رفتن به مطلب

کمککککک:ریستارت کردن پشت سر هم سیستم

centenario
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

یک مین z87 plus هست که موقعی که روشن میشه در حد 3 ثانیه روشن میشه فقط تند تند پشت سر هم زیست میشه و کلا تصویری هم در کار نیست. نه لوگو نه بایوس هیچی. هیچ بوقیم نمیده! 

ممنون میشم نظرات و تجربیاتتونو با بنده تقسیم کنید

مشخصات هم

G3240

430w green

4gb kingstone

اسلات عوض کردم

ریست بایوس کردم(البته شک دارم ک درست کردم یا خیر. ممنون میشم سلیس و روون بگین چجوری ریست کنم. چه با کلیر روی مین چه با جامپر.) 

هیچ قطعه جانبی هم بهش وصل نیس

لینک به دیدگاه

سلام .مشکل مشابهی داشتم.برای بنده از رم بود . با مدل دیگ ای از رم هم تست کنید.

لینک به دیدگاه

منم مشکل مشابه داشتم. یه دفعه به دلیل بد نصب شدن رم بود و یه دفعه دیگه هم کاور بک پلیت کولر cpu رو فراموش کرده بودم و این باعث شده بود بخش فلزی بک پلیت با پشت مدارهای رم اتصال داشته باشه. شانس آوردم که برد صدمه ای ندید. 

رم رو جابجا کنید و مطمئن بشید که درست نصب می کنید و اگه نشد یه رم دیگه رو تست کنید. 

ویرایش شده توسط amir44
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، i-Gamer گفته است :

سلام

یک مین z87 plus هست که موقعی که روشن میشه در حد 3 ثانیه روشن میشه فقط تند تند پشت سر هم زیست میشه و کلا تصویری هم در کار نیست. نه لوگو نه بایوس هیچی. هیچ بوقیم نمیده! 

ممنون میشم نظرات و تجربیاتتونو با بنده تقسیم کنید

مشخصات هم

G3240

430w green

4gb kingstone

اسلات عوض کردم

ریست بایوس کردم(البته شک دارم ک درست کردم یا خیر. ممنون میشم سلیس و روون بگین چجوری ریست کنم. چه با کلیر روی مین چه با جامپر.) 

هیچ قطعه جانبی هم بهش وصل نیس

درود

طبق راهنمایی دوستان رم ها رو تست و بررسی کنید.

برای Clear CMOS یا ریست کردن تنظیمات بایوس میتونید به روش های زیر عمل کنید.

حالت اول اگه 3 تا پایه داره و جامپر روی پایه های  شماره 1-2 هست اون رو بیرون بیارید و به مدت 10 الی 15 ثانیه روی پایه های شماره 2-3 قرار بدید و دوباره بیرون بیارید و مثل حالت اول روی پایه های 1-2 قرار بدید.

حالت دوم : اگه پایه ها 2 تاست و بدون جامپر هستند به مدت 10 الی 15ثانیه پایه ها رو توسط جامپر یا یه نوک پیچ گوشتی چیزی به هم اتصال بدید تا ریست بشه.

حالت سوم : باتری مادربرد رو به مدت 30 ثانیه از روی برد جدا کنید و دوباره جا بزنید تا ریست بشه.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان

والا هم رم عوض کردم هم ریست طبق گفته شما😔

لینک به دیدگاه

منم یه بار سیستمم این مشکل و داشت و مشکل از پاور کامپیوترم بود که با تعویضش مشکل حل شد، شما هم سعی کن با یه پاور دیگه هم سیستمت و امتحان کنی...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...