رفتن به مطلب

دوستان کتیا کار( CATIA ) کمک کنید

فرـشاد
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

عرض ادب خدمت دوستانم

من دایی ام قالب ساز پلاستیک هستش ، اپراتوری و قالب سازی دستی رو  15 سال سابقه داره ، الان هم با یکی از دوستانش که طراح هستش کارگاه دارن

به من گفت که برم نرم افزار رو یاد بگیرم ، بقیه مطالب رو هم خودش بهم کمک میکنه ! 

من سابقه کار فنی زیاد دارم ولی سابقه کار تراشکاری و قالبسازی ندارم، زبان انگلیسی سطح pre-intermediate هستم و الان هم دانشجوی ترم دو حسابداری ام ! 

خودم هم علاقه به این کار طراحی با این نرم افزار دارم ! بعلاوه اون اینکه میتونه یک شغل هم برای من باشه ! 

سوالم اینه که بنظرتون از پسش بر میام ؟ چون من هنرستان این رشته نرفتم ! رشته دانشگاهی ام این نیست ! و اینکه جایی رومیشناسید که این نرم افزار و نرم افزارهای ماشین کاری رو اموزش بدن ؟ پیشاپیش ممنونم 

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، فرـشاد گفته است :

عرض ادب خدمت دوستانم

من دایی ام قالب ساز پلاستیک هستش ، اپراتوری و قالب سازی دستی رو  15 سال سابقه داره ، الان هم با یکی از دوستانش که طراح هستش کارگاه دارن

به من گفت که برم نرم افزار رو یاد بگیرم ، بقیه مطالب رو هم خودش بهم کمک میکنه ! 

من سابقه کار فنی زیاد دارم ولی سابقه کار تراشکاری و قالبسازی ندارم، زبان انگلیسی سطح pre-intermediate هستم و الان هم دانشجوی ترم دو حسابداری ام ! 

خودم هم علاقه به این کار طراحی با این نرم افزار دارم ! بعلاوه اون اینکه میتونه یک شغل هم برای من باشه ! 

سوالم اینه که بنظرتون از پسش بر میام ؟ چون من هنرستان این رشته نرفتم ! رشته دانشگاهی ام این نیست ! و اینکه جایی رومیشناسید که این نرم افزار و نرم افزارهای ماشین کاری رو اموزش بدن ؟ پیشاپیش ممنونم 

سلام

ما یه معلمی دوره هنرستان داشتیم که حالا راست یا دروغشو نمیدونم ولی گفتش که کار با نرم افزار کتیا رو بلده،و برای دوره ی معمولی یا به اصطلاح essential اون زمان ۶۰۰هزار داده رفته اموزشگاه،،بعد گفت که میخاد مدرک بین المللیشو بگیره باید چند ملیون پول بده، وباید بره تهران،،،تقریبا ۶سال پیش

اموزشگاه هاش خصوصی هستن باید خودتون پیدا کنید

از پسش بر میایید

لینک به دیدگاه

سلام

توی این سایت آموزش هاش پیدا میشه که تا اخر تعطیلات 51 درصد هم تخفیف داره. میتونی یکی از دوره های مقدماتیشو بگیری و شاید بتونه کمکت کنه که اموزشگاه نری.

https://faradars.org/search_gcse?q=catia

https://faradars.org/how-to-learn/catia

البته به نظر من بهترین حالت برای شما اینه که یک نفر رو پیدا کنید که کتیا رو بلد باشه و فقط اون چیزی که شما میخای رو بهتون یاد بده. از دایی جانتون بخواه که حالا که یاد میدن کتیا رو هم آموزش بدن دیگه😏

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...