رفتن به مطلب

مشکل گرافیکی

H.Salimi96
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام وقت دوستان بخیر

من یه مشکل گرافیکی دارم.اینطور که وقتی فیلم میبینی یا گیم میزنی تو حرکات نسبتا سریع خط های تک رنگ RGB میاد..

همین مشکل چند ماهی پیش برام پیش اومده بود که همینجا از دوستان پرسیدم و گفتن درایور کارت گرافیک رو حذف کن و دوباره نصب کن که همینکارو کردم و درست شد
ولی بعد چندین بار همین مشکل دوباره پیش اومد و درایور حذف میزدم و نصب و باز درست میشد و باز...آخر سر فهمیدم با یکی از برنامه های بهینه ساز سیستم(که فایلای اضافی رو حذف میکنه )اختلال داره

اونو حذف کردم و درست شد...ولی دوباره همین مشکل پیش اومده..ولی این بار درایور رو حذف و نصب میزنم ولی درس نمیشه!حتی نسخه های متفاوتو نصب زدم ولی مشکل حل نشد...بیلد 419.17 و دوتا دیگرو امتحان کردم

ممنون میشم اگه برا حل این مشکل کمکم کنید😢

لینک به دیدگاه

با یک کابل دیگه و مانیتور یا تلوزیون دیگه هم تست کنید. 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، hamed_crazy گفته است :

با یک کابل دیگه و مانیتور یا تلوزیون دیگه هم تست کنید. 

تست کردم باز همونه

لینک به دیدگاه

سلام

پاور و مدل کارت گرافیک ؟

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام

پاور و مدل کارت گرافیک ؟

power trust 680w

gpu msi 1060 6gb

لینک به دیدگاه

کلاک ها رو کاهش بدین 

ببینید بازم هست 

امکان تست پاور دیگه هم دارین ؟

درایور های قدیمی تر رو هم یه تست بزنید

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، H.Salimi96 گفته است :

power trust 680w

gpu msi 1060 6gb

پاورتون تقلبی و بسیار بی کیفیت هست عزیز بعید هم نیست که به گرافیکتون اسب زده باشه.

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

کلاک ها رو کاهش بدین 

ببینید بازم هست 

امکان تست پاور دیگه هم دارین ؟

درایور های قدیمی تر رو هم یه تست بزنید

اور نزدم که اصن..
نه متاسفانه دسترسی به پاوری ندارم

باشه درایورای قدیمی رو نصب میزنم

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

پاورتون تقلبی و بسیار بی کیفیت هست عزیز بعید هم نیست که به گرافیکتون اسب زده باشه.

سیستمو تو اوج این گرونیا بستم و دیگه مجبورا...

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، H.Salimi96 گفته است :

سیستمو تو اوج این گرونیا بستم و دیگه مجبورا...

کاری کردید رسما اینه که کلی پول پای سیستمتون دادید بعد با این پاور اتیش زدید به کل پولی که خرج سیستم.

پاور شما اولا یه پاور به شدت بی کیفیت هست از نظر کیفیت قطعات و ریپل خروجی پاور که باز به شدت نوسان زیادی داره و هم این که پاور شما قطعا ۶۸۰ وات نیست و در بهترین حالت ۳۰۰ وات خروجیش هست، که من امیدوارم به همین دلیل گرافیکتون ارتیفکت بده و پاور اسیبی بهش نزده باشه.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

کاری کردید رسما اینه که کلی پول پای سیستمتون دادید بعد با این پاور اتیش زدید به کل پولی که خرج سیستم.

پاور شما اولا یه پاور به شدت بی کیفیت هست از نظر کیفیت قطعات و ریپل خروجی پاور که باز به شدت نوسان زیادی داره و هم این که پاور شما قطعا ۶۸۰ وات نیست و در بهترین حالت ۳۰۰ وات خروجیش هست، که من امیدوارم به همین دلیل گرافیکتون ارتیفکت بده و پاور اسیبی بهش نزده باشه.

موقع خرید از کارشناس فروشنده پرسیدم گفت پاور خوبیه..بابت همین اعتماد کردم و خریدم..قبلا چن بار این مشکل پیش اومده بود و بابت درایور بود..حالا درایورای قبلی رو نصب کنیم ببینیم چی میشه

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

الان شما میگین قطعا مشکل از پاوره؟

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، H.Salimi96 گفته است :

شرمنده ولی همون گرین هم بهش نمیشه درست اعتماد کرد این برند که دیگر هیچ..فروشنده محترم موقع فروش جنس خودش هیچوقت بد قطعاتشو نمیگه

یه پاور بالای 500 وات گرین یا برند بهتر جور کنید تست بنمایید

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، H.Salimi96 گفته است :

من میگم قطعا مشکل از پاور هم نباشه در اینده مشکل به وجود میاره، پاورتون کاملا مستعد اسیب زدن به سایر قطعات هست.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

شرمنده ولی همون گرین هم بهش نمیشه درست اعتماد کرد این برند که دیگر هیچ..فروشنده محترم موقع فروش جنس خودش هیچوقت بد قطعاتشو نمیگه

یه پاور بالای 500 وات گرین یا برند بهتر جور کنید تست بنمایید

الان متاسفانه امکانشو ندارم مگر اینکه ببرم تعمیرکار

اول درایو عوض کنم ببینم چی میشه

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

من میگم قطعا مشکل از پاور هم نباشه در اینده مشکل به وجود میاره، پاورتون کاملا مستعد اسیب زدن به سایر قطعات هست.

تو اولین فرصت عوضش میکنم

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، H.Salimi96 گفته است :

الان متاسفانه امکانشو ندارم مگر اینکه ببرم تعمیرکار

اول درایو عوض کنم ببینم چی میشه

مشکلتون با درایور هم حل شد بازم بفکر پاور باشید!

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

مشکلتون با درایور هم حل شد بازم بفکر پاور باشید!

حتما دوست عزیز🙏

لینک به دیدگاه

دوستان درست میگن.

فورا پاور رو تعویض کنید

لینک به دیدگاه

زمانی یکی از عزیزان یک کارت ۷۶۰ ایسوس از من خریداری کرد. و چون کمی ادعاش می شد که سردرمیاره و فلان دیگه بهش توصیه نکردم که پاور خوب استفاده کن چون احساس کردم که خودش باید بدونه دیگه. کارت گرافیک دو تا فن داشت و یه شش پین می خورد. بعد از یک هفته منو تو یه مغازه دید و فیلمشو نشونم داد که با یه پاور گرین ۳۳۰ وات از کارت استفاده می کنه و چون این پاورها شش پین هم ندارن از تبدیل دو ساتا به یک شش پین استفاده کرده. وقتی بهش تذکر دادم کمی هم بهش برخورد و گفت من اینکاره هستم و بازی هایی مثل فلان و فلان رو ساعتها بازی می کنم.
بعد از حدودا ده روز بعد اومد و شاکی شد که گرافیک مشکل داره و رنگها رو به هم میزنه. وقتی یادش انداختم که چجوری بهم می گفت با این پاور فلان بازی ها رو ساعتها بازی می کرده پی به اشتباهش برد. بعد از این که به تعمیرکار مراجعه کرد پایه های گرافیکش رو هیت دادن و مشکلش حل شد اما درجا پاورش رو با یه گرین ۶۰۰ وات عوض کرد چون به اهمیت پاور پی برده بود. 
شاید خیلی از دوستان و حتی فروشندگان اهمیت پاور تو سیستم رو نمی دونن و دست کم می گیرن. اما این کارشون همیشه یه نتیجه ی بدی به دنبال خواهد داشت و بعد از اون هست که پی به اهمیت پاور می برنو
متاسفانه تقصیر بیشتر گردن فروشنده ای بوده که نپرسیده برای چه سیستمی می خوایید این پاور رو. (حالا مثبت ترین حالت رو در نظر می گیریم...).

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، H.Salimi96 گفته است :

اور نزدم که اصن..
نه متاسفانه دسترسی به پاوری ندارم

باشه درایورای قدیمی رو نصب میزنم

همنون کلاک خود کارت رو بیارین پایینتر تر

با amd نرم افزار راحت می شه ، مال انویدیا رو نمی دونم کجاست

لینک به دیدگاه

پاور بسته به مشخصات سیستم حدود 650 وات بگیرین ترجیحا نو  با گارانتی

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

پاور بسته به مشخصات سیستم حدود 650 وات بگیرین ترجیحا نو  با گارانتی

حله

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، H.Salimi96 گفته است :

حله

انشاالله 🌹

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...