رفتن به مطلب

مشاوره خرید اسپیکر تا 700 800 تومن

bas ali
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام .

قصد خرید یک اسپیکر دارم برای لپ تاپ چون اسپیکرهای لپ تاپ با اینکه صداش خیلی شفافه ولی بلندی صداش کمه . کاربردم هم دیدن فیلم می باشد .

قیمت اسپیکرها خیلی بالا رفته و در بازار هم کمیاب شده و مدلهای محدودی توی بازار هست .بنابراین مجبورم که از لیون کامپیوتر انلاین خرید کنم .

سرچی که زدم به این اسپیکرها رسیدم :

گرین 330 : که قیمتش حدود 550 هست و بلوتوٍث داره ولی کیفیت صداش رو نمیدونم چطوره و جایی هم نداشت که برم ببینم صدای اسپیکر شفاف هست یا نه

از برند لاجیتک Z313 , Z333

از برند ادیفایر X600

از برند کریتیو E2800 , T12

لطفا راهنمایی کنید کدوم خوبه که اون رو سفارش بدم . اگه مورد دیگه ای مد نظرتون هست پیشنهاد بدین .

ممنون

ویرایش شده توسط bas ali
اصلاح متن
لینک به دیدگاه

سلام e2800بنظر خوب میاد،با توجه ب قیمش

Z333هم خوبه

X600 یکم قیمتش میره بالا ،قبلا هم قیمت e2800 بود حتی کمتر

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

سلام e2800بنظر خوب میاد،با توجه ب قیمش

Z333هم خوبه

X600 یکم قیمتش میره بالا ،قبلا هم قیمت e2800 بود حتی کمتر

واقعا e2800 با x600 هم قیمت بودن؟ الان اولی 500 هست و دومی 800 

توی امازون زیاد از 2800 تعریف نکردن، نمره 3.5 بهش دادن 

Z333 هم توی امازون گفتن توییتر نداره و حسابی شاکی بودن

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، bas ali گفته است :

واقعا e2800 با x600 هم قیمت بودن؟ الان اولی 500 هست و دومی 800 

توی امازون زیاد از 2800 تعریف نکردن، نمره 3.5 بهش دادن 

Z333 هم توی امازون گفتن توییتر نداره و حسابی شاکی بودن

اره،اون موقه اون دوتا حدودای ۳۵۰بودن،پارسال اردیبهشت،اینا هم در کل چیزای کاملی نیستن شما خودتون حساب کنید،اینا قیمتی حدود ۳۰تا ۷۰دلار دارن،که برا اونا پول مفته،راحت میتونن پول دوروز کار رو بزارن روش بکنن ۱۳۰دلار یه چیز خیلی بهتر بگیرن،این ماییم که فرقش بین ۶۰۰هزارو یکو پونصده،،،بعد اونا سر اجناس خیلی نسبت به ما حساس ترن

لینک به دیدگاه

من ادیفایر c1 برا فروش دارم اگ خاستین 400 تقدیمت میکنم

لینک به دیدگاه

سلام 

در مورد گرین 330r این چند سالی که دارم ازش راضی هستم صدای شفاف بیس عالی و... فقط چندتا نکته منفی داره که سایت سخت افزار مگ هم اشاره کرده. لینک زیر رو یک نگاه بنداز(البته مال من ورژن بدون بلوتوث هست. نمی دونم تو این ورژن جدید معایب رو برطرف کردن یا نه!)

Green-GS330-R

لینک به دیدگاه

e2800 بیشتر از یکساله دارم کاملا راضیم

ایراداتی داره ولی به نسبت قیمت هیچ حرفی برای گفتن نمیزاره

حجم صدای عالی

بیس بی نظیر(تو صحنه های انفجار یا رد شدن قطار یا امثالش توی فیلم ها رسما میز سیستمم ارتعاش میگیره و حس میکنم بیس کاملا جو اتاق رو تحت تاثیر قرار داده)

و تفکیک و جزییات خوب

در کل توصیه میکنم بعید میدونم زیر 800 تومن بهتر از این پیدا کنید

بالای 800 هم مدل 5 کاناله گرین رو توصیه میکنم خودم نداشتم ولی به نظرم بهتر باشه

لینک به دیدگاه

در در 28 اردیبهشت 1398 در 00:26، arminas گفته است :

سلام 

در مورد گرین 330r این چند سالی که دارم ازش راضی هستم صدای شفاف بیس عالی و... فقط چندتا نکته منفی داره که سایت سخت افزار مگ هم اشاره کرده. لینک زیر رو یک نگاه بنداز(البته مال من ورژن بدون بلوتوث هست. نمی دونم تو این ورژن جدید معایب رو برطرف کردن یا نه!)

Green-GS330-R

واقعا گیج شدم . توی این انجمن نوشته بودن که گرین کیفیت صدا نداره و صداش بمه ولی شما میفرمایید که صدای شفافی داره . این گرین نسبت به قیمتش خیلی خوبه چون هم بلوتوث داره و هم کنترل و تنظیم بیس و تریبل .

خودم نظرم روی لاجیتک z333 هست که توی امازون هم نمره 4.2 گرفته قیمتش هم 700 هست  و فکر میکنم نسبت به بقیه بهتر باشه . کریتیو رو توی امازون نمره 3.5 دادن و از کیفیت صداش هم راضی نبودن و خرابی هم زیاد داشته وگرنه گزینه خیلی خوبی بود

دوستان گارانتی لاجیتک اسپیرو هست یا مروارید اسپیرو ؟

یکساله باید باشه یا دوسال ؟

چون توی لیون کامپیوتر گارانتی یکساله اسپیرو داره و یک سایت دیگه دوساله مروارید اسپیرو . و یکی دیگه سه ساله

لینک به دیدگاه

والا من چند مدل اسپیکر نداشتم که بتونم مقایسه کنم فقط اینو بگم گرین gs330r بیس داره مال من روی ولوم 1 هم با اینکه صدا روی کمترین درجه است ولی بیسش انگار روی 10 است. با این حال ازتون عذرخواهی می کنم که باعث سردرگمی شما شدم ، و این هم بگم با نرم افزار realtek HD audio manager برای هر کاری مثل گیم ، فیلم ، موسیقی پروفایل دلخواه خود را ساختم . این مورد رو فراموش کرده بودم عنوان کنم.

و در آخر به نظرم این اسپیکر برای فضاهای بزرگ مناسبه و پارتی ها! چون تا حالا ولوم رو از روی 1 بالاتر نبردم چون بلندی صدا به شدت افزایش پیدا می کنه.

لینک به دیدگاه

با تشکر از همگی

اسپیکر لاجیتک z333 خریداری شد از لیون کامپیوتر

فقط یک سوالی که داشتم اینه که بهترین محل قرار دادن ساب ووفر کجا هست ؟ الان روی میز کنار دو اسپیکر گذاشتم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، bas ali گفته است :

با تشکر از همگی

اسپیکر لاجیتک z333 خریداری شد از لیون کامپیوتر

فقط یک سوالی که داشتم اینه که بهترین محل قرار دادن ساب ووفر کجا هست ؟ الان روی میز کنار دو اسپیکر گذاشتم

سلام. بهتره روی میز به هیچ عنوان قرارش ندین مخصوصا میزهای با ضخامت کم و روی زمین باشه به مراتب بهتره برای کاربری خونگی. اگه میخواین بیس حجمش بیشتر بشه (درعین حال کمی حالت خفگی پیدا میکنه) زیر میز بگذارین یا نزدیک به دیوار.اینکه زیرش فرش باشه یا مثلا پنل و سرامیک و موارد دیگه هم بی تاثیر نیست.

لینک به دیدگاه

در در 3 خرداد 1398 در 18:15، mohsen.dehvari گفته است :

سلام. بهتره روی میز به هیچ عنوان قرارش ندین مخصوصا میزهای با ضخامت کم و روی زمین باشه به مراتب بهتره برای کاربری خونگی. اگه میخواین بیس حجمش بیشتر بشه (درعین حال کمی حالت خفگی پیدا میکنه) زیر میز بگذارین یا نزدیک به دیوار.اینکه زیرش فرش باشه یا مثلا پنل و سرامیک و موارد دیگه هم بی تاثیر نیست.

ممنون ازتون👍

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...