رفتن به مطلب

تغییر قیمت rtx 2070/2060 با کارت های جدید

Recommended Posts

بنظرتون با ورود کارتهای جدید amd تو اواخر خرداد و یا اینکه واردات قطعات از شرکتایی مثله msi قیمت rtx2070/2060 چقدر تغییر میکنه؟ چون asus تو کل دنبا یه ۶۰ ۷۰ دلاری گرونتره فک کنم

لینک به دیدگاه

به ریال یا به دلار ؟ قاعدتا به دلار قیمت سری rtx کمی کاهش خواهد داشت اما به ریال که خوب فکر کنم تا اومدن مدل های amd احتمالا یه ۲۰ الی ۳۰ درصد افزایش خواهد داشت (انشالله که نداشته باشه ولی بعیده)

لینک به دیدگاه

در در 19 اردیبهشت 1398 در 20:36، Big Amir گفته است :

بنظرتون با ورود کارتهای جدید amd تو اواخر خرداد و یا اینکه واردات قطعات از شرکتایی مثله msi قیمت rtx2070/2060 چقدر تغییر میکنه؟ چون asus تو کل دنبا یه ۶۰ ۷۰ دلاری گرونتره فک کنم

در 8 دقیقه قبل، sysinfo گفته است :

به ریال یا به دلار ؟ قاعدتا به دلار قیمت سری rtx کمی کاهش خواهد داشت اما به ریال که خوب فکر کنم تا اومدن مدل های amd احتمالا یه ۲۰ الی ۳۰ درصد افزایش خواهد داشت (انشالله که نداشته باشه ولی بعیده)

قیمت هیچ کدوم از کارتا تغییر نمیکنه ولی توی ایران باید 2 برابر بشه 

شرکت گرین که کارت های 2060 2070 و حتی مدلای جدید 1660 رو هم توی انبار داره ولی به دلیل موجود بودن سری 1000 نمیخواد وارد بازار کنه 

تا وقتی هم این اتفاقات بیوفته دلار از 20 رد کرده 

اگر منتظر هستین برای خرید گرافیک نشون میده از این ممکلت هیچی نمیدونید و هرچقدر ضرر کنید حقتونه 

لینک به دیدگاه

در در 19 اردیبهشت 1398 در 20:36، Big Amir گفته است :

در ایران قیمت ها کاهش نخواهد یافت.

در آینده بالاتر هم خواهد رفت.

لینک به دیدگاه

چیزی که مشخصه قیمت کارت ها به دلار قطعا در آینده کاهش پیدا میکنه ولی در این مملکت خراب شده نه تنها اون کاهش دلار اعمال نمیشه بلکه با بالا رفتن مسخره قیمت دلار و بی تفاوتی ملت همیشه در صحنه هم روز به روز همه چی فقط گرون تر خواهد شد

لینک به دیدگاه

متوجه شدم وقتی قیمت همه مانیتورا حتی وقتی دلار ۱ ماهه ۱۴ و پونصده ۲ یا ۳ میلیون بیشتر شد،بنظرتون حداقل سری msi و gaming z و... وارد میشه؟ یا باید همین asus هارو بگیریم فقط؟

لینک به دیدگاه

کاهش پیدا میکنه ولی در خواب و رویا

مثل اینکه اینجا ایرانه برادر

لینک به دیدگاه

قیمت برند  asus  خب همیشه از برندهای دیگه بالاتره .  از برندی مثل  zotac  و کارتهای غیر گیمینگ  msi میشه انتظار 500 تا حد اکثر 1 تومن پایینتر از قیمت گذاری روی  asus  رو داشت.

ویرایش شده توسط MEHR_1993
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MEHR_1993 گفته است :

قیمت برند  asus  خب همیشه از برندهای دیگه بالاتره .  از برندی مثل  zotac  و کارتهای غیر گیمینگ  msi میشه انتظار 500 تا حد اکثر 1 تومن پایینتر از قیمت گذاری روی  asus  رو داشت.

کارتهای غیر گیمینگ Msi؟ عزیز اگر نمیدونی بدون که بهترین کارتها و بردها رو Msi زده ، جدای از یسری کارتهای خاص کمپانی های دیگه

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، marisaba گفته است :

کارتهای غیر گیمینگ Msi؟ عزیز اگر نمیدونی بدون که بهترین کارتها و بردها رو Msi زده ، جدای از یسری کارتهای خاص کمپانی های دیگه

من منظورم سری غیر گیمینگ  msi  هست مثل  refrence  یا  armor  من خودم عاشق  msi  هستم و اکثر کارت هام از این برند بوده! اشتباه برداشت کردی.

hd 6950 twinfrozr iii

gtx 660 ti power e oc

gtx 760 gaming

و الانم  msi gtx 1060 gaming x

از نظر خود من  msi  از  asus  خیلی بهتره .

ویرایش شده توسط MEHR_1993
لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، MEHR_1993 گفته است :

من منظورم سری غیر گیمینگ  msi  هست مثل  refrence  یا  armor  من خودم عاشق  msi  هستم و اکثر کارت هام از این برند بوده! اشتباه برداشت کردی.

hd 6950 twinfrozr iii

gtx 660 ti power e oc

gtx 760 gaming

و الانم  msi gtx 1060 gaming x

از نظر خود من  msi  از  asus  خیلی بهتره .

عزیز رفرنس رو هم واسه بازی استفاده میکنن و هستند کسانی که حتی sli کردن این کارت رو  و حتی armor هم استفاده گیم داره و دلیلی نداره کسی بخواد استفاده نکنه ازشون. تا الان هر چی سری rtx اومده واسه گیم استفاده داره.کلا کارتی بنام غیر گیم نداریم ، اگر فاکتور بگیریم از مدلهای مخصوص ماین که اونا بحثشون چیز دیگست و به این تاپیک ربطی ندارن

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، marisaba گفته است :

عزیز رفرنس رو هم واسه بازی استفاده میکنن و هستند کسانی که حتی sli کردن این کارت رو  و حتی armor هم استفاده گیم داره و دلیلی نداره کسی بخواد استفاده نکنه ازشون. تا الان هر چی سری rtx اومده واسه گیم استفاده داره.کلا کارتی بنام غیر گیم نداریم ، اگر فاکتور بگیریم از مدلهای مخصوص ماین که اونا بحثشون چیز دیگست و به این تاپیک ربطی ندارن

عزیز بحث قیمت گذاری هست! کارتهای معمولی تر قیمت گذاری پایین تری نسبت به گیمینگ دارند! شما راجبه چی بحث داری الان؟

این که گیم رو اجرا میکنن همه کارت ها یچیز دیگست! شاید یکی پولش از پارو بالا میره و کارت  titan  رو انتخاب کنه . من دارم میگم قیمت گذاری کارت های غیر عنوان گیمینگ از  msi  قیمت کمتری دارند و میتونی رو 500 الی 1 تومن پایینتر اونم شاید حساب کنه صاحب تاپیک هم منظورش این بود که قیمت کارتهای  asus  که الان 7 ملیون تومنه از برند دیگه کمتر ممکنه باشه یا  سری جدید  amd  بیاد قیمت کمتر میشه یا نه!

یکم به متن توجه کن بعد بحث بکن.

موفق باشی.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...