رفتن به مطلب

مشکل با گارانتی ترابایت سرویس

mohammadhossein
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 2 دقیقه قبل، mohammadhossein گفته است :

من حرف  شما رو قبول دارم اما چطور میشه صبح بگن نیاوردیم الان زنگ بزنن بگن اوردیم؟

شما باشی بهشون شک نمیکنی؟

جنس در عرض کمتر از 10 ساعت از گمرک ترخیص شد و در انبارشون موجود شد!؟

یا اینکه وقتی خبر تماس از طرف اتحادیه را  منشی داده به مدیریت خودش شخصا با من تماس گرفته؟

نه این حرف که نداریم که مسخره هست

حالا اون موقع گفتند از این مدل بیشتر داریم 300 تومنم میگیریم

الان دیدن نشده خواستند تمام بشه قضیه تماس گرقتن که بیاید تحویل بگیرید

هیچ جای قضیه هم شک دار نیست گفتند یک سنگ میندازیم 300 تومن هم بیشتر میگیریم

مگر نه ترابایت یک انبار زیر همکف پاساژ ایران داره کل اون پاساژ رو میتونه رم بده و تحویلیش هم فقط باس 3000 به بالا هست.

لینک به دیدگاه

• ارسال 142
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 28 دقیقه قبل، Ehsan.K گفته است :

نه این حرف که نداریم که مسخره هست

حالا اون موقع گفتند از این مدل بیشتر داریم 300 تومنم میگیریم

الان دیدن نشده خواستند تمام بشه قضیه تماس گرقتن که بیاید تحویل بگیرید

هیچ جای قضیه هم شک دار نیست گفتند یک سنگ میندازیم 300 تومن هم بیشتر میگیریم

مگر نه ترابایت یک انبار زیر همکف پاساژ ایران داره کل اون پاساژ رو میتونه رم بده و تحویلیش هم فقط باس 3000 به بالا هست.

پس الان هم رم خودم رو بخوان بدن 3000 میدن؟ 

من که بعید میدونم 3000 بخوان بدن بدون هزینه  صدردصد باس2666 هم اوردن 

انبارشون بنظرم همکف رضا باشه نه ایران 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ALI27855 گفته است :

سلام  دوست عزیز من تازه فهمیدم که میشه از طریق هایی که دوستان گفتند پیگیری کرد . من هم چنین مشکلی رو باگارانتی آوازنگ داشتم البته برای بهمن ماه سال 97 میشه بهم گفتند RGB شامل گارانتی نمیشه و 150هزار تومان تفاوت دادم بعد از یک ماه تازه عوض کردند .

شما هم هزینه دارید پرداخت میکنید بارم مثل رم خودتان یا سر من کلاه گذاشتند

قرار بر این بود رم خودم 2666 دلتا ارجی بی رو بدون هزینه تعویض کنن اونم نه تنها رم مورد دار رو بلکه هر دو ماژول رو 

مشکل نبود RGB جز گارانتی رو همان روز کمیسیون ترابایت مطرح کرد منم گفتم جز شرایط خارج گارانتی ذکر نکردید اگر ذکر میکردید من حقی نداشتم این وسط و اگرم بخواید زین پس خارج بدونیدRGBرو باید در برگه گارانتی/سایت و.... ذکر کنید 

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، mohammadhossein گفته است :

پس الان هم رم خودم رو بخوان بدن 3000 میدن؟ 

من که بعید میدونم 3000 بخوان بدن بدون هزینه  صدردصد باس2666 هم اوردن 

انبارشون بنظرم همکف رضا باشه نه ایران 

این رو که شک نکنید همون باس میدن

شده فقط مخصوص شما یک عدد وارد کنند

والا من بازار رضا رو اطلاع ندارم ولی پاساژ ایران رو شخصا" دیدم.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Ehsan.K گفته است :

این رو که شک نکنید همون باس میدن

شده فقط مخصوص شما یک عدد وارد کنند

والا من بازار رضا رو اطلاع ندارم ولی پاساژ ایران رو شخصا" دیدم.

همون رم خودم رو بدن راضیم 

لینک به دیدگاه

و الا رم مدل دیگه رو اگه میخواستم دو هفته قبل 300 میدادم برمیداشتم و...

لینک به دیدگاه

منم فکرکنم بازاررضا باشه چون منم یه کیس داستم مسترتک گارانتی ترابایت سرویس بود البته مثل این که تولید خودشونه  شیشه  کیسم شکسته بود رفتم دفتر بازار رضا اول منشی گفت با هزینه تعویض میشه ولی مدیرشون که اومد همون موقع برام تعویض کرد بدون هزینه و خیلی هم خوشحال شدم . فکرکنم انبارشون همون بازار رضا باشه . ای کاش با مدیرشون صحبت میکردی آدم خوبی بود . اگر براتون بدون هزینه عوض کردن بگو بینم منم میتونم با گارانتی آواژنگ کاری کنم . 

لینک به دیدگاه

در در 8 خرداد 1398 در 21:43، ALI27855 گفته است :

منم فکرکنم بازاررضا باشه چون منم یه کیس داستم مسترتک گارانتی ترابایت سرویس بود البته مثل این که تولید خودشونه  شیشه  کیسم شکسته بود رفتم دفتر بازار رضا اول منشی گفت با هزینه تعویض میشه ولی مدیرشون که اومد همون موقع برام تعویض کرد بدون هزینه و خیلی هم خوشحال شدم . فکرکنم انبارشون همون بازار رضا باشه . ای کاش با مدیرشون صحبت میکردی آدم خوبی بود . اگر براتون بدون هزینه عوض کردن بگو بینم منم میتونم با گارانتی آواژنگ کاری کنم . 

اصن مدیریت خودش اون روز صحبت کرد با من فک کنم فامیلیش معماریان بود 

اواژنگ  اگر داخل کارت گارانتی یا سایت  ننوشته برو پیگیری البته فک کنم بعد این مورد من صنف رایانه  یه قانون بزاره براشون

منم مادربردم  گارانتی کنندش اواژنگه و ارجی بی هم داره روش 

لینک به دیدگاه

امروز رفتم ترابایت گفتم بابت رم اومدم منشی زنگ زد مدیریت (هادی معماریان) خودش اومد گفت رم هات این ها هستش همون مدله ولی تایمینگشcl18 خلاصه گفت یکیش اینجاست یکیشم داره پیک میاره(نمیدونم نو بودن  رم ها یا دست دوم ولی  معمولا وقتی رم  یکبار بره توی اسلت جای کانکتور میوفته  روی پی سی ای ایی  روش ولی این نشونه ای از اینکه  قبلا رفته تو اسلت رو نداشت  )

در کل رم رو گرفتم گفت اتحادیه گفته برای وسایل  روشنایی یا تزیینی  6 ماه قرار شده گارانتی کنن ولی فعلا اواژنگ زیر بار این 6 ماه نرفته ولی ما 6 ماه از تاریخ امروز بابت چراغ هاش گارانتی میکنیم ولی بجز چراغ سایر موارد همون لایف تایم خودش(تا زمان تولید قطعه توسط کارخانه) 

یک مقدار در مورد مسترتک پرسیدم گفتن مانیتور های ایسوس و ال این وان هاشون رو  نزدیکی شهر من ینی قزوین اسمبل میکنن( شهرک کاسپین  اطراف قزوینه) 

کیس و فن ها رو هم همینطور و میگفتن حتی   اکستروژن (تزریق) برای ساخت بدنه ال این وان هم دارن

20190601_154853-compressed.jpg

لینک به دیدگاه

خداروشکر مشکلتون حل شد
فقط در مورد  cl رم  اشتباه نمیکنین؟ 18 هستش؟
مگه باس رمهاتون چنده؟

ویرایش شده توسط 005
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، 005 گفته است :

خداروشکر مشکلتون حل شد
فقط در مورد  cl رم  اشتباه نمیکنین؟ 18 هستش؟
مگه باس رمهاتون چنده؟

سلام نه 18 نوشته و 2666 هست 

لینک به دیدگاه

تا جایی که میدونم هر چه cl پایین تر باشه  بهتره ولی مدیریت ترابایت برعکس اینو گفتن 

لینک به دیدگاه

مدل دقیق این مدل رم این هست 

https://www.teamgroupinc.com/en/product/delta-rgb-tuf-ddr4

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، mohammadhossein گفته است :

مدل دقیق این مدل رم این هست 

https://www.teamgroupinc.com/en/product/delta-rgb-tuf-ddr4

درسته طبق همین لینک  مدلی که باسش 2666 هستش cl 18 داره

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، 005 گفته است :

درسته طبق همین لینک  مدلی که باسش 2666 هستش cl 18 داره

بله

منتها من خودمم cl18 ندیده بودم و هر چی رم بازار هست اکثرا CL15 ,و یا CL16 هست و نمیدونم حالا اینکه 18 هست ضعیف تره از مال خودم که 15 بود یا قوی تر رو نمیدونم 

داخل اینترنت نوشته بود CL هر چه پایین تر باشه بهتره  

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mohammadhossein گفته است :

بله

منتها من خودمم cl18 ندیده بودم و هر چی رم بازار هست اکثرا CL15 ,و یا CL16 هست و نمیدونم حالا اینکه 18 هست ضعیف تره از مال خودم که 15 بود یا قوی تر رو نمیدونم 

داخل اینترنت نوشته بود CL هر چه پایین تر باشه بهتره  

درسته منم برای همین تعجب کردم چون تابحال cl 18 ندیدم
cl هم درسته هرچقدر پایینتر باشه بهتره 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، 005 گفته است :

درسته منم برای همین تعجب کردم چون تابحال cl 18 ندیدم
cl هم درسته هرچقدر پایینتر باشه بهتره 

در کل بدون هزینه تعویض کردن  ولی دعا میکنم دیگه هیچکس مثل من در این مشکلات قرار نگیره حالا هر گارانتی باشه 

حدود 55 روز از زمان پذیرش رم تو گارانتی گذشت بعد از دردسر های فراوان و پیگیری صنف و تعزیرات و دوبار رفتن تهران و....

اخر سر رم رو تعویض کردن درسته از رم خودم پایین تره ولی راه چاره ی دیگری نداشتم  اگر مدل شبیه خودم رو میخواستم باید هیمنو میگرفتم 

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، mohammadhossein گفته است :

در کل بدون هزینه تعویض کردن  ولی دعا میکنم دیگه هیچکس مثل من در این مشکلات قرار نگیره حالا هر گارانتی باشه 

حدود 55 روز از زمان پذیرش رم تو گارانتی گذشت بعد از دردسر های فراوان و پیگیری صنف و تعزیرات و دوبار رفتن تهران و.... 

اخر سر رم رو تعویض کردن درسته از رم خودم پایین تره ولی راه چاره ی دیگری نداشتم  اگر مدل شبیه خودم رو میخواستم باید هیمنو میگرفتم 

سلام رفیق خوشحالم کارتون حل شد ولی واقعا باید قبل از هر کاری با چند نفر مشورت کرد از بس تو پاچمون میره دیگه به هیچ چیز نمی شه اعتماد کرد !!!!

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، mehdiliv3 گفته است :

سلام رفیق خوشحالم کارتون حل شد ولی واقعا باید قبل از هر کاری با چند نفر مشورت کرد از بس تو پاچمون میره دیگه به هیچ چیز نمی شه اعتماد کرد !!!!

بله دقیقا موافقم 

لینک به دیدگاه

درود. خدارو شکر مشکلتون حل شد. این تاخیر تو کارای روزمره و گیمینگ تفاوت انچنانی نداره با 17 یا 16.

بد به دلت راه نده نذار دلت چرکین شه خدارو شکر کن به رمت رسیدی. یا کارت نباید به گارانتی بکشه یا کشید باید تو فکر این باشی که زودتر مشکلتو با دادن حتی پول اضافه تر حل کنی. استفاده کن حالتو ببر رمای خیلی زیبایی گیرت اومده.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

درود. خدارو شکر مشکلتون حل شد. این تاخیر تو کارای روزمره و گیمینگ تفاوت انچنانی نداره با 17 یا 16.

بد به دلت راه نده نذار دلت چرکین شه خدارو شکر کن به رمت رسیدی. یا کارت نباید به گارانتی بکشه یا کشید باید تو فکر این باشی که زودتر مشکلتو با دادن حتی پول اضافه تر حل کنی. استفاده کن حالتو ببر رمای خیلی زیبایی گیرت اومده.

ممنون بله به اون اقای میدیریت هم گفتم 

گفتم اول و اخرش که تعویض کردی پس چرا اینقدر به دردسر انداختی مارو که منم برم از طریق زور( صنف) فشار بیارم  که اسمتم سمت اتحادیه اینجور در بره 

اونم گفت نه اتحادیه سواد ندارن و یه سری حرفای دیگه

اگرم سواد نداشتن  ولی با اینحال  رای به تعویض  رم تو 2 هفته دادن 

حالا شاید این رم های نو رو رد کنم یک رم دیگه از یک برند دیگه و گارانتی دیگه بگیرم  شایدم این کارو نکنم معلوم نیست 

لینک به دیدگاه

خدا روشکر که مشکلت حل شد دوست عزیز البته به من خداییش رو گارانتی کیس و فن هاش خیلی حال داد مدیر گارانتیش . البته تا جایی که من میدونم مدیران گارانتی هم خودشون کارمند هستند و نفعی براشون نداره که تعویض کنند یا نه ولی از گارانتی حامی و آواژنگ بهتره به نظر من - راستی مبلغی که ندادی اصلا 

لینک به دیدگاه

یکی از فن های کیس من هم RGB  رو اومدم سینک کنم با مادربرد فکر کنم یه لحظه اشتباه دوتا سیم برق رو زدم رنگهاش قاطی شده نمیدونم خودم برم یا کس دیگه او بفرستم بره گارانتی . میترسم بگه دفعه قبل عوض کردیم دیگه نمیشه از 6 ماه هم گذشته ولی خداییش کیس رو فقط به خاطر فن هاش پول دادم گارانتی ندن بهم خیلی زور داره 

لینک به دیدگاه

این تاپیک ها خیلی خوبه آدم راحت تر میتونه در زمان خرید بین دوجنس انتخاب کنه

قطعا از محصولات این گارانتی هیچ وقت خرید نمیکنم. 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ATER گفته است :

این تاپیک ها خیلی خوبه آدم راحت تر میتونه در زمان خرید بین دوجنس انتخاب کنه

قطعا از محصولات این گارانتی هیچ وقت خرید نمیکنم. 

به نظر من وجود اینگونه تاپیک ها خیلی خوبه، حالا من خودم تجربه خرید از یه فروشگاه به ظاهر معتبر رو میذارم که دیگه کسی اذیت نشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...