رفتن به مطلب

poe بازا بیان بالا :) path of exile

arsalan159
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

آخرین باری که بازی میکردم با قندشکن بود چون سرورهای بازی فیلتر بودن. الان چطوریه وضعیت؟

لینک به دیدگاه

سلام من هستم ranger lvl 71 تجربه اولم بوده و act 9 هم گیر کردم 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 19 فروردین 1398 در 17:26، hesam_z گفته است :

سلام من هستم ranger lvl 71 تجربه اولم بوده و act 9 هم گیر کردم 

چه شبح یکی بعد یسال پیدا شد خخخخ

بازی نمیکنی؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، arsalan159 گفته است :

چه شبح یکی بعد یسال پیدا شد خخخخ

بازی نمیکنی؟

چرا ولی تو مپ های بعد اکت 10 میمیرم اگر میای با هم بریم مپ هارو فارم کنیم لیگم هم standard هستش 

id steam : hessy_knight

لینک به دیدگاه

• 3 سال بعد...

سلام

مثل این که کسی POE رو دوس نداره 😂

اولین باری که تو این گیم رفتم برا TRADE، اومدم چونه بزنم، قیمتو بیاره پایین، طرف بی برو برگشت گفت : چینی اسکمر، اون زمان نمیدونستم اسکمر یعنی چی! 😂

اولین باری که POE بازی کردم، یادمه ACT ها رو رفتم، بعد که به MAP رسیدم، فک کردم سرکاریه، و بازی تموم شده، بازی رو پاک کردم، 2 سال بعد که دوباره رفتم سمت POE، تازه 2 هزاریم افتاد که ACT تازه مقدمه بازی هستش و اصل داستان MAP هستش 😂

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۸/۲۳ در 21:39، md3848 گفته است:

سلام

مثل این که کسی POE رو دوس نداره 😂

اولین باری که تو این گیم رفتم برا TRADE، اومدم چونه بزنم، قیمتو بیاره پایین، طرف بی برو برگشت گفت : چینی اسکمر، اون زمان نمیدونستم اسکمر یعنی چی! 😂

اولین باری که POE بازی کردم، یادمه ACT ها رو رفتم، بعد که به MAP رسیدم، فک کردم سرکاریه، و بازی تموم شده، بازی رو پاک کردم، 2 سال بعد که دوباره رفتم سمت POE، تازه 2 هزاریم افتاد که ACT تازه مقدمه بازی هستش و اصل داستان MAP هستش 😂

poe اولین لازمه اش زبان انگلیسی خیلی قویه و وقتی یکم وارد بازیش بشیو یکم ازش سر در بیاری وارد بُعد جدیدی از دنیای گیمینگ میشی که دیگه نمیتونی ازش دست بکشی! یکم که میگذره یهو برات سوال میشه که این گیم ساخته دست انسانه؟☹

مپ...هایست...دلو..و... هر کدوم یه گوشه از این بی نهایته لذیذه :)

تو این گیم بر خلاف گیمای دیگه که تیز بودن و چیزای دیگه به پلیرا نسبت به هم برتری میده...جنگ دانشه! هر پلیر که دانش بیشتری داشته باشه حرفه ای تره...گرچه فکنم فقط دولوپران که همچیز گیمو میدونن وگرنه هرچقد اکسپلور کنی گیمو بازم چیز جدید کشف میکنی.

مهم ترین توصیه ام اینه اگ زبان کسی بلد نیست نیاد سراغ این گیم عمر و اعصاب خودشو نجات داده...کسیم که زبانش اوکیه اگه نره سراغ این گیم باز عمرشو تباه کرده😂

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، arsalan159 گفته است:

poe اولین لازمه اش زبان انگلیسی خیلی قویه و وقتی یکم وارد بازیش بشیو یکم ازش سر در بیاری وارد بُعد جدیدی از دنیای گیمینگ میشی که دیگه نمیتونی ازش دست بکشی! یکم که میگذره یهو برات سوال میشه که این گیم ساخته دست انسانه؟☹

مپ...هایست...دلو..و... هر کدوم یه گوشه از این بی نهایته لذیذه :)

تو این گیم بر خلاف گیمای دیگه که تیز بودن و چیزای دیگه به پلیرا نسبت به هم برتری میده...جنگ دانشه! هر پلیر که دانش بیشتری داشته باشه حرفه ای تره...گرچه فکنم فقط دولوپران که همچیز گیمو میدونن وگرنه هرچقد اکسپلور کنی گیمو بازم چیز جدید کشف میکنی.

مهم ترین توصیه ام اینه اگ زبان کسی بلد نیست نیاد سراغ این گیم عمر و اعصاب خودشو نجات داده...کسیم که زبانش اوکیه اگه نره سراغ این گیم باز عمرشو تباه کرده😂

هنوز بازی میکنی؟ خودت چقد بلدی؟

یه زمانی از بی پولی اینقدر اعصابم خورد شد، که اینقدر فارم کردم که برا هر هیرو یه hh خریدم 🙂 یبار هم 4 شبانه روز خرکی فارم کردم mb خریدم بعدش ( از بس تو کفش بودم، آیتم خفنیه )

یبار یه هیرو aura stacker ساختم که جزو هیرو های خوب poe.ninja شد، ولی خب تیم پیدا نمیکردم، اعصابم خورد شد کل آیتما رو Val کردم و بعدش 1 لیگ لیو دادم 😂

ویرایش شده توسط md3848
لینک به دیدگاه

23 ساعت قبل، md3848 گفته است:

هنوز بازی میکنی؟ خودت چقد بلدی؟

یه زمانی از بی پولی اینقدر اعصابم خورد شد، که اینقدر فارم کردم که برا هر هیرو یه hh خریدم 🙂 یبار هم 4 شبانه روز خرکی فارم کردم mb خریدم بعدش ( از بس تو کفش بودم، آیتم خفنیه )

یبار یه هیرو aura stacker ساختم که جزو هیرو های خوب poe.ninja شد، ولی خب تیم پیدا نمیکردم، اعصابم خورد شد کل آیتما رو Val کردم و بعدش 1 لیگ لیو دادم 😂

تو لیگ کلاندرا که دیواین جایگزین اگزالت شد حال نکردم لیو دادم...اوورا استکر فقط اسپارک ساختم تو لیگ هایست...hh رو ک خراب کردن حتی باف تایمشم دوس نداشتم میج بلود خوبه الان 

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...

وقتتون بخیر، من حدود 3 ماهی میشه این بازی رو انجوم میدم، پارت میکنه از بس کانتنت داره، اول بازی خیلی توش گیج بودم ولی الان  توش عستاد شدم 😁 ،KissMyring  نیک نیم کارکترم هست، کروسبل، از بین هرچی آر پی جی گیمهایی که تا الان بازی کردم این رو از همه بیشتر دوست داشتم، فکرشم نمیکردم جذب این بازی بشم تازشم اولاش چقدر مسخره میکردم این بازیو😑

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، Deafrock گفته است:

وقتتون بخیر، من حدود 3 ماهی میشه این بازی رو انجوم میدم، پارت میکنه از بس کانتنت داره، اول بازی خیلی توش گیج بودم ولی الان  توش عستاد شدم 😁 ،KissMyring  نیک نیم کارکترم هست، کروسبل، از بین هرچی آر پی جی گیمهایی که تا الان بازی کردم این رو از همه بیشتر دوست داشتم، فکرشم نمیکردم جذب این بازی بشم تازشم اولاش چقدر مسخره میکردم این بازیو😑

حالا یه چند لیگ بازی کن ، حالت بهتر میشه🫣

جسارت نباشه ولی امکان نداره تو ۳ ماه بشه تمام کانتنتای گیم رو جمع کرد🙄

من بعد ۴۰۰۰ ساعت گیم پلی میتونم بگم ۶۰ درصد گیم رو درک کردم🥲

۲ هفته مونده به لانچ لیگ جدید...اماده!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

سبک بازی چه مدلی؟ یکمی توضیحات میدید؟

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

سلام

سبک بازی چه مدلی؟ یکمی توضیحات میدید؟

سبکه بازی arpg هست ،مثل دیابلو (البته اگه اونو بازی کرده باشید )،اما آنلاین هم داره

دوربین معمولا از بالای سره ،شما با یه کاراکتر از لول ۱ شروع میکنید ادم و موجود میکشید تا یه لول برید بالا ،از اونجا کلاس رو انتخاب میکنید ،حالا سرباز ،کماندار ،جادو گر ،آدم کش و ...(اینارو همینطوری گفتم،بازی تا بازی فرق داره)

سیستم لوت داره ،ست لباس داره که میشه فارم کرد و این حرفا 

اواسط و اواخر بازی موجودا اونقد زیاد میشن مثلا یه اسپل میزنی پنجاه تا جانور با هم میترکن میرن هوا ،همینطور صد تا صد تا موجود میاد و بکش بکشه خلاصه 

سبک خاصی داره ممکنه همه خوششون نیاد

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

داستانی داره این poe، از یه طرف شرکت ggg زده ایران رو بلاک کرده و بدون ترفند نمیتونی به سایت trade دسترسی داشته باشی،

از اون طرف tft توسط یه عده... مدیریت میشه، تقی به توقی میخوره بنت میکنن، خودم که تو لیگ Crucible جزو 20 top vouch چنلش بودم و رنک بالا هم بودم، بخاطر Avatar ام به عنوان تروریست بنم کردن 😂 (تصویر شهید سلیمانی رو چند روزی گزاشتم رو پروفایلم ) آخ چقدر 5WAY سل کردم اون لیگ تو TFT،

از این طرف نت مخابرات مناسب گیمینگ نی، نمیگن نمیشه پلی داد و ولی خب کیفیتش بهتر باشه و ریست نشه و پینگش یکم بهتر باشه، میشه بیشتر لذت برد از بازی.

از یه طرف دیگه GGG یه سرور برا منطقه ما ایجاد نمیکنه، مثل استیم که تو دوبی سرور زده، ملت با پینگ بهتر (نسبت به اروپا) بازی میکنن.

از طرف دیگه نمیدونم جدیدا GGG با سیستم ملت بیت کویین میزنه چه غلطی میکنه نمیدونم که بازی کلی CPU و RAM مصرف میکنه!

یه مشکل دیگه این که تو بعضی زمان ها نمیشه تو سروری غیر از روسیه پلی داد؛ موقع جوین شدن به مپ ها خطای FAILED CONNECT TO INSTANCE میده، این مشکل تو این لیگ ایجاد شده متاسفانه، عملا اجازه نمیده تو سروری غیر از سرور روسیه بازی کنی، مخصوصا شبا که اکثرا این مشکل وجود داره. بقیه اوقات روز هم به ریسکش نمیارزه تو سروری غیر از روسیه پلی بدی ( هزینه هر مپ زیاده، 1 لوز بدی مپو کلی ضرر میکنی )

ویرایش شده توسط md3848
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام کسی همچنان بازی میکنه ؟ Act 3 / Witch / summoner هستم و lvl 28 اگه کسی هست هنوز بازی کنه tapuriahasfallen#8107  ایدی دیسکورد + ایدی استیم : 1180299674 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

سه روزه بازی رو ریختم کلی درموردش تحقیق کردم الآنم تو این سه روز ۱۰ ساعت پلی دادم جادوگر لول ۱۴ دارم به نظرم خیلی ضعیفم انگلیسی هم که زیاد بلد نیستم ولی خب نفهم هم نیستم برای همین بازی رو تقریبا فهمیدم یه سوال داشتم مسخره نکنید. چجوری باید از بازی پول در بیارم؟ یه سوال دیگه کی میرم اونجا که خودمون شخصی سازی میکنیم و کرفت کردن هم داره، به امید خدا بازی خیلی خوبیه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در ۱۴۰۲/۹/۲۷ در 22:55، dokiaa گفته است:

سلام

سه روزه بازی رو ریختم کلی درموردش تحقیق کردم الآنم تو این سه روز ۱۰ ساعت پلی دادم جادوگر لول ۱۴ دارم به نظرم خیلی ضعیفم انگلیسی هم که زیاد بلد نیستم ولی خب نفهم هم نیستم برای همین بازی رو تقریبا فهمیدم یه سوال داشتم مسخره نکنید. چجوری باید از بازی پول در بیارم؟ یه سوال دیگه کی میرم اونجا که خودمون شخصی سازی میکنیم و کرفت کردن هم داره، به امید خدا بازی خیلی خوبیه

به امید خدا 10 سال آیندت ب ف رفت. 😂

پولم میشه در ابرد ولی اگه بخاطر پول بازی میکنی، خودتو گول نزن! راستی یکی از بچه ها هفته پیش بن شد سر همینکارا.

بازی رو تقریبا فهمیدی؟ مطمئنم بعد 1-2 سال میای میگی، هنوز نوبم، باید بیشتر یاد بگیرم 😅

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

درود بر دوستان poe، خوش آمدین به لیگ افلیکشن ، البته یکم دیره واسه خوشآمدگویی، میخاستم بگم که خیلی لیگه خفنیه، بزن تو کار ام اف حالشو ببر، البته سیستمو آپگرید کن که آنقدر لوت هست بازی هنگ میکنه میپره بیرون

در ۱۴۰۲/۵/۱۴ در 00:18، arsalan159 گفته است:

حالا یه چند لیگ بازی کن ، حالت بهتر میشه🫣

جسارت نباشه ولی امکان نداره تو ۳ ماه بشه تمام کانتنتای گیم رو جمع کرد🙄

من بعد ۴۰۰۰ ساعت گیم پلی میتونم بگم ۶۰ درصد گیم رو درک کردم🥲

۲ هفته مونده به لانچ لیگ جدید...اماده!

بفرست، آیدیتو، بریم راجع به بازی اختلاط کنیم 😁

ویرایش شده توسط Deafrock
تایپو
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در ۱۴۰۲/۱۱/۶ در 01:46، Deafrock گفته است:

درود بر دوستان poe، خوش آمدین به لیگ افلیکشن ، البته یکم دیره واسه خوشآمدگویی، میخاستم بگم که خیلی لیگه خفنیه، بزن تو کار ام اف حالشو ببر، البته سیستمو آپگرید کن که آنقدر لوت هست بازی هنگ میکنه میپره بیرون

لیگ که تموم شد ولی خب آره mf این لیگ خیلی سود داشت، البته سر همین مکانیسم این لیگ، همه قیمتا فضایی رفته بود بالا، فک کن timeless jewel خریدم 100-200 تا فروختم 900 تا 😂

یا Enlighten Support lvl4 که طی چند سال اخیر قیمتش 10-15 تا بود، این لیگ شد 70-75 تا

هرچند من 2 میروری فارم کردم بعدش گیم شروع کرد به Dc شدن، faild connect to instance، نمیتونستم گروهی بازی کنم 🥴، مجبور شدم برم تو کار bosser که اینم یکم بازی کردم و بعد ول کردم، تکی بازی کردن حال نمیده اصلا، مخصوصا منی که دوتکا کارم 😂 ( پلیر dota2 هستم )

راستی از اونجایی که ggg بنابر تحریمای آمریکا، ایران رو geo بلاک کرده ( کل کشورو بلاک کرده ) باید از فندق-شکنی با سروری غیر از eu/us استفاده کنید، مثلا فندق-شکنی با سرور روسیه جوابه، یا این که سرویس کاهش پینگ بخرید که تو کشور میفروشن ( تحریم شکن هم هستن این سرویسا تا جایی که شنیدم، استفاده نکردم هنوز ) یا سرویس های dns تحریم شکن که تو کشور ارائه میشه بخرید، یا اگه رایگانشو پیدا کردید استفاده کنید، البته به ما هم بگید استفاده کنیم 😂 مف باشه کوف باشه 🙄

برا بحث هنگ کردن هم باید فیلتر جدید بسازی تا هر آشغالی رو نشون نده و هم باعث هنگ شدن میشه و هم وقتت رو هدر میده، و alt هم فشار ندی، البته شنیدم نرم افزاری هستش برا کاهش گرافیک بازی، ولی هنوز نتونستم پیداش کنم! 😐

این راهنما رو هم تو نت دیدم ( کاهش گرافیک بازی ) ولی فک کنم جواب نمیده، حداقل من چیزی حس نکردم

// 1) open this file
C:\Users\Mahdi\Documents\My Games\Path of Exile\production_Config.ini

// 2) find this line
texture_quality=1

// 3)    Set that number higher - I'd try 3 and 5 first before going any higher.
//         (I tried it at 5 and 7 on an old lap top-and didn't really see much difference 
        between the two. Both were VERY blocky, but they made the game playable 
        on a machine that would otherwise lock up and crash every time I changed instances.

// 4) Save the file and restart the game.

حالا poe2 بیاد و از شر poe1 راحت شیم 🙃

ویرایش شده توسط md3848
لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...