رفتن به مطلب

کمک_ویندوز ۱۰میخام نصب کنم!

silvermanHHH
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 14 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

دیگه از سرم که گذشت،تا وقتی که ویندوز نسخه نهاییش نیاد فعلا با 7 سر میکنم

ویندوز ۱۰هنوز جا داره کامل بشه،بخاطر همین یه عده مثل شما ۸.۱استفاده و مابقیم که مثل من فعلا با 7 مشکلی نداریم

از لحاظ پرفورمنس خوده ویندوز، ۱۰هیچی از 7بیشتر نداره،که بعضی مواقع بدتر هم هست،برامن لودش طولانی تره،برنامه ها دیر تر باز میشن

ویندوز سکیوریتی هم وقتی سیستمو ریستارت میکنی باز خودشو وصل میکنه گند میزنه به همه چی،کلا انگار کنترل دستگاه دست خوده ادم نیست همش خوده ویندوز تصمیم میگیره چی کار کنی چیکار نکنی

تمام افزونه هارو هم نصب کردم ولی بازم ارور های علکی سر نصب ریپک ،سر بازی های انحصاری ویندوز۱۰،خودش اتوماتیک برنامه رو قطع میکنه

والا من که نفهمیدم این عاقا چی یا کی بوده،ولی خب اوکی

درست میفرمایید ولی خب من نت سیمکارتی دارم گرون در میاد،بسته نامحدودم همیشه نمیزنم که بتونم راحت اپدیت هارو بگیرم،خلاصه برا من یه جور ضرره

خب دوستان ممنون بابت پاسخگوییتون بسیار سپاس گذار ،ولی خب این ویندوز اون چیزی که میخاستم و انتظار داشتم نبود وخلاصه باز برگشتیم با دوست قدیمی خودمون:

IMG_20190418_103059.thumb.jpg.47e23882f364cb7ba8eb642290c68222.jpg

البته منظورم ویندوزه،فکرای بدبد نکنین1f609.png

دوست عزیز اون جمله‌ای که قرمز کردم نشون میده اطلاعات کافی در مورد ویندوز ۱۰ ندارید!

این نسخه از ویندوز حالت رولینگ داره(یعنی یه نسخه نصب میکنید و همیشه به روز هستش و نسخه جدید و قدیم مثل ویندوز‌های قبلی نداره)

در مورد جمله نارنجی بهتون عرض کردم مشخصات سیستم رو بگید تا راهنمایی کنیم(بنده به شخصه بوت بسیار سریعی روی ویندوز دارم، دقت کنید ۱۰ مثل ۷ نیست نصبش یکم نکات داره باید رعایت کنید)

دوست عزیز برنامه مایکروسافت سکیوریتی(یا همون ویندوز دفندر) باید حذف بشه(که برداشت من از حرفاتون اینه که قابلیت اسکن رو غیرفعال کردید که خب معلومه بعد از ریستارت دوباره فعال میشه)

شما لطف کنید همین خطاهای الکی رو تصویرشونو بذارید قول میدم دونه به دونشونو به راحتی حل کنیم(حد اقل من به شخصه ۵ سالی میشه دارم استفاده میکنم و مشکلاتی که جناب اعلام کردید رو نداشتم(حمل بر این نشه که میگم شما خدای ناکرده دروغ میگید، فقط به نظرم راه و روش این ویندوز رو هنوز درک نکردید و به قول قدیمیا هنوز چمش دستتون نیست)

لینک به دیدگاه

در در 28 فروردین 1398 در 19:57، Hamed.Madadi گفته است :

من 7 مرداد 94 شاید جزء اولین ها بودم که ویندوز 10 رو نضب کردم از اون زمان تا الان قراره آپدیت بیاد مشکلش برطرف بشه ..کلا مایکروسافت خودش رو مسخره کرده با این ویندوز هر 2 ماه یکبار 3 ماه یکبار بیلد جدید میاد ..مثلا باگ های نسخه قبل حل شده ...بازم یه مشکل جدید پیدا میکنه ...به نظرم هیچ ویندوزی 8.1 نمیشه از روز اول که نضب کردم ازش راضی بودم بعضی موقع ها ویندوز 10 نسخه جدیدش رو نضب میکنم دوباره برمیگردم به 8.1

والا بنده الان نسخه 1809 رو دارم با آخرین آپدیت ها حتی 1 مشکل کوچیک هم توش ندیدم چه برسه باگ های بزرگ!
نسخه 1903 هم منتشر شده با بهبود در طراحی  و ... که پیشنهاد میدم نصب نکنید چون فعلا کار داره تا فیکس بشه.
در کل اگر یه نسخه پایدار میخواید، نسخه 1809 بیلد 17763.437 رو نصب کنید و لذت ببرید. فقط حتما از آپدیت بودن درایور ها و نرم افزار هاتون مطمئن بشید تا با ویندوز 10 سازگاری کامل رو داشته باشن

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، HiKa گفته است :

والا بنده الان نسخه 1809 رو دارم با آخرین آپدیت ها حتی 1 مشکل کوچیک هم توش ندیدم چه برسه باگ های بزرگ!
نسخه 1903 هم منتشر شده با بهبود در طراحی  و ... که پیشنهاد میدم نصب نکنید چون فعلا کار داره تا فیکس بشه.
در کل اگر یه نسخه پایدار میخواید، نسخه 1809 بیلد 17763.437 رو نصب کنید و لذت ببرید. فقط حتما از آپدیت بودن درایور ها و نرم افزار هاتون مطمئن بشید تا با ویندوز 10 سازگاری کامل رو داشته باشن

شما کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

نسخه 64 بیتی ورژن Pro بیلد 1809.17763.437 به روز شده تا 20 فروردین 98 میباشد

نسخه 64 بیتی ورژن LTSC بیلد 1809.17763.437 به روز شده تا 20 فروردین 98 میباشد ( بدون ویندوز استور و مرورگر edge )

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

شما کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

نسخه 64 بیتی ورژن Pro بیلد 1809.17763.437 به روز شده تا 20 فروردین 98 میباشد

نسخه 64 بیتی ورژن LTSC بیلد 1809.17763.437 به روز شده تا 20 فروردین 98 میباشد ( بدون ویندوز استور و مرورگر edge )

من اولی رو پیشنهاد میدم. چون تا جایی که میشه سعی کنید از نسخه های دستکاری نشده استفاده کنید.

همچنین چیزی رو که با تازگی تست کردم رو هم بهتون پیشنهاد میدم. از این لینک  برنامه رسمی نصب ویندوز 10 رو دانلود کنید. باهاش میتونید فلش یا دی وی دی نصب ویندوز 10 رو بسازید. خوبیش اینه این روش کاملا رسمی هست و دستکاری های اضافی رو نداره.
در نهایت هم کرکش کنید.

پ.ن: بعد از نصب ویندوز، آپدیت سیستم رو از کار نندازید. چون به صورت خودکار با توجه به سخت افزار شما یک سری آپدیت، درایور و ... رو دانلود میکنه که برای کارایی بهتر سیستم عامل روی سیستم شما لازمه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...