رفتن به مطلب

کدام سری از Rx 580 8gb

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 8 ساعت قبل، Ali98 گفته است :

درود

دوستان کسی از کارت های ارمور استفاده کرده؟یا شناختی ازشون داره ک چرا اسمش اصلا armor هست؟ب اسمش میخوره مقاومت خوبی داشته باشه ولی خوب توضیحی راجبش بدین ممنون میشم 

دوست گلم تفاوت  سری آ مور با گیمینگ ایکس فقط ظاهرهش هست که ساده و بدون نورپردازی و بک پلیت هست وگرنه فن هاش همون سری تروکس 2.0 هست

خازن ها، لوله های انتقال حرارت، و تمام متعلقات ریز داخلی  رو ام اس آی فرقی نذاشته بینشون 

من نمیدونم شما چرا دست دست میکنی

نظر سنجی در این موارد بسیار خوبه اما وسواس و درگیری بیش از حدش باعث گمراهی و شکاک شدنت میشه

چون داخل این سایت کوچک که حداقل هزاران نفر عضو هستن هر نفر در مورد آرمورو برندهای مختلف دیگه نظر خاص خودش داره

اون اولم بهتون گفتم الانم میگم 

تمام این گرافیک ها به تایید amdمیرسن و وارد بازار میشن و ما توی این شرکت های شناخته شده هیچ شرکت متوسط و یا بدردنخور نداریم(جدای از نظر یه سری که با طرفداری و تعصب حرف میزنن) 

پس هر کدوم که به پولت میخورن و مهمتر از همه به دلت نشستن رو تعلل نکن و به امید خدا بخر چون تجربه ثابت کرده که

هر روز قیمت ها بدتر از دیروز

لینک به دیدگاه

• ارسال 65
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 12 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

دوست گلم تفاوت  سری آ مور با گیمینگ ایکس فقط ظاهرهش هست که ساده و بدون نورپردازی و بک پلیت هست وگرنه فن هاش همون سری تروکس 2.0 هست

خازن ها، لوله های انتقال حرارت، و تمام متعلقات ریز داخلی  رو ام اس آی فرقی نذاشته بینشون 

من نمیدونم شما چرا دست دست میکنی

نظر سنجی در این موارد بسیار خوبه اما وسواس و درگیری بیش از حدش باعث گمراهی و شکاک شدنت میشه

چون داخل این سایت کوچک که حداقل هزاران نفر عضو هستن هر نفر در مورد آرمورو برندهای مختلف دیگه نظر خاص خودش داره

اون اولم بهتون گفتم الانم میگم 

تمام این گرافیک ها به تایید amdمیرسن و وارد بازار میشن و ما توی این شرکت های شناخته شده هیچ شرکت متوسط و یا بدردنخور نداریم(جدای از نظر یه سری که با طرفداری و تعصب حرف میزنن) 

پس هر کدوم که به پولت میخورن و مهمتر از همه به دلت نشستن رو تعلل نکن و به امید خدا بخر چون تجربه ثابت کرده که

هر روز قیمت ها بدتر از دیروز

نمیدونم چرا ولی بهت حس اعتماد زیادی دارم😂

والا من شهرستانم 

سفارش دادم واسم بیارن 3620 حالا دیکه الان نمیدونم sapphire هست یا msi دیکه منتظرم ببینم فردا میاد برم سراغش😂

ولی با این توضیحات خوبی ک دادی هرکدومش باشه خوبه 

ولی خیلیا میان میگن ارمور فنش خوب نیست داغ میکنه اینا دروغه؟

بعد من طراحی سافایر خیلی دوست دارم مخصوصا ب قول خودت این نور پردازی نداره ولی اون داره 

همین نور پردازیه کار واسم خراب کرده😂😂😂

وگرنه هدف از اول ارمور بود 

اقااا خیلی ممنون

خیلی کمک کردی 

وقتتو در اختیار ما گذاشتی 

ایشالله کارتتم با قیمت خوب بفروشی 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من یه گرافیک sapphire rx 580 8gb nitro + se دارم بهترین بایوس برای گیم کدوم هست براش؟1430-2100 یا 1411-2000یا 1430-2000 دمای تارگت روی همه 77 هست فقط یکیشون روی 75 هست ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

خب مسلما اونی که بالاتره بوستش دیگه. ولی درکل فک نکنم بیشتر از 2-3 فریم تفاوتی داشته باشه بین موداش

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

خب مسلما اونی که بالاتره بوستش دیگه. ولی درکل فک نکنم بیشتر از 2-3 فریم تفاوتی داشته باشه بین موداش

ممنون داداش بابت پاسخ -دمای 77 برای سنگینترین بازی خوبه؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Galaxy-Zero گفته است :

ممنون داداش بابت پاسخ -دمای 77 برای سنگینترین بازی خوبه؟

اره تا 80-82 اینا طبیعیه. 580 بخاریه خیالت راحت منم گیگابایت سری گیمینگ دارم همین دورو براس

لینک به دیدگاه

در در 5 اردیبهشت 1398 در 14:19، Ali98 گفته است :

سلام خدمت دوستان عزیز 

من میخام کارت rx 580 بخرم ولی بودجم محدوده نمیتونم rog strix یا امثال اینا رو بخرم 

بعد از طرفی ۱۰۶۰ هم بخام بگیرم خوب گرونتره کارایی rx 580 رو هم نداره 

من نظر خودم روی Msi rx 580 armor 8Gb oc هست

اینجور ک فهمیدم از بقیه ۵۸۰ ها ضعیف تره و در حد ۵۷۰!

اگه این کارت در حد ۵۷۰ هست بهتر نیست ۵۷۰ سری سافایر یا استریک بخرم تا اینکه ۳۰۰ ۴۰۰ تومن واسه کارتی خرج کنم ک اسما فقط ۵۸۰؟یا واقعا بهتر از ۵۷۰ هست این کارت؟دوستان راهنمایی کنید خیلی ممنون

اصلا این حرف قابل قبول نیست.

لینک به دیدگاه

در در 9 اردیبهشت 1398 در 00:29، Ali98 گفته است :

درود

دوستان کسی از کارت های ارمور استفاده کرده؟یا شناختی ازشون داره ک چرا اسمش اصلا armor هست؟ب اسمش میخوره مقاومت خوبی داشته باشه ولی خوب توضیحی راجبش بدین ممنون میشم 

سلام دوست عزیز.

این همه وسواس جز گمراهی چیز دیگه ای نداره.سافایر و ام اس آی هر دو جزو بهترین ها هستند.من هر دو رو داشتم.هر دو عالی هستند.من از آرمور 1070 داشتم و الان هم1080ti دارم.خنک و بی سرصدا هستند.مظلوم و بی  ادعا ولی قوی هستند.ساختار کلی سری آرمور با سری گیمینگ ایکس یکسانه.

لینک به دیدگاه

سلام 

دوستان به نظرتون کارت 580 xfx Gtr چطوره؟ 

کسی هست از rx580 8gb مارک xfx استفاده کرده باشه؟ 

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

اره تا 80-82 اینا طبیعیه. 580 بخاریه خیالت راحت منم گیگابایت سری گیمینگ دارم همین دورو براس

هیچی رفرنس 480 نمی شه 😉

عالی

نگرانی برا دما نداری ، چون همه چی عادیه

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، ultragame888 گفته است :

سلام 

سلام داش سعید. حاجی من 480 شو داشتم راضی نبودم. خنک کنندش ضعیف دما بالا. نخر اقا نخر

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

هیچی رفرنس 480 نمی شه 1f609.png

عالی

نگرانی برا دما نداری ، چون همه چی عادیه

رفرنس یه چیز دیگس. بخاری پیش رفرنس کم میاره 😂

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

سلام داش سعید. حاجی من 480 شو داشتم راضی نبودم. خنک کنندش ضعیف دما بالا. نخر اقا نخر

ممنون از نظرت داداشی 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

رفرنس یه چیز دیگس. بخاری پیش رفرنس کم میاره 1f602.png

دقیقا ، تو رنکینگ دما اوله  تاپ جدول .

راستی این اوضاع دما وگا 56 و 64 چجوریه ، همشون هم رفرنس هست بیشتر

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

دقیقا ، تو رنکینگ دما اوله  تاپ جدول .

راستی این اوضاع دما وگا 56 و 64 چجوریه ، همشون هم رفرنس هست بیشتر

چون استفاده نکردم نمیتونم نظری بدم راجبشون ولی با توجه به تجربه بخاری همین رفرنس ها هستن بقیه اداشونو درمیارن. چه وگا باشه چه rx فرقی  نداره رفرنس شوخی نیست شاهه.

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

سلام 

سلام داداش

ضعیف ترین سری 580 هست از بقیه چیزاش اطلاعی ندارم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...