رفتن به مطلب

فروش چند عدد گرافیک XFX RX 470 4GIG + فروخته شد.

اشتراک گذاری

Recommended Posts

به نام خدا
با سلام خدمت دوستان عزیز
6 عدد گرافیک تمیز و سرحال XFX RX 470 4G بفروش میرسد.
نکته مهم : کارت گرافیک ها در شرایط خیلی عالی و سالم هستند بدون هیچ مشکلی و مثل ساعت کار میکنند ولی من با صداقت شرایط کارتهارو خدمت دوستان عزیز تشریح میکنم که تا خدای ناکرده عزیزی ریالی ضرر نکند.کارتها گارانتی ندارند، حدود یکسال هستش خریداری شدند. برای ماین خریده شده بودند. ماین هم شدند. حدود 8 ماهی ماین شدند. الان 3-4 ماهه دستگاه ها بسته بندی شده و به علت عدم سوددهی خاموش بودند. (ماین شدنشون هم بصورتی بوده که تو بهترین شرایط بودند و تو خونه ماین می شدند. ترو تمیز و اصلا نه باز شدند و نه تعمیر (پلمپ ) با همه وسایل های جانبی و دمای کارت هم در زمان ماین از 65- نهایت دو سه درجه زیادتر، بالاتر نرفته- دماشون تو اجرای گیم هم به همین صورت هستش و بازهای روز رو هم خیلی روون اجرا میکنند)
همشون رو تست کردم، گیم هارو هم خیلی روون اجرا میکنه بدون هیچ مشکلی. با نرم افزارهای مهم گرافیکی هم تستشون کردم. تو بهترین شرایط هستند. به خریدار محترم هم مهلت تست خواهد داشت تا با هر نرم افزاری خواست در حد نهایی قدرت گرافیک ازش تست گرافیکی بگیره اگر مشکلی داشتند (که بعید میدونم ) با نهایت احترام به خریدار محترم، میتونند قطعه رو پس بفرستند.
هزینه ارسال به عهده خریدار محترم خواهد بود.
قیمت گرافیک ها با تخفیف نهایی ----  
قیمت مقطوع هستش. 

۲۰۱۹۰۳۲۹_۲۳۲۵۲۱.jpg

۲۰۱۹۰۳۲۹_۲۳۲۷۵۷.jpg

۲۰۱۹۰۳۲۹_۲۳۲۹۱۴.jpg

ویرایش شده توسط JAVANI Hojjat
لینک به دیدگاه

با تشکر از اقای جوانی تمام کارتها توسط بنده خریداری شد
بخشی از مبلغ به صورت واسطه ای واریز و مابقی بعد از تست واریز میشه
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...