رفتن به مطلب

کمک و مشاوره بابت کار شغل تجارت ...

maysamsina
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

والله نمیدونم چطوری راهنمایی کنم بعد از این که 21 سالم شد و سربازی تموم شد و همچنین دانشگاه رو تا لیسانس ادامه دادم....

7-8 ماه رفتم پارکبانی با میانگین ماهیانه 700 هزارتومن.

1 سال بعدش رفتم شرکت خدماتی کشتار گاه مرکزی شهرمون با میانگین حقوق 1 میلیون تومن بدون بیمه 😞

از اون جا هم اخراجمون کردن رفتیم کار گری 6-7 ماه کارگریی کردیم، 4-5 میلیون در اوردیم بجاش 10 میلیون خرج مریضی اش کردیم :|

بعد اون هم 7-8 ماه رفتیم تو یک شیرینی فروشی با حقوق 1.500 بعدم اون ورشکست شد منم انداختن بیرون.

خلاصه کار هست، البته باید کارت پایان خدمت داشته باشید ولی هیچ وقت تو این چند سالی که کار کردم نتنها هیچ وقت از درامدم راضی نبودم بلکه خیلی هم سختی کشیدم و از زندگی نا امید شدم.

الان هم تقریبا 2 ساله تو خونه هستم و بیکار ( البته یک خوبی داشت این کار کردند ها الان تو خونه بهم نمیگین هی میخوره و میخوابه در صورتی که همین طوری هستم :d)

خلاصه اقا نگردید که کار نیست، حتی اگر تحصیلات خوب و کارت پایان خدمت داشته باشید! حالا شاید شهر شما بزرگتر باشه و موقعیت های شغلی بیشتری داشته باشه ولی شهر ما من که دیگه بریدم و هیچ امیدی ندارم.

یک پسر خاله هم دارم تا کلاس پنجم درس خونده، یک ریال سرمایه نداشت، چند تا فامیل تو کردستان عراق داشتیم اینا دستشو گرفتن بردن سر کار الان ماهانه با گونی دینار عراقی واسه خانوده اش میفرسته  تو ایران همش هم تو واتساب بهم میگه دیدی نیامدی اون وقت که بهت گفتم ؟ :|

لینک به دیدگاه

• ارسال 137
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

ممنون از راهنمایی هاتون

درباره صدا  عرض کردم در منزل پدربزرگم اتاق خالی هست که ابدا استفاده نمیشه و مزاحمتی برای کسی ایجاد نمیکنه و میتونم همونجا اوکیش کنم

فقط مسیله نهایی شما فرومی، سایتی یا فردی(خودتون یا هر فرد دیگه ای) رو میشناسید که اطلاعات تکمیلی و دقیق رو برای شروع کار بهم بده؟

یه گروه تلگرامی هست که حدود 3 هزار تا عضو داره ، میشه اونجا پرسید ولی خودم یکی دوبار سوال پرسیدم کسی جواب نداد ! که گزینه اد ممبر برای من نداره و نمیتونم شما رو اضافه کنم .

اینجا هم به نظر خوب میاد : https://stack.arzdigital.com/

سایت هم واسه آموزش زیاده یه سرچ  تو گوگل میخواد خودم ماینر نیستم ولی اطلاعاتمو از طریق همین گوگل بدست آوردم که به نظرم بهترین راه همینه 

واسه شروع کار هم اول یه کیف پول الکترونیکی یا سخت افزاری میخواین که سخت افزاری امنیتش بیشتره و حتما کلیدهای عمومی و مخصوصا خصوصی جایی یادداشت کنید که اگه کسی به کلید خصوصی شما دسترسی داشته میتونه صاحب کوینتون بشه و حتی اگه کیف پولی که استفاده میکنید به هرد لیلی مسدود بشه با کلید خصوصی میتونید داراییتون رو بازیابی کنید ،

https://coinsara.com/6-best-bitcoin-wallets-without-embargo-risk/?unapproved=1376&moderation-hash=e4869149f26cf7ff89d78ba4561c919b&bs-comment-added=1#comment-1376

بعدش یه اکانت استخر میخواید که معروفترنیش btc هستش ولی شنیدم کارمزد بالایی داره (4%)

اگه این دو رو مرحله انجام دادید نوبت کانفیک اسیک هستش که آسونه و اونم از طریق گوگل میتونید یاد بگیرید و کافیه یکبار انجام بدید بعدش دستگاه متصل میشه به اینترنت و شروع کار

تبدیل کوین هم به ریال هم نمیدونم چون ماینر نیستم به اون مرحله نرسیدم اگه سایت مورد اعتمادی هم پیدا کردین به بنده هم اطلاع بدین که سایر دوستان وقتی سوال میکنن پیشنهاد بدم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

ممنون از راهنمایی هاتون

درباره صدا  عرض کردم در منزل پدربزرگم اتاق خالی هست که ابدا استفاده نمیشه و مزاحمتی برای کسی ایجاد نمیکنه و میتونم همونجا اوکیش کنم

فقط مسیله نهایی شما فرومی، سایتی یا فردی(خودتون یا هر فرد دیگه ای) رو میشناسید که اطلاعات تکمیلی و دقیق رو برای شروع کار بهم بده؟

سلام

هر سوالی داشتی بپرس من جوابتو میدم

ماین خوبه ولی کار دایمی نیست ، مگر اینکه ترید رو یاد بگیری اونوقت داستان یکم فرق میکنه

فقط این حساب کتابهایی که من صفحه اول و آخر خوندم زیاد درست نیست

بعنوان مثال چند پست بالاتر یکی از دوستان هزینه برق برای s9 رو 250 حساب کرده که اصلا درست نیست

پول برقش با تعرفه عادی میشه حدود 380 تومن

سود خالص هم برای یکماه برای یکعدد s9j تقریبا میشه 1300

شما تو سایت های محاسبه آنلاین اگر نگاه کنی شاید بشه 1800 سود ولی اون سود خالص نیست

کلی هم باید کارمزد بدی

مورد بعدی هم صدای خیلی بالا و همچنین فشار مضاعف به کنتور برق هست که باید حساب کنی

باید سیم کشی خونه تازه و با کیفیت باشه یا اینکه سیم مستقیم بکشی

لینک به دیدگاه

در ضمن یه نیم نگاهی هم به اتریوم و ریگ داشته باش

درآمدش خیلی کمتر از بیت  کوینه ولی در عوض صدا و مصرف برق و دردسرشم کمتره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 18 ساعت قبل، sinastar گفته است :

کیف پول و استخر چی پیشنهاد میدین ؟ شما توی کدوم صرافی خرید و فروش میکنید ؟

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

کیف پول و استخر چی پیشنهاد میدین ؟ شما توی کدوم صرافی خرید و فروش میکنید ؟

کیف پول باید مواظب باشی کیفی رو انتخاب کنی که غیر قابل تحریم باشه (یعنی کلمات بازیابی بهت بده)

من قبلا تو خود btc کیفی پول داشتم که همین 3 روز قبل ایران رو تحریم کرد و با مصیبت تونستم پولمو ازش بردارم

من خودم کیف پول سخت افزاری الان استفاده میکنم ولی اگر نمیخای هزینه کنی ، مناسبترین کیف پول الان کوینومی هست که 24 کلمه ریکاوری هم موقع ثبت نام میده تا بهر دلیل نتونستی به کیف پولت دسترسی داشته باشه ، بازیابی کنی

صرافی من قبلا از pay98 استفاده میکردم که الان کارمزدش خیلی بالا رفته و دیگه صرف نمیکنه ، الان از ok-ex.co استفاده میکنم (حدود دو ماهه )

صرافی های ارزجو و بیت برگ هم خوب و قابل اطمینان هستن ، اما در کل اکثر دوستانم صرافی بیت برگ رو مناسب تر از همه صرافی ها میدونن (به لحاظ اخذ کارمزد)

بعنوان مثال اگر بخای 1 بیت کوین بفروشی قیمت خرید صرافی ها :

بیت برگ : 153

ارزجو : 156

اوکی : 155

پی 98 : 143

میبینی که pay98 کمترین قیمت رو میده برای خرید

استخر هم دوتاش از همه بهترن

btc : کانفیگش خوبه و پایداریش مناسبه اما کارمزدش یکم کوچولو بیشتره

viabtc : کارمزدش کمتره اما پایداریش کم کوچولو از btc ضعیف تره

لینک به دیدگاه

تو شمالم جمع کردن بیت کوینها  .ووومیکن آینده اش از طلاه خیلی بهتره .....

ویرایش شده توسط maysamsina
لینک به دیدگاه

در در 13 تیر 1398 در 21:16، Hassan.SK گفته است :

میمونه قضیه برق که اگه بیشتر از یکی دو تا اس 9 بزاری تابلو میشه ، یه دونه اس 9 ماهی حدود 1000 کیلو وات مصرف داره و طبق آخرین پله تصاعد اداره برق (البته توی مناطق مختلف قیمتهاشون فرق داره ، میانگین 250 تومن بزاریم) توی دو ماه 500 تومن پول برق یه دونه اس 9 میشه که بیشتر از اون بزاری تابلو میشه

بانک مرکزی: تولید بیت‌کوین به دولت محول شده/ خرید و فروش بیت‌کوین در ایران ممنوع است!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، maysamsina گفته است :

بانک مرکزی: تولید بیت‌کوین به دولت محول شده/ خرید و فروش بیت‌کوین در ایران ممنوع است!

اینا میخوان خودشونو بخورن مردم عادی هم لنگ همون یه کار کارگری ماهی 1.500 تومنی باشن

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

اینا میخوان خودشونو بخورن مردم عادی هم لنگ همون یه کار کارگری ماهی 1.500 تومنی باشن

برای خودشون میخان .... چون سود داره ... ما بیکار باشیم خودش حال کنن اونم چی ن با یکی با 1000000 تا ...

الان گرجستان میکفت نمیدونم اسم کشورش چی بود زمین خالی میدن و دستگاه تا مردم برن کار کن .. اینجا برعکسه ...

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

مردم وارد خرید و فروش بیت کوین نشوند 

معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی:
خرید و فروش بیت‌کوین در ایران ممنوع است و مردم نباید وارد این حوزه شوند. 
🔹موضوع تولید بیت‌کوین به دولت محول شده است.
ضمن آنکه این ارزها ریسک قانونی هم دارند، لذا توصیه اکید میکنیم که مردم وارد این بازی نشوند.

در حال حاضر مطابق با مصوبه شورایعالی مبارزه با پولشویی، خرید و فروش این رمز ارزها ممنوعیت دارد. لذا هر کسی وارد این حوزه می‌شود باید ریسک نوسانات قیمت و ریسک قانونی را در نظر بگیرد.

@iranfnews

لینک به دیدگاه

🔰🔰🔰 طلا یا بیت کوین؟ 
کدام برای سرمایه‌گذاری مناسب‌تر است؟

❇️ بیت کوین ارز الکترونیکی است که به کمک ماینرها یا دستگاه های تولید کننده ارز دیجیتال استخراج می شوند که امروزه در جهان و در سال اخیر به خصوص در ایران توجه مصرف کنندگان را به خودش جلب کرده است.

❇️ یک کارشناس اقتصادی در این مورد در مصاحبه ای با خبرگزاری راشاتودی می گوید:" اگر بیت کوین نبود وضعیت طلا نیز اینگونه نمی شد چرا که بیت کوین باعث شده تا پول سخت دوباره وارد بازار شود."بیت کوین ها استفاده از پول های سخت را افزایش می دهند و هر فرد برای تولید بیت کوین باید حسابی باز کند و همه چیز باید مرتب و حسابرسی شده باشد و قوانینی که برای بیت کوین در حال حاضر وجود دارد به مانند قوانینی است که در سالهای دور برای طلا وجود داشت.

❇️ این کارشناس امور اقتصادی در این مورد می گوید:" در حال حاضربیت کوین ۱۰ برابر بهتر از طلا است چرا که استفاده از آن روز به روز در حال افزایش است در هر دقیقه ۱۰ حساب به حساب های افراد دارنده بیت کوین اضافه می شود و از هر حساب در هر ده دقیقه ده انتقال صورت می گیرد که تمام این انتقال ها و حساب ها حسابرسی شده و تحت کنترل است." وی در آخر افزود:" در واقع ما در جامعه امروز حساب های منظم و تحت کنترلی را خواهیم داشت."

❇️ مایکل نووگراث سرمایه گذار پروژه گلکسی در مصاحبه ای با خبرگزاری بلومبرگ در این خصوص  می گوید:" احتمال افزایش قیمت بیت کوین ها در چند سال پیش رو بسیار زیاد است و احتمال دارد قیمت این ارز دیجیتال به چندین برابر الان برسد و به همین دلیل سرمایه گذاری روی بیت کوین خیلی بهتراز سرمایه گذاری در حوزه طلا است.

لینک به دیدگاه

🔴 بزرگترین مزرعه بیت‌کوین در تهران لو رفت

🔹یکی از بزرگترین مزارع استخراج ارز دیجیتال در کشور که با استقرار در یکی از کارخانه‌های بزرگ تهران، از برق با تعرفه صنعتی برای فعالیت خود استفاده می‌کرد، شناسایی شد.
🔹فقط یکی از این مزارع، با مصرف انرژی بالغ بر هفت مگاوات (حدود ۴۰ درصد توان تولید نیروگاه برق‌آبی سد طالقان)، از بزرگترین مزارع کشف شده ارز دیجیتال در کشور است.

اخبار لحظه‌ای #تهران 👇
t.me/joinchat/DYtO6z3f9rg2Q8bdlsH7aQ

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، maysamsina گفته است :

برای خودشون میخان .... چون سود داره ... ما بیکار باشیم خودش حال کنن اونم چی ن با یکی با 1000000 تا ...

الان گرجستان میکفت نمیدونم اسم کشورش چی بود زمین خالی میدن و دستگاه تا مردم برن کار کن .. اینجا برعکسه ...

منم شنیدم توی گرجستان زمین مجانی میدن با برق ارزان که ماین کنن روسیه نیروگاه اتمی زده مخصوص ماین

البته قبول دارم دست چینی ها رو باید از مملکت کوتاه کرد چون با برق مفتی ماین میکنن اما واسه هموطنان برعکس که خلیج فارسو 25 سال دادیم دست چینی ها حالا بیان از برق هم استفاده کنن به حال من و تو فرقی نمی کنه فقط جلوی امثال ما گرفته میشه که با یکی دو تا اسیک کوچیک خرج خودشونو در میارن

دوباره رفتم قیمت برقو در آوردم که توی مناطق مختلف اختلاف قیمت زیاد هست مثلا توی منطقه ما که گرمسیری حساب نمیشه هر کیلو وات 380 تومن در ماههای عادی هم 430 تومن که هزینه برق میشه 400 الی 450 که من به همون هم راضیم که هزینه برقمو بدم اما توی خونه بتونم ماین کنم اداره برق خودش یه نرم افزار داره که هزینه برقو دقیق درمیاره باید نصبش کنم 

بیشترین خسارتو کسانی میزنن که برق دزدی میکنن و ترانس و کابل برقو تا حد زیادی تحت فشار میبرن و عکس ترانس دیدم که از فشار بیش از حد ترکیده

اینجوری که به نظر میاد قانونی تصویب میکنن که فقط به نفع خودشون باشه از این طرف هم وزیر ارتباطات گفته واسه ماین مجوز صادر میکنیم فکر کنم اینجوری باشه که ماین کنی هر چی درآوردی بدی دولت بهت ریال بده !

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

منم شنیدم توی گرجستان زمین مجانی میدن با برق ارزان که ماین کنن روسیه نیروگاه اتمی زده مخصوص ماین

البته قبول دارم دست چینی ها رو باید از مملکت کوتاه کرد چون با برق مفتی ماین میکنن اما واسه هموطنان برعکس که خلیج فارسو 25 سال دادیم دست چینی ها حالا بیان از برق هم استفاده کنن به حال من و تو فرقی نمی کنه فقط جلوی امثال ما گرفته میشه که با یکی دو تا اسیک کوچیک خرج خودشونو در میارن

دوباره رفتم قیمت برقو در آوردم که توی مناطق مختلف اختلاف قیمت زیاد هست مثلا توی منطقه ما که گرمسیری حساب نمیشه هر کیلو وات 380 تومن در ماههای عادی هم 430 تومن که هزینه برق میشه 400 الی 450 که من به همون هم راضیم که هزینه برقمو بدم اما توی خونه بتونم ماین کنم اداره برق خودش یه نرم افزار داره که هزینه برقو دقیق درمیاره باید نصبش کنم 

بیشترین خسارتو کسانی میزنن که برق دزدی میکنن و ترانس و کابل برقو تا حد زیادی تحت فشار میبرن و عکس ترانس دیدم که از فشار بیش از حد ترکیده

اینجوری که به نظر میاد قانونی تصویب میکنن که فقط به نفع خودشون باشه از این طرف هم وزیر ارتباطات گفته واسه ماین مجوز صادر میکنیم فکر کنم اینجوری باشه که ماین کنی هر چی درآوردی بدی دولت بهت ریال بده !

بهرحال نباید نون بخوریم .....همه چی تعطیل .....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

3 صفحه ای تمام پستارو خوندم چون خودمم مشتاق بودم نظراتو بدونم 😄
جدای از همه مبحثا و مشکلات و جوسازی هایی که الان ماینر ها تو ایران درگیرشن، واقعا سرمایه گذاری کردن روی چیزی که بازدهی فیزیکی نداره مخصوصا وقتی شناختی ازش نداری سخته!
خود من خیلی راجع بهش تحقیق کردم و درنهایت یک ماه پیش چندرغاز پولمونو دادیم چنتا m3x خریدیمو تحویل یه فارمر دادیم
الان که موعدش شده از طرف خبری نیس پولو بگیریم 😄 حالا ببینیم چطور میشه
ولی خب درکل به طور غیرقابل باوری  سوددهی بالایی داره تو ایران( نسبت به درآمد خودم ک کارگرم  میگم)
اگه جاشو داری یا فارمر مورد اعتماد میشناسی بسم الله!  تل تل نکن 

لینک به دیدگاه

در در 14 تیر 1398 در 01:37، sinastar گفته است :

در ضمن یه نیم نگاهی هم به اتریوم و ریگ داشته باش

درآمدش خیلی کمتر از بیت  کوینه ولی در عوض صدا و مصرف برق و دردسرشم کمتره

درود مثلا درامدش چقد رفیق ؟

لینک به دیدگاه

در در 15 تیر 1398 در 17:46، sinastar گفته است :

کیف پول باید مواظب باشی کیفی رو انتخاب کنی که غیر قابل تحریم باشه (یعنی کلمات بازیابی بهت بده)

من قبلا تو خود btc کیفی پول داشتم که همین 3 روز قبل ایران رو تحریم کرد و با مصیبت تونستم پولمو ازش بردارم

من خودم کیف پول سخت افزاری الان استفاده میکنم ولی اگر نمیخای هزینه کنی ، مناسبترین کیف پول الان کوینومی هست که 24 کلمه ریکاوری هم موقع ثبت نام میده تا بهر دلیل نتونستی به کیف پولت دسترسی داشته باشه ، بازیابی کنی

صرافی من قبلا از pay98 استفاده میکردم که الان کارمزدش خیلی بالا رفته و دیگه صرف نمیکنه ، الان از ok-ex.co استفاده میکنم (حدود دو ماهه )

صرافی های ارزجو و بیت برگ هم خوب و قابل اطمینان هستن ، اما در کل اکثر دوستانم صرافی بیت برگ رو مناسب تر از همه صرافی ها میدونن (به لحاظ اخذ کارمزد)

بعنوان مثال اگر بخای 1 بیت کوین بفروشی قیمت خرید صرافی ها :

بیت برگ : 153

ارزجو : 156

اوکی : 155

پی 98 : 143

میبینی که pay98 کمترین قیمت رو میده برای خرید

استخر هم دوتاش از همه بهترن

btc : کانفیگش خوبه و پایداریش مناسبه اما کارمزدش یکم کوچولو بیشتره

viabtc : کارمزدش کمتره اما پایداریش کم کوچولو از btc ضعیف تره

اول باید کیف پول درست کنی بعد استخراج بعدش دستگاه بخری کانفیگ کنی و بعد استارت درسته ؟

لینک به دیدگاه

بنظرم سمت ماین نرین

توصیه دولت رو گوش بدید ونرین سمت ماین،دولت میگه نرین چون لوث شده و قراره دولت یه پاشو بزاره اینور ماین یه پاشو بزاره اونور ماین قشنگ بر.ینه روش

لینک به دیدگاه

به نظر من توی بازار ایران با این شرایط فقط دلالی جواب میده. ببین تو منطقه ای که هستی چه چیزی جواب میده واسه فروش به شهرای دیگه. مثلا توی شهری که من زندگی میکنم بهترین خرمای جهان وجود داره ( خرمای پیارم) که هیچ جای دنیا به مرغوبیت اینجا نمیرسه. اینجا از کشاورز میخرن کیلو 30 تومن توی تهران میدنش 80 تومن به کشورای عربی میدنش 180 تومن ! پسر عمه من پارسال با 5 ملیون 100 تومن توی 2 ماه کار کرد چون یه نفرو پیدا کرده بود ازش میخرید. اینقد آدم میشناسم که میلیاردر شده سر همین دلالی. الان شما مثلا یه مشتری توی تهران پیدا کن مضافتی کیللو 10 12 تومن بود پارسال تو تهران. اینجا کیلو 5 تومن. مثلا شما بیا از من بخر 6 تومن به اون بابا بده 7 تومن.  حالا حساب کن رو 100 تن 100 میلیون گیرت میاد.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، eblis.s گفته است :

به نظر من توی بازار ایران با این شرایط فقط دلالی جواب میده. ببین تو منطقه ای که هستی چه چیزی جواب میده واسه فروش به شهرای دیگه. مثلا توی شهری که من زندگی میکنم بهترین خرمای جهان وجود داره ( خرمای پیارم) که هیچ جای دنیا به مرغوبیت اینجا نمیرسه. اینجا از کشاورز میخرن کیلو 30 تومن توی تهران میدنش 80 تومن به کشورای عربی میدنش 180 تومن ! پسر عمه من پارسال با 5 ملیون 100 تومن توی 2 ماه کار کرد چون یه نفرو پیدا کرده بود ازش میخرید. اینقد آدم میشناسم که میلیاردر شده سر همین دلالی. الان شما مثلا یه مشتری توی تهران پیدا کن مضافتی کیللو 10 12 تومن بود پارسال تو تهران. اینجا کیلو 5 تومن. مثلا شما بیا از من بخر 6 تومن به اون بابا بده 7 تومن.  حالا حساب کن رو 100 تن 100 میلیون گیرت میاد.

یکی از راه های خوب درآمد بالا هستش اتفاقا،چیز ارزون اینورو ببری اونور به قیمت بفروشی،منتها خیلیا یا آدمشو ندارن یا وسیلشو یا جربزه یا هر سه 

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

یکی از راه های خوب درآمد بالا هستش اتفاقا،چیز ارزون اینورو ببری اونور به قیمت بفروشی،منتها خیلیا یا آدمشو ندارن یا وسیلشو یا جربزه یا هر سه 

دقیقا. یعنی من آدمشو یه یه کشور دگ داشتم تلیاردر میشدم. چون خرمایی که اینجا 50 تومنه اونجا 200 300 تومنه شایدم بیشتر. البته تو همین ایرانم اگه بود خوب بود ولی نیست متاسفانه. باید یه پست بذارم در مورد صادرات شاید پیدا شه کمکم کنه چون اطلاعاتی در موردش ندارم

لینک به دیدگاه

تعرفه برق استخراج ارزهای دیجیتال اعلام شد .

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در در 17 تیر 1398 در 11:19، Hassan.SK گفته است :

بنظرت با انرژِی خورشید ی میشه ؟ یعنی روی پشت بوم با پنلهای خورشیدی ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 26 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

بنظرت با انرژِی خورشید ی میشه ؟ یعنی روی پشت بوم با پنلهای خورشیدی ...

میشه ولی هزینه اولیه خیلی زیاد میشه اولا شهرتون باید جایی باشه که آفتابی باشه ، دومش زمستون که روزها کوتاهتره باید پنل و باتری قویتری داشته باشین که بتونه شب هم تغذیه کنه

http://noursun.com/fa/پکیج-های-برق-خورشیدی-منفصل-از-شبکه/

بیشترین هزینه پنل خورشیدی هم باتری میگیره چون عمر مفیدشون بین 2 الی 3 ساله دقیق نمیدونم باید بپرسید 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...