رفتن به مطلب

کمک و مشاوره بابت کار شغل تجارت ...

maysamsina
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 54 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

یکبار کافیه بعدش میزنی به برق و نت خودش کار میکنه و به کیف پولی که قبلا باز کردی بیت کوین یا هر ارزی که استخراج میکنی اضافه میشه

کیف پول نسخه موبایل یا کامپیوتر نگاه میکنی و متوجه میشی که دستگاهت کار میکنه یا نه البته خودم تو این زمینه زیاد وارد نیستم چون ماینر نیستم ولی طبق تحقیقاتی که کردم اینجوری هستش

کیف پول یا حساب رو که خود ت باز کردی رو با  نت چک میکنی و بازدید میکنی پولی ریخته شده یا خیر .. مثل حساب بانکی و اعلام موجودی ؟

تو طویله میشه گذاشت قبلا توش گاو بوده و حالا خالیه و تمیز .. یخرده خرج داره .... بعدش رفیقم کفت اینجا نمش زیاده 2 تا گاو فلج شدن ... آیا جای نمناک و رطوبت رو ی دستگاه تاثیرمنفی  داره ؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 137
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 1 ساعت قبل، maysamsina گفته است :

فقط همون برای 1 برای تنظیم و تصویر دادنه درسته ؟ بعدش خودش خودکار کار مکینه و دیکه نیازی به مانیتور و لب تاب نیس درسته ؟ چطور بفهیم ارز استخراج شده یا ن ؟ هر چند جندوقت دوباره به لب تاب و..  وصل کنیم و سربزینم ؟

قبل از شروع ماین شما احتیاج به والت داری انواع والت هم هست 

والت سخت افزار امنیت بالا

والت دسکتاپ یا موبایلی امنیت متوسط

مزایای اسیک

1. استفاده سریع و اسان بدون دردسر

2.هنگ کردن نداره

3.درامد بالاتر نسبت به ریگ

معایب اسیک

1.صدای زیاد

2. نداشتن گارانتی سوخت پای خودتونه ضرر کردید

3. مصرف برق زیاد

مزایای ریگ

1. استفاده از چند الگریتم

2.گارانتی قطعات

3.. بعد از چند وقت استفاده راحت میتونید بفروشید

معایب

1. هنگ کردن

2. قدرت کمتر نسبت به اسیک

هر دو مورد اسیک و ریگ مکان باید خنک و بدون رطوبت باشه و البته باید در اونجا اینترنت 24 ساعته هم وجود داشته باشه و اگر بخواید بیشتر از چند اسیک یا ریگ داشته باشید باید 3 فاز تهیه کنید البته اینم عرض کنم اگه بهفمن دارید ماین میکنید کمترین کاری که میکنن قطع کردن برقتون هست ادامه ش حالا بماند

فعلا تا همین جا به ذهنم رسید 

ویرایش شده توسط alo400
لینک به دیدگاه

دوست عزیز،این کاربر ( آقای کریپتو ) هم اموزش هایی در این زمینه گذاشتن میتونید مطالعه کنید و سوالاتتون رو اونجا هم مطرح کنید:

اموزش راه اندازی فارم ماینینگ در خانه

19.thumb.jpg.0f186e0a4189183ee0b357f68c11b3c0.jpg

نویز دستگاها

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، ahmadsa گفته است :

دوست عزیز،این کاربر ( آقای کریپتو ) هم اموزش هایی در این زمینه گذاشتن میتونید مطالعه کنید و سوالاتتون رو اونجا هم مطرح کنید:

اموزش راه اندازی فارم ماینینگ در خانه

19.thumb.jpg.0f186e0a4189183ee0b357f68c11b3c0.jpg

نویز دستگاها

این عکس خیلی جالب بود ساده و روان تا حدودی وسایل مورد نیاز اسیک رو نشون داد ..... 

2 تا دستکاه اسیک و مودم و پاور و اون یکی چیه ؟ زیر میزه ؟ و اونیکه چسبیده به اسیک  و کابل زرد بهش وصله ؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Nsm1000 گفته است :

حاضرم حماقت کنم اما به بدبینی جنابعالی نباشم، دلیل نمیشه نسخه ای که شما میپیچی برای منی که در یک شهرستان کوچیک با زمین و برق کشاورزی هستم صدق کنه.

شرایط متفاوته پس سعی کن نسخه خودتو واسه بنده نپیچ نظراتتم نگه دار واسه خودت.

اینجا فروم عمومی هست و هر کس می تونه نظر بده و هر کس هم نظر می ده نظر خودشه. قاعدتا نظر من نظر خودمه و نظر کس دیگه نمی تونه باشه.

وقتی تو فروم عمومی نظر دادی این حق رو برای دیگران قائل شدی تا نظرت رو مورد نقد قرار بدن. همینطور که شما عقیده من رو بدبینی می دونی که هیچ اشکالی نداره و نظر شخصی شماست گرچه استدلال و دلیلی پشت این حرف ندیدم و همینجوری گفتی تا یه حرفی زده باشی. من هم این عقیده که ماین رو کار اصلی خودت بدونی و آینده و زندگیت رو بذاری پای این حماقت می دونم دلایلم رو هم چند کامنت قبل عرض کردم. چند روز پیش در یزد یه فارم رو که از برق صنعتی استفاده می کردن درش رو تخته کردن قاعدتا اگه افراد صاحب فارم کل زندگیشون رو گذاشتن برای ماین الان به خاک سیاه نشستن. نه دیگه پولی خواهند داشت و همچنین پرونده قضایی براشون باز خواهد شد. این بدبینی نیست این دیدن حقایق هست که از قضا اتفاق هم افتاده. 

همچنین استفاده برق کشاورزی رو برای ماین غیر اخلاقی و غیر قانونی می دونم چون از اسمش مشخصه برق رو برای مصارف کشاورزی دادن نه ماین بیت کوین. اشکال نداره هر کس نظری داره و تو فروم عمومی نظرها داده میشه و افراد استدلال خودشون هم برای دفاع از نظر خودشون ارائه می کنن. جای ناراحتی و اعصاب خوردی هم نداره. اگه خوشت نمیاد نظرت مورد نقد قرار بگیره می تونی داخل فروم کامنت ندی.

ظاهرا بهتره صحبت با شما رو بیشتر ادامه ندم چون بجای چالش استدلال ها تبدیل شده به حمله شخصی.

موفق و موید باشید دوست عزیز.

لینک به دیدگاه

سلام داداش بهترین کار اینه که یه دستگاه خودپرداز بگیری و هر ورز باید براش نهایت 1 ساعت وقت بذاری به طور متوسط درآمدت میشه 2.5 تا 3.5 التبه بعضی جاها میشناسم درآمدشون از یه دستگاه 6 تومنه

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، maysamsina گفته است :

امروز  سوار آزانس شدم کفتم چرا ازاینجا نمیری نزدیکتره میکه 900 ت خرج جلو بندی کردم نارحت بود ... مینالد ... از ماشین بدم میاد مخصوصا ماشنیهای غیر استاندارد ایران ... ماشین نون میده ولی همش باید خرج خودش کنی مثل آدمیزاده .....

یه کاری باشه روزی 8 ساعت ماهی 1500 ت ... آخه چیزی زیادی خاستم ؟ بنده به این درامدم راضیم ...

تخصص بیشتریسراغ  دارید بگید ....اونایکه کفتید بیشتر کجاها استفاده میشه ؟

عزیز هر تخصصی بلد باشید خوبه ، منتها کسی نمیتونه به کسی حکم کنه که این کار برات خوبه ، در حالت کلی شما اول علاقت رو بسنج ، من اهنگری بلدم (بخاطر علاقم به این کار یاد گرفتم ، درصورتی که اولش بعنوان انباردار رفتم سر ساختمون کار ، بعدا از انبار اومدم بیرون رفتم پیش اهنگرا کار کردم ، منظورم اینه که بالاخره علاقه پیش میاد ، باید تو کار باشید )  منتها فعلا در حال درس خوندنم ، کلا هرچیزی بلد باشید هیچ ضرری نداره ، درسته که وضع اقتصاد خرابه ، اینو هممنون میدونیم ولی دست روی دست گذاشتنم بی فایدست 

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

الان هر صنفی میاد میگه وارد این شغل نشو ! آخه پورشه کجا بود تو خیابون

شما یک سر به الهیه و همون حوالی بزنی ،انواعش رو میبینید ، باز هم میگم طبق قانون اگر کوچترین اسیبی به ماشین طرف مقابل بزنید باید خسارت از قیمت افتادن بدید ، یعنی تصادف با یک ماشین ایرانی ، مثلا پژو 206 ، خیلی راحت طرف مقابل میتونه از طریق شکایت در دادسرا تا 5 میلیون تومان از مقصر طلب خسارت از قیمت افتادن کنه !!! اگر بیشتر از این هم باشه دادسرا ارجاع میده به دادگاه ! و اگر طرف نداشته باشه قسط بندی میشه !!! و اینکه من دیگه عمرا اسنپ کار نمیکنم ، قبل از عید هم این قوانین رو نمیدونستم وگرنه عمرا سمتش نمیرفتم 

در 15 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

در مورد یاد گرفتن تخصص بگم الکی نرید زیر دست اوسا کار چیزی یاد بگیرید پسفردا میزنید خونه زندگی مردم رو خراب میکنید مثل کسی که اومد کولر ما رو سرویس کنه خداشاهده طرف از پشت کوه اومده بود خونش تو جنگل بود لباسش کثیف یه جوری کولر رو سرویس کرد که دیگه درست نمیشه امسال هم یکی دیگه رو آوردم اونم مثل همین اقا دلیلیش اینه اینجا آموزش به صورت تخصصی وجود نداره اینا تجربی میرن سراغ یاد گرفتن تخصص مدرکی نداره ازمون ندارن اگر هم باشه باید تشریف ببرن تهران که عمرا برن

بعدشم از کسی که 30-25سالشه توقع یاد گیری تخصص نداشته باشیدملت فقط دوست دارن نصیحتت کنن کلا هیچ کاری برای دیگری انجام نمیده فقط نصیحتت میکنن،برای تخصص بهتره از بچگی بره سراغش یاد بگیره هر چند تو ایران هیچ متخصصی در زمینه نصب و تعمیرات لوازم خانگی و ساختمان سازی و غیر وجود نداره اینا چهارتا چیز دیدن گرفتن یه نسخه واسه همه میپیچن

😑

لینک به دیدگاه

در در 9 تیر 1398 در 14:39، maysamsina گفته است :

دوست گرامی ماینر نیستم ،منبع برای کمک به شما بود، زیر میز:22.thumb.jpg.f42da33f86b1000844cfac01de8f9723.jpg  اون قطعه هم به خود دستگاه Antminer Z11 وصل هست:Antminer-Z11-Zcash-ASIC-Miner-135k-for-Zcash-Mining-IMG-05.thumb.jpg.ba13de87689b7f1405bacb85dce4cdd5.jpg

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، فرـشاد گفته است :

شما یک سر به الهیه و همون حوالی بزنی ،انواعش رو میبینید ، باز هم میگم طبق قانون اگر کوچترین اسیبی به ماشین طرف مقابل بزنید باید خسارت از قیمت افتادن بدید ، یعنی تصادف با یک ماشین ایرانی ، مثلا پژو 206 ، خیلی راحت طرف مقابل میتونه از طریق شکایت در دادسرا تا 5 میلیون تومان از مقصر طلب خسارت از قیمت افتادن کنه !!! اگر بیشتر از این هم باشه دادسرا ارجاع میده به دادگاه ! و اگر طرف نداشته باشه قسط بندی میشه !!! و اینکه من دیگه عمرا اسنپ کار نمیکنم ، قبل از عید هم این قوانین رو نمیدونستم وگرنه عمرا سمتش نمیرفتم 

1f611.png

شهر ما که اصلا اسنپ نداره ساپورت نمیکنه تبسی هست اینجا یه شهر کوچیکه تو شمال با خیابون های خلوت ولی دو نفر میشناسم تبسی میرن خیلی راضین و میگن درآمدش خوبه!! خیلی ازشون سوال نپرسیدم اما خودشون که راضی بودن ولی حتما یه تماس باهاشون میگیرم ببینم قضیه چیـــه

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، maysamsina گفته است :

آخه دوستمون فرمودن  ریگ قدیمی شده یعنی ماینیک با گرافیگ اه و مین و رم .... میخاد  ! اسیک بهتره .... اسیک مانتیور میخاد یا خیر ؟

والا در مورد آسیک اطلاعی ندارم.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Game World گفته است :

سلام داداش بهترین کار اینه که یه دستگاه خودپرداز بگیری و هر ورز باید براش نهایت 1 ساعت وقت بذاری به طور متوسط درآمدت میشه 2.5 تا 3.5 التبه بعضی جاها میشناسم درآمدشون از یه دستگاه 6 تومنه

چطوری ؟ میشه بیشتر شرح بدید ؟

لینک به دیدگاه

یه سوال برام پیش اومده مگه وقتی پول برقو پرداخت کنی دیگه برای چی برق رو قطع میخان بکنن ؟

بعدش چطور دلار رو به ریال تبدیل کنیم ؟ بعدش چقد زمان میبره برای تبدیل کردن ؟ ممکنه بلوکه بشن ؟ تو ایران و هم خارج باید حساب درست کرد ؟

دوستان میخام بدونم ریسکهاش و خطراتش چیه  ....  هرکی از دوستان چیزی کفتن قاط زدیم .....

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

یه سوال برام پیش اومده مگه وقتی پول برقو پرداخت کنی دیگه برای چی برق رو قطع میخان بکنن ؟

بعدش چطور دلار رو به ریال تبدیل کنیم ؟ بعدش چقد زمان میبره برای تبدیل کردن ؟ ممکنه بلوکه بشن ؟ تو ایران و هم خارج باید حساب درست کرد ؟

دوستان میخام بدونم ریسکهاش و خطراتش چیه  ....  هرکی از دوستان چیزی کفتن قاط زدیم .....

ببین سوال اولت رو یکم نمی دونم، ولی خب فکر کنم به خاطر اینه که چون برق کمه
بعدا این که بدون یه چیزی هست به نام صرافی آنلاین، شما توی تلگرام به صراف میگی مثلا 0.1 بیت دارم، اونم آدرس میده و شما بیت رو میزنی، وقتی رسید پولت رو برات کارت به کارت می کنه(ریال)
اگر می خوای قاطی نکنی به نظمر این تاپیک رو بگو پاک کنن و یک تاپیک جدید با عنوان (آموزش اولیه ایسیک ماینر شدن) بزن، توی پست اول هم بنویس که همه فقط در همین مورد صحبت کنن تا قاطی نشه

لینک به دیدگاه

زنگ بزن مثلا موسسه بانکی کوثر و بپرس ازشون 

همین دستگاه های ATM که ازشون پول میگیری

تو اینترنت هم بزنی میاد یا علی

لینک به دیدگاه

دوستان نظرتون درمودر دستاگه جواب بافی چیه ؟ کسی امار دقیق داره ؟ از یه بنده خدایی پرسیدم میکفت قیمت از 20 تا 50 هستش ....

لینک به دیدگاه

🔴 رشته توییت الحسینی درباره ارزهای دیجیتال

وقتی از این ارزها حرف میزنیم باید مشخص باشد که از استخراج حرف می زنیم یا تبادل. استخراج این ارزها نیاز به برق دارد و دستگاه های استخراج کننده. استخراج تا حد خوبی قابل شناسایی است. اما تبادل نیاز به هیچ چیزی ندارد و در حالت عادی غیرقابل شناسایی است

ارز دیجیتال یک واقعیت جهانیست نمی توان آن را انکار کرد. حجم آنها 247 میلیارد دلار است. از سوی دیگر این ارزها ابزار مهمی برای دور زدن تحریم ها به ایران می دهند. با توجه به شرایط کشور باید به این ارزها بعنوان ابزار دورزدن تحریم نگاه و بر این مبنا برای آن سیاستگذاری کرد.

🔸 دو گزینه سیاستی مختلف:

گزینه اول: به چشم یک صنعت به آن نگاه شود برق به قیمت صنعتی به آن داده شود. در 40 روز پیک مصرف خاموش باشند و درعوض مالیات ندهند ولی ارزهای استخراج شده متعلق به دولت بوده و با قیمت دلار بازار آزاد از استخراج کننده خریداری شود.

گزینه دوم: به چشم خروج برق از کشور به آنها نگاه شود و قیمت برق صادراتی به آنها داده شود

گزینه اول با وجود تحریم گزینه بهتری است. اما گزینه دوم نگاه از سر شکم سیری است. گویی کشور در بهترین شرایط بوده و هیچ مشکل تحریمی ندارد.

نکته: استخراج کنندگان از هیچکدام خوششان نمی‌آید

🔻 چند نکته تکمیلی:

1-مصرف برق ما غیر از 40 روز پیک مصرف در تابستان کمتر از تولیدمان است و در فصولی کمتر از 50 درصد تولید برق مصرف یا صادر می شود!

2-بین 4 تا 5 میلیارد دلار از مبادلات سالانه خارجی ضدتحریمی می تواند با ارزهای دیجیتال انجام شود (بیش از 2برابر حجم کل اینستکس!)

3-بازار بیت کوین از پول ملی بسیاری از کشورها بزرگتر است

4-بهتره دولت تجربه دیگر کشورها را مطالعه کند. گرجستان هم زمین مجانی میدهد، هم برق ارزان و هم معافیت مالیاتی!

5-باتوجه به ممنوع شدن استخراج در چین بهترین زمان برای جذب سرمایه خارجی است

لینک به دیدگاه

در در 8 تیر 1398 در 11:41، ARMIN گفته است :

آسیک رو در خانه نمیشه استفاده کرد، باهاش بیت کوین میتوانید ماین کنید که سودش بیشتره.

سلام جناب

علت اینکه میگید آسیک تو خونه قابل استفاده نیست چیه؟

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

سلام جناب

صداش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

سلام جناب

واسه مشکل صدا هم با روغن و جعبه های مخصوص میشه که روغن هزینه زیاد میخواد ، جعبه هم هزینه داره اما خیلی کمتر از روغن ، که باید ساخت و تست کرد مشکل اصلی اسیک تو خونه برق هستش که قبض زیاد میاد از این ور گیر اداره برق فقط میتونی یکی نهایت دو تا اس 9 توی خونه خالی بزاری 

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

واسه مشکل صدا هم با روغن و جعبه های مخصوص میشه که روغن هزینه زیاد میخواد ، جعبه هم هزینه داره اما خیلی کمتر از روغن ، که باید ساخت و تست کرد مشکل اصلی اسیک تو خونه برق هستش که قبض زیاد میاد از این ور گیر اداره برق فقط میتونی یکی نهایت دو تا اس 9 توی خونه خالی بزاری 

خوب بنده اتاق خالی دارم و از نظر صدا مشکلی نیست بقیه موارد اوکیه ؟!

بودجه هم 20 تا 30 میلیون دارم ولی نمیدونم بهینه ترین حالت خرجش چطوریه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

خوب بنده اتاق خالی دارم و از نظر صدا مشکلی نیست بقیه موارد اوکیه ؟!

بودجه هم 20 تا 30 میلیون دارم ولی نمیدونم بهینه ترین حالت خرجش چطوریه

میمونه قضیه برق که اگه بیشتر از یکی دو تا اس 9 بزاری تابلو میشه ، یه دونه اس 9 ماهی حدود 1000 کیلو وات مصرف داره و طبق آخرین پله تصاعد اداره برق (البته توی مناطق مختلف قیمتهاشون فرق داره ، میانگین 250 تومن بزاریم) توی دو ماه 500 تومن پول برق یه دونه اس 9 میشه که بیشتر از اون بزاری تابلو میشه

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

میمونه قضیه برق که اگه بیشتر از یکی دو تا اس 9 بزاری تابلو میشه ، یه دونه اس 9 ماهی حدود 1000 کیلو وات مصرف داره و طبق آخرین پله تصاعد اداره برق (البته توی مناطق مختلف قیمتهاشون فرق داره ، میانگین 250 تومن بزاریم) توی دو ماه 500 تومن پول برق یه دونه اس 9 میشه که بیشتر از اون بزاری تابلو میشه

خوب فرض کنیم یک دونه بزارم که تابلو نشه و اوکی باشه درامدش با وضعیت فعلی دلار و بیت کوین چطوری هست ؟! 

(برقی هم که دسترسی دارم همون برق عادی هست ولی یه سهمیه ریزی به خاطر گرمای هوا روش میخوره که البته چون چندان زیاد نیست بدون در نظر گیری اون بگید)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 17 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

خوب فرض کنیم یک دونه بزارم که تابلو نشه و اوکی باشه درامدش با وضعیت فعلی دلار و بیت کوین چطوری هست ؟! 

(برقی هم که دسترسی دارم همون برق عادی هست ولی یه سهمیه ریزی به خاطر گرمای هوا روش میخوره که البته چون چندان زیاد نیست بدون در نظر گیری اون بگید)

با قیمت الان بیت کوین روزانه حدود 7 دلار که ماهانه میشه 210 دلار * قیمت روز دلار منهای 250 هزار تومن پول برق میشه درآمد شما : حدود 2.400

قضیه هم چجوری درست میکنید چون اندازه جاروبرقی صدا داره

https://www.asicminervalue.com/miners/bitmain/antminer-s9j-14-5th

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

با قیمت الان بیت کوین روزانه حدود 7 دلار که ماهانه میشه 210 دلار * قیمت روز دلار منهای 250 هزار تومن پول برق میشه درآمد شما : حدود 2.400

قضیه هم چجوری درست میکنید چون اندازه جاروبرقی صدا داره

https://www.asicminervalue.com/miners/bitmain/antminer-s9j-14-5th

ممنون از راهنمایی هاتون

درباره صدا  عرض کردم در منزل پدربزرگم اتاق خالی هست که ابدا استفاده نمیشه و مزاحمتی برای کسی ایجاد نمیکنه و میتونم همونجا اوکیش کنم

فقط مسیله نهایی شما فرومی، سایتی یا فردی(خودتون یا هر فرد دیگه ای) رو میشناسید که اطلاعات تکمیلی و دقیق رو برای شروع کار بهم بده؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...