رفتن به مطلب
  • 0

راهنمای خرید گوشی

Miad007
 اشتراک گذاری

سوال

درود

من یه گوشی با حدود قیمت ۴ تومن میخوام و هدفم بیشتر فیلم و اینستا و یوتیوب و از این چیزاس و گاهی pubg هم بازی میکنم بیشترم صفحه نمایش و دوربین و باتری برام مهم

خودم نظرم honor play هست

اگه دوستان از این گوشی استفاده کردن یا گوشی دیگه ای مد نظر دارند بفرمایند ترجیحا گارانتی دار باشه جنس گوشی هم برام مهم که قابش پلاستیکی نباشه

ممنون

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

23 answers to this question

Recommended Posts

• 1
در ۱ ساعت قبل، Ehsan.K گفته است :

1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png

دوست عزیز یک جوری میفرمایید اگر منبعی دارید معرفی کنید

گویا بنده در مورد نحوه از بین بردن تبخیر سوخت در لایه های میانی کمپرسور فشار قوی موتور توربو فن نظر دادم

منبع موثق من هم مثل شما خود بنده هستم 1f602.png

هر فردی در مورد کالایی که استفاده کرده آزاد هست نظر بده

نظر بنده درمورد این برند این هست که برند چینی هست که فقط گول زنک هست و بعد از گذشت زمان کیفیت رو از دست خواهد داد

و قاعدتا" بنده نه وقت بازی دارم نه حوصلش  رو که بخوام با بازی و شارژ باطری در نظر بگیرم کیفیت رو

بنده در حیطه کاری خودم به این نوع نظرات عادت دارم که خریداران خودرو میفرمایند ماشین چینی عالیه ولی در عمل با گذشت 3 ماه میبینیم چه میشه و چه کسی داره با لبخندتوام با رضایت  نگاشون میکنه

در مورد این نظرات ساده و در موضوعات کوچک که من یا بقیه کاربران میدهند جدی نگیرید اگر مفید بود به نظرتون استفاده کنید اگر نه از کنارش رد بشید.

به نظر بنده هم در مورد گوشی های xiaomi اشتباه میکنید . برند بسیار خوبی هست . اگر تجربه بدی داشتید ملاک نمیشه که همیشه به همین صورت باشه . بنده گوشی ردمی 3 پروش رو 2 سال داشتم و بعد دادم به کسی هنوز که هنوزه عالیه . تازه الانم دارم از گوشی meizu استفاده میکنم که صد در صد شما این برند و آشغال فرض میکنید احتمالا با این دیدی که نسبت به شیائومی دارید ولی خدایی من راضی هستم . 

ولی خوب خرید این برندها یه سری مشکلات خودشونم دارن . قطعاتشون گیر نمیاد و اگر به مشکل بربخورید احتمال خیلی زیاد مجبور میشید گوشی رو کنار بزارید . ولی سامسونگ و هواووی و ..... همه قطعاتشون گیر میاد و در صورت بروز مشکلی میشه سریع رفعشون کرد 

یا مثلا لوازم جانبی مثل قاب و گلس دستتون باز نیست که بتونید مثل برندهای دیگه از 20 مدل یکی رو با سلیقه خودتون خرید کنید . 

ولی از نظر قیمت به کارایی گوشی های شیائومی بسیار خوب عمل میکنن و راضی کننده هستن . 

لینک به دیدگاه

• 1

جاست سونی :)

جنس ژاپنی  حرف اولو همیشه میزنه حالا هرچی میخواد باشه

کره ای ها و بقیه باید بدوئن هنوز تا به کیفیت سونی برسن  :)

لینک به دیدگاه

• 0

گوشی xiaomi mi max 3 هم در نظر داشته باشید،من نسخه اولشو دارم،غیر دوربین ایراد دیگه ای نداره

لینک به دیدگاه

• 0
در 4 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

درود

من یه گوشی با حدود قیمت ۴ تومن میخوام و هدفم بیشتر فیلم و اینستا و یوتیوب و از این چیزاس و گاهی pubg هم بازی میکنم بیشترم صفحه نمایش و دوربین و باتری برام مهم

خودم نظرم honor play هست

اگه دوستان از این گوشی استفاده کردن یا گوشی دیگه ای مد نظر دارند بفرمایند ترجیحا گارانتی دار باشه جنس گوشی هم برام مهم که قابش پلاستیکی نباشه

ممنون

سلام

مدل شیامی پوکوفون اف یک

اسنپ ۸۴۵

قیمت ۶۴/۶ حدود ۴ تومان ، بهترین گزینه و قیمت

مشخصات رو نگاه کنید

لینک به دیدگاه

• 0

ممنون از دوستان 

با احترام به نظر دوستان تصمیم گرفتم honor play بگیرم

کسی از سایت علی بابا خرید داشته؟؟ یا سایت قابل اطمینان تری هست که ارزون تر بده؟؟ بدون ریجستری بگیرم و خودم ریجستری کنم دردسر نداره؟

لینک به دیدگاه

• 0
در 9 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

ممنون از دوستان 

با احترام به نظر دوستان تصمیم گرفتم honor play بگیرم

کسی از سایت علی بابا خرید داشته؟؟ یا سایت قابل اطمینان تری هست که ارزون تر بده؟؟ بدون ریجستری بگیرم و خودم ریجستری کنم دردسر نداره؟

رجیستری کار خاصی نداره میشه از سایت گمرک این کار رو انجام بدید

ولی برای شما که کارتون این نیست باید حتما" یکبار خروج از کشور در 3 ماهه گذشته داشته باشید با شماره پاسپورت و کد ملی و پرداخت هزینه رجیستر میشه

ولی هستند افرادی که فقط با شماره ملی و بدون قضیه پاسپورت و خروج از کشور براتون رجیستر میکنند.

لینک به دیدگاه

• 0

همون honor play گزینه خوبی هست.

و گزینه بعدی اینه‌ البته کارکرده بتونی پیدا کنی.

https://www.19kala.com/p,3614,xiaomi-black-shark-8gb-128gb.html

لینک به دیدگاه

• 0
در در 19 اردیبهشت 1398 در 05:22، behnamalizade69 گفته است :

من خودم باری می کردم با گوشی نوت ۴ ایکس مدیا تک‌، شیامی ، حدود ۸ ماه ، هم زمان داخل شارژ بود یه کله ، رولز و بعدشم پابجی ، باطری دقیق مثل همون مدلی هست که یک ماه بعدش خریدیم و زیر فشار نبوده ، به خاطر سی پی یو ارتقا دادم mi6x

وگر نه هیچی کم نداشت لامصب ۷۲۰ تومن خریدم

۶۴ رم ۴

، اگه اسنپ بود احتمالاً عوض نمی کردم ، این پابجی اوایل بهینه نبود روی مدیا تک  ، الان خیلی بهتر شده ، البته گوشی رو اعضای خانواده دارن استفاده می کنن ، دو تا سه سال نظرات مدل های دیگه رو خوندم  هیچ مشکلی ندارن ،  براشون میو ۱۰ هم اومده و رابط کابری با گوشی خودم هیچ فرقی ندارن ، حتی ۶ a هم قبل عید خریدبم ، شاید تا الان سه بار آپدیت اومده ،براش ، میو هم مثل گوشی خودم و فرقی ندارن ، واقعا قیمت هاش مناسبه ، کیفیت هم دارن ، فقط پوکوفون هی دارم جوگیر می شم  اسنپ ۸۴۵

سلام

از redmi 6a راضی هستید؟

لینک به دیدگاه

• 0
در 28 دقیقه قبل، hosin گفته است :

جاست سونی :)

جنس ژاپنی  حرف اولو همیشه میزنه حالا هرچی میخواد باشه

کره ای ها و بقیه باید بدوئن هنوز تا به کیفیت سونی برسن  :)

اصلا" در این مورد هیچ شکی نیست

ولی متاسفانه وارداتش الان به ایران تقریبا" صفر هست و فقط مدل های قدیمیش هست

یادمه یک بار Z5 prim از بالا پشت بام افتاد زمین (2طبقه) فقط ال سی دی شکست و با تعویض ال سی دی مثل روز اول کار میکرد به جز ال سی دی که اصلیش نبود و فول اچ دی انداخته بودند

در مقاومت بالای سونی من هیچ شکی ندارم فقط طرح هاش یکنواخت بود و جای finger  برای اون زمان نسبت به سامسونگ  که در جلو گوشی کار گذاشته بود کمی بد قلق بود که بعدا" باقی شرکت ها در پشت به کار بردند که به این نتیجه رسیدم برای سونی جای بهتری تعبیه شده بوده  😊

لینک به دیدگاه

• 0
در 9 ساعت قبل، mehrdadb3 گفته است :

سلام

از redmi 6a راضی هستید؟

سلام نسبت به قیمت عالی هست

من قبل عید حدود 1330 خریدم ، البته اشنام. 1270 می داد ، البته موحود نبود یه روز طول می کشید  ، دیگه گرفتم

رنگ طلایی

16/2

واسه اعضا خانواده گرفتم راضی هستن ،

فکر کنم سه تا آپدیت اومد تا الان براش ، میو هم 10 امکانات هم ست هست با مال خودم و اینکه کیفیت صفحه نمایش هم خوبه ، ارزش داره واقعا با این قیمت ، اندازه صفحه نمایش هم خوب هست ، بدنه هم فلزی و دو سیم کارت

لینک به دیدگاه

• 0

ای کاش دوستان یاد بگیرن که فقط نظر خودشون رو بدن و بحث الکی نکنن 

با حرف یکی دو نفر که یه برند بزرگ زیر سوال نمیره که اینقد وقت خودتون رو تلف میکنید 

سپاس از دوستان به خاطر کمکشون

لینک به دیدگاه

• -1
در 7 ساعت قبل، Ehsan.K گفته است :

من نمیدونم دوستان چه علاقه ای به برند xiaomi پیدا کردند

شاید کمتر از یکسال باهاش کار کردند (البته منکر تکنولوژی خوبی که  به کار میبره و بروز بودنش نسبت به پول پرداختی نمیشم)

کلا این برند دوام دراز مدت نداره و فقط برای یکسال اول خوب هست

گوشی خودم یکسال کارکرده بود خریدم سال پیش فروردین،هنوزم باتریش مثل سال پیششه،با اینکه ضربه خورده هنوزم مثل ساعت کار میکنه.

این عمر یکساله گوشی های شیاومی رو اگه منبعی براش دارین،بگین ممنون میشیم 😉

لینک به دیدگاه

• -1
در 35 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

گوشی خودم یکسال کارکرده بود خریدم سال پیش فروردین،هنوزم باتریش مثل سال پیششه،با اینکه ضربه خورده هنوزم مثل ساعت کار میکنه.

این عمر یکساله گوشی های شیاومی رو اگه منبعی براش دارین،بگین ممنون میشیم 1f609.png

من خودم باری می کردم با گوشی نوت ۴ ایکس مدیا تک‌، شیامی ، حدود ۸ ماه ، هم زمان داخل شارژ بود یه کله ، رولز و بعدشم پابجی ، باطری دقیق مثل همون مدلی هست که یک ماه بعدش خریدیم و زیر فشار نبوده ، به خاطر سی پی یو ارتقا دادم mi6x

وگر نه هیچی کم نداشت لامصب ۷۲۰ تومن خریدم

۶۴ رم ۴

، اگه اسنپ بود احتمالاً عوض نمی کردم ، این پابجی اوایل بهینه نبود روی مدیا تک  ، الان خیلی بهتر شده ، البته گوشی رو اعضای خانواده دارن استفاده می کنن ، دو تا سه سال نظرات مدل های دیگه رو خوندم  هیچ مشکلی ندارن ،  براشون میو ۱۰ هم اومده و رابط کابری با گوشی خودم هیچ فرقی ندارن ، حتی ۶ a هم قبل عید خریدبم ، شاید تا الان سه بار آپدیت اومده ،براش ، میو هم مثل گوشی خودم و فرقی ندارن ، واقعا قیمت هاش مناسبه ، کیفیت هم دارن ، فقط پوکوفون هی دارم جوگیر می شم  اسنپ ۸۴۵

لینک به دیدگاه

• -1
در 7 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

به نظر بنده هم در مورد گوشی های xiaomi اشتباه میکنید . برند بسیار خوبی هست . اگر تجربه بدی داشتید ملاک نمیشه که همیشه به همین صورت باشه . بنده گوشی ردمی 3 پروش رو 2 سال داشتم و بعد دادم به کسی هنوز که هنوزه عالیه . تازه الانم دارم از گوشی meizu استفاده میکنم که صد در صد شما این برند و آشغال فرض میکنید احتمالا با این دیدی که نسبت به شیائومی دارید ولی خدایی من راضی هستم . 

ولی خوب خرید این برندها یه سری مشکلات خودشونم دارن . قطعاتشون گیر نمیاد و اگر به مشکل بربخورید احتمال خیلی زیاد مجبور میشید گوشی رو کنار بزارید . ولی سامسونگ و هواووی و ..... همه قطعاتشون گیر میاد و در صورت بروز مشکلی میشه سریع رفعشون کرد 

یا مثلا لوازم جانبی مثل قاب و گلس دستتون باز نیست که بتونید مثل برندهای دیگه از 20 مدل یکی رو با سلیقه خودتون خرید کنید . 

ولی از نظر قیمت به کارایی گوشی های شیائومی بسیار خوب عمل میکنن و راضی کننده هستن . 

مسلما" این نقد منصفانه میدونم که حالا با تجربه یا نظر من کل یک برند زیر سوال نمیره و نخواهد رفت

ولی برای من همون یک بار انتخاب کافی بود و در صحبت هام هم گفتم به نسبت هزینه امکانات خوبی میده

ولی دید کلی من به جز ماندگاری و بحث لوازم تعمیری و اکسسوری ها یک مورد دیگر به شدت برام مهم هست و اون هم آپدیت نرم افزاری گوشی هست که حتی بنده همین هوآوی  رو هم که تایید میکنم نسبت بهش

مشکل دارم چون کاربر رو جون به لب میکنه تا آپدیت کنه

ولی برند نوکیا تو این زمینه فعلا" به شدت قوی عمل میکنه 

لینک به دیدگاه

• -1
در 3 ساعت قبل، Ehsan.K گفته است :

دوست عزیز

دوست عزیز من نظر شما رو جدی نگرفتم،چون از ریشه اشتباهه

از نظرتون انتقاد کردم چرا که بازار موبایل کشور میلیارد نفری ای مثل هند دست شیاومی هست که درامد خوبی هم ندارن،اگه واقعا جنس یکسال مصرفی بود ،این مردم  پول گوشی که بابتش زحمت کشیدن رو اینجور دود نمیکردن بره هوا،حتما شیاومی یه چیزی داره که همه پیشنهادشو میدن وگرنه من یا هر کس دیگه ای مرض نداریم جنس بد پیشنهاد بدیم به بقیه

لینک به دیدگاه

• -1
در 5 ساعت قبل، Ehsan.K گفته است :

1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png

گویا بنده در مورد نحوه از بین بردن تبخیر سوخت در لایه های میانی کمپرسور فشار قوی موتور توربو فن نظر دادم

منبع موثق من هم مثل شما خود بنده هستم 1f602.png

نظر بنده درمورد این برند این هست که برند چینی هست که فقط گول زنک هست و بعد از گذشت زمان کیفیت رو از دست خواهد داد

و قاعدتا" بنده نه وقت بازی دارم نه حوصلش  رو که بخوام با بازی و شارژ باطری در نظر بگیرم کیفیت رو

بنده در حیطه کاری خودم به این نوع نظرات عادت دارم که خریداران خودرو میفرمایند ماشین چینی عالیه ولی در عمل با گذشت 3 ماه میبینیم چه میشه و چه کسی داره با لبخندتوام با رضایت  نگاشون میکنه

در مورد این نظرات ساده و در موضوعات کوچک که من یا بقیه کاربران میدهند جدی نگیرید اگر مفید بود به نظرتون استفاده کنید اگر نه از کنارش رد بشید.

درود

خیلی از محصولاتی که جنابعالی داری استفاده میکنی 0 تا 100 تو چین تولید میشه، 0 تا صدش!
نظر شما محترمه اما نامعقوله!

مثالی بزنم ازیه برند تماما چینی به نام Anker این برند انواع پاوربانک و شارژر و کابل و اینجور وسایل رو تولید میکنه کافیه برای دیدن نقد و بررسی و نظرات کاربران در مورد

محصولاتش سری به دیجی کالا یا آمازون بزنی که من خودم چندتا اسکرین شات برات میگیرم.

اینم لینک دیجی کالا : https://www.digikala.com/brand/anker/

Screenshot_2019-05-10 anker - Google Search.png

Screenshot_2019-05-10 Amazon com Power Strip, Anker PowerPort Cube, 3 Outlets and 3 USB Portable with Switch Control, Overl[...].png

Screenshot_2019-05-10 Amazon com Anker Car Charger USB C, 30W 2-Port Compact Type C Car Charger with 18W Power Delivery and[...].png

Screenshot_2019-05-10 Amazon com USB C Wall Charger, Anker 30W 2 Port Compact Type C Charger with 18W Power Delivery and 12[...].png

Screenshot_2019-05-10 Amazon com USB Charger, Anker 2-Pack Dual Port 12W Wall Charger with Foldable Plug, PowerPort Mini fo[...].png

Screenshot_2019-05-10 Amazon com Anker Elite USB Charger, Dual Port 24W Wall Charger, PowerPort 2 with PowerIQ and Foldable[...].png
Screenshot_2019-05-10 Amazon com Anker Powerline+ Lightning Cable (6ft) Durable and Fast Charging Cable [Double Braided Nyl[...].png

ویرایش شده توسط Nsm1000
لینک به دیدگاه

• -1
در 1 ساعت قبل، Nsm1000 گفته است :

ویرایش شده توسط Ehsan.K
لینک به دیدگاه

• -1
در 1 ساعت قبل، Nsm1000 گفته است :

درود

خیلی از محصولاتی که جنابعالی داری استفاده میکنی 0 تا 100 تو چین تولید میشه، 0 تا صدش!
نظر شما محترمه اما نامعقوله!

مثالی بزنم ازیه برند تماما چینی به نام Anker این برند انواع پاوربانک و شارژر و کابل و اینجور وسایل رو تولید میکنه کافیه برای دیدن نقد و بررسی و نظرات کاربران در مورد

محصولاتش سری به دیجی کالا یا آمازون بزنی که من خودم چندتا اسکرین شات برات میگیرم.

اینم لینک دیجی کالا : https://www.digikala.com/brand/anker/

سلام

من هر چه بالا پایین کردم صحبت هام رو متوجه نشدم چه موقع اشاره کردم برند هوآوی آلمانی هست یا اینکه اجناس تولیدی دنیا محصول کره و ژاپن و آمریکا هست

دوست عزیز اصلا" لازم نبود انقدر عکس بگذارید که حتی به پشت یک گوشی اپل هم نگاه کنیم بزرگ نوشته شده تولید چین

این موضوعی که شما فرمودید من میدونم شما میدونید و اون کلاغ تو آسمونم میدونه

اگر در مورد خودرو فرمودید که امیدوارم حیطه کاریتون این باشه و بتونید فنی بنده رو قانع کنید (که امکانش ضعیف هست که تخصصتون این باشد)

ولی اگر به طور کلی در مورد تولیدات چین دارید صحبت میکنید تمامی محصولات همه کشور ها درجه بندی دارند و سفارش کشورهابا یکدیگر فرق دارد

مثلا" این کاربرمون که خیلی گویا buddy هستند با شائومی و میفرمایند بازار هند خب پسر خوب شما خودت داری جواب خودت رو میدی که

جنسی که در بازار هند هست شما میتونید در آمریکا یا اروپا پیدا کنید؟؟ اصلا" اجازه میدهند وارد بشه همچین جنسی ؟ کالایی که سفارش آمریکا و اروپا باشه زمین تا آسمان فرق دارد

صحبت های شما 2 نفر از اساس مشکل دارد

ایشان که کلا" جوری ناراحت شدند که من فکر کردم نکنه با صحبت های بنده لطمه ای به ارزش سهام شائومی وارد کردم و ایشان متضرر شدند

شما هم که سفری به  صحرای کربلا داشتید

این موردی که شما فرمودید که همه چیز ساخت چین  هست نه به این غلظتی که فرمودید ولی بله تا حدودی درست هست چون نیروی کار ارزان هست و جمعیت زیاد

بنده این موضوع رو بگم که دوست عزیز شما هیچ وقت اجناسی که در آمریکا فروخته میشه و نظرات کاربرانش توجه نکنید چون جنسی که سفارش بازار اونجا هست و استانداردهای اونا با ما خیلی فرق داره

سیگاری کهاستعمال میکنید هر دو یک برند هست ولی شما امتحان کن ببینید یکی هست؟؟ نوشابه ای که میخورید همه جا یک فرمولاسیون دارند ولی قابل قیاس نیست

در آخر موضوع سر چینی بودن یا نبودن نیست باز هم تکرار میکنم موضوع سر دوام هست

ولی نهایتا" به این نتیجه رسیدم از صحبت های شما 2 عزیز  که برند شائومی بهترین برند دنیا هست و لبه تکنولوژی و من امیددارم خداوند روزی انقدر به من خرد و قدرت خرید اعطا کند تا بتوانم 

یکی از گوشی های برند شائومی خرید کنم 

ممنون که بنده رو از مسیر تاریکی و گمراهی به مسیر روشن ذلال و همواره روشن با نورافکن هدایت کردید

در آخر امید دارم بنده رو بابت این توهین بزرگ به ملت چین هند و ایران ببخشید و برند شائومی هم این سخنان بنده رو نادیده بگیره و  به فتح بازارها و قلب ها ادامه بده و صحبت بنده خللی ایجاد نکند

ممنون از شما 2 بزرگوار.

لینک به دیدگاه

• -1
در 6 ساعت قبل، Ehsan.K گفته است :

سلام

من هر چه بالا پایین کردم صحبت هام رو متوجه نشدم چه موقع اشاره کردم برند هوآوی آلمانی هست یا اینکه اجناس تولیدی دنیا محصول کره و ژاپن و آمریکا هست

دوست عزیز اصلا" لازم نبود انقدر عکس بگذارید که حتی به پشت یک گوشی اپل هم نگاه کنیم بزرگ نوشته شده تولید چین

این موضوعی که شما فرمودید من میدونم شما میدونید و اون کلاغ تو آسمونم میدونه

اگر در مورد خودرو فرمودید که امیدوارم حیطه کاریتون این باشه و بتونید فنی بنده رو قانع کنید (که امکانش ضعیف هست که تخصصتون این باشد)

ولی اگر به طور کلی در مورد تولیدات چین دارید صحبت میکنید تمامی محصولات همه کشور ها درجه بندی دارند و سفارش کشورهابا یکدیگر فرق دارد

مثلا" این کاربرمون که خیلی گویا buddy هستند با شائومی و میفرمایند بازار هند خب پسر خوب شما خودت داری جواب خودت رو میدی که

جنسی که در بازار هند هست شما میتونید در آمریکا یا اروپا پیدا کنید؟؟ اصلا" اجازه میدهند وارد بشه همچین جنسی ؟ کالایی که سفارش آمریکا و اروپا باشه زمین تا آسمان فرق دارد

صحبت های شما 2 نفر از اساس مشکل دارد

ایشان که کلا" جوری ناراحت شدند که من فکر کردم نکنه با صحبت های بنده لطمه ای به ارزش سهام شائومی وارد کردم و ایشان متضرر شدند

شما هم که سفری به  صحرای کربلا داشتید

این موردی که شما فرمودید که همه چیز ساخت چین  هست نه به این غلظتی که فرمودید ولی بله تا حدودی درست هست چون نیروی کار ارزان هست و جمعیت زیاد

بنده این موضوع رو بگم که دوست عزیز شما هیچ وقت اجناسی که در آمریکا فروخته میشه و نظرات کاربرانش توجه نکنید چون جنسی که سفارش بازار اونجا هست و استانداردهای اونا با ما خیلی فرق داره

سیگاری کهاستعمال میکنید هر دو یک برند هست ولی شما امتحان کن ببینید یکی هست؟؟ نوشابه ای که میخورید همه جا یک فرمولاسیون دارند ولی قابل قیاس نیست

در آخر موضوع سر چینی بودن یا نبودن نیست باز هم تکرار میکنم موضوع سر دوام هست

ولی نهایتا" به این نتیجه رسیدم از صحبت های شما 2 عزیز  که برند شائومی بهترین برند دنیا هست و لبه تکنولوژی و من امیددارم خداوند روزی انقدر به من خرد و قدرت خرید اعطا کند تا بتوانم 

یکی از گوشی های برند شائومی خرید کنم 

ممنون که بنده رو از مسیر تاریکی و گمراهی به مسیر روشن ذلال و همواره روشن با نورافکن هدایت کردید

در آخر امید دارم بنده رو بابت این توهین بزرگ به ملت چین هند و ایران ببخشید و برند شائومی هم این سخنان بنده رو نادیده بگیره و  به فتح بازارها و قلب ها ادامه بده و صحبت بنده خللی ایجاد نکند

ممنون از شما 2 بزرگوار.

انگار خود شما فرو رفتی تویه خواب عمیق!

اتفاقا خیلی از کالاهای الکترونیکی که تو ایران وارد میشه اکثرا از سمت دوبی یا مستقیم از خود چین میاد! عین همین محصولات انکر الان تو ایران پیدا میشه و فرقی نداره! لینک دیجی کالا هم دادم خدمتت که نظرات مردم ایران رو در مورد این برند کاملا چینی بدونی، گوش های موبایل شیائومی کیفیت ساخت مناسبی دارن و بعضی از قطعاتشون نظیر دوربین رو سونی میزنه یا صفحه نمایشاشون رو سامسونگ!در مورد ماشین شما برو همون پژو پراید 30-40 سال قبل رو سوار شو جون خودتو به خطر بنداز ماشین های چینی اکثرنشون تو تصادفات از این آشغال های وطنی بهتر عمل کردن که این نشونه پیشرفت این کشور در عرض کمتر از 20 سال در صنعت تولید خودرو هست!

ویرایش شده توسط Nsm1000
لینک به دیدگاه

• -1
در 5 ساعت قبل، Nsm1000 گفته است :

انگار خود شما فرو رفتی تویه خواب عمیق!

اتفاقا خیلی از کالاهای الکترونیکی که تو ایران وارد میشه اکثرا از سمت دوبی یا مستقیم از خود چین میاد! عین همین محصولات انکر الان تو ایران پیدا میشه و فرقی نداره! لینک دیجی کالا هم دادم خدمتت که نظرات مردم ایران رو در مورد این برند کاملا چینی بدونی، گوش های موبایل شیائومی کیفیت ساخت مناسبی دارن و بعضی از قطعاتشون نظیر دوربین رو سونی میزنه یا صفحه نمایشاشون رو سامسونگ!در مورد ماشین شما برو همون پژو پراید 30-40 سال قبل رو سوار شو جون خودتو به خطر بنداز ماشین های چینی اکثرنشون تو تصادفات از این آشغال های وطنی بهتر عمل کردن که این نشونه پیشرفت این کشور در عرض کمتر از 20 سال در صنعت تولید خودرو هست!

دوست عزیز من جوابی دیگه برای بحث گوشی ندارم و کشور چین

از صاحب تاپیک هم عذر میخوام که خارج از سوال ایشان بود واقعا"

از جناب حامدخان و مصطفی جان و جناب آرمین و دیگر دوستان  ناظر و مدیریت  هم عذر میخوام ولی خب جواب صحبت در فضای عمومی در فضای عمومی باید پاسخ داده بشه

من نمیدونم شما چجوری تشخیص دادید بنده چه خودرویی سوار میشم

بنده یکبار با محصولات داخلی دینم رو ادا کردم به کشور و ملت ایران

ولی ایکاش میدونستید من کی هستم کارم چی هست

کدام منطقه تهران ساکن هستم و چه خودروهایی زیر پام هست در حال حاضر

بعید میدونم اگر فقط درصد کوچکی از این اطلاعات رو داشتید کل کل میکردید با من

اگر اخلاقیات بنده رو در هزینه کردن میدونستید اصلا" زیاد بحث نمیکردید 

خواهشا" و لطفا" اگر صحبتی دارید بنده در پیغام خصوصی در خدمت شما هستم این کاربر عزیز یک راهنمایی ساده خواست

اگر صحبتی دارید بنده در پیغام خصوصی و حتی در شماره همراهم پاسخگوی شما هستم

اینجوری من مجبورم جواب بدم شما مجبوری جواب بدی

نظم فروم به هم میریزه و خارج از سیاست جناب حسینی و دوستان ناظر هست که قراره اینجادوستی ها بیشتر بشه

از تمامی کاربران هم من عذر میخوام که ادامه دادم صحبت ها رو شاید بدآموزی داشته باشه برای کاربران تازه وارد.

لینک به دیدگاه

• -2

من نمیدونم دوستان چه علاقه ای به برند xiaomi پیدا کردند

شاید کمتر از یکسال باهاش کار کردند (البته منکر تکنولوژی خوبی که  به کار میبره و بروز بودنش نسبت به پول پرداختی نمیشم)

کلا این برند دوام دراز مدت نداره و فقط برای یکسال اول خوب هست

از نظر من برند honor که زیر برند huawei هست گوشی های خوبی میزنه و بروزرسانیش هم قویتر هست از huawei

honor play گوشی خوبی هست ولی بعید میدونم گارانتی دار پیدا کنید.

روی گوشی های nokiaهم نیم نگاهی داشته باشید البته اگر با category های مسخره lte  که این کمپانی به کار میبره کنار میایید. (البته که زیاد فرقی هم نمیکنه چون زیر ساخت های ما در اون حد هم نیست)

لینک به دیدگاه

• -3
در 16 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

این عمر یکساله گوشی های شیاومی رو اگه منبعی براش دارین،بگین ممنون میشیم 1f609.png

😂😂😂😂

منبع موثق من هم مثل شما خود بنده هستم 😂

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...