رفتن به مطلب

کمک و مشاوره بابت کار شغل تجارت ...

maysamsina
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بنظرتون تو چه کاری بزنم ؟ سرد گم شدم .... با 50 میل چی میشه کرد .... قبلا سوپری داشتم ...

لینک به دیدگاه

• ارسال 137
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 1 ساعت قبل، maysamsina گفته است :

بنظرتون تو چه کاری بزنم ؟ سرد گم شدم .... با 50 میل چی میشه کرد .... قبلا سوپری داشتم ...

وانت دست دو بگیر برو تو کار باربری

لینک به دیدگاه

اگر توی خونه حوصلت سر میره نمی دونم
ولی اگر طاقت داری که پولت رو سرمایه گذاری کنی و خونه بمونی/یک کار بدون سرمایه اولیه داشته باشی ،
من ماین بیت کوین رو معرفی می کنم،
با 50 تومن فکر کردم حدودا ماهی 7-8 درآمد داشته باشی. (دقیق 7-8 نه ، یکم بالاتر)

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

اگر توی خونه حوصلت سر میره نمی دونم
ولی اگر طاقت داری که پولت رو سرمایه گذاری کنی و خونه بمونی/یک کار بدون سرمایه اولیه داشته باشی ،
من ماین بیت کوین رو معرفی می کنم،
با 50 تومن فکر کردم حدودا ماهی 7-8 درآمد داشته باشی. (دقیق 7-8 نه ، یکم بالاتر)

داداش اگه ماین اینقدر سودداشت که الان همه ماینرشده بودن

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، mojtaba7 گفته است :

خب برو حساب کن پرنس زوکو،
الآن توی سایت BTC زده هر تراهش بر ثانیه روزانه 37 سنته،
هر دستگاه S9i هم حدود 12.5 میلیون هست و 14 تراهش قدرت داره، یعنی میشه 56 تراهش با 50 میلیون تومن، ببین چقدر درآمد داره(فقط حساب کن اگردستگاه ها رو توی فارم بزارن هزینه اجاره  هر دستگاه ماهیانه 300-400 تومن هست.)

لینک به دیدگاه

داداش من ماینر نیستم علاقه ای هم به ماین ندارم ولی طبق صحبتهایی که بچه های ماینرتا به الان کردن همچین چیزی که با 50 میلیون بشه ماهی 8 میلیون دراورد رو نشنیدم.درهرصورت اگر دوستان اهل فن بیان نظربدن بهترهست .

لینک به دیدگاه

سلام دوستان گرامی

من صحبت های دوست محترم Daniel110 رو تایید میکنم. درحال حاضر و با قیمت فعلی بیت کوین کمتر سرمایه گذاری پیدا میشه که با سرمایه اولیه 50 میلیون برگشت سرمایه 6 الی 7 ماهه داشته باشه.

ولی از طرفی خریدن دستگاه های Asic ماینینگ و محل نگهداری اونها و همچنین مانوری که این روزها صدا و سیما روی پرمصرف بودن این دستگا ها و جمع آوری فارم های ماینینگ داره میده کار رو برای افراد تازه وارد کمی مشکل کرده.

اگر هم بخواید توی خونه دستگاه رو قرار بدید صدای دستگاه اذیت کننده هست مگر اینکه واحد خالی باشه و همچنین با هزینه برقش کنار بیاید.

ویرایش شده توسط MohMosGh1973
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ماین الان مشکلات زیادی داره اولش که نمیتونید جا واسه اسیک ها پیدا کنید مثل کارگاه یا جایی که برق صنعتی داشته باشن یا پر شدن یا پلمپ یا طرف میترسه اجاره بده که جریمه بشه به خاطر اداره برق

میتونید یکی دو تا بگیرید و توی منزل استفاده کنید البته بگم هزینه برقش زیاد میشه ولی بازم سود داره البته یه فکری باید به حال صداش بکنید چون اندازه جارو برقی و بیشتر صدا داره

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، mojtaba7 گفته است :

دمت گرم

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

ماین الان مشکلات زیادی داره اولش که نمیتونید جا واسه اسیک ها پیدا کنید مثل کارگاه یا جایی که برق صنعتی داشته باشن یا پر شدن یا پلمپ یا طرف میترسه اجاره بده که جریمه بشه به خاطر اداره برق

میتونید یکی دو تا بگیرید و توی منزل استفاده کنید البته بگم هزینه برقش زیاد میشه ولی بازم سود داره البته یه فکری باید به حال صداش بکنید چون اندازه جارو برقی و بیشتر صدا داره

دقیقا همین دیشب یکی داخل یزد بسته بودن یه مگاوات مصرف داشت 

وزارت نیرو پیله کرده

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

ماشین بخر برو اسنپ

در 9 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

وانت دست دو بگیر برو تو کار باربری

از ماشین خوشم نمیاد ...

در 2 ساعت قبل، MohMosGh1973 گفته است :

سلام دوستان گرامی

من صحبت های دوست محترم Daniel110 رو تایید میکنم. درحال حاضر و با قیمت فعلی بیت کوین کمتر سرمایه گذاری پیدا میشه که با سرمایه اولیه 50 میلیون برگشت سرمایه 6 الی 7 ماهه داشته باشه.

ولی از طرفی خریدن دستگاه های Asic ماینینگ و محل نگهداری اونها و همچنین مانوری که این روزها صدا و سیما روی پرمصرف بودن این دستگا ها و جمع آوری فارم های ماینینگ داره میده کار رو برای افراد تازه وارد کمی مشکل کرده.

اگر هم بخواید توی خونه دستگاه رو قرار بدید صدای دستگاه اذیت کننده هست مگر اینکه واحد خالی باشه و همچنین با هزینه برقش کنار بیاید.

در 8 ساعت قبل، mojtaba7 گفته است :

داداش من ماینر نیستم علاقه ای هم به ماین ندارم ولی طبق صحبتهایی که بچه های ماینرتا به الان کردن همچین چیزی که با 50 میلیون بشه ماهی 8 میلیون دراورد رو نشنیدم.درهرصورت اگر دوستان اهل فن بیان نظربدن بهترهست .

در 8 ساعت قبل، Daniel110 گفته است :

خب برو حساب کن پرنس زوکو،
الآن توی سایت BTC زده هر تراهش بر ثانیه روزانه 37 سنته،
هر دستگاه S9i هم حدود 12.5 میلیون هست و 14 تراهش قدرت داره، یعنی میشه 56 تراهش با 50 میلیون تومن، ببین چقدر درآمد داره(فقط حساب کن اگردستگاه ها رو توی فارم بزارن هزینه اجاره  هر دستگاه ماهیانه 300-400 تومن هست.)

تعداد خودپرداز بیت کوین از 5000 دستگاه عبور کرد

🔸هر ماه شاهد افزایش تعداد دستگاه های خودپرداز بیت کوین در سراسر جهان هستیم؛ حال، طبق گزارش های CoinATMRadar تعداد این خودپردازها از 5000 دستگاه نیز عبور کرده است.

🔸در حال حاضر بیش از 5000 دستگاه خودپرداز بیت کوین و ارز دیجیتال در 90 کشور تعبیه شده که البته برخی کشورها سهم بیشتری از این دستگاه ها دارند. کاربران می توانند با استفاده از این خودپردازها، ارز مجازی خریداری کنند و در نزدیک به 36 درصد آن ها، می توانند این ارزها را به فروش برسانند و پول نقد دریافت کنند.

🔸آمارها نشان می دهند که 74 درصد از این دستگاه ها در آمریکای شمالی قرار دارند. همچنین در آمارها آمده است که سهم ایالات متحده آمریکا برابر با 60.8 درصد از خودپرداز ها بوده و همچنین پس از آن کشورهای کانادا با 12.4 درصد و اتریش با 5.3 درصد بیشترین سهم را از خودپرداز بیت کوین دارند.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

دقیقا همین دیشب یکی داخل یزد بسته بودن یه مگاوات مصرف داشت 

وزارت نیرو پیله کرده

درسته ... 2 روز پیش خبرش درز شد که ماین باعث شده که دیکه برای بیت کوین مجوز ندن ... بخاطر برق ....

لینک به دیدگاه

اگر همچین درآمدی داشت ماین 100% اونهایی که وارد کننده هستن خودشون مصرف میکردن  چرا بیاد طلا رو بفروشه ؟ 1 میلیارد ماینر وارد کرده میره یه جا میگیره شروع میکنه به ماین اینها همش تبلیغاته برای فروش جنسهاشون

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، pourya گفته است :

اگر همچین درآمدی داشت ماین 100% اونهایی که وارد کننده هستن خودشون مصرف میکردن  چرا بیاد طلا رو بفروشه ؟ 1 میلیارد ماینر وارد کرده میره یه جا میگیره شروع میکنه به ماین اینها همش تبلیغاته برای فروش جنسهاشون

لایک

لینک به دیدگاه

سلام

همان طور که دوستمون هم گفتند، خرید یک ماشین دست دوم و تمیز که تو خرج نیفتاده باشه و  شروع کار در اسنپ و... بهترین راه هست .

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

در 35 دقیقه قبل، pourya گفته است :

بیت‌کوین در ایران؛ دو کارخانه با هزار دستگاه استخراج در یزد پلمپ شدند

🔻مقام‌های محلی در استان یزد ایران می‌گویند از دو کارخانه در استان یزد و اشتراک برق صنعتی آنها برای استخراج بیت‌کوین (نوعی پول دیجیتال) استفاده می‌شده و این دو کارخانه پلمپ شده‌اند.

در 2 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

سلام

همان طور که دوستمون هم گفتند، خرید یک ماشین دست دوم و تمیز که تو خرج نیفتاده باشه و  شروع کار در اسنپ و... بهترین راه هست .

ماشین چی .... حال درایا

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

یکی از حضاران عزیز که بیت کوین رو شرح بده ....

دوست عزیز مهمترین نکته اینه که جا برای گذاشتن دستگاه داشته باشی چون صداش قابل تحمل نیست برای خونه ای که توش زندگی میکنی و اینکه ریسک پذیر هستی یا نه؟

لینک به دیدگاه

دهن لیون سرویس پکیج کامل میده 😂

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، MohMosGh1973 گفته است :

دوست عزیز مهمترین نکته اینه که جا برای گذاشتن دستگاه داشته باشی چون صداش قابل تحمل نیست برای خونه ای که توش زندگی میکنی و اینکه ریسک پذیر هستی یا نه؟

ریسک چی ؟ 

برق چقد مصرف میکنه /؟

لینک به دیدگاه

برو دوره های ای تی بگزرون سریع کار پیدا میکنی پولتم نگه دار برا خودت|
برنامه نویسی شبکه و ....
یا میتونی بری اسنپ تا کلاسات تموم شدن خرجتو دراری

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من اصلا سراغ ریگ نرو چون بازگشت سرمایه خیلی طولانی و اصلا ارزش نداره اگه به صرفه بود این همه فروش کارتهای ماین شده نداشتیم

اداره برق هم بیشتر به اونایی گیر میده که برق امامی استفاده میکنن و تا زمانی که کسی نفروشه متوجه نمیشن و مصوبشو دادن یه تعرفه ای واسه ماینرها تصویب بشه که فکر کنم بعد تابستون بشه که مصرف برق کشور پایین میاد 

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در در 7 تیر 1398 در 11:04، Hassan.SK گفته است :

در در 7 تیر 1398 در 13:52، MohMosGh1973 گفته است :

کی گفت خونه؟
میشه توی فارم های ماینینگ گذاشت و ماهانه اجاره داد.

در در 7 تیر 1398 در 12:04، pourya گفته است :

نمی دونم چرا، ولی شما یکم حساب کتاب کنی میبینی که حرف های من 100% درسته.

دوست عزیز ریگ سودش خیلی کمتر از ایسیکه،

لینک به دیدگاه

حالا اینکه ماین در حال حاضر چقدر درامد زایی داره بماند

از همه بدتر همین عدم ثبات قیمت این ارزهاست

یهو میبینی شب خوابیدی صبح پا شدی   ارزشش نصف شده بود و یا برعکس دو برابر

به هر حال شما اگه همه سرمایت همینه منطقی نیست برا چنین کار پر ریسکی استفاده کنی

در ضمن این کار یجورایی درست هم نیست چون از برق ارزان قیمت استفاده میشه و همچنین به سیستم توزیع هم داره فشار وارد میکنه

در ضمن اگه خواستی این کارم بکنی سراغ کارت گرافیک نرو که منسوخ شده و بدرد نمیخوره و باید از s9 استفاده کنی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...