رفتن به مطلب

فروش کیبورد MSI GK80

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود ، به شرط سلامت کامل و مهلت تست، پایه خریدارم

ویرایش شده توسط Mahdi D
لینک به دیدگاه

در در 31 اردیبهشت 1398 در 14:17، Mahdi D گفته است :

درود ، به شرط سلامت کامل و مهلت تست، پایه خریدارم

سلام و درود

اگه بنا برسالم بودن هست ک اوکی هست. فیلم هم گرفتم. ولی مهلت تست نداره چون گارانتی داره و در حد هست.

و وسیله در حد هست. و گارانتی داره . دوست عزیز و ب همین شرایط فروخته میشه.و تضمین از شرکت گرین بالاتر میخواید شما. ؟ و مهلت تست نداره. چون سالم و سرحال هست.😘

چون بعضی از دوستان فقط دوست دارن تست کنن ببینن دکمه های مکانیکال چطور هست و فقط قصد تست دارن.

من این کیبورد رو برای مشتری خریدم که گفت با دکمه هاش حال نمیکنه و مکانیکال صدا دار میخواد؛ 😕 و شد ضرر بنده

ویرایش شده توسط behruz
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، behruz گفته است :

سلام و درود

اگه بنا برسالم بودن هست ک اوکی هست. فیلم هم گرفتم. ولی مهلت تست نداره چون گارانتی داره و در حد هست.

و وسیله در حد هست. و گارانتی داره . دوست عزیز و ب همین شرایط فروخته میشه.و تضمین از شرکت گرین بالاتر میخواید شما. ؟ و مهلت تست نداره. چون سالم و سرحال هست.1f618.png

چون بعضی از دوستان فقط دوست دارن تست کنن ببینن دکمه های مکانیکال چطور هست و فقط قصد تست دارن.

من این کیبورد رو برای مشتری خریدم که گفت با دکمه هاش حال نمیکنه و مکانیکال صدا دار میخواد؛ 1f615.png و شد ضرر بنده

صرفا منظورم سلامت کامل بود و نه ایراد سلیقه ای که تأیید میکنین ، اطلاعات تماس رو پ.خ میکنم 🌹

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...