رفتن به مطلب

خطم دایورت شده!؟!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من وقتی گوشیم رو خاموش میکنم یا میذارم رو حالت پرواز کس دیگه ای گوشی رو بر میداره ! الان باید چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه

زنگ بزن به اپراتور خطت بگو از انتقال درش بیارن.

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

زنگ بزن به اپراتور خطت بگو از انتقال درش بیارن.

درود زنگ زدم گفت خطت روند هست سو استفاده میکنن اگر شکایت کنی پیگیری میکنیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مگر بدون اجازه میشه خط یکی دیگه رو دایورت کرد

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

درود زنگ زدم گفت خطت روند هست سو استفاده میکنن اگر شکایت کنی پیگیری میکنیم

چقد قانع کننده. عجب.  خدا بهت صبر بده

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، WINNER گفته است :

مگر بدون اجازه میشه خط یکی دیگه رو دایورت کرد

فعلا که شده

با کد ستاره10ستاره243مربع،میشه دایورت رو از روی خط برداشت

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

خط شما دایورت شده روی یکی دیگه

ربطی به رند بودن نداره

داخل تنظیمات گوشی

قسمت انتقال 

انتقال در حالت دردسترس نبودن رو نگاه بندازین

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Srx190d گفته است :

خط شما دایورت شده روی یکی دیگه

ربطی به رند بودن نداره

داخل تنظیمات گوشی

قسمت انتقال 

انتقال در حالت دردسترس نبودن رو نگاه بندازین

اصلا ربطی به گوشی نداره اون بخش برای من غیر فعاله هیچوقت هم فعالش نکرده بودم

برخی از کاربران ، شماره تلفن همراه خود را بر روی برخی از شماره های رند و یا شماره هایی نظیر 118،119 دایورت می کنند که این مزاحمت تلفنی باعث نارضایتی بسیاری از مردم شده است .

https://www.gsm.ir/news/show/995/راهکاری-برای-جلوگیری-از-مزاحمت-های-‘دایورت’-نداریم-/

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

سلام

من وقتی گوشیم رو خاموش میکنم یا میذارم رو حالت پرواز کس دیگه ای گوشی رو بر میداره ! الان باید چیکار کنم؟

سلام. خط‌تون رو تا به حال به کسی دادین؟ اگر به کسی دادین،‌ یا کسی پنهان از شما دسترسی به خط تون داشته اون رو دایورت کرده روی شماره‌ای خاص

و یا شاید خودتون دستی اون رو تنظیم کردین (هم از طریق کدهای USSD میشه و هم از طریق تنظیمات تماس تلفن)

مهمترین نکته اینه که تا کسی به سیمکارت شما دسترسی نداشته باشه نمیتونه اون رو دایورت کرده باشه...

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

سلام. خط‌تون رو تا به حال به کسی دادین؟ اگر به کسی دادین،‌ یا کسی پنهان از شما دسترسی به خط تون داشته اون رو دایورت کرده روی شماره‌ای خاص

و یا شاید خودتون دستی اون رو تنظیم کردین (هم از طریق کدهای USSD میشه و هم از طریق تنظیمات تماس تلفن)

مهمترین نکته اینه که تا کسی به سیمکارت شما دسترسی نداشته باشه نمیتونه اون رو دایورت کرده باشه...

نه بابا دائم دست خودم بوده،حالا الان که با اون کد کلا غیر فعالش کردم ولی در کل عجیبه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

اصلا ربطی به گوشی نداره اون بخش برای من غیر فعاله هیچوقت هم فعالش نکرده بودم

برخی از کاربران ، شماره تلفن همراه خود را بر روی برخی از شماره های رند و یا شماره هایی نظیر 118،119 دایورت می کنند که این مزاحمت تلفنی باعث نارضایتی بسیاری از مردم شده است .

https://www.gsm.ir/news/show/995/راهکاری-برای-جلوگیری-از-مزاحمت-های-‘دایورت’-نداریم-/

سلام

دوست عزیز خط شما وصل میشه به خط دیگه یا خط دیگه به خط شما وصل شده

شما اول گفتید که خط شما به خط دیگه وصل شده که قطعا دست شخص دیگه ای بجز شما نیست

ولی اگر شخصی خطش رو به خط شما متصل میکنه که اون از سمت خود اون کاربر هست و باید حالا یا غیرفعال کنی که امکان دایورت به خط شما نباشه یا پیگیری قضایی کنی

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، sajjadgm گفته است :

سلام

دوست عزیز خط شما وصل میشه به خط دیگه یا خط دیگه به خط شما وصل شده

شما اول گفتید که خط شما به خط دیگه وصل شده که قطعا دست شخص دیگه ای بجز شما نیست

ولی اگر شخصی خطش رو به خط شما متصل میکنه که اون از سمت خود اون کاربر هست و باید حالا یا غیرفعال کنی که امکان دایورت به خط شما نباشه یا پیگیری قضایی کنی

ببینید وقتی خط من خاموش باشه شخص دیگه ای گوشی رو برمیداره حتی تونستم شمارشم رو هم گیر بیارم

من اصلا دایورت نکردم بلد هم نیستم انجام بدم باز نمیدونم چجوری بگم🙁،حالا الان که مشکل حل شده

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

ببینید وقتی خط من خاموش باشه شخص دیگه ای گوشی رو برمیداره حتی تونستم شمارشم رو هم گیر بیارم

من اصلا دایورت نکردم بلد هم نیستم انجام بدم باز نمیدونم چجوری بگم1f641.png،حالا الان که مشکل حل شده

برادر نمیگم شما از قصد کردی و بلد بودی شاید به یک دلیلی اتفاقی .... انجام شده و شما خبر نداری ولی هیچوقت این امکان وجود نداره مثلا من شماره خط شما رو بدونم و کاری کنم زمانی که گوشی خاموش بشه بالفرض زنگ بخوره به گوشی من! و اون لینکی که دادید برای افرادی بود که از شماره خودشون به خط دیگه دایورت میدن نه اینکه از خط دیگران به خط خودشون دایورت بدن!

لینک به دیدگاه

این اتفاق مطمئنا همون قابلیت دایورت در زمان خاموشی هست که روی گوشی این دوستمون به صورت اتفاقی فعال شده(مثلا شاید بچه دست زده و خیلی اتفاقی این حالت فعال شده یا برادری، خواهری، پسرخاله‌ای کسی خواسته اذیتتون کنه این کار رو کرده)

به هر حال خوبه که مشکل رفع شده.

یه حالت دیگه هم بعد ارسال به ذهنم رسید اونم اینکه گوشی دست دوم خریده باشید و شخص قبلی گوشی رو ریست نکرده باشه و شما هم بعد خرید اینکار رو نکرده باشید و خب تنظیمات اون شخص مونده باشه.(یه مورد همچن چیزی رو مشاهده کردم)

ویرایش شده توسط MojArch
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...