رفتن به مطلب

خرید Razer با این قیمت ها که چه؟!

Recommended Posts

سلام

من چند بار انواع ماوس Razer خریدم با قیمت های مختلف، وقتی همشون ساخت چین هستن تو بازار و خراب میشن، این قیمت های وحشتناک میلیونی برای چه؟!

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، djcsaeed گفته است :

سلام

من چند بار انواع ماوس Razer خریدم با قیمت های مختلف، وقتی همشون ساخت چین هستن تو بازار و خراب میشن، این قیمت های وحشتناک میلیونی برای چه؟!

مگه قراره تولید جای دیگه باشن؟

از گوشی ایفون بگیر تا قطعات کامپیوتر همه ساخت چین هستن به جز سی پی یو که اونم تولید کشورهایی مثل مالزی هست.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، djcsaeed گفته است :

سلام

شما هم یه چیزی از جنس چینی شنیدیا

اقتصاد دنیا داره رو چین میچرخه اون جنسی که میارن اینجا اشغاله

لینک به دیدگاه

اولا که شرکت ریزر آلمانی هست، پس همه ی ماس های ریزر ساخت چین نیست، انقدر هم جو ندید همه ی دنیا چینیه!

بنده خودم آیفن آمریکایی دارم، صرفا جهت نقض حرف شما.

دوما وقتی جنسش چینیه و هیچ کدوم برای من 1 سال بیشتر دوام نیاوردن، چرا این قیمت ها و چه ارزشی داره بخری؟!

لینک به دیدگاه

سلام ، من همیشه لوازم‌ برند ریزر داشتم و دارم. تاحالا خراب‌ نشده و یا مشکلی داشته باشه. شاید شانس شما اینجوری بوده و یا ریفر بوده. البته طرز استفاده و تمیز کردن به موقع هم مهمه. و همچنین ۹۰ درصد لوازم الکتریکی توی چین ساخته میشن. نسبت‌ به کارخانه ای که تولید شده ،  کیفیت تفاوت داره بعضی مواقع.

ویرایش شده توسط Behrouz Molaei
لینک به دیدگاه

اولا در اینکه ریزر عمرا به نسبت پولی که میگیره کیفیت نمیده که شکی نیست هر محصولش با هر قیمتی یه رقیب هم قیمت داره که به مراتب بهتره

دوما چینی بودن ابدا نشان ضعف محصول نیست تعصبی رفتار نکنید

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، djcsaeed گفته است :

اولا که شرکت ریزر آلمانی هست، پس همه ی ماس های ریزر ساخت چین نیست، انقدر هم جو ندید همه ی دنیا چینیه!

دوما وقتی جنسش چینیه و هیچ کدوم برای من 1 سال بیشتر دوام نیاوردن، چرا این قیمت ها و چه ارزشی داره بخری؟!

آیفون آمریکایی؟ این حرف رو جای دیگه ای بزنید بهتون میخندن.

آیفون تک تک قطعاتش توی چین ساخته و اسمبل میشه. چون پرات نامبرش برای آمریکاس دلیل میشه مگه؟

در جواب اینکه جنس چینی آشغاله هم خیر به هیچ وجه اینطوری نیست. این جنس هایی که وارد ایران میشن آشغالن.

کلا اقتصاد جهان به علت نیروی کار ارزون روی چین داره میچرخه.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Erryhami گفته است :

آیفون آمریکایی؟ این حرف رو جای دیگه ای بزنید بهتون میخندن.

آیفون تک تک قطعاتش توی چین ساخته و اسمبل میشه. چون پرات نامبرش برای آمریکاس دلیل میشه مگه؟

آیفون های الان ممکنه ولی من یادمه یه موقع بود که روی آیفون می نوشتن  "طراحی در اپل کالیفرنیا و اسمبل در چین" اون موقع ما یه آشنایی داشتیم که از آمریکا خریده بود و برای اون روش نوشته بود "ساخت آمریکا" احتمالا  برای این دوستمون هم از اون مدل هاست. 

اما کاملا درسته متاسفانه وارد کننده ها در ایران دوست دارن جنس خیلی بی کیفیت و ارزون و همین طور آخرین مدل و گرون ترین جنس رو وارد کنن چون سود این 2 مورد از جنس های متوسط خیلی بیشتره.

ویرایش شده توسط amir44
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، djcsaeed گفته است :

سلام دوست من.

میشه ی عکس از پشت ایفون امریکایی ک داری بزاری؟

ممنون.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، djcsaeed گفته است :

اولا که شرکت ریزر آلمانی هست، پس همه ی ماس های ریزر ساخت چین نیست

در 4 ساعت قبل، djcsaeed گفته است :

سلام

سلام.

درمورد قیمت حق باشماست و با توجه به میانگین درآمد ها بی هیچ عنوان عادلانه نیست .اما متاسفانه این قیمت های عجیب در حال حاضر برای همه ی قطعات هست .

اما درنظر داشته باشین برای بسیاری از کاربری ها نیازی هم به این همه هزینه نیست و میشه انتظار کارایی مطلوبی رو از برند ها و مدل های به مراتب ارزان تر داشت با توجه به پیشرفت سنسور ها.

درمورد قسمتی که فرمودین دوامشون بیشتر از یک سال نیست اما باید عرض کنم احتمالا نحوه ی استفاده ی نامناسبی دارین و دوام و عمر بسیار بیشتری رو باید انتظار داشته باشین. razer mamba ای که چندین سال پیش خریداری کردم هم ساخت چین بود.

و اما درمورد  تولید چین بودن هم باید عرض کنم که این موضوع همیشه دلیل کاهش کیفیت نیست. در گذشته کارگر چینی "صادرات " میشد بدلیل تمایل به کارکردن با درآمد های بسیار پایین تر از کارگرهای محلی در بسیاری از نقاط جهان بخصوص امریکا برای کار در کارخانه ها و یا راه آهن و معدن و سایر کارهای دشوار. به مرور و با درنظر گرفتن مالیات های مختلف (TAX) بسیاری از تولید کنندگان تصمیم گرفتن برای فرار مالیاتی و سایر مسایل کارخانه هاشون رو به کشور های دیگه منتقل کنن و در حال حاضر چین موقعیت بسیار مناسبی هست و همون موبایل اپل که شما میفرمایین درصورت تولید در خاک امریکا با توجه به حقوق قانونی کارگرهای امریکایی و همچنین مالیات های مختلف برای نمونه ی مشابه قیمت بسیار بالاتری برای تولید کننده و در نتیجه برای مصرف کننده تمام میشه . نمیشه منکر شد که عموما تولید انبوه موجب کاهش کیفیت نمیشه اما به همون نسبت هزینه ی نهایی رو هم باید مدنظر داشته باشین.

به عنوان یک مصرف کننده مثل خودتون عرض میکنم، این که شما میفرمایین عمر razer ساخت چین بیشتر از یک سال نیست کاملا  اغراق  و احساسی هست و بعد از چندسال استفاده از razer mamba و razer deathadder تابحال با هیچ مشکلی مواجه نشدم.صرفا مشکل در شانس بد یا نحوه ی استفاده ی نامناسب شماست.

با اینحال بازهم تکرار میکنم برای بسیاری از کاربری ها نیازی به این همه هزینه نیست و میشه انتظار کارایی مطلوبی رو از برند ها و مدل های به مراتب ارزان تر داشت با توجه به پیشرفت سنسور ها(به عنوان مثال سنسور pixart pmw 3310 که در ماوس های اقتصادی مختلفی استفاده میشه اما برای بسیاری از کاربری ها مناسب هست) و مدل هایی از لاجیتک و حتی a4tech کاملا برای بیشتر کاربری ها کفایت میکنن و شخصا با قیمت های کنونی حاضر به خرید چنین محصولاتی نیستم تا زمانی که تجدید نظر بشه در قیمت گذاری ها.

موفق باشین.

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

سلام ، من همیشه لوازم‌ برند ریزر داشتم و دارم. تاحالا خراب‌ نشده و یا مشکلی داشته باشه. شاید شانس شما اینجوری بوده و یا ریفر بوده. البته طرز استفاده و تمیز کردن به موقع هم مهمه. و همچنین ۹۰ درصد لوازم الکتریکی توی چین ساخته میشن. نسبت‌ به کارخانه ای که تولید شده ،  کیفیت تفاوت داره بعضی مواقع.

razer kraken pro gamingداشتم ای کاش هیچوقت نمیخریدم تجربه ی خرید من از ریز همین بوده ! الان بجاش به هدست MSIدارم یه سال دستمه آخ نگفته ولی ریز درجا اون پلاستیک گوشش شروع کرد به پر پر شدن،صدای موس و کیبورد و گیم رو با خودش انتقال میداد که مجبور میشدم همیشه کیفیت صدای میکروفن رو روی 80قرار بدم،همیشه هم گوشم قرمز میشد استفاده میکردم ، همه ی محصولات یه برند خوب نیستن

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

razer kraken pro gamingداشتم ای کاش هیچوقت نمیخریدم تجربه ی خرید من از ریز همین بوده ! الان بجاش به هدست MSIدارم یه سال دستمه آخ نگفته ولی ریز درجا اون پلاستیک گوشش شروع کرد به پر پر شدن،صدای موس و کیبورد و گیم رو با خودش انتقال میداد که مجبور میشدم همیشه کیفیت صدای میکروفن رو روی 80قرار بدم،همیشه هم گوشم قرمز میشد استفاده میکردم ، همه ی محصولات یه برند خوب نیستن

اره همه محصولات خوب نیستن ، من خودم هدفون لاجیتک دارم.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

درود

شما یه برند بیار که تمام محصولاتش اوکی باشن، مسلما پیدا نمیشه، محصولات ریزر هم طرفداران خاص خودشو داره و اگر کیفیت محصولاتش در حد قابل قبولی

نبود الان باید درشو گل میگرفتن.

لینک به دیدگاه

مهم نیست یک محصول در چه کشوری تولید میشه، مهم برند اون محصول هست که اعتبار اون شرکت رو یدک میکشه و شرکت هرجوری و هرجایی که محصولات رو تولید میکنه باید کیفیت را تا حد زیادی ثابت نگه داره تا بدنام نشه و اعتبار و ارزش برند خودش از دست نده.بدیهی ه که وقتی شما محصولی از یک شرکت تولید دو کارخانه متفاوت اون رو در دست میگیرید، نباید تفاوتی حس کنید، وگرنه اعتبار اون شرکت قطعا لطمه خواهد خورد.برند های بزرگ حتما این موضوع رو میدونند و درنظر میگیرند.

ویرایش شده توسط Arthur
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...