رفتن به مطلب

غیر فعال ماندن asus Turbo Unlocker

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

من یه بورد m4a89gtd pro دارم

این بورد طفق گفته های سایت اسوس دارای این قابلیت هست که تو عکس 1 مشخصه

سی پی یو من هم 1055tهستش

ولی من در turbo V evo اصلا همچین گزینه ای ندارم!

post-9122-0-86588600-1323258079_thumb.jpg

post-9122-0-48411400-1323258363_thumb.jpg

post-9122-0-08735900-1323258377_thumb.png

لینک به دیدگاه

برید تو برنامه قسمت اتو تیونینگ یا torbo key ببینید چیزی برای فعال کردن این قابلیت وجود داره یا نه ؟

در ضمن برای 6 هسته 200 مگاهرتز فرکانس رو افزایش میده که تغییرش از نظر کارایی زیاد محسوس نیست.

لینک به دیدگاه

اونجارم چک کردم چیزی نیست واسه این قابلیت!

در ضمن این کارو به صورت دینامیک کیکنه و وثلا اگه یه کور 100%تحت فشار باشه اون رو تا 500مگاهرتز اور میکنه

ولی تو مال من اون قسمت نیست!

حتی من یوتوب رو هم قشتم

اونجا هم یه منو دیگه هست با همین نام

ولی تو مال من نیست!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این قابلیت رو از توی باویس باید فعال کنید. از تو بایوس فعال کنید تو توربو V هم میاد ! ( من قبلا 1090 داشتم که به همین صورت بود و از باویس فعال میکردی تو توربو منوش میومد !)

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این قابلیت رو از توی باویس باید فعال کنید. از تو بایوس فعال کنید تو توربو V هم میاد ! ( من قبلا 1090 داشتم که به همین صورت بود و از باویس فعال میکردی تو توربو منوش میومد !)

سلام

من بیوس رو گشتم ولی به چیزی بر نخوردم

کدوم گزینه باید فعال بشه!؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من یه بورد m4a89gtd pro دارم

این بورد طفق گفته های سایت اسوس دارای این قابلیت هست که تو عکس 1 مشخصه

سی پی یو من هم 1055tهستش

ولی من در turbo V evo اصلا همچین گزینه ای ندارم!

سلام دوست منم عین همین مادربورد رو دارم واصلا یه این موضوع بهش توجه نکرده بودم از من هم این گزینه رو نداره ولی رفتم پیداش کردم بالاخره برو تو سایت ایسوس + قسمت مادربورد+ سوکتam3مادربورد خودتو انتخاب کن بعد تو قسمت download برو وقسمت utilitiesاونجا جدیدترین ورژن turbo v evo هست 10232 دانلودش کن وحالشو ببر درضمن وقتی نصب کردی یه کادر قرمز رنگ میاد روی صفحه دسکتاپ داخلش نوشته turbo unlocker روی این کلمه کلیک کن تا فعال بشه من اینکار رو کردم ولی چون سی پی یو من اور شده نصب این نرم افزار فایده ای نداره واسم ولی در کل بگم چیز باحالی هست

لینک به دیدگاه

سلام

من همون ورژن رو رو سیستمم دارم

اون گجت رو هم دیدم و رو بردای قبلیم استفاده میکردم!

ولی اینجا نمیاد!!!

ببینید

post-9122-0-82435800-1323810750_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

من همون ورژن رو رو سیستمم دارم

اون گجت رو هم دیدم و رو بردای قبلیم استفاده میکردم!

ولی اینجا نمیاد!!!

ببینید

برو تو قسمت cpu ratioاونجا اولین گزینه turbo unlocker هستpost-6621-0-83644900-1323814726_thumb.png

ویرایش شده توسط AM3
لینک به دیدگاه

دوست من چک کردم من(من قبلا هم برد اسوس داشتم و از این قابلیت هم استفاده کردم،ولی اینجا نیست که نیست!!!)

post-9122-0-00856400-1323842284_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سی پی یو من 1055 هست،ممکن هست به این خاطر که بلک ادیشن نیست این جوری بوده باشه!؟

:wacko:

لینک به دیدگاه

نه دوست عزیز... با فعال کردن turbo core در بایوس به صورت اتوماتیک این قابلیت فعال میشه و هسته های غیر فعال دانکلاک میشن و هسته های تحت فشار 500 مگاهرتر افزایش فرکانس خواهند داشت. اینکه شما نمیتونی این رو تو turbo-V بینی شاید به بلک ادیشن بودن ربط داشته باشه و شاید به مدل مادربرد باشه و یا چیز دیگر . ولی برای تنظمیش راحت از داخل بایوس میتونی تنظیم کنی . حالا شما چرا گیر دادی به توربو-وی؟؟ . اصلا صلاح نیست از توی ویندوز تنظمیات رو رو بایوس اعمال کنی درست مثل اورکلاکینگ . ریسک داره از داخل ویندوز !

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

سی پی یو من 1055 هست،ممکن هست به این خاطر که بلک ادیشن نیست این جوری بوده باشه!؟

:wacko:

من که والا چیزی به ذهنم نمیرسه من وشما مادربوردها مون یکه نرم افزار هم یک ورژن هست فقط سی پی یو فرق میکنه من الان نرم افزار نصب کردم گجتش روی دسکتاب هست post-6621-0-36851800-1323849585_thumb.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...