رفتن به مطلب

آیا می توان از دو مودم ADSL بر روی یک خط تلفن استفاده کرد؟؟!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود خدمت دوستان گرامی من یه مودم وایرلس دارم که تو یه اتاق دیگه هستش و یه مودم ساده با سیم دارم که میخوام این رو توی اتاقم وصل کنم به پی سی آیا امکانش هست که این دو مودم رو جوری تنظیم کرد که از یه خط سرویس بگیرن؟

مودم وایرلس ایسوس N55 

مودم با سیم DLINK 2520

ISP مخابرات هستش

ویرایش شده توسط mortezak87
لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، mahddi گفته است :

خیر

ممنون ولی یه چیزی در مورد قابلیت bridge شنیدم نمیدونم اطلاعاتی دارین در موردش؟

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، mortezak87 گفته است :

ممنون ولی یه چیزی در مورد قابلیت bridge شنیدم نمیدونم اطلاعاتی دارین در موردش؟

نه نمیشه،زنگ هم بزنی ISPسوال کن بهت میگن بتونن بهت نمیدن،چون اول خط بررسی میشه نگاه میکنه میبینه ععععع از شاتل داری برو تخلیه کن بعد بهت اینترنت بدیم

بهترین کار استفاده از 4Gیا اینترنت ثابت LTEهست

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

نه نمیشه،زنگ هم بزنی ISPسوال کن بهت میگن بتونن بهت نمیدن،چون اول خط بررسی میشه نگاه میکنه میبینه ععععع از شاتل داری برو تخلیه کن بعد بهت اینترنت بدیم

بهترین کار استفاده از 4Gیا اینترنت ثابت LTEهست

دوست من میخوام هر دو مورد از یه اشتراک از مخابرات استفاده کنن و 4g بخاطر هزینه اش و پینگ ناپایدارش برای گیم آنلاین خوب نیست 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mortezak87 گفته است :

دوست من میخوام هر دو مورد از یه اشتراک از مخابرات استفاده کنن و 4g بخاطر هزینه اش و پینگ ناپایدارش برای گیم آنلاین خوب نیست 

با سلام و درود

والا هیچ سرویس دهنده ای قیمت و نوع سرویس adsl و وایرلسش یکی نیست ! که شما به چنین چیزی فکر می کنید ! وایرلسو همیشه گرون تر حساب میکنن

در مورد پینگم من که خودم حدود 5 سال شاتل داشتم پینگش بد نبود آسیاتک که فاجعه هست مخابراتم که کلا تعطیله! (البته شرایط برای افراد بسته به محلشون کاملا می تونه متفاوت باشه)

الانم از 4g همراه اول استفاده می کنم حرف نداره از adsl برای گشت و گذار معمولی از 4g هم برای گیم آنلاین و دانلود نامحدود فایل ☺️

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، abidi گفته است :

با سلام و درود

والا هیچ سرویس دهنده ای قیمت و نوع سرویس adsl و وایرلسش یکی نیست ! که شما به چنین چیزی فکر می کنید ! وایرلسو همیشه گرون تر حساب میکنن

در مورد پینگم من که خودم حدود 5 سال شاتل داشتم پینگش بد نبود آسیاتک که فاجعه هست مخابراتم که کلا تعطیله! (البته شرایط برای افراد بسته به محلشون کاملا می تونه متفاوت باشه)

الانم از 4g همراه اول استفاده می کنم حرف نداره از adsl برای گشت و گذار معمولی از 4g هم برای گیم آنلاین و دانلود نامحدود فایل 263a.png

بسیار عالی ولی همین فور جی برای مناطق مختلف فرق میکنه و متاسفانه منزل ما پوشش ضعیفی داره و نهایت دو یا سه آنتن دارم ولی با این اوصاف فکر کنم یه دانگل وای فای بگیرم بصرفه تره😉🙂

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، mortezak87 گفته است :

بسیار عالی ولی همین فور جی برای مناطق مختلف فرق میکنه و متاسفانه منزل ما پوشش ضعیفی داره و نهایت دو یا سه آنتن دارم ولی با این اوصاف فکر کنم یه دانگل وای فای بگیرم بصرفه تره1f609.png1f642.png

ایرانسل،همراه اول،رایتل هیچکدوم پوشش نداره؟مگه میشه : /

لینک به دیدگاه

سلام.

فکر کنم دوستان منظور استارتر رو درست متوجه نشدن.

ایشون نمیخوان رو 1 خط تلفن دو سرویس adsl فعال کنن.

میخوان یک خط تلفن رو به دو مودم وصل کنن و از یک سرویس استفاده کنن.

در حقیقت میخوان هزینه برای تهیه کارت شبکه وایرلس نکنن.

پ ن : من خودمم قبلا همچین سوالی برام پیش اومده بود. ولی جوابی براش پیدا نکردم.

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Nezami گفته است :

سلام.

من خودم قبلا تست کردم فقط یک مودم میتونه کانکت شه. شما فرض کنین یه مودم متصل به اینترنته مودم دوم که وصل میکنین مودم اول قطع میشه نتش. حالا یه سری ای اس پی ها میان از مک ادرس استفاده میکنن که فقط یه مودم کلا میشه تعریف کرد باهاش و مودم دیگه نمیشه بهش وصل کرد و بعضیا همچین چیزی ندارن ولی بازم همزمان نمیشه. بعضی از ای اس پی ها سرویس های دو کاربره دارن ازون اطلاعی ندارم شاید با اون بشه همچین کاری کرد. باید تماس گرفته بشه از خود ای اس پی سوال بشه.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، mortezak87 گفته است :

درود خدمت دوستان گرامی من یه مودم وایرلس دارم که تو یه اتاق دیگه هستش و یه مودم ساده با سیم دارم که میخوام این رو توی اتاقم وصل کنم به پی سی آیا امکانش هست که این دو مودم رو جوری تنظیم کرد که از یه خط سرویس بگیرن؟

مودم وایرلس ایسوس N55 

مودم با سیم DLINK 2520

ISP مخابرات هستش

اونطور که منم متوجه شدم هدف تهیه نکردن دانگل وایرلس هست   اگر هردو مودم شما وایرلس داشتن مشکلی نبود چون مودمی که سمت پی سی قرار میگرفت براتون نقش کارت شبکه وایرلس رو ایفا میکرد اما تو این حالت  با این تجهیزات راهی ( وایرلس) برای انتقال اینترنت وجود نداره 

در مورد بیریدج هم زیاد با سناریوی شما سنخیت نداره اگر هدفتونو ازین کار توضیح بدید بهتر میشه راهنمایی کرد

لینک به دیدگاه

در در 14 اردیبهشت 1398 در 23:41، Coffee Addicted گفته است :

ایرانسل،همراه اول،رایتل هیچکدوم پوشش نداره؟مگه میشه : /

متاسفانه این منطقه ای از شر ساری ک ما هستیم هیچ کدوم از این سرویس هایی که شما اسم بردین پوشش مناسب ندارن دوست من😕

در در 14 اردیبهشت 1398 در 23:47، Nezami گفته است :

سلام.

دقیقا منظورم همینه دوست عزیز و متاسفانه خودم هم هنوز به جوابی نرسیدم

در در 15 اردیبهشت 1398 در 00:13، ho3einsa گفته است :

من خودم قبلا تست کردم فقط یک مودم میتونه کانکت شه. شما فرض کنین یه مودم متصل به اینترنته مودم دوم که وصل میکنین مودم اول قطع میشه نتش. حالا یه سری ای اس پی ها میان از مک ادرس استفاده میکنن که فقط یه مودم کلا میشه تعریف کرد باهاش و مودم دیگه نمیشه بهش وصل کرد و بعضیا همچین چیزی ندارن ولی بازم همزمان نمیشه. بعضی از ای اس پی ها سرویس های دو کاربره دارن ازون اطلاعی ندارم شاید با اون بشه همچین کاری کرد. باید تماس گرفته بشه از خود ای اس پی سوال بشه.

من هم در مورد سرویس های دو کاربره شنیدم منتها باید برم دنبالش ببینم یه همچین چیزی وجود داره یا نه ولی دارم به این نتیجه میرسم که امکان استفاده از دو مودم رو یه خط وجود نداره که البته با عقل هم جور در میاد

در در 15 اردیبهشت 1398 در 00:33، h.reza گفته است :

اونطور که منم متوجه شدم هدف تهیه نکردن دانگل وایرلس هست   اگر هردو مودم شما وایرلس داشتن مشکلی نبود چون مودمی که سمت پی سی قرار میگرفت براتون نقش کارت شبکه وایرلس رو ایفا میکرد اما تو این حالت  با این تجهیزات راهی ( وایرلس) برای انتقال اینترنت وجود نداره 

در مورد بیریدج هم زیاد با سناریوی شما سنخیت نداره اگر هدفتونو ازین کار توضیح بدید بهتر میشه راهنمایی کرد

راستش همونظوریکه خودتون گفتین اولین هدف هزینه اضافی بابت خرید دانگل هستش و دومین هم عدم استفاده از مودم وایرلس تو اتاق خودم هستش به خاطر ضرر امواج  ولی به قول دوستان این روش جواب نمیده و باید ببینم سرویس های دو کاربره وجو د داره یا نه که بتونه مشکل من رو حل کنه و نهایت اگر جواب نداد متوسل میشیم به دانگل

ویرایش شده توسط mortezak87
لینک به دیدگاه

درود

راهی نیست متاسفانه (قبلا به شدت دنبال راهی بودم ولی در نهایت یه اکسس پوینت گرفتم)

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

درود

راهی نیست متاسفانه (قبلا به شدت دنبال راهی بودم ولی در نهایت یه اکسس پوینت گرفتم)

من هم با نظر شما موافقم ولی خب چون فاصله مودم بی سیم با من آنچنان زیاد نیست همون دانگل جواب کار منو میده ممنون😉

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...