رفتن به مطلب

ولتاژ طبیعی پاور؟

Recommended Posts

سلام دوستان. من ولتاژ های سیستمم رو داشتم از طریق بایوس مانیتور میکردم مقادیر ایده آلی که نوشته شده بود 5, 3.3 و 12 ولت بود اما ولتاژ های واقعی به ترتیب 5.120 - 3.360 بودن و ولتاژ سی‌پی‌یو هم 1.120 . این ولتاژ ها طبیعی هستن یا پاور مشکلی داره؟ و اشاره کنم که اخیرا سی‌پی‌یو سیستم دچار مشکل شد سیستم بوت لوپ میشد البته ظاهرا سوکت سی‌پی‌یو دوسه تا پین کج داشت که باعث مشکل شده بودن ولی خب سیستم با سی‌پی‌یو جدید کار میکرد.

پاور green gp700a hp

Asus z170 a

i7 6700

ویرایش شده توسط ary_aryyy
لینک به دیدگاه

مقادیر ولتاژی که از طریق مادربرد نمایش داده میشه اصلا درست نیست و در بهترین حالت با خطای بسیار زیاد ولتاژ رو نمایش میده، برای اندازه گیری صحیح ولتاژ ها باید با مولتی متر ولتاژ تک تک شاخه ها رو بررسی کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

.

ویرایش شده توسط AORUS
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، ary_aryyy گفته است :

سلام دوستان. من ولتاژ های سیستمم رو داشتم از طریق بایوس مانیتور میکردم مقادیر ایده آلی که نوشته شده بود 5, 3.3 و 12 ولت بود اما ولتاژ های واقعی به ترتیب 5.120 - 3.360 بودن و ولتاژ سی‌پی‌یو هم 1.120 . این ولتاژ ها طبیعی هستن یا پاور مشکلی داره؟ و اشاره کنم که اخیرا سی‌پی‌یو سیستم دچار مشکل شد سیستم بوت لوپ میشد البته ظاهرا سوکت سی‌پی‌یو دوسه تا پین کج داشت که باعث مشکل شده بودن ولی خب سیستم با سی‌پی‌یو جدید کار میکرد.

پاور green gp700a hp

Asus z170 a

i7 6700

سیستم شما مشکلی نداره داره درست کار میکنه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...