رفتن به مطلب

کمک و مشاوره بابت کار شغل تجارت ...

maysamsina
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 6 ساعت قبل، real fc گفته است :

برو دوره های ای تی بگزرون سریع کار پیدا میکنی پولتم نگه دار برا خودت|
برنامه نویسی شبکه و ....
یا میتونی بری اسنپ تا کلاسات تموم شدن خرجتو دراری

خیلی وقت پیش رفتم .. نشد مگه الکیه ...

در 6 ساعت قبل، Daniel110 گفته است :

کی گفت خونه؟
میشه توی فارم های ماینینگ گذاشت و ماهانه اجاره داد.

نمی دونم چرا، ولی شما یکم حساب کتاب کنی میبینی که حرف های من 100% درسته.

دوست عزیز ریگ سودش خیلی کمتر از ایسیکه،

فارم های ماینینگ چیه ؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 137
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 5 ساعت قبل، (Naughty boy) گفته است :

حالا اینکه ماین در حال حاضر چقدر درامد زایی داره بماند

از همه بدتر همین عدم ثبات قیمت این ارزهاست

یهو میبینی شب خوابیدی صبح پا شدی   ارزشش نصف شده بود و یا برعکس دو برابر

به هر حال شما اگه همه سرمایت همینه منطقی نیست برا چنین کار پر ریسکی استفاده کنی

در ضمن این کار یجورایی درست هم نیست چون از برق ارزان قیمت استفاده میشه و همچنین به سیستم توزیع هم داره فشار وارد میکنه

در ضمن اگه خواستی این کارم بکنی سراغ کارت گرافیک نرو که منسوخ شده و بدرد نمیخوره و باید از s9 استفاده کنی

چینی ها اومدن ایران بخاطر مفت بودن برق ماین کار میکنن ...

اس 9 چیه ؟

دوستان قاط زدم ماین خوبه یا بد با توجه به هزینه ای که آدم میخاد بکنه ؟  ایسیک خوبه یا ریگ ؟ چه لوازمی میخاد ؟ چطوریه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گیج سردگم شدم .....

ویرایش شده توسط maysamsina
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

اس 9 چیه ؟

دوستان قاط زدم ماین خوبه یا بد با توجه به هزینه ای که آدم میخاد بکنه ؟  ایسیک خوبه یا ریگ ؟ چه لوازمی میخاد ؟ چطوریه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین ماینینگ خوبه،
ایسیک خوب تر از ریگه، ریگ دیگه سوددهی نداره
اس 9 یک مدل ماینره
لوازم نمی خواد، خیلی جاها هستن که می تونید ازشون دستگاه بخرید و اونا دستگاه شما رو می برن در فارمشون نگه داری می کنن و شما باید ماه به ماه هزینه برق و کولینگ و اینترنت رو بهشون پرداخت کنید. (به محلی که تعداد زیاد ماینر نگه داری میشه میگن فارم ، حالا از 50 تا تا 1000 تا هست دیگه)

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

ببین ماینینگ خوبه،
اس 9 یک مدل ماینره
لوازم نمی خواد، خیلی جاها هستن که می تونید ازشون دستگاه بخرید و اونا دستگاه شما رو می برن در فارمشون نگه داری می کنن و شما باید ماه به ماه هزینه برق و کولینگ و اینترنت رو بهشون پرداخت کنید. (به محلی که تعداد زیاد ماینر نگه داری میشه میگن فارم ، حالا از 50 تا تا 1000 تا هست دیگه)

تو تهران جایی سراغ داری؟بعد ضمانتی هم میکنن؟چجوریاس؟

در 13 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

اس 9 چیه ؟

گیج سردگم شدم .....

دوستمون توضیحات مختصری دادن 

منم زیاد اشنایی ندارم و یه سری کلیات رو میدونم

تو همین فروم یه بنده خدایی هست فکر کنم مسئول همین مسائل مربوط به ماین و این چیزاس

باید از ایشون بپرسید

اسم کاربریشو یادم رفته دوستان راهنمایی کنن

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، (Naughty boy) گفته است :

تو تهران جایی سراغ داری؟بعد ضمانتی هم میکنن؟چجوریاس؟

دوستمون توضیحات مختصری دادن 

منم زیاد اشنایی ندارم و یه سری کلیات رو میدونم

تو همین فروم یه بنده خدایی هست فکر کنم مسئول همین مسائل مربوط به ماین و این چیزاس

باید از ایشون بپرسید

اسم کاربریشو یادم رفته دوستان راهنمایی کنن

توی تهران اشنا ندارم ولی مشهد چرا
ضمانتم راستش نمی دونم به چه صورته ، حتما چک و سفته ایه، ازونجا که رییس فارم ما از فامیلاست بدون ضمانت گذاشتم به همین دلیل نمی دونم فارم ها چطوری ضمانت می کنن.

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

ببین ماینینگ خوبه،
اس 9 یک مدل ماینره

بنظرت تو خونه   روستا بزنم خوبه ؟

بعدش اسیک فقط برای دلاره ؟ 

پاور چی میخاد ؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ahmadsa گفته است :

سلام، البته مدتی هست که حضور ندارن در انجمن.

اپارات

@TechBaMohsen

ایشون کی هستن ؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، maysamsina گفته است :

ایشون کی هستن ؟

از کاربران فعال در زمینه ارزهای دیجیتال و....هستن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 24 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

بنظرت تو خونه   روستا بزنم خوبه ؟

بعدش اسیک فقط برای دلاره ؟ 

پاور چی میخاد ؟

توی روستا بهتره فقط همسایه ها جوری نباشن که بفروشن اگه بفروشن  برق خونه قطع میشه و نسبت به ماهی که برق واسه ماین مصرف کردی جریمه میشی

با اسیک بیت کوین استخراج میکنی بعدش تبدیل به دلار یا ریال میکنی

پاور خود دستگاه داره

اسیکهای مختلفی هست اما بهترینش s9j هستش به خاطر تعمیر و قطعات یدکی البته اسیکهای دیگه ای هستن که قدرت بهتر و قیمت کمتر نسبت به قدرتشون دارن اما خوب چون لوازم تعمیر و مصرف بیشتری دارن توصیه نمیشه

با برق 25 آمپر میتونی 3 تا اس 9 بزاری و با برق خانگی حدود 250 تومن پول برق هر اسیک هستش البته فکر کنم برق روستا ارزونتر باشه که با قیمت بیت الان میتونی حدود روزی 7 دلار از هر دستگاه در بیاری البته هزینه برق باید کسر بشه ولی در کل ارزششو داره که قیمت حدودی اس 9 حدود 12 الی 13 هستش خود لیون داره ولی میتونی با قیمت پایینتر پیدا کنی

اسیک هم گرفتی به هیچ عنوان پیش فروش نگیر فقط فوری اونم از جای مطمئن و یه نفر کاربلد با خودت ببر که دستگاه دست دو نندازن 

خودم قبلا با دوستم میخواستم واردش بشم البته نهایت میتونستم یه دونه اس 9 بخرم که اینجا مشاوره گرفتم دوستان گفتن پولتو بزار بانک بهتره !

بعدش که فهمیدم اشتباه کردم اومدیم دنبال جا که پیدا نمیشد یا خیلی گرون میگفتن الانم هم قضیه گیر اداره برق و غیره ... ! بعضی از فارمها به خاطر قضیه برق دارن اسیک هاشونو میفروشن و بعضی ها منتظر مصوبه برق هستن ولی زمزمه های قیمت صادراتی شنیده میشه که اگه قیمتهای مختلفی داره که افغانستان 3 سنت وو عراق 11 سنت و یه کشور دیگه بود اگه اشتباه نکنم 7 سنت که اگه با قیمت صادراتی عراق بشه دیگه ارزش نداره ، 

خودم فعلا هنوز موندم 

این لینک خرید از لیون که با بودجت میتونی 3 تا بخری و اینم بگم هر اسیک اس 9 ماهی حدود 1000 کیلو وات مصرف داره . به نظرم دو تا فعلا بخر بزار کار کنه

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-systems/mining/asic-miner/bitmain-antminer-s9j-14-5th-s-asic-bitcoin-miner-apw3.html

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

توی روستا بهتره فقط همسایه ها جوری نباشن که بفروشن اگه بفروشن  برق خونه قطع میشه و نسبت به ماهی که برق واسه ماین مصرف کردی جریمه میشی

با اسیک بیت کوین استخراج میکنی بعدش تبدیل به دلار یا ریال میکنی

پاور خود دستگاه داره

اسیکهای مختلفی هست اما بهترینش s9j هستش به خاطر تعمیر و قطعات یدکی البته اسیکهای دیگه ای هستن که قدرت بهتر و قیمت کمتر نسبت به قدرتشون دارن اما خوب چون لوازم تعمیر و مصرف بیشتری دارن توصیه نمیشه

با برق 25 آمپر میتونی 3 تا اس 9 بزاری و با برق خانگی حدود 250 تومن پول برق هر اسیک هستش البته فکر کنم برق روستا ارزونتر باشه که با قیمت بیت الان میتونی حدود روزی 7 دلار از هر دستگاه در بیاری البته هزینه برق باید کسر بشه ولی در کل ارزششو داره که قیمت حدودی اس 9 حدود 12 الی 13 هستش خود لیون داره ولی میتونی با قیمت پایینتر پیدا کنی

اسیک هم گرفتی به هیچ عنوان پیش فروش نگیر فقط فوری اونم از جای مطمئن و یه نفر کاربلد با خودت ببر که دستگاه دست دو نندازن 

خودم قبلا با دوستم میخواستم واردش بشم البته نهایت میتونستم یه دونه اس 9 بخرم که اینجا مشاوره گرفتم دوستان گفتن پولتو بزار بانک بهتره !

بعدش که فهمیدم اشتباه کردم اومدیم دنبال جا که پیدا نمیشد یا خیلی گرون میگفتن الانم هم قضیه گیر اداره برق و غیره ... ! بعضی از فارمها به خاطر قضیه برق دارن اسیک هاشونو میفروشن و بعضی ها منتظر مصوبه برق هستن ولی زمزمه های قیمت صادراتی شنیده میشه که اگه قیمتهای مختلفی داره که افغانستان 3 سنت وو عراق 11 سنت و یه کشور دیگه بود اگه اشتباه نکنم 7 سنت که اگه با قیمت صادراتی عراق بشه دیگه ارزش نداره ، 

خودم فعلا هنوز موندم 

این لینک خرید از لیون که با بودجت میتونی 3 تا بخری و اینم بگم هر اسیک اس 9 ماهی حدود 1000 کیلو وات مصرف داره . به نظرم دو تا فعلا بخر بزار کار کنه

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-systems/mining/asic-miner/bitmain-antminer-s9j-14-5th-s-asic-bitcoin-miner-apw3.html

بنظرت با 2 تا خرید ماهی چقد پول برق میاد ؟

ماهی 2 ت بمونه با سرمایه 50 میلیونی ! بنظرت دستگاه خراب میشه ارزش داره ؟

کارت گرافیگ چی میشه ؟ داخل چی میزارن ؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز می خوای خیالت راحت باشه و دستگاه ها بیمه باشه و دلهره نداشته باشی بزار فارم
تازه هزینشم کمتره (فکر کنم)

لینک به دیدگاه

دوستان بیخیال ماین بشید.

یک اینکه سختی شبکه هر روز بالاتر میره و دیگه درآمد قبل رو نخواهید داشت.

الان بیت کوین در مدت کوتاهی خیلی گرون شده و مقدار درآمد رو الان حساب کنی زیاده اما چند مدت دیگه بیت بیاد پایین تمام محاسباتتون بهم میریزه. سختی شبکه بره بالا محاسباتتون بهم میریزه.

وارد ماین نشید خیلی بهتره.

جدا از این کشور کمبود شدید برق الان داره. ینی الان تو این وضعیت دستگاه ماینر رو روشن کنی یه کار کاملا غیر اخلاقی کردی. ینی برای سود خودت داری برق خانواده ها رو مصرف می کنی و احتمال خاموشی رو می بری بالا.

من شخصا امیدوارم جلو ماین رو بگیرن یا اگه نگرفتن قیمت واقعی برق رو با این قشر حساب کنن و به این قیمت به اینا بفروشن. قرار نیست به ماینر جماعت برق یارانه ای داده بشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 ساعت قبل، maysamsina گفته است :

بنظرت با 2 تا خرید ماهی چقد پول برق میاد ؟

ماهی 2 ت بمونه با سرمایه 50 میلیونی ! بنظرت دستگاه خراب میشه ارزش داره ؟

کارت گرافیگ چی میشه ؟ داخل چی میزارن ؟

گفتم که هر اسیک اس 9 با برق خونه ماهی 250 پول برقشه و برق روستا یکمی ارزونتره دقیقشو نمیدونم با برق صنعتی حدود 70 تومن برق کشاورزی هم حدود 45 تومن

3 تا دستگاه بزاری ماهی حدود 7 تومن سود داره البته به قیمت الان بیت کوین و دلار ، هر کدوم از اینا بالا پایین بشه درامدت فرق داره ، طبق گفته یکی از ماینرها دستگاه آکبند تا یکسال مشکلی نداره اگه تهویه و دمای مناسبی داشته باشه و بعدش مثلا فنهاش تعویض میخواد تا اون موقع پول اسیکها در اومده و بقیش سود خالصه 

کارت گرافیک نمیخواد دستگاه همه چیش کامله هیچ چیز اضافی نمیخواد فقط یه مودم روتر میخوای و یه اینترنت 2 مگ و بدون قطعی وصلی

پیشنهاد میکنم توی گوگل یه سرچی بکنید صفر تا 100 ماینینگ و کلا با این مبحث اشنا بشید بعد صلاح دونستید بزنید به کنارش

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Daniel110 گفته است :

دوست عزیز می خوای خیالت راحت باشه و دستگاه ها بیمه باشه و دلهره نداشته باشی بزار فارم
تازه هزینشم کمتره (فکر کنم)

مگه نکفتی فارم جمع  میکنن ؟

در 10 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

عوضش میشه تو خونه گذاشتش.

بلاخره چی کنیم کدومش ؟

در 10 ساعت قبل، saeed110 گفته است :

دوستان بیخیال ماین بشید.

یک اینکه سختی شبکه هر روز بالاتر میره و دیگه درآمد قبل رو نخواهید داشت.

الان بیت کوین در مدت کوتاهی خیلی گرون شده و مقدار درآمد رو الان حساب کنی زیاده اما چند مدت دیگه بیت بیاد پایین تمام محاسباتتون بهم میریزه. سختی شبکه بره بالا محاسباتتون بهم میریزه.

وارد ماین نشید خیلی بهتره.

جدا از این کشور کمبود شدید برق الان داره. ینی الان تو این وضعیت دستگاه ماینر رو روشن کنی یه کار کاملا غیر اخلاقی کردی. ینی برای سود خودت داری برق خانواده ها رو مصرف می کنی و احتمال خاموشی رو می بری بالا.

من شخصا امیدوارم جلو ماین رو بگیرن یا اگه نگرفتن قیمت واقعی برق رو با این قشر حساب کنن و به این قیمت به اینا بفروشن. قرار نیست به ماینر جماعت برق یارانه ای داده بشه.

پس بزنیم تو چه کاری ؟ الان تو اغلب کشورها در حال کسترشه .... بهرحال یه روش پول در اوردنه . اینکه سرمایه گذاری میشه و باید هزینه کنی و درمامد کسب کنی..... فکرنکنم تو ایران کمبود برق بشه مگر اینکه همش صادر کنن ... که معلومه کم میاد ...

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

گفتم که هر اسیک اس 9 با برق خونه ماهی 250 پول برقشه و برق روستا یکمی ارزونتره دقیقشو نمیدونم با برق صنعتی حدود 70 تومن برق کشاورزی هم حدود 45 تومن

3 تا دستگاه بزاری ماهی حدود 7 تومن سود داره البته به قیمت الان بیت کوین و دلار ، هر کدوم از اینا بالا پایین بشه درامدت فرق داره ، طبق گفته یکی از ماینرها دستگاه آکبند تا یکسال مشکلی نداره اگه تهویه و دمای مناسبی داشته باشه و بعدش مثلا فنهاش تعویض میخواد تا اون موقع پول اسیکها در اومده و بقیش سود خالصه 

کارت گرافیک نمیخواد دستگاه همه چیش کامله هیچ چیز اضافی نمیخواد فقط یه مودم روتر میخوای و یه اینترنت 2 مگ و بدون قطعی وصلی

پیشنهاد میکنم توی گوگل یه سرچی بکنید صفر تا 100 ماینینگ و کلا با این مبحث اشنا بشید بعد صلاح دونستید بزنید به کنارش

رفیق اخه یه جا خوندم کرات گرفایگ یعنی ماینینگ با GPU ؟؟؟ این چی هست ؟

https://virgool.io/@goyban/آموزش-کامل-ماینینگ-با-gpu-قسمت-اول-انتخاب-و-خرید-کارت-گرافیک-lw5q4afdlawd

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 45 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

رفیق اخه یه جا خوندم کرات گرفایگ یعنی ماینینگ با GPU ؟؟؟ این چی هست ؟

https://virgool.io/@goyban/آموزش-کامل-ماینینگ-با-gpu-قسمت-اول-انتخاب-و-خرید-کارت-گرافیک-lw5q4afdlawd

خوب اون که مشخصه از عکسش ، اون ریگ ماینینگ هستش که 2 سال پیش ارزش داشت اما الان نه ، دقیق نمیدونم ولی حدود 2 سال طول میکشه تا سرمایت برگرده که اگه بزاری بانک بهتره دردسرشم کمتره

اینجا رو کامل مطالع کنید

https://www.coinit.ir/

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

خوب اون که مشخصه از عکسش ، اون ریگ ماینینگ هستش که 2 سال پیش ارزش داشت اما الان نه ، دقیق نمیدونم ولی حدود 2 سال طول میکشه تا سرمایت برگرده که اگه بزاری بانک بهتره دردسرشم کمتره

اینجا رو کامل مطالع کنید

https://www.coinit.ir/

اون دستگاهی که جنابعالی فرمودیدیعنی  S9  اسیک میشه  و این دستگاه که بنده یعنی  GPU  لینک کذاشتم میشه ریگ درسته ؟

در 30 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

والا پیشنهادم رو دادم، اینکه چه کنید تصمیمش با شماست.

آسیک رو در خانه نمیشه استفاده کرد، باهاش بیت کوین میتوانید ماین کنید که سودش بیشتره.

ریگ کامپیوتر رو که به شما لینک دادم بیشتر به درد ماین اتریوم میخوره که سودش کمتره ولی در عوض در خانه میشه ازش استفاده کرد (اونم البته اگر بتوانید صدای پنکه مانند رو تحمل کنید یا در اتاقی قرارش بدین.

هر کدوم از این روش ها نکات مثبت و منفی دارند. ما پیشنهاد رو میدیم تصمیمش باشماست. (هیچ قطعیتی هم وجود نداره، مثل هر سرمایه گذاری ممکنه کل پول از بین بره و یا به سود دهی برسه.)

صدای اسیک مثل صدای تراشکاری اهن یا چوپ میرسه ؟ صداش در حد چیه ؟ منزل ما یه طبقش و زیر زمینش الکی خالیه ! میشه گذاشت البته صداش تا چقد باشه ؟

سود اسیک بیشتر و فقط برای دلاره و صداش بیشتره و موقع فروش دستگاه بد میخرن درسته ؟ ولی ریک سودش کمتره و برای ارزهای مختلفه و صداش کمتره و موقع فروش کرافیکها رو سریع میخرن درسته ؟

اگه چیزی رو جا انداختم بکید ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

اون دستگاهی که جنابعالی فرمودیدیعنی  S9  اسیک میشه  و این دستگاه که بنده یعنی  GPU  لینک کذاشتم میشه ریگ درسته ؟

صدای اسیک مثل صدای تراشکاری اهن یا چوپ میرسه ؟ صداش در حد چیه ؟ منزل ما یه طبقش و زیر زمینش الکی خالیه ! میشه گذاشت البته صداش تا چقد باشه ؟

سود اسیک بیشتر و فقط برای دلاره و صداش بیشتره و موقع فروش دستگاه بد میخرن درسته ؟ ولی ریک سودش کمتره و برای ارزهای مختلفه و صداش کمتره و موقع فروش کرافیکها رو سریع میخرن درسته ؟

اگه چیزی رو جا انداختم بکید ...

بله ، ماین با گرافیک هم بهش ریگ میگن که زمانش تقریبا منسوخ شده 

اسیک حدود 76 دسیبل صدا داره یه سرچ بزنید واسه صداش تو نت فراوانه 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، maysamsina گفته است :

بزنیم تو چه کاری ؟ الان تو اغلب کشورها در حال کسترشه .... بهرحال یه روش پول در اوردنه . اینکه سرمایه گذاری میشه و باید هزینه کنی و درمامد کسب کنی..... فکرنکنم تو ایران کمبود برق بشه مگر اینکه همش صادر کنن ... که معلومه کم میاد ...

تو بقیه کشورا پول واقعی برق رو میدن. دلیلی نداره یه ماینر از برق یارانه ای استفاده کنه به دلار درآمد داشته باشه. اگه برق با قیمت صادراتی بدن به ماینرا مشکلی وجود نداره.

برای جبران کمبود برق دارن ساعت اداری رو عوض می کنن افراد مجبورن یکی دو ساعت زودتر برن سرکار تا خاموشی نداشته باشیم  بعد شما می گی مشکل برق نداریم. برق ماینرا تو یه برآورد ۲۵۰۰ مگاوات هست. این صبح بیدار شدن کارمندای یه کشور ۲۰۰۰ مگاوات صرفه جویی ایجاد می کنه.

اگه کسی بخواد ماین کنه در این شرایط هزارتا بهانه می تونه بیاره یکی اینکه کمبود برق نداریم یا دارن صادر می کنن یا دولت دزده و ... . اما حقیقتش اینه اگه برای ماین برق یارانه ای استفاده کنی من اون رو با دزدی از ملت فرقی نمی بینم مگر اینکه پول برق صادراتی بدن.

در مورد کار هم نظری ندارم. خودم مهندس مکانیکم تازه خدمتم تموم شده و الحمدالله با استادی که پایان نامه برداشته بودم پروژه می گیریم در حدی که اموراتم بگذره درآمد دارم. اما کارم نباشه نمیشه انجام هر عملی رو توجیه کرد.

لینک به دیدگاه

هیچ وقت با قیمت لحظه ای الان درآمد چند ماه آینده رو حساب نکنید. نه قیمت همین می مونه و نه سختی شبکه. خرابی دستگاه و اینا به کنار. دستگاه های ماین هم قیمتشون رو بخاطر جوی که ایجاد شده گرون میدن. همون قضیه که کلی برای جست و جوی طلا و میلیون نر شدن بودن اما اون کلنگ فروش میلیونر شد.

قیمت بیت کوین خیلی رفته بالا و امکانش زیاده کم بشه. اگه قیمت پایین بیاد معمولا دستگاه های ماین اضافه شده از مدار ماین خارج نمیشن و درآمد شما کم خواهد شد و برگشت سرمایه خیلی دیر میشه.

وقتی تب ماین گرمه و همه ملت رفتن سراغش بدونید احتمالش زیاده این تب بخوابه و تمام پیش بینی های شما اشتباه از آب در بیاد.

وقتی افراد عادی با شور زیادی در مورد درآمد یه چیز می گن باید محتاط بود.

دو سال پیش بیت کوین ۲۰ هزار دلار شد و خیلی ها تو این محدوده سر جوی که ایجاد شد خریدن و چندساله به دلار تو ضرر هستن. اون موقع که بیت ۲۰ هزار دلاری خریدن تو رویای بیت یه میلیون دلاری بودن.

درآمد  الان ماین بیت کوین با قیمت برق ناچیز ایران خوبه. اما چند ماه بعد معلوم نیست چی بشه.

اگه به هر دلیلی وارد ماین میشید با تحقیق کامل وارد بشید. رویا پردازی نکنید و منتظر هر پیش آمدی باشبد.

لینک به دیدگاه

در در 7 تیر 1398 در 12:04، pourya گفته است :

اگر همچین درآمدی داشت ماین 100% اونهایی که وارد کننده هستن خودشون مصرف میکردن  چرا بیاد طلا رو بفروشه ؟ 1 میلیارد ماینر وارد کرده میره یه جا میگیره شروع میکنه به ماین اینها همش تبلیغاته برای فروش جنسهاشون

درود

ببین دوست من ماین کردن:
1- جرات  ریسک کردن میخواد

2- نیاز به اطلاعات کافی داره

3- یه آدم فنی کنارت می خوای

4- جای مناسب و بی صر و صدا میخواد

5- برق ارزون میخواد

و در آخر ماین کردن هم مثه همه کارها می مونه که یکی میره انجامش میده و دیگری نه مثلا کارمندی رو من دوست ندارم

بارها بهم پیشنهاد کردن دلیل نمیشه که نمی تونم!

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، saeed110 گفته است :

هیچ وقت با قیمت لحظه ای الان درآمد چند ماه آینده رو حساب نکنید. نه قیمت همین می مونه و نه سختی شبکه. خرابی دستگاه و اینا به کنار. دستگاه های ماین هم قیمتشون رو بخاطر جوی که ایجاد شده گرون میدن. همون قضیه که کلی برای جست و جوی طلا و میلیون نر شدن بودن اما اون کلنگ فروش میلیونر شد.

قیمت بیت کوین خیلی رفته بالا و امکانش زیاده کم بشه. اگه قیمت پایین بیاد معمولا دستگاه های ماین اضافه شده از مدار ماین خارج نمیشن و درآمد شما کم خواهد شد و برگشت سرمایه خیلی دیر میشه.

وقتی تب ماین گرمه و همه ملت رفتن سراغش بدونید احتمالش زیاده این تب بخوابه و تمام پیش بینی های شما اشتباه از آب در بیاد.

وقتی افراد عادی با شور زیادی در مورد درآمد یه چیز می گن باید محتاط بود.

دو سال پیش بیت کوین ۲۰ هزار دلار شد و خیلی ها تو این محدوده سر جوی که ایجاد شد خریدن و چندساله به دلار تو ضرر هستن. اون موقع که بیت ۲۰ هزار دلاری خریدن تو رویای بیت یه میلیون دلاری بودن.

درآمد  الان ماین بیت کوین با قیمت برق ناچیز ایران خوبه. اما چند ماه بعد معلوم نیست چی بشه.

اگه به هر دلیلی وارد ماین میشید با تحقیق کامل وارد بشید. رویا پردازی نکنید و منتظر هر پیش آمدی باشبد.

درود

شما فرض کن مغازه داری، آیا از درآمد چند روز آیندت خبر داری؟
آیا می تونی مطمئن باشی که تا چند ماهه آینده هم درآمدت ثابت باشه؟
مسلما خیر.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

بله ، ماین با گرافیک هم بهش ریگ میگن که زمانش تقریبا منسوخ شده 

اسیک حدود 76 دسیبل صدا داره یه سرچ بزنید واسه صداش تو نت فراوانه 

سیستم تهویه هوا : 75 دسی بل

جارو برقی – سشوار – ساعت زنگدار – خیابان شلوغ : 80  دسی بل

در ۱ ساعت قبل، saeed110 گفته است :

تو بقیه کشورا پول واقعی برق رو میدن. دلیلی نداره یه ماینر از برق یارانه ای استفاده کنه به دلار درآمد داشته باشه. اگه برق با قیمت صادراتی بدن به ماینرا مشکلی وجود نداره.

برای جبران کمبود برق دارن ساعت اداری رو عوض می کنن افراد مجبورن یکی دو ساعت زودتر برن سرکار تا خاموشی نداشته باشیم  بعد شما می گی مشکل برق نداریم. برق ماینرا تو یه برآورد ۲۵۰۰ مگاوات هست. این صبح بیدار شدن کارمندای یه کشور ۲۰۰۰ مگاوات صرفه جویی ایجاد می کنه.

اگه کسی بخواد ماین کنه در این شرایط هزارتا بهانه می تونه بیاره یکی اینکه کمبود برق نداریم یا دارن صادر می کنن یا دولت دزده و ... . اما حقیقتش اینه اگه برای ماین برق یارانه ای استفاده کنی من اون رو با دزدی از ملت فرقی نمی بینم مگر اینکه پول برق صادراتی بدن.

در مورد کار هم نظری ندارم. خودم مهندس مکانیکم تازه خدمتم تموم شده و الحمدالله با استادی که پایان نامه برداشته بودم پروژه می گیریم در حدی که اموراتم بگذره درآمد دارم. اما کارم نباشه نمیشه انجام هر عملی رو توجیه کرد.

یه سوال چرا دستگاش تولید شده ؟ بعدش وقتی ماین انجام میشه هزینه برقشم محسابه میشه و آدم باید پرداخت کنه بقول دوستمون پول برق زیاد میاد آیا این دزدیه ؟ پس کارخونها یا صنعتگران چی میکنن ؟

سوال دیگرتولید  این دستگاه بنظرتون شغل ایجاد نکرده ؟ یعنی خرید فروش دستگاه و...

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

سیستم تهویه هوا : 75 دسی بل

جارو برقی – سشوار – ساعت زنگدار – خیابان شلوغ : 80  دسی بل

یه سوال چرا دستگاش تولید شده ؟ بعدش وقتی ماین انجام میشه هزینه برقشم محسابه میشه و آدم باید پرداخت کنه بقول دوستمون پول برق زیاد میاد آیا این دزدیه ؟ پس کارخونها یا صنعتگران چی میکنن ؟

سوال دیگرتولید  این دستگاه بنظرتون شغل ایجاد نکرده ؟ یعنی خرید فروش دستگاه و...

دقیقا

همه میدونن که صنایع فولاد و آهن خیلی آب مصرف داره بعد چندین کارخانه بزرگ تو یکی از خشک ترین استان های کشورمون یعنی اصفهان هست!

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Nsm1000 گفته است :

درود

شما فرض کن مغازه داری، آیا از درآمد چند روز آیندت خبر داری؟
آیا می تونی مطمئن باشی که تا چند ماهه آینده هم درآمدت ثابت باشه؟
مسلما خیر.

قطعا به غیر قابل پیش بینی بودن بیت کوین و پر نوسان بودن بیت کوین نیست. اگه وارد شغلی شدی که زندگیت بر پایه اون هست و ریسکش برای تو مثل مثل ریسک بتزار ارزهای دیجیتال بود یا اون شغل رو نمیشناسی یا اینکه کار مناسبی انتخاب نکردی.

بیت کوین در عرض چند ساعت قیمتش بیست درصد میره بالا یا میاد پایین و بهترین تحلیل گرا رو عاجز کرده تو پیش بینی اون. فکر کن یه تازه کار چی پیش میاد براش تو این بازار پر آشوب.

مقایسه یه کار با ثبات نسبتا خوب با بیت کوین اشتباهه. کلا قیاس مع الفارقه.

باید طرف با چشم باز و دونستن ریسکای زیاد اون وارد بشه. ریسکشم حتی اگه وارد باشی خیلی بیشتر از کارای روتین هست.

کلا در اقتصاد شما متناسب با ریسکی که می کنی سود کسب می کنی. سود بالای بازار کریپتو بخاطر ریسک بالای اونه.

ریسک بالا فقط برای پولی که کنار گذاشتی و زندگیت بهش بند نیست مناسبه. نه اینکه طرف می خواد یه شغل پیدا کنه و زندگیش رو بذاره بر پای درآمد اون شغل.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...