رفتن به مطلب

کمک فوری برای راهنمایی در مورد وارد کردن تعداد اندکی قطعه از دبی

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام

دوستان ببخشید یکی از دوستان و آشنایان داره میره دبی و گفته هر چی میخوای و ارزش وارد کردن دارن بگو تا به تعداد خیلی کمی برات بیارم

میخواستم بدونم قیمتهای دبی هم مثل ایران بالا هست

واگر بخوام چند قطعه پر سود رو وارد کنم از اونجا چی هست که سود خوبی برای فروش داشته باشه

به نظر خودم سی پی یو کولر از برند نوکتا و خنک کنند هایی مثل H80 کرسیر گزینه خوبی هست

نظر شما چی هست الان قیمت این H80 در دبی چقدر با قیمت داخل فرق میکنه NH-D14 تو دبی چند هست که عقیق میاره به قیمت 120 تومن میده ؟؟؟؟؟

امید وارم خیلی زود جواب بدید

بدجوری گیر کردم

با تشکر

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

مثل ایران نه. بستگس داره از کی و کجا خرید کنی.

مثلا من یادم هست 950 رو به قیمت آمازون خریدم. + حدود 20 هزار تومن مالیات بر ارزش افزوده که به صورت اتوماتیک از روی کارت اعتباری کسر شد!

من پیشنهادم این هست واتر کولینگه رو بگیرید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پیشنهاد بنده گرافیک هست چیزی که اینجا میکشن روش گرافیک هست و البته واترکولینگی که فرمودید ، هردو قیمت ناجوانمردانه ای دارند!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس اگه بتونم مثلاً 5-10 تا H80 رو بیارم ضرر نداره دیگه و هم خریدار براش پیدا میشه ؟؟؟؟

چون نه گمرکی و نه از این جور مسائل وجود داره میخواد با نفر بیاد مثلاً هر نفر یدونه واتر کولینگ H80 تو بارش باشه مشکلی نیست به نظرم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اول از همه پی همه چیز رو به تنت بمال.

الان خیلی ها می گن ما فلان چیز رو احتیاج داریم وقتی که آوردی همه قیبشون می زنه. اول از همه که دبی اصلاً رزون نیست ولی تا حد خیلی کمکی از ایران ارزون تر هستش . فکر نکن روی هر قطعه می تونه 100 تومن سود کنی . شاید بتونی 20 تومن خیر بگیری .

اگر دوست داری بعد از خراب شدن قطعه طی یکی دو ماه یا یک سال ، خریدار بیاد سراغت ، مادربرد و کارت گرافیک بگیر . البته هیچ کی فکر نکنم تو ایران این قطعات رو بدون گارانتی بگیره.

واتر کولینگ سنگین و حجیم هستش به طوری که 4 تا دونه واتر کولینگ h50 کل یک چمدون رو می گیره و محدودیت وزن مسافر رو پر می کنه . CPU AMD نیار چون بدون گارانتی توی ایران کسی نمی خره . ولی اینتل گزینه خوبیه . رم و SSD هم چون حجم ، وزن و خرابی خیلی کمی دارند مناسب هستند.

توی این زمینه آقای حسینی 4 تا پیرهن بیشتر از من و شما توی کمدش داره =)) از ایشون کمک بگیر. ولی اگر از من می پرسی ، سفارش بگیر اینجا ، بعد بیار تا روی دستت باد نکنه . دودوتا چهارتا بکنی آخرش به دردسرش نمی ارزه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز اول از همه پی همه چیز رو به تنت بمال.

الان خیلی ها می گن ما فلان چیز رو احتیاج داریم وقتی که آوردی همه قیبشون می زنه. اول از همه که دبی اصلاً رزون نیست ولی تا حد خیلی کمکی از ایران ارزون تر هستش . فکر نکن روی هر قطعه می تونه 100 تومن سود کنی . شاید بتونی 20 تومن خیر بگیری .

اگر دوست داری بعد از خراب شدن قطعه طی یکی دو ماه یا یک سال ، خریدار بیاد سراغت ، مادربرد و کارت گرافیک بگیر . البته هیچ کی فکر نکنم تو ایران این قطعات رو بدون گارانتی بگیره.

واتر کولینگ سنگین و حجیم هستش به طوری که 4 تا دونه واتر کولینگ h50 کل یک چمدون رو می گیره و محدودیت وزن مسافر رو پر می کنه . CPU AMD نیار چون بدون گارانتی توی ایران کسی نمی خره . ولی اینتل گزینه خوبیه . رم و SSD هم چون حجم ، وزن و خرابی خیلی کمی دارند مناسب هستند.

توی این زمینه آقای حسینی 4 تا پیرهن بیشتر از من و شما توی کمدش داره =)) از ایشون کمک بگیر. ولی اگر از من می پرسی ، سفارش بگیر اینجا ، بعد بیار تا روی دستت باد نکنه . دودوتا چهارتا بکنی آخرش به دردسرش نمی ارزه.

خیلی ممنون دوست گرامی اتفاقاً حواسم هست که H80 جا گیر هست ولی فکر کنم اگه به قیمت خوب بیارم دوستان بخرن من هم دنبال 100 تومن سود نیستم چون برای دفعه اول فعلاً بصورت آزمایشی میخوام با دوستم این کار رو انجام بدم

بازم ممنون از راهنماییتون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوست من تو اینجور مسایل یه چیز دیگه هم هست که باید در نظر بگیری؟اون بنده خدایی که میخواد قطعه وارد کنه چقدر از این قطعات و بازار دوبی سردر میاره!؟(چه چیز رو از کجا بخره)نمیدونم مطلبو بهت رسوندم یا نه.

لینک به دیدگاه

شاید عامل خرید داره اون طرف ( در دوبی).

چیزایی که تو فوروم ها دنبالش هستن الان بیشتر خنک کننده هست و رم. حق با پوریاست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...