رفتن به مطلب

قیمت لیست قطعات

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بر اساتید.

دوستان، یه بنده خدایی، تیرماه گذشته قطعات فاکتور زیر رو به قیمت ۴۲۶۰ گرفته. عزیزانی که قیمت حدودی برای تیرماه گذشته  رو برای این قطعاتو دارن,، ممنون میشم بهم اطلاع بدن؛ بعلاوه، قیمت حدودی فعلی این قطعات رو هم ممنون میشم بدونم. این بندهٔ خدا میگه که فروشنده گرون بهش فروخته. 

2019-04-17 00.29.23.jpg

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، fararash گفته است :

سلام بر اساتید.

دوستان، یه بنده خدایی، تیرماه گذشته قطعات فاکتور زیر رو به قیمت ۴۲۶۰ گرفته. عزیزانی که قیمت حدودی برای تیرماه گذشته  رو برای این قطعاتو دارن,، ممنون میشم بهم اطلاع بدن؛ بعلاوه، قیمت حدودی فعلی این قطعات رو هم ممنون میشم بدونم. این بندهٔ خدا میگه که فروشنده گرون بهش فروخته. 

2019-04-17 00.29.23.jpg

تو این 9 ماه خواب بودن؟

چه کاریه الان این قطعات 3 تا 4 برابر شده قیمتشون استفاده کنن و حالش را ببرن

لینک به دیدگاه

آشنا نبودن با سخت‌افزار و ناشیانه خرید کردن. 

منتها قیمت فعلی رو حدودی در آوردم؛ چیزی حدود ۶۵۰۰ میشه. یعنی با توجه به این قیمت فعلی، برای ۹ ماه پیش، قیمت‌شون چیزی حدود ۲ تومن بوده؟ 

لینک به دیدگاه

سلام ببین داداش گلم این کار بسیار اشتباه و ناپسندیده ایی هست که دوستتون بعد 9 ماه اومده میخواد حساب کتاب کنه. الان چند ساله که نرخ روزانه شده و از طرفی هر فروشنده ایی یه قیمت میده پس درستش اینه همون موقع خرید این محاسبات انجام می‌داد 

با ذکر مثال واست توضیح میدم چیزی که واسه خودم پیش اومد

من حدود 7 ماه پیش رفتم ryzen51600x بخرم دوشنبه رفتم قیمت گرفتم 700 تومن بود. پولم جور نبود رفتم 4شنبه اومدم سفارش بدم شد 930 هزار تومن(فقط یه قلم جنس واست مثال میزنم) یعنی طی 2 روز 230 هزار تومان اختلاف چرا؟ چون دلار روزانه داشت میرفت بالا 

حالا به نظرت من باید قیمت 7 ماه پیش بگم 700 یا 950؟؟؟

معلوم نیست موقع خرید اونوقت چه شرایطی بوده. چه جنسی با چه گارانتی و از کجا تهیه شده؟ 

اینا همه تو قیمت گذاری دخیل هستن

لینک به دیدگاه

هزینه اسمبل 168 هزار تومان !!!!!!!!!!!!!   

لینک به دیدگاه

بله. حق با شماست. منم بهش گفتم از اون موقع تا حالا قیمت‌ها زمین‌تا‌آسمون بالا پایین شده؛ منتها فروشنده هم فرد کم‌انصافی بوده؛ به قول دوستمون، هزینهٔ اسمبل رو ۱۶۸ گرفته! 

غرض بنده از گرفتن قیمت، این بودش که فقط قیاسی داشته باشم با قیمت الان؛ آخه فروشنده گفته الان قیمت کیسی که برات بستم، ۱۰ تومنه! من جمع زدم، حدودا ۶۵۰۰ میشه. اگه قیمت از تیرماه گذشته ۲ برابر هم شده باشه، بازم به نظرم ایشون اقلا یه تومن روش خورده. 

ویرایش شده توسط fararash
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان کار از کار گذشته به فرض که ثابت کنید ( که تقریبا غیرممکنه) فروشنده بی انصاف بوده کاری نمیشه کرد

فرقی نمیکنه همین الان از یه جایی خرید کنی باید قبلش قیمت فروشگاههای دیگه چک کنی یکی توی یه جنس 2 برابر اضافه پول میگیره تقصیر خریداره که پول اضافی میده وگرنه سزای گران فروش نخریدنه ، همین قانون بازارچه لیون هستش فروشنده ای که قیمتی مشخص میکنه گرون یا ارزون ، خریدار حق اعتراض نداره مال خودشه هر قیمتی بزاره کسی نمیتونه اعتراض کنه خریدار حواسش باید جم باشه که پول اضافه نده ، تو بحث مغازه ها هم فکر نکنم بازرسی درست حسابی یا اصلا معیار مشخصی واسه قیمت باشه چون قیمت دلار ثابت نیست مخصوصا پارسال که دقیقه به دقیقه عوض میشد الانم که منتظر بهانه ای هستن گرون کنن

لینک به دیدگاه

تبدیل vga به vga؟

هزینه پیک!

هزینه اسمبل رو نرخ 5 سال بعد زده!

لینک به دیدگاه

حالا صالا گرون فروخته باشه

میخواد چیکار کنه طرف :) ؟

بهتره بیخیال بشه الکی هم اعصاب خودشو خورد نکنه تا پیش اون فروشنده هم تحقیر نشه

لینک به دیدگاه

بله. کاملا با شما دوستان موافقم و خودمم عینا همین مطالب رو بهش گفتم. مرسی از هم‌فکری و نظرتون بچه‌ها. 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

تبدیل vga به vga؟

هزینه پیک!

هزینه اسمبل رو نرخ 5 سال بعد زده!

خدایی خودمم موندم...

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، fararash گفته است :

بله. کاملا با شما دوستان موافقم و خودمم عینا همین مطالب رو بهش گفتم. مرسی از هم‌فکری و نظرتون بچه‌ها. 

من به جرات میتونم بگم هارد رو خیلی گرون خریده!
تو همون بازه ۲ ترای همون هارد رو خریدم برای دوستان ۳۴۴ از همین لیون هم بود!

ولی الان کاری نمیشه کرد فقط و فقط میتونن دور ایشون رو خط بکشن و به اشنایان و اطرافیان بسپارن که در معامله با ایشون احتیاط کنن یا اصلا با ایشون معامله نکنن!

لینک به دیدگاه

درود 

احتمالا  دوستتون پس از چند ماه پرداخت قسط  خسته شده  و فکر می کنه  داره پول زیادی به طرف میده 

همونطوری که توی فاکتور مشخصه دوستتون سیستم  با پرداخت  1 میلیون تومان  قسطی خریداری کرده  و از قرار معلوم باید 12 قسط 270 تومانی پرداخت  کنه که میشه 3240   

در ضمن شاید قیمت ها از بازار 30-40 تومانی بیشتر باشه ولی  تهران یا شهرستانش  یا حتی کدوم منطقه تهرانش  هم می تونه  روی قیمت تاثیر گذار باشه

و مورد دیگه هم توی فاکتور مشخصه  540 تومان سود گرفته شده

ویرایش شده توسط Saman.Kh
لینک به دیدگاه

طرف احتمالا خودش میدونسته قراره جنسا سر بفلک بکشن،پا پیش گذاشته که پس نیوفته

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...