز نظر اساتید ارجح تره

یه سوال دیگه هم دارم

از همه ممنونم

FIRESTORM1.jpg

GPUZ.JPG

AFTERBURNER.JPG

بلههههههههههه

اصلا و ابدا این دسته تبادیل پیشنهاد نمیشود 

گارت گرافیک افت ولتاژ داره

شما یه پاور 650 به بالا که دو عدد کانکتور pci e 8 pin داشته باشه تست کنید حتما

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

قول یکی از کاربرها حداقل 3 روز باید با کارت گیم انجام بشه تا مشکلی داشته باشه بروز بده

بازم حرفای خرافه و دریوری

کارت مشکل داشته باشه همون اول نشون میده

فقط یه تست پایداری لازمه

اگه کارت روز سوم خراب بشه مقصر شما محسوب میشی چون 3روز انواع اقسام بلاهای نرم افزاریو سرش اوردی قطعا کارت سالم هم با این حساسیت ها خراب میشه

لطفا تفکرات پوچ دیگرانو سر لوحه خودتون نکنید

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، deymah گفته است :

اینو  یادم رفت بگم پاور دوتا سوکت 8 تایی نداشت براش تبدیل ساتا به 8 تایی تهیه کردیم احتمال داره از این تبدیل ها باشه 

اصلا از تبدیل استفاده نکنید

حتما با سیستم دیگه که پاور مناسب داره تست کنید

یادتون باشه اگه کارت سالم باشه و با این تبدیل  کارت اسیب ببینه شما مقصرید 

لینک به دیدگاه

اگر امکانش  و دارین رو یه سیستم دیگه هم تست بگیرین اگر به همین منوال بود کارت مشکل پیدا کرده . درایور رو هم عوض کنید و ببینید فنهای کارت هر سه میچرخن و دمای کارت رو چک کنید . احتمالا کارت قبل از این رو ولتاژ کاری بالا کار کرده و چیپ مشکل دار شده . من خودم قبلا یه 1050 داشتم مشکل فریز داشت با نصب درایور دیگه ای مشکل حل شد . ولی هنوز نمیشه قطعی گفت که مشکل از چیپ باشه  . شما یه درایور دیگه رو بریزین و خبرش رو تو تاپیک بذارین.

لینک به دیدگاه

در در 1 فروردین 1398 در 02:54، deymah گفته است :

باز نظر اساتید ارجح تره

یه سوال دیگه هم دارم

از همه ممنونم

جناب شما که می گی کارت 1070  شما دو تا 8 پین می خوره، 2 عدد سوکت 8 پین یعنی کارت 300 وات به بالا برق استیبل نیاز داره. و اینکه می بینید توی بازی کارت درست کار می کنه ولی توی Furmark دچار مشکل می شه مربوط به این هستش که بازی ها به طور کامل از تمام توان کارت همیشه استفاده نمی کنن. ولی Furmark برای تست ثبات کارت و دماش کارت رو تا جایی که امکان داره بهش فشار وارد می کنه و با شرایط بازی فرق داره. از اینجایی که شما می گی پاورتون حتی 2 تا 8 پین نداره برای اتصال به کارت گرافیک من احتمال می دم پاورتون حتی 500 وات واقعی هم نیست چون پاور 500 وات باید 2 عدد 8 پین داشته باشه، نمونش:
https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/cooler-master/cooler-master-extreme-power-plus-500w-psu.html
https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/evga/evga-500w-power-supply-2.html#additional

ولتاژ، آمپر  و توان برقی که برای ساتا فرستاده می شه با برق PCI-E فرق داره ضمن اینکه این تبدیل ها هیچ کدوم استاندارد نیستن. تا وقتی که با یک سیستم دیگه که از سالم بودن همه قطعاتش مطمئن هستید تست نکنید نمی شه گفت مشکل از کارته. تا جایی که من می بینم که مشکل به نظرم  از پاور شماست.

لینک به دیدگاه

احتمال این که مشکل از پاور باشه به همون اندازهستش که مشکل از کارت باشه .

یه عکس از پاور بذار . و مشخصاتش رو هم دقیق بنویس .

اگر پاور فیک باشه مشکل 99 در 100 از پاور هستش ( هرچند این دلیل بر بی مشکل بودن کارتها نیست ) اگر فیک هم نباشه باز بسته به عمرش و مصرف سایر قطعات میتونه مشکل از پاور باشه .

لطفا مشخصات کلی سیستم رو هم ذکر کنید .

فعلا هم از کارتها استفاده نکن تا به کارتها و سیستمت آسیب وارد نکنی .

لینک به دیدگاه

همینطور که دوستان گفتن مشکل برق رسانی داری شما 

پاور ۵۰۰ برای گرافیک ۱۰۷۰ خیلی کمه حتما باید بالاتر باشه 

و اینکه توی فشار مشکلاتی براش پیش میاد این از پاورتون هست حتما برای تغییر پاور اقدام کنید

موفق باشی

لینک به دیدگاه

سلام هم پاور کمه هم کارت مشکل داره ببر پس بده

لینک به دیدگاه

در در 1 فروردین 1398 در 01:45، deymah گفته است :

عید همه دوستان مبارک

بله مهلت تست دادن

بردیم پس دادیم و یکی دیگه مثل همون مدل دادن تست کنیم

این هم مثل اون دقیقا همون مشکل رو داره ولی زمان بیشتری میبره تا به فریز برسه البته تو نرم افزار های تست تو اون دوتا بازی مشکلی نداره

چه بازی سنگین تره که با اون تست بگیرم

داداش شک نکن کارت ماینی بهت میده. پولتو پس بگیر دنبال دردسر نباش.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...