رفتن به مطلب

از دوستان لیونی کسی ساکن تبریز هست ؟

SWAT_MEHDI
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

وقت بخیر

از دوستان لیونی ساکن تبریز هست ؟

ممنون میشم اگر کسی تبریز زندگی میکنه بهم خبر بده .

لینک به دیدگاه

سلام

بفرمایید 

tel :

@hamed2g

ویرایش شده توسط Hamed2G
لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، Hamed2G گفته است :

سلام

بفرمایید 

tel :

@hamed2g

سلام

وقت بخیر

ممنون بایت پیامتون 🌹

یک آدم بی شرف  کارت 1080 برای فروش گذاشت تو سایت دیوار

قیمت رو زد 3 تومن

آدرس هم نوشت تبریز

پیام دادم که کارت رو میخوام گفتم مازندران هستم از طریق لیون و واسطه میتونم کارت رو ازتون بخرم . سایت خودم و نماد اعتماد سایتم رو هم بهش نشون دادم که طرف بفهمه با آدم مطمئنی طرفه

گفت با واسطه انجام نمیدم و یکسری دلیل بیخود آورد.

بعد از اینکه دید نمیتونم حضوری کارت رو بگیرم اسرار کرد که حضوری بیاین کارت رو دریافت کنید یا نصف مبلغ رو به حسابم واریز کنید بعد از تحویل کارت باقی مبلغ رو واریز کنید (مثلا میخواست بگه منم تاکیدم روی حالت فروش حضوری هست و آدم مطمئنی هستم!)

دیدم خیلی داره تابلو صحبت میکنه . قیمت کارت هم که مشکوک بود . جواب تلفن رو هم نمیداد و فقط جواب اس رو میداد . یجورایی مطمئن شدم که کلاهبردار هست

گفتم آدرس رو بگیرم ازش ببینم چی میگه. اگر مشکلی تو کارش نباشه سریعا آدرس رو برام میفرسته . تو اس بهش گفتم آدرس بدید حضوری یکی از دوستان رو میفرستم ازتون تحویل بگیره همونجا هم تست کنه و مبلغ رو بهتون پرداخت کنه

دیدم دیگه جواب نداد. از ساعت 3 تا ساعت 7 بالای 10 تا اس دادم ج نداد. تماس ها رو هم ج نمیداد

1 درصد شک هم از بین رفت

پیش خودم گفتم اس بدم ازش شماره کارت بخوام ببینم جواب میده یا نه :D

این پیام رو که فرستادم کمتر از 3 دقیقه جواب داد . شماره کارت و . . . فرستاد

مجدد گفتم آدرس بدید شروع کرد به بهونه آوردن

گفتم فکر کردی همه مثل خودت گاگولن ؟ الان هم شمارت رو دارم هم شماره کارت و هم مشخصاتت رو

تو پیام گفت فکر کردی منم شماره کارت خودم رو دادم ؟ فکر کردی آدرس دقیقه و فلان شروع کرد به خندیدن

گفتم از همون اول که پیام دادم فهمیدم کلاهبرداری. شماره رو هم دادم به پلیس فتا لینک فروشت رو هم به شیپور گزارش کردم . فرض رو هم بر این میگیریم مشخصاتت اشتباه باشه .

شروع کرد به فحش دادن منم شروع کردم به خندیدن گفتم تا میتونی ادامه بده . به پیامهات نیاز دارم . لال شد دیگه پیام نداد :D

این لینک فروشش هست :

https://divar.ir/v/کارت-گرافیک--zotac-geforce-gtx-1080_قطعات-و-لوازم-جانبی_تهران_آرژانتین_دیوار/AXxzB1VQ

لطفا شما هم این مورد رو گزارش کنید . سریعتر جلوی این انسان به ظاهر زرنگ گرفته بشه . نزدیک تابستون هست خیلیا برای خرید قطعه میوفتن تو دام این افراد

لینک به دیدگاه

99 درصد اگهی های که تو دیوار و شیپور میشه و فروشنده یه شهر دیگست ..کلاهبرداریه..مثلا تو آگهی های مشهد طرف اگهی گرافیک کرده بودبعد نوشته بود اصفهانم و ارسال به همه شهرها دارم

لینک به دیدگاه

شماره موبایل برای بنده اشناست ، ممنون میشم شماره کارت و هر اسمی که براتون فرستاده برای بنده هم ارسال کنید.

هیچ کسی زرنگ نیست مگه اینکه دست روی نقطه ضعف طرف مقابل بذاره و اون همون طمعه 

پ.ن : نمیدونم این شخص کیه ولی فردی هم اسم بنده توی دیوار فعالیت میکنه که قطعات خراب و یا کلاه برداری میکنه تا حالا سر خیلی هارو‌ هم کلاه گذاشته اخرین موردی که هم یادمه بورد  ۱۳۶۶ به کاربران همینجا فروخته بود که گویا خراب بوده که بعد از اینکه دست خریدار میرسه و میفهمه که خرابه فروشنده رو‌تو‌جریان میذاره و ایشون میگن بلد نیستی تست کنی سی پی یو و‌مادربورد رو‌بفرست تست کنم خریدار علی رغم اینکه ۵۰۰واسه برد خراب داده بود با دست خودش سی پی یو i7 990x رو براش میفرسته و دیگه خبری از فروشنده نمیشه و‌گوشیش رو خاموش میکنه

۳ ماه قبل بنده دیدم یکی به همین اسم توی دیوار تبریز زده فورا به خریدار که از بچه های گرگان و‌همین فرومه اطلاع دادم منتهی نمیدونم شکایتشون به کجا رسید

ویرایش شده توسط Hamed2G
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Hamed2G گفته است :

شماره موبایل برای بنده اشناست ، ممنون میشم شماره کارت و هر اسمی که براتون فرستاده برای بنده هم ارسال کنید.

هیچ کسی زرنگ نیست مگه اینکه دست روی نقطه ضعف طرف مقابل بذاره و اون همون طمعه 

پ.ن : نمیدونم این شخص کیه ولی فردی هم اسم بنده توی دیوار فعالیت میکنه که قطعات خراب و یا کلاه برداری میکنه تا حالا سر خیلی هارو‌ هم کلاه گذاشته اخرین موردی که هم یادمه بورد  ۱۳۶۶ به کاربران همینجا فروخته بود که گویا خراب بوده که بعد از اینکه دست خریدار میرسه و میفهمه که خرابه فروشنده رو‌تو‌جریان میذاره و ایشون میگن بلد نیستی تست کنی سی پی یو و‌مادربورد رو‌بفرست تست کنم خریدار علی رغم اینکه ۵۰۰واسه برد خراب داده بود با دست خودش سی پی یو i7 990x رو براش میفرسته و دیگه خبری از فروشنده نمیشه و‌گوشیش رو خاموش میکنه

۳ ماه قبل بنده دیدم یکی به همین اسم توی دیوار تبریز زده فورا به خریدار که از بچه های گرگان و‌همین فرومه اطلاع دادم منتهی نمیدونم شکایتشون به کجا رسید

ای وای بنده خدا چه ضد حالی خورد

اطلاعاتش رو در اختیار دوستان قرار میدم

مشخصات :

شماره موبایل:  09351579433

اسمی که همراه کارت فرستاد: علی ساری

شماره کارت: 6395991176129559

و اینکه تو پیام بعد از اینکه بهش گفتم کلاهبرداری ، آقای نوب با لهجه محلی فحش داد :D نمیدونم لهجه کجاست عکس پیامش رو تو تاپیک میفرستم 

لینک به دیدگاه

54.thumb.jpg.86015b18d86c38371e99223e023e7466.jpg

البته شاید فقط تیکه کوچه بازاری باشه . گفتم بفرستم شاید چیزی دستگیرتون شد

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

1512080608_.thumb.png.617a45800df09ddd8c82ea6c607a1e04.png

الان مشخصاتش رو تو همراه بانک چک کردم این رو نمایش داد . 

میشه مشخصات فیک درست کرد ؟

لینک به دیدگاه

سلام ،عکس کارت هم که ازسایت reddit بوده .عکس مورد نظر رو اینجا اپلود کنید(...ش ک ن نیاز هست ) : نتیجه جستجو

j7bluvhc0owy.thumb.jpg.b064390920de9b9f2bf43fc58ce29b40.jpgAXxzB1VQ.1.thumb.jpg.fe88066bac47b7d671532d29ea5829ab.jpg

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، SWAT_MEHDI گفته است :

بارنج اسم یکی از روستاهای اطراف تبریز بود که با بزرگ تر شدن تبریز الان چسبیده خود تبریز و یکی از شهرک های چسبیده به ولیعصر تبریزه ، اسم محلی هم بهش باریش میگن

احتمالا اهل همون طرفه 

اسم فامیلیش هم خیلی آشناست🤔

ویرایش شده توسط Hamed2G
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، SWAT_MEHDI گفته است :

با سلام.

خیر به هیچ وجه نمیشه مشخصات فیک برای حساب بانکی ارائه کرد.

چنین شخصی قطعا وجود خارجی داره

به نطر بنده هم 99 درصد خودش هست.

یا اینکه کارت رو از کس دیگه ای گرفته که در این صورت هم به راحتی پیدا میشه.

به نظرم اگه یه تاپیک جداگانه مخصوص معرفی کلاهبردارها زده بشه میتونه خیلی مفید باشه.

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Arthur گفته است :

با سلام.

به نظرم اگه یه تاپیک جداگانه مخصوص معرفی کلاهبردارها زده بشه میتونه خیلی مفید باشه.

اصولا کسایی که کلاهبرداری میکنن کارت بانکی ادمای‌بی‌سواد یا بدبخت بیچاره رو میخرن و استفاده میکنن

ویرایش شده توسط Behrouz Molaei
لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، Arthur گفته است :

با سلام.

بهش گفتم اهل مازندرانم . اسم فروشگاههمم بارنج بود . اینم هم فامیلیش ساری بود هم پسوندش بارنجی . گفتم شاید مسخره بازیش گل کرده :D

لینک به دیدگاه

سلام

این بابا چند وقت پیش هم یه مینبرد گیگا x470 'گذاشته بود تو دیوار 1700

خیلی چت نکردم باهاش همین که گفت نصف مبلغ رو بریز ارسال میکنم دیگه پیگیر نشدم

شماره ش اما متفاوت بود....علی ساری ۰۹۲۱۵۵۰۲۶۵۰

ویرایش شده توسط m.imany
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در ارسال عکس به مشکل خورد

قبل از تاکید بر زاویه عکس مطمئن بود که میفرسته احتمالا (با کمک فتوشاپ) وقتی گفتم اتاق معلوم باشه احتمالا چون دسترسی به اتاق نداره  فعلا که در ارسال عکس اقدام نکرده

1.png

2.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شمار م رو بلاک کرده تو چت دیوار😃

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، SWAT_MEHDI گفته است :

بهش گفتم اهل مازندرانم . اسم فروشگاههمم بارنج بود . اینم هم فامیلیش ساری بود هم پسوندش بارنجی . گفتم شاید مسخره بازیش گل کرده :D

آقا این طرف رو بیخیال.

برنج چقدر گرون شده 😁

چرا دیگه تو سایت قیمت نمیزنی؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Arthur گفته است :

آقا این طرف رو بیخیال.

برنج چقدر گرون شده 1f601.png

چرا دیگه تو سایت قیمت نمیزنی؟

متاسفانه همه چیز گرون شده

کار ما هم بسیار سخت تر از قبل شده . تازه داشت فروشگاه رونق میگرفت که وضعیت بازار بهم ریخت

دوستان هر وقت برنج بخوان با قیمت بسیار پایین تر از بازار براشون ارسال میکنم . بدون کوچکترین ناخالصی. شما هم اگر برنج میخواین در خدمتم . با ضمانت براتون میفرستم 🌹

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، SWAT_MEHDI گفته است :

بارنج قبلا بخش کوچک در اطراف تبریز بود الان چسبیده به تبریز اون پسوند فامیلی هم. احتما برای اونجاست خوبه که تو دامش نیفتادی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دروددوستان

تاپیک مفیدوخوبی بود جهت اگاه سازی من و بقیه دوستان که حواسشون روخوب جمع کنن وبه هرکسی به این سادگی اعتمادنکنن 

مرسی 👌🌹

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، SWAT_MEHDI گفته است :

متاسفانه همه چیز گرون شده

کار ما هم بسیار سخت تر از قبل شده . تازه داشت فروشگاه رونق میگرفت که وضعیت بازار بهم ریخت

دوستان هر وقت برنج بخوان با قیمت بسیار پایین تر از بازار براشون ارسال میکنم . بدون کوچکترین ناخالصی. شما هم اگر برنج میخواین در خدمتم . با ضمانت براتون میفرستم 1f339.png

ان شالله این وضعیت آشفته زودتر درست بشه و کاسبی شما هم رونق بگیره.

قربانت دمت گرم.حتما مزاحم میشیم.کی بهتر از شما.

راستش فعلا برنج داریم.حتما اگه خواستیم برنج ایرانی بگیریم مزاحم میشم برادر.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Maxwell گفته است :

دروددوستان

تاپیک مفیدوخوبی بود جهت اگاه سازی من و بقیه دوستان که حواسشون روخوب جمع کنن وبه هرکسی به این سادگی اعتمادنکنن 

مرسی 1f44c.png1f339.png

خواهش میکنم دوست عزیز ♥

در ۱ ساعت قبل، Arthur گفته است :

ان شالله این وضعیت آشفته زودتر درست بشه و کاسبی شما هم رونق بگیره.

قربانت دمت گرم.حتما مزاحم میشیم.کی بهتر از شما.

راستش فعلا برنج داریم.حتما اگه خواستیم برنج ایرانی بگیریم مزاحم میشم برادر.

لطف داری . در خدمتم ♥

لینک به دیدگاه

خوب اگهی جدید این شخص ، لینک همین تاپیک رو برای دیوار فرستادم برای اولین بار آگهی درجا پاک شد 🤔

Screenshot_20190605_111339_ir.divar.jpg

ویرایش شده توسط Hamed2G
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...