رفتن به مطلب

کسانی که ماوس A4TECH دارن کمک کنن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

من چند روزی میشه ماوس A4TECH V8M خریدم.

موس من فقط دو هستش فعال بود وسر همین رفتم کد فعال سازی هسته سوم و چهارم برنامه  BLIOODY6 رو خریدم.

الان سوالم اینه آیا این درسته که میگن میشن با این ماوس ها م‍‍‍ثله چیتر عمل کرد؟

بهترین تنظیمات برای گرفتن لگد اسلحه چیه؟

کلا کسی با برنامه BLOODY 6 کار کرده؟

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، peto گفته است :

سلام دوستان

من چند روزی میشه ماوس A4TECH V8M خریدم.

موس من فقط دو هستش فعال بود وسر همین رفتم کد فعال سازی هسته سوم و چهارم برنامه  BLIOODY6 رو خریدم.

الان سوالم اینه آیا این درسته که میگن میشن با این ماوس ها م‍‍‍ثله چیتر عمل کرد؟

بهترین تنظیمات برای گرفتن لگد اسلحه چیه؟

کلا کسی با برنامه BLOODY 6 کار کرده؟

سلام بله  درسته. من خودم استفاده نکردم ولی این دوستمون استفاده کرده میتونین ازش راهنمایی بگیرین

@arsalan159

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

سلام بله  درسته. من خودم استفاده نکردم ولی این دوستمون استفاده کرده میتونین ازش راهنمایی بگیرین

@arsalan159

ممنون اگه این تاپیکو نبینن بهشون پیام میدم.

لینک به دیدگاه

والا به این موس ها و کیبور ها میکرو میگن

مثلا شما جای اینکه خودتون  به قولی همش کلیک کنین (به قول این خارجیا Tap) موس خودکار این کار رو براتون انجام میده

اصلا و ابدا اون بازی نمیتونه این رو تشخیص بده ولی در مسابقات جهانی استفاده از اینجور کیبود و موس ها تقلب به شمار میاد

مثلا شما فرش کن میخوای Mk بازی کنی میای یه Combo خوب رو برنامه ریزی میکنی روی یه کلیک و اونوقت با یه کلیک اون combo رو انجام میدی بدون هیچ زحمتی

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

والا به این موس ها و کیبور ها میکرو میگن

مثلا شما جای اینکه خودتون  به قولی همش کلیک کنین (به قول این خارجیا Tap) موس خودکار این کار رو براتون انجام میده

اصلا و ابدا اون بازی نمیتونه این رو تشخیص بده ولی در مسابقات جهانی استفاده از اینجور کیبود و موس ها تقلب به شمار میاد

مثلا شما فرش کن میخوای Mk بازی کنی میای یه Combo خوب رو برنامه ریزی میکنی روی یه کلیک و اونوقت با یه کلیک اون combo رو انجام میدی بدون هیچ زحمتی

جالبه به مورتال کمبت دقت نکرده بودم.با این ترفند کلی فن میشه  پیاده کرد توش.البته من مورتال کمبت رو با دسته بازی میکنم.

من بیشتر هدفم از خرید کد BLOODY این بود که بتونم تو بازیای آنلاین از لگد تفنگ کم کنم.

ما ایرانیا با این پینگ داغونمون هرچقد هم تقلب کنیم باز تو بازیهای آنلاین حقمون خورده شد پس جای عذاب وجدان باقی نمیمونه😄 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، peto گفته است :

جالبه به مورتال کمبت دقت نکرده بودم.با این ترفند کلی فن میشه  پیاده کرد توش.البته من مورتال کمبت رو با دسته بازی میکنم.

من بیشتر هدفم از خرید کد BLOODY این بود که بتونم تو بازیای آنلاین از لگد تفنگ کم کنم.

ما ایرانیا با این پینگ داغونمون هرچقد هم تقلب کنیم باز تو بازیهای آنلاین حقمون خورده شد پس جای عذاب وجدان باقی نمیمونه1f604.png 

سلام

یکسری ها قصدشون گند زدن به بازی دیگرونه که هیچ...یکسری ها  قصدشون از چیت کردن مثلا کسب افتخار و نشان دادن برتریشون هست که درک  این کارشون سخته... چیت کردن در عنواوینی مثل cs:go یا pubg و...مثل ترینر زدن  در بازی مثل دارک سولزهست که واقعا تهش آدم نمی دونه خودش رو گیمر به حساب بیاره یا نه.

هرچی سعی کردن ویدیو رو آپلود کنم نشد لینک آپاراتش رو براتون قرار می دم.https://www.aparat.com/v/ahIRN

لینک به دیدگاه

درود.

این دو هسته هرکدوم برای یک‌نوع بازی خاص هست هسته سوم برای بازی های شوتر و هسته چهارم برای لازی های استراتژیک (مانند دوتا) 

هسته سوم میشه باهاش‌کارهای مختلفی انجام داد از جمله ازبین بردن لگد اصلحه و رگبار اصلحه های مختلف(مثل brust ) منتها پیشنهاد میکنم همیشه از این نرم افزار استفاده نکنید چون اولا گیمر بودن خودتون زیر سوال میره و‌دوما هم بعضا هم اگر گزارشتون کنن و‌مدام استفاده کنید ازین چیت ممکنه بنتون کنن.

پ.ن: فکرمیکنم موس شما رو نرم افزار bloody 5تشخیص میداد و احتمال داشت بدون هزینه بتونین این‌دو هسته رو فعال کنید.

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

سلام

یکسری ها قصدشون گند زدن به بازی دیگرونه که هیچ...یکسری ها  قصدشون از چیت کردن مثلا کسب افتخار و نشان دادن برتریشون هست که درک  این کارشون سخته... چیت کردن در عنواوینی مثل cs:go یا pubg و...مثل ترینر زدن  در بازی مثل دارک سولزهست که واقعا تهش آدم نمی دونه خودش رو گیمر به حساب بیاره یا نه.

هرچی سعی کردن ویدیو رو آپلود کنم نشد لینک آپاراتش رو براتون قرار می دم.https://www.aparat.com/v/ahIRN

ممنون

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

درود.

این دو هسته هرکدوم برای یک‌نوع بازی خاص هست هسته سوم برای بازی های شوتر و هسته چهارم برای لازی های استراتژیک (مانند دوتا) 

هسته سوم میشه باهاش‌کارهای مختلفی انجام داد از جمله ازبین بردن لگد اصلحه و رگبار اصلحه های مختلف(مثل brust ) منتها پیشنهاد میکنم همیشه از این نرم افزار استفاده نکنید چون اولا گیمر بودن خودتون زیر سوال میره و‌دوما هم بعضا هم اگر گزارشتون کنن و‌مدام استفاده کنید ازین چیت ممکنه بنتون کنن.

پ.ن: فکرمیکنم موس شما رو نرم افزار bloody 5تشخیص میداد و احتمال داشت بدون هزینه بتونین این‌دو هسته رو فعال کنید.

نه یکم تحقیق کردم دیدم موس منو فقط ورژن۶ تشخیص میده سر همین اقدام به خرید کردم

راستش من قصدم اینه از این امکان  فقط تو بازی هیرو اند جنرال استفاده کنم.

اونجا هم انقد پینگم بالاست واقعا شرایطم با گیمرای دیگه برابر نیست سر همین گفتم شایر با این موس کمی اوضاعم بهتر شد

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، peto گفته است :

نه یکم تحقیق کردم دیدم موس منو فقط ورژن۶ تشخیص میده سر همین اقدام به خرید کردم

راستش من قصدم اینه از این امکان  فقط تو بازی هیرو اند جنرال استفاده کنم.

اونجا هم انقد پینگم بالاست واقعا شرایطم با گیمرای دیگه برابر نیست سر همین گفتم شایر با این موس کمی اوضاعم بهتر شد

چه عجب ، یه ایرانی به غیر خودم دیدم اینو بازی کنه ، البته زیاد بازی نمیکنمش ولی آیدی بده اد کنم.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

سلام

دارک سولز که اصلا من نمیدونم چرا انقدر طرفدار داره انصافا

گیمپلی مسخره/انیمشن های دو دهه پیش/کرکتر هم که فرتی میمره کجای اون بازی جذابیت داشت من نمیدونم باز بلادبورن بهتر بود

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، BehzaDG گفته است :

چه عجب ، یه ایرانی به غیر خودم دیدم اینو بازی کنه ، البته زیاد بازی نمیکنمش ولی آیدی بده اد کنم.

من چند نفریو میشناسم که بازی میکنن

ID من PETOZHERVER هست

ID شما چیه؟من اگه خارجیا ادم کنن قبول نمیکنم تا طرفو نشناسم قبول نمیکنم در واقع😃

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

گیمپلی مسخره/انیمشن های دو دهه پیش/کرکتر هم که فرتی میمره کجای اون بازی جذابیت داشت من نمیدونم باز بلادبورن بهتر بود

سلام دوست عزیز

همه ما دوست داریم صفت حرفه ایی رو کسب کنیم و چی از همه بهتر که تحت شرایط یکسانی باشه و اون شرایط یکسان شده دارک سولز.

بیشتر بحث طراحی هنری هست که قادر هستند بافت و انیمیشن ها رو ارتقاء بدهند ولی برای داشتن دامنه وسیعی از بازیکنان این کا رو نمی کنند.

من هیچ یک از سری هاش رو به انمام نرسوندم و به نظرم به پایان رسوندش چیزی رو ثابت نمی کنه . بزاریدش پای سلیقه افراد.

در کل خیلی ها با سیستم دمیجینگ بازی سولز مشکل دارند ( و اونهایی هم که ندارند عادت دارند) ، سازندگانی این نکته رو رعایت و با فرمول مخصوص خودشون سراغ طرفداران هارد کور رفتند که موفق هم بودند مثل nioh . the surg.

لینک به دیدگاه

سلام من دقیقا همین موس تو رو دارم فعالم هست همچیشم اوکیه سوال داشتی پیام.خ بده

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

دادااااااااااااششش،نگو این حرفا رو😂

احتمالا پنج دقیقه بیشتر بازی نکردی

انیمیشن هایی که در ضربه با سلاح سرد تو این بازی استفاده شده،تقریبا تو هیچ بازی ای پیدا نمیشه کرد،نمیدونم شما یه بازی دو دهه پیشو نام ببر که مثل این باشه

گیم پلیش اینقد خاص هست که وقتی بازی های دیگه رو بازی میکنم برام کلیشه ای و دمده هستن

موسیقی متنی که به جرعت بهترین تو کل بازیهاست،(یه سری خشتک جر میدادن برا موسیقی متن last of us ،دانلود کردم گوش دادم همش شده بود صدای هوا و باد و طوفان اینکه چرا ازش تعریف میکنن؟؟؟؟؟نمیدونم!!!)

رول پلی بودن،باس های اند خشن،صد تا ست لباس های خاص و سلاح های سرد برای استفاده و صدتا اسپل های جادوگری و خیلی چیزای دیگه،همه و همه با انیمشن و افکت صدای بسیار عالی و با کیفیت.

تنها ایراد من از این بازی ساخت فیس کاراکتر هست که فرقی نمیکنه حتی ۱ساعتم بشینم پاش،اخرش مثل تا.پاله در میاد

البته مشکل شما از یه جاییه که همه دارک سولز بازا هم میدونن و تنها یه نصیحت تو کل این دنیا بهت میدن که:

GIT GUD

لینک به دیدگاه

منم همین موس دارم کجا کد می فروشن اگه میشه پ.خ کنید

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

دادااااااااااااششش،نگو این حرفا رو1f602.png

انیمیشن هایی که در ضربه با سلاح سرد تو این بازی استفاده شده،تقریبا تو هیچ بازی ای پیدا نمیشه کرد،نمیدونم شما یه بازی دو دهه پیشو نام ببر که مثل این باشه

گیم پلیش اینقد خاص هست که وقتی بازی های دیگه رو بازی میکنم برام کلیشه ای و دمده هستن

موسیقی متنی که به جرعت بهترین تو کل بازیهاست،(یه سری خشتک جر میدادن برا موسیقی متن last of us ،دانلود کردم گوش دادم همش شده بود صدای هوا و باد و طوفان اینکه چرا ازش تعریف میکنن؟؟؟؟؟نمیدونم!!!)

رول پلی بودن،باس های اند خشن،صد تا ست لباس های خاص و سلاح های سرد برای استفاده و صدتا اسپل های جادوگری و خیلی چیزای دیگه،همه و همه با انیمشن و افکت صدای بسیار عالی و با کیفیت.

تنها ایراد من از این بازی ساخت فیس کاراکتر هست که فرقی نمیکنه حتی ۱ساعتم بشینم پاش،اخرش مثل تا.پاله در میاد

البته مشکل شما از یه جاییه که همه دارک سولز بازا هم میدونن و تنها یه نصیحت تو کل این دنیا بهت میدن که:

GIT GUD

باشه آقا شما راست میگی

اگه بخوای فن بوی بازی در بیاری خود سازنده هم بیاد یه حرف رو بزنه قبولت نمیشه که نمیشه

من نظرم رو گفتم و شما هم نظرت مخالف هست قرار نیست دعوا کنیم که در ضمن من دارک سولز 2 رو از اول تا آخرش رفتم اخرم نفهمیدم چی به چی شد اصلا انقد ازین انیمه یا بازی های ژاپنی بدم میاد انگار توی کابوس هستی کل بازیو اصلا به آدم نمیچسبه

ببینم بازی که پر از باگه اصلا بالانس نیست Dev های بازی انقدر به خودشون زحمت ندادن که بازیشون رو بالانس کنن یا حداقل به پلیر بگن باید چیکار کنه

بعد یه سری بشینن پدر خودشونو در بیارن به جایی برسن که همه چیو حفظ کرده باشن حتی جاهای دشمنارو خیلی هنره؟ هنر اینه که توی یه محیط بالانس شما چیکاره ای اینکه بشینی 100تا راهنما ببینی و بخونی باعث نمیشه گیمر خوبی باشی

(شما با گیم پلی خاص بازی حال کنین :|)

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 17 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

باشه آقا شما راست میگی

اگه بخوای فن بوی بازی در بیاری خود سازنده هم بیاد یه حرف رو بزنه قبولت نمیشه که نمیشه

من نظرم رو گفتم و شما هم نظرت مخالف هست قرار نیست دعوا کنیم که

(شما به گیم پلی خاص بازی حال کنین :|)

بعضی بازیها سلیقه ای هستن

یک سری بازی هم هستن چونکه ازشون سر در نمیاریم فکر میکنیم بد هستن

برای خودم این اتفاق افتاده

ویچر و فال اویت

اصلا باهاشون حال نمیکردم ولی یک سری از سر بیکار وقت گذاشتم برای این دو بازی

حالا شدن بهترین بازیهای عمرم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

(شما با گیم پلی خاص بازی حال کنین :|)

BK

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

سلام

شما آنلاین بازی می کنی سولز رو؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

سلام

شما آنلاین بازی می کنی سولز رو؟

نه،داداش،،یه مود هم انگاری براش اومده بود ،ولی مودره اینگاری دیگه ساپورتش نکرد(برای dark souls3(

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، CAPITAN PRICE گفته است :

منم همین موس دارم کجا کد می فروشن اگه میشه پ.خ کنید

درود

آدرس کانالی که میفروشن

@a4tech_ir

قیمتشم 40 تومنه 

ظاهرا به مناسبت نوروز تو تخفیف هست قیمت واقعیش 10 دلارهست تو سایت  رسمیش

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

دادااااااااااااششش،نگو این حرفا رو1f602.png

موسیقی متنی که به جرعت بهترین تو کل بازیهاست،(یه سری خشتک جر میدادن برا موسیقی متن last of us ،دانلود کردم گوش دادم همش شده بود صدای هوا و باد و طوفان اینکه چرا ازش تعریف میکنن؟؟؟؟؟نمیدونم!!!)این نکته رو قرمز مینویسم بخونید:

از نظر شما موسیقی بازی The Last Of Us بد هست دقیقا عین همین مورد هم نظر دوستمون برای Dark Souls  هست اگر نظر ایشون اشتباهه پس نظر شما هم اشتباهه و اگر نظر شما درسته پس نظر ایشون هم درسته(خوبه یاد بگیریم به نظر دیگران احترام بذاریم)

GIT GUD

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، WINNER گفته است :

بعضی بازیها سلیقه ای هستن

یک سری بازی هم هستن چونکه ازشون سر در نمیاریم فکر میکنیم بد هستن

برای خودم این اتفاق افتاده

ویچر و فال اویت

اصلا باهاشون حال نمیکردم ولی یک سری از سر بیکار وقت گذاشتم برای این دو بازی

حالا شدن بهترین بازیهای عمرم

نه اصلا موضوع اینجاست اون دوستمون صرفا فن بوی بازی در میاره اونم بدون هیچ دلیل و منطقی

توی دنیای بازی سازی ساخت انیمیشن/بالانس کردن بازی/شخصیت پردازی/صدا پیشگی/فضا سازی/گرافیک از جمله مهم ترین بخش های تشکیل دهنده یک بازی به شمار میاد

مهم نیست شما چقدر وقت بذارید روی دارک سولز در نهایت مثل یک بازی ده سال پیشه

ولی ویچر خداوکیلی یک ایراد از بازی بگیرید داستان زیبا/صداپیشگی فوق العاده/فضا سازی عالی/شخصیت های دوست داشتنی و ...... اما فال اوت 4 هم ایرادات خیلی زیادی داشت ولی باز قابل قبول بود من شخصا فال اوت 3 رو خیلی دوست داشتم

در کل بعضی ها دوست دارن   خودشونو زجر بدن سر بازی که مشخصا طراحی شده تا شمارو دیوانه کنه یعنی این دارک سولز 2 خیلی جالبه حتی به پلیر نمیگه چیکار کن! همینجوری باید دور خودت بچرخی .......

و نظر این افراد برای خودشون محترم هست اما لطف کنن بعنوان شاهکار اسم نبرن از عناوینی مثل دارک سولز.

بگذریم کلا بحث از موس به کجا رفت!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...