رفتن به مطلب

مشکل با گارانتی ترابایت سرویس

mohammadhossein
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 13 ساعت قبل، ALI27855 گفته است :

خدا روشکر که مشکلت حل شد دوست عزیز البته به من خداییش رو گارانتی کیس و فن هاش خیلی حال داد مدیر گارانتیش . البته تا جایی که من میدونم مدیران گارانتی هم خودشون کارمند هستند و نفعی براشون نداره که تعویض کنند یا نه ولی از گارانتی حامی و آواژنگ بهتره به نظر من - راستی مبلغی که ندادی اصلا 

در 13 ساعت قبل، ATER گفته است :

این تاپیک ها خیلی خوبه آدم راحت تر میتونه در زمان خرید بین دوجنس انتخاب کنه

قطعا از محصولات این گارانتی هیچ وقت خرید نمیکنم. 

در 11 ساعت قبل، Nsm1000 گفته است :

به نظر من وجود اینگونه تاپیک ها خیلی خوبه، حالا من خودم تجربه خرید از یه فروشگاه به ظاهر معتبر رو میذارم که دیگه کسی اذیت نشه.

سلام مبلغی دریافت  نکردن ولی بجاش رمی که دادن از مال خودم تاخیرش فرق داره برای من cl15بود اینی که دادنcl18 هست

ار جی بی رو هم زین پس 6 ماه گارانتی میکنن

بله این گونه تاپیک ها بنظرم باید باشه ولی مهم تر از اونا پیگیری  دیگران هست 

بعد از این تجربه بهم ثابت شد تا زوور بالای سر این شرکت ها نباشه ابتدایی ترین موارد گارانتی رو هم رعایت نمیکنن

یک مساله دیگر عدم پیگیری و  اشنا داشتن و.... هست که مسبب ایجاد رانت و.... میشه  

در مورد اواژنگ هم بگم گویا اواژنگ نماینده داره داخل خود اتحادیه 

مدیریت هم که گفتید گویا صاحب اصلی ترابایت یه شخضی در کانادا هست که ایشون جنس ها رو میخرن به اسم دبی و بعد از دبی میاد ایران( با توجه به توضیحات بیشتری که دادن بهم بنظرم میومد  به نوعی راه دور زدن تحریم ها باشه و الا ضرورتی نداره شخضی از کانادا جنس بخره  تحویلشو بزنه دبی بعدشم بیاد ایران خب یه دفعه یه دفتر دبی میزنن مستقیم بخرن بعد بیاد دبی بعد بیارن ایران 

لینک به دیدگاه

• ارسال 142
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در مورد گارانتی هم در ایران یک چیزی بگم تا شبهات رفع شه 

شرکت های سازنده جای تخفیف میان  قطعه اضاف میدن مثلا من 200 رم  سفارش دادم دستم 240 تا میرسه اون 40 تا به نوعی گارانتی هست

شرکت ها  سعی میکنن این میزان تعویضی براشون کمتر باشه تا بتونن همون رم های گارانتی رو هم بفروشن 

به طور مثال طبق گفته مدیریت ترابایت فقط 17 مورد رم تیم گروپ سال پیش تعویضی داشتن 

حال حساب کنید 10 تا رم از گارانتی ها اخر سال بمونه   

به طبع سوده همش  چون طرف عملا بابت اون رم پول اضافی نداده

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام - شرکت ترابایت سرویس کجاست ؟؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ramin_delphi گفته است :

سلام - شرکت ترابایت سرویس کجاست ؟؟

سلام بازار رضا مرکز گارانتیشه 

لینک به دیدگاه

پریروز بعد از مدت ها از تعزیرات تماس گرفتن بابت شکایت از ترابایت منم گفتم حل شد پیگیری شد از طریق اتحادیه 

شخض با کنایه گفت چند جا شکایت کردی  ؟ یک جا دو جا .....

منم  کنایه رو با کنایه جواب دادم گفتم حدود 6 هفته گذشته (حد مجاز پیگیری رو خودتون گفتید تا یک ماه) همین فرمون پیگیری میکنید که این همه  کم کاری از جانب تعزیرات تو وضعیت کلیه اجناس و  موارد مربوطه وجود داره 

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

متاسفانه بنده هم یک پک رم  team group با همین گارانتی خریداری کردم 

رم از اول مشکل داشت و سیستم بالا نمیومد و اینکه روی یکی از رم ها که مشکل داشت با خودکار علامت خورده بود که نشون میشه از خرابی رم آگاه بودن 

بنده رم رو از لیون خریدم لیون که متاسفانه مهلت تست رو از جانب خودش از لحضه پرداخت بنده حساب کردن و تا رم رسید دست بنده و بنده پس فرستادم گفتن مهلت تست تموم شده!!

حالا به قول خودشون لطف کردن و رم رو برای من فرستادن گارانتی ! گارانتی برگشته میگه رم از مدل شما موجود نداریم ! (جالبه رمی که اسم گارانتی مادام خورده و ۲روز از موجود شدنش تو فروشگاه نگذشته و ۲هفته بعد میگن  موجود ندارین دیگخ چه جورشه) 

به بنده گفتن از همین مدل شما رنگ طلایی رو داریم که قیمتش ۵۰۰تومن بالاتره ولی ما لطف میکنیم به شما ۲۰۰بالاتر میدیم!!!!! 

بعد میگن اگر نخواین باید مدل پایین ترش رو بردارین ولی چون قیمت رم رفته بالا پس با همون قیمت رم شما حساب میشه!! در صورتی که قیمت رم در تمام برندها و فروشگاه ها کاهش قیمت زیادی داشت به صورتی که رم gskill tridenz ۵۰۰تومن اومده پایین تر

تکلیف بنده که هنوز مشخص نشده ۲میلیون پول بنده ۲هفته است که رفته چیزی هم بابتش دریافت نکردم

اول این مورد تقصیر لیون هست که چرا رمی که به قول خودشون هیچ جا پلمپ نیست حتی یک چک ظاهری هم نشده که ببینن روش علامت داره و تست کنن برای من فرستاده شده

و دوم به هیچ وجه از این گارانتی مضخرف چیزی نخرید

حیف تاپیک مال قبل بود و بنده ندیدم و ضرر کردم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نمیدونم چرا این تر سرویس من رو یاد دریا کامپیوتر می اندازه
امیدوارم کسی کارش به گارانتی نیافته
لیون هم لیون زمان جناب حسینی
الان فکر کنم با مقداد یکی شده 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

الان لیون دست کیه ؟

آقای حسینی هم فکر کنم زدن به کار ماین !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

الان لیون دست کیه ؟

آقای حسینی هم فکر کنم زدن به کار ماین !

من نمیدونم ولی تو فروشگاه شون عکس آقای حسینی رو من ندیدم
اصلاً اطلاعی ندارم و هیچ نظری هم ندارم

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

متاسفانه بنده هم یک پک رم  team group با همین گارانتی خریداری کردم 

رم از اول مشکل داشت و سیستم بالا نمیومد و اینکه روی یکی از رم ها که مشکل داشت با خودکار علامت خورده بود که نشون میشه از خرابی رم آگاه بودن 

بنده رم رو از لیون خریدم لیون که متاسفانه مهلت تست رو از جانب خودش از لحضه پرداخت بنده حساب کردن و تا رم رسید دست بنده و بنده پس فرستادم گفتن مهلت تست تموم شده!!

حالا به قول خودشون لطف کردن و رم رو برای من فرستادن گارانتی ! گارانتی برگشته میگه رم از مدل شما موجود نداریم ! (جالبه رمی که اسم گارانتی مادام خورده و ۲روز از موجود شدنش تو فروشگاه نگذشته و ۲هفته بعد میگن  موجود ندارین دیگخ چه جورشه) 

به بنده گفتن از همین مدل شما رنگ طلایی رو داریم که قیمتش ۵۰۰تومن بالاتره ولی ما لطف میکنیم به شما ۲۰۰بالاتر میدیم!!!!! 

بعد میگن اگر نخواین باید مدل پایین ترش رو بردارین ولی چون قیمت رم رفته بالا پس با همون قیمت رم شما حساب میشه!! در صورتی که قیمت رم در تمام برندها و فروشگاه ها کاهش قیمت زیادی داشت به صورتی که رم gskill tridenz ۵۰۰تومن اومده پایین تر

تکلیف بنده که هنوز مشخص نشده ۲میلیون پول بنده ۲هفته است که رفته چیزی هم بابتش دریافت نکردم

اول این مورد تقصیر لیون هست که چرا رمی که به قول خودشون هیچ جا پلمپ نیست حتی یک چک ظاهری هم نشده که ببینن روش علامت داره و تست کنن برای من فرستاده شده

و دوم به هیچ وجه از این گارانتی مضخرف چیزی نخرید

حیف تاپیک مال قبل بود و بنده ندیدم و ضرر کردم 

سلام دادا 

والا چی بگم  والا من داستانی داشتم خودم ادم دیگه نمیتونه به کسی یا نهادی بابت پیگیری و.. اعتماد کنه .

مدیر عاملش رو  شمارشو میدم زنگ بزن بگو موضوع رو اگه قبول نکرد بگو از طریق اتحادیه /تعزیرات/ و سازمان حمایت از مصرف کننده پیگیری میکنم   

09124770435

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

دادا حالا خود این معماریانه چنان قمپزی در میکرد که نگو 

چنان ادعایی دارن که نگو 

میگفت ما بزرگترین تو ایرانیم و قدیمی تر از گرین و از این چرت و پرت ها 

لینک به دیدگاه

بدبختی ماجرا اینه  فن های مسترتک  افکت های زیبایی دارن و منم قصد خریدشون  رو داشتم ولی از سر تجربه بد رم هام فعلا بیخیالش شدم 

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، mohammadhossein گفته است :

سلام دادا 

والا چی بگم  والا من داستانی داشتم خودم ادم دیگه نمیتونه به کسی یا نهادی بابت پیگیری و.. اعتماد کنه .

مدیر عاملش رو  شمارشو میدم زنگ بزن بگو موضوع رو اگه قبول نکرد بگو از طریق اتحادیه /تعزیرات/ و سازمان حمایت از مصرف کننده پیگیری میکنم   

09124770435

ممنون

جالبه که تو سایتشوم رم بندرو موجود داشتن تماس گرفتم گفتم میخوام بخرم موجود دارین گفتن بله!!!!

بعد اونوقت برای تعویض به بنده میگن موجود نداریم به زور میخوان رم مثلا رنگ طلاییشون رو با قیمت بالا تر به بنده بندازن

۲میلیون پول بنده ۲هفته است دستشون همین الان فروشگاه فافا داره رم trident z rgb رو میده ۱۹۷۵ بعد میخوان رم ارزون تر رو قیمت بالاتر بدن

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

ممنون

جالبه که تو سایتشوم رم بندرو موجود داشتن تماس گرفتم گفتم میخوام بخرم موجود دارین گفتن بله!!!!

بعد اونوقت برای تعویض به بنده میگن موجود نداریم به زور میخوان رم مثلا رنگ طلاییشون رو با قیمت بالا تر به بنده بندازن

۲میلیون پول بنده ۲هفته است دستشون همین الان فروشگاه فافا داره رم trident z rgb رو میده ۱۹۷۵ بعد میخوان رم ارزون تر رو قیمت بالاتر بدن

کلا همینجوریه اون روزم توی جلسه کمیسیون توی اتحادیه وقتی کم اورد میخواست یه night hawk رو مثل مورد شما بده 

لینک به دیدگاه

بنده هم رم تیم گروپ دارم  هفتهای پنج شش بار بلو اسکرین دارم تست کردم یکی از ما ژولها 10 تا ارور داره شنبه میخوام ببرم گارانتیشون ببینم چی میشه

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام 

چیزی که برای من سواله با وجود رم های خوبی مثل gskill و geil و crucial چرا میرید این رم های داغون با گارانتی داغون تر رو میخرید 

پول بهتر بدید حرص کمتر بخورید 

والا من پول دستم نباشه جنس ارزون نمیخرم حتی اگر گیر باشم 

امیدوارم این گرونی ها حل بشه همه جنس خوب بخرن ما هم وضعم خوب نیست ولی امیدوارم همه بتونن جنس عالی بخرن اصلا سمت گارانتی نخوان برن

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، mahdi ortegoli گفته است :

سلام 

چیزی که برای من سواله با وجود رم های خوبی مثل gskill و geil و crucial چرا میرید این رم های داغون با گارانتی داغون تر رو میخرید 

پول بهتر بدید حرص کمتر بخورید 

والا من پول دستم نباشه جنس ارزون نمیخرم حتی اگر گیر باشم 

امیدوارم این گرونی ها حل بشه همه جنس خوب بخرن ما هم وضعم خوب نیست ولی امیدوارم همه بتونن جنس عالی بخرن اصلا سمت گارانتی نخوان برن

دوست عزیز این تاپیک قدیمیه....

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

ترابایت نماینده مستقیم تیم گروپ در ایرانه

فکر میکنم کسانیکه با ترابایت به مشکل خوردند ممکنه با پیگیری از سایت مادر به نتیجه برسند

https://www.teamgroupinc.com/en/support/stronghold.php

terabyte.jpg

ویرایش شده توسط Milad.Milad
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...