رفتن به مطلب

عید سعید فطر مبارک

Recommended Posts

سلام خدمت سروران گرامی..

فرا رسیدن عید سعید فطر را به تمامی مسلمانان و دوستان گرامی تبریک عرض میکنم.

59261EC5_C55B_4050_8113_631E76D68286.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

برشما هم  مبارک باشه 

لینک به دیدگاه

عید بر همه دوستان و همکاران مبارک باد ... 😄

لینک به دیدگاه

هر وقت جیبمون پر پول بود عیده

لینک به دیدگاه

درود بر همه دوستان عزیز

عید سعید فطر با یک روز تأخیر بر همه دوستان و مسلمانان مبارک باد!!!

مگه تا حالا داشتیم که ماه  یک روز دیرتر از موقع خودش روئیت بشه؟  البته این امکان پذیره و معمولا از قبل مشخص میشه  ولی یه دفعه ای این اتفاق بیافته یکم جای سوال داره؟؟؟!!! من فکر می کنم تمام تقویم قمری از ماه رمضان امسال به بعد با یک روز اختلاف دچار دگرگونی خواهد شد و تمام مناسبت های بعدی با یک روز تاخیر مواجه و تعطیل خواهند بودو باز هم البته این امکان هست که فقط اول ماه دچار پیچش شده باشه و بقیه اش درست باشه؟!!!

ماه رمضان امسال برای خیلی ها ابهام داشت...

ویرایش شده توسط DPSYS
لینک به دیدگاه

عیدتون مبارک و نماز روزه هاتون قبول

تا اونجایی که ذهنم یاری میکنه این اتفاق قبلا هم افتاده بود و تعطیلی های مذهبی تقویم همه 1 روز جابه جا شدند تا اخر سال

عربستان کویت امارات  قطر و بحرین   3 شنبه رو عید اعلام کردند بقیه و ایران امروز

از دیروز یه تعداد اندکی از اطرافیان که نه خودشون روزه می گیرند و نه قبول دارند شدند کارشناس نجوم و رویت هلال و دلواپس روزه های من😑

ویرایش شده توسط WAR
لینک به دیدگاه

با تبریک عید سعید فطر بر همه دوستان و اساتید محترم 😍

قابل توجه دوستان عزیز و کسایی که میگن امروز چهارشنبه فقط ایران عید بوده 😉

🔺کدام کشورها امروز (چهارشنبه) را روز عید فطر اعلام کردند؟

🔹مصر، ایران، اردن، فلسطین، تونس، الجزایر، پاکستان و سلطان نشین عمان فردا چهارشنبه را روز اول ماه شوال اعلام کردند/ تسنیم

خوب اینم یه لینک ازسایت معتبر خارجیکه شاید باورپذیر تر باشه براتون که فقط ایران عید نبوده

و دلایلشم میتونید بخونید

https://www.aljazeera.com/amp/news/2019/06/eid-al-fitr-2019-190603070303923.html

خلاصه هرچیزیو زود باور نکنید ......

حق نگهدارتون

لینک به دیدگاه

اصولا دوستانی که اصلا  روزه نمیگیرن مانور بیشتری روی جلو عقب بودن  عید دارن 🙄

ما ایرانی ها متخصص تمامی علوم جهان خصوصا علوم دینی و سیاسی ! همین الان دیدم چند نفر تو اینستا دارن راجع به تفاوت جنگنده های پنهان کار نسل پنجم آمریکایی و روسی بحث میکنن🙄

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عید فطر بر شما و همه دوستان مبارک باشه!!:)

Screenshot_2019-06-05-08-29-48.thumb.png.3742532890ab239de2ff1b9672c8666c.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واااااای چه تاپیک جالبی😍😍😍

عید شما هم مبارررررک 😐

ویرایش شده توسط rahmanshahi
لینک به دیدگاه

عید همگی دوستان مبارک!

آقا یه استکان چایی لب سوز توی ساعتای 9 10 صبح اونم بعد از یه ماه عجب حس خوبی داره ها .... تا حالا انقدر خوب قدر چای رو نمیدونستم... 😄😄

322893284_---1.thumb.jpg.4f6849cc4ba178f4361d9034ef526344.jpg

لینک به دیدگاه

بر خلاف سال های قبل امسال واقعا خوب گذشت، بیشتر هم بخاطر هوا بود که نیمه شمالی کشور هوا عالی بود، حتی بعضی شب ها باید با پتو می خوابیدی. 

پ.ن: عیدتون هم مبارک باشه عزیزان 😄

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

اصولا دوستانی که اصلا  روزه نمیگیرن مانور بیشتری روی جلو عقب بودن  عید دارن 1f644.png

ما ایرانی ها متخصص تمامی علوم جهان خصوصا علوم دینی و سیاسی ! همین الان دیدم چند نفر تو اینستا دارن راجع به تفاوت جنگنده های پنهان کار نسل پنجم آمریکایی و روسی بحث میکنن1f644.png

آره داداش شما از همه بهترید میری بهشت حالشو ببر بزار ما هم تو آتش جهنم بسوزیم .

لینک به دیدگاه

عید همه عزیزان مبارک باشه و نماز و روزه ها و عبادت هاتون قبول 

الرحمن و ارحیم... 

رحمتش بی اندازه و مهربانی اش همیشگی... 

چه عجب ما یه تاپیک مذهبی هم دیدیم تو این فروم😀

تشکر از استارتر

زیر نویس:

در عجبم از دوستانی که اعتقادی که به روزه ندارن یهو بیشتر از بقیه عزیزان  حرص تاریخ عید فطر رو میخورن بماند که هیچ پایه اساسی نداره  حرفشون

ولی  غافل از اینکه خدا خیلی خیلی رحیم تر و بخشنده تر از اونی هست که بخوایم اینقدر وسواسی عمل کنیم و اسلام به شدت افراد وسواسی رو نهی میکنه

به قول عزیزی:

"" 

عزیزانی که عید قربان به یکباره گیاهخوار میشن 

همون عزیزان عید فطر کارشناس نجوم و اخترشناسی میشن 😐

#طنز_تلخ
"" 

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

درود مجدد بر همه دوستان

میدونستم پست قبلی رو بدم با حملات غیر مستقیم دوستان عزیز مواجه میشم و در نهایت ادامه این بحث تاپیک هم قفل خواهد شد ولی خب هر کسی یه عقایدی داره و اون هم محترمه حالا یکی میگه من روز نمیگیرم و شدم کارشناس اون یکی میگه شدم اختر شناس و و و... ولی اینکه من اینکارها رو بکنم یا نکنم هم به خودم مربوطه و منم عقاید خودم رو دارم و وقتی سالها یه چیزی رو دیدم و درک کردم و فهمیدم و بعد اون مورد یه دفعه به خاطر یه سری مسائل که قابل گفتن نیست دگرگون میشه و همه حساب و کتابها به هم میریزه خب منم اون رو باور نخواهم کرد حالا یه سری دوستان سنشون پایینه ممکنه نتونن کامل درک کنند و متوجه نباشند و منم کاری ندارم و نظرم رو میگم و میدونم که خیلی ها هم همین نظر رو دارند و هر چند ممکنه بیان نکنند؟! ( در پست قبلی هم گفتم که این اتفاق (جابجایی ) ممکنه بیافته و امکانش هست و منکرش نشدم ولی بدین شکل نه؟!)

البته برخلاف اعتقادی که راجب این قضیه داشتم و به قول بعضی ها اگه ریا نباشه امروز بنده هم نماز عید فطر رو شرکت کردم و نتیجه این تغییرات و اوضاع کنونی جامعه رو توی تجمع نمازگذاران و مقایسه اش با سال های قبل به خوبی دیدم؟!!

این تغییرات نتیجه اش تو تجمعات خیلی بزرگ قابل مشاهده نیست ولی تو تجمعات متوسط به پایین به راحتی قابل تشخیصه؟! شاید شما دوستان هم این موارد رو دیده و درک کرده باشید...

تو یه سری حرف ها جای بسی تأمل هست البته برای آنان که اهل تفکر باشند...

بحث رو ادامه ندید و اگه حرف های بنده مورد پسند دوستان نیست به بزرگی خودشون ببخشند و در صورت نیاز اعلام کنید تا نوشته هام رو خط بگیرم!!

موفق و پیروز باشید.:x

لینک به دیدگاه

دوستان تاپیک، تاپیک تبریک عید فطر به همدیگه و دوستی هست همین ...

خواهشا حرفها و بحثهایی که باعث تنش میشه و دودستگی ایجاد میشه و من و تو به وجود میاره رو اصلا شروع نکنید. تیکه انداختن هم کار دختربچه های به سن کافی نرسیده است. لذا خواهشا تیکه بار همدیگه نکنید.

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، jetalpha گفته است :

بر خلاف سال های قبل امسال واقعا خوب گذشت، بیشتر هم بخاطر هوا بود که نیمه شمالی کشور هوا عالی بود، حتی بعضی شب ها باید با پتو می خوابیدی. 

پ.ن: عیدتون هم مبارک باشه عزیزان 1f604.png

به به عیدت مبارک باشه .

ما بندرعباس هستیم کولر هم روشن ، از کولر ماشین می ریم کولر خونه ، با روزه من باشگاه هم می رفتم مشکلی نبود ، فقط به جا یک ساعت و نیم دو ساعت طول می کشید ، باشگاه هم خلوت همون چند نفری هم که بودن ، در حال خوردن و قهوه و مرغ بودن ، بوش هم می پیچد موقع تمرین 😁

البته بر اثر تحربه ماه رمضون راحتر می شد تمرین کنی ، کم که هیچ در همون سطح حتی بیشتر می شد فشار آورد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...