رفتن به مطلب

مانیتور گیمینگ یا تی وی گیمینگ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در هم اکنون، SaeedPCM گفته است :

نظر شخصیم منم اینه ک اگه برای بازی های افلاین و داستانی میخواین تی وی فور کی سونی
اگه واس بازی های انلاین و خصوصا رقابتی شوتر میخواین قطعا مانیتور گیمینگ حداقل 144هرتز

خوب مانیتورای ارزون قیمت شما تایید میکنید؟مسترتک؟

حالا میشه اون لینک تی وی ۴ کی رو هم بدید بینم چیه همه میگن سونی

لینک به دیدگاه

• ارسال 75
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 8 ساعت قبل، Ali98 گفته است :

ارزون بودن همیشه هم بد نیست!مخصوصا وقتی محبوب بشه

نه دیگه خدایی بخام ۵۵۰۰ بدم مانیتور تی وی میگیرم چه کاریه اخه فوقش انلاین گیم نمیزنم

۵۵۰۰ بدم مانیتور ی تومن اسپیکر هیچ ارزش نداره

ظاهرا شما تفکرتون کمی برعکسه

قیمت مانیتور همیشه از تلویزیون به میزان زیادی گرون تره

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Ali98 گفته است :

مانیتور مسترتک رو بهتون تضمین میدم اگر در حد مانیتور های گرون قیمت الین ور یا ایسوس نباشه بی شک در حد مانیتور های ال جی یا مانیتور های غیر گرون قیمت سامسونگ هست

لینک به دیدگاه

دوستان ی سوال اساسی

من  بازی cod:ww2 رو روی اکسترا بازی میکنم روی فول اچ دی!

فریم هم بین ۶۵ تا ۱۰۰ هست میانگینش ۷۵ ایناس!

بعر جالبه خیلی پیش میاد ک تو بازی لگ داشته باشم نمیدونم جریان این موضوع چیه؟با اینکه فریم خیلی افت نمیکنه ولی من لگ دارم!

این هیچی توی ویچر ۳ بین دیالوگ ها ک اسپیس میزنی رد شه یا حتی وقتی خودش میگذره فرت فرت لودینگ میده!یعنی نمیزاره گفتگوها رو نه اسکیپ کنی نه خودش میره حلو تا لود شه!تی وی ۶۰ هرتز هست 

نمیدونم مشکل چیه

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

مانیتور مسترتک رو بهتون تضمین میدم اگر در حد مانیتور های گرون قیمت الین ور یا ایسوس نباشه بی شک در حد مانیتور های ال جی یا مانیتور های غیر گرون قیمت سامسونگ هست

خوب اره ولی نه فیلمی نه بررسی نه هیچ تصویری نیست راحت ادم انتخاب کنه!

این ۳۲ اینچشون بهش میاد خیلی جالب باشه

ولی چرا باید ۲کی باشه؟

نه کنسولا پشتیبانی میکنن نه سیستمی که با ۵۸۰ و پایین تر از اون بسته شه!

۲کی بیاری روی فول اچ دی کیفیت خیلی افت میکنه 

همه چیز پهن میشه 

لامصب من یدونه فول اچ دی + داشتم اتومات ک کنسول میبرد رو فول اچ دی این پهن میکرد همه چیو

تو پی سی مشکلی نبود وقتی پلاس بود ولی وقتی رو فول اچ دی میرفت بازم همون اش و کاسه بود!

اون ۲۷ اینچش با اینکه کوچیکتره ولی از این لحاظ کیفیتش بیشتره 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Ali98 گفته است :

مستر تک داش این برند های تخیلی نخر البته شایدم خوب باشه اطلاع دقیق ندارم!
مانیتور میخوای view sonic بخر قیمتش مناسب تر بقیه هست و چیزی از بقیه کم نداره واس دوستم خریدم مدل دقیقش یادم نیست از لیون گرفتم خیلی عالی بود نسبت به قیمت! 
تی وی هم فور کی یا حتی کمتر فول اچ دی داش سونی بدون گارانتی وارد میشه چک کن سایتای بانه رو مدل خاصی مد نظرم نیست!

و این ک استفاده ات باید ببینی چیه دقیقا ...خودت تصمیمی بگیری الان خودم 1440p 144hz دارم راضیم ولی واس بازی داستانی و فیلم رو تی وی فور کی 40 یا 50 اینچ  ترجیح میدم و بازی رقابتی و ادیت و ... روی مانیتور!  

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، SaeedPCM گفته است :

مستر تک داش این برند های تخیلی نخر البته شایدم خوب باشه اطلاع دقیق ندارم!
مانیتور میخوای view sonic بخر قیمتش مناسب تر بقیه هست و چیزی از بقیه کم نداره واس دوستم خریدم مدل دقیقش یادم نیست از لیون گرفتم خیلی عالی بود نسبت به قیمت! 
تی وی هم فور کی یا حتی کمتر فول اچ دی داش سونی بدون گارانتی وارد میشه چک کن سایتای بانه رو مدل خاصی مد نظرم نیست!

و این ک استفاده ات باید ببینی چیه دقیقا ...خودت تصمیمی بگیری الان خودم 1440p 144hz دارم راضیم ولی واس بازی داستانی و فیلم رو تی وی فور کی 40 یا 50 اینچ  ترجیح میدم و بازی رقابتی و ادیت و ... روی مانیتور!  

خوب مشگل اینجاست من جفتش با هم میخام

بعد از طرفی زورم داره ۶ تومن بدم مانیتور

داداش ویو سونیک هم تخیلیه ب قول خودت ک گفتی!مسترتک از اون بهتره 

فرق مسترتک و ویسونیک تو اینه ویو سونیک سایت داره😂

ویرایش شده توسط Ali98
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Ali98 گفته است :

بله متاسافنه به علت نو ظهور بودن برند بررسی تخصصی در سطح اینترنت وجود نداره

حالا اینکه چرا 2K هست نمیدونم بر میگرده به سیاست های فنی و اقتصادی شرکت ولی برای شخص بنده که پنل VA میخواستم که رنگ هاش دقیق باشن و از طرفی کاملا برای گیم هم مناسب باشه و از طرفی سیستمم هم توانایی پردازشش رو داشته باشه میشه گفت زیر 8 تومن بهترین انتخابم بود ولی خوب باز باید کارکرد های هر شخص رو جداگانه بررسی کرد ولی به طور کلی نگران برندش نباشید قابل ذکره که پنل این مانیتور هم کره ای هست

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

بله متاسافنه به علت نو ظهور بودن برند بررسی تخصصی در سطح اینترنت وجود نداره

حالا اینکه چرا 2K هست نمیدونم بر میگرده به سیاست های فنی و اقتصادی شرکت ولی برای شخص بنده که پنل VA میخواستم که رنگ هاش دقیق باشن و از طرفی کاملا برای گیم هم مناسب باشه و از طرفی سیستمم هم توانایی پردازشش رو داشته باشه میشه گفت زیر 8 تومن بهترین انتخابم بود ولی خوب باز باید کارکرد های هر شخص رو جداگانه بررسی کرد ولی به طور کلی نگران برندش نباشید قابل ذکره که پنل این مانیتور هم کره ای هست

من واسه بازی انلاین و داستانی میخامش

ولی اینکه باید ی پله کیفیت بیاری پایین خراب کرده کارو 

تو برند های مطرح تو ی رنج قیمتی دو مدل ۲کی و فول اچ دی میزارن هرکی هرچی خاست برمیداره ولی اینجا مجبووووری برداری!

۲۷ اینچه شما اطلاع دارید که اسپیکر داره یا نه؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Ali98 گفته است :

من واسه بازی انلاین و داستانی میخامش

ولی اینکه باید ی پله کیفیت بیاری پایین خراب کرده کارو 

تو برند های مطرح تو ی رنج قیمتی دو مدل ۲کی و فول اچ دی میزارن هرکی هرچی خاست برمیداره ولی اینجا مجبووووری برداری!

۲۷ اینچه شما اطلاع دارید که اسپیکر داره یا نه؟

اینکه هدف شما فول اچ دی هست یعنی قطعا این مانیتور براتون مناسب نخواهد بود

خیر فاقد اسپیکر هست ولی همونطور که خودتون گفتید با خرید مانیتور مسترتک با ذخیره ریالی که انجام دادید میتونید یه اسپیکر گرین یا حالا برند های دیگه بگیرید که کیفیتشون قابل مقایسه با اسپیکر مانیتور نیست و بی شک صدا اهمیتش در حد همون تصویر هست و نباید نادیده بگیریدش

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

اینکه هدف شما فول اچ دی هست یعنی قطعا این مانیتور براتون مناسب نخواهد بود

خیر فاقد اسپیکر هست ولی همونطور که خودتون گفتید با خرید مانیتور مسترتک با ذخیره ریالی که انجام دادید میتونید یه اسپیکر گرین یا حالا برند های دیگه بگیرید که کیفیتشون قابل مقایسه با اسپیکر مانیتور نیست و بی شک صدا اهمیتش در حد همون تصویر هست و نباید نادیده بگیریدش

اره دقیقا هم نظرم باهاتون راجب اسپیکر!

بله متاسفانه کارت گرافیک من درحدی نیست که 2k بخاد اجرا کنه!

حالا ی تاپیک میزنم ببینم ۲۷ اینچ چی گیرم میاد

لینک به دیدگاه

در در 11 تیر 1398 در 18:09، Ali98 گفته است :

دلیلتون چیه که میگید سونی؟

شما توی عنوان زدی تی وی گیمینگ به نظر من فقط SONY تی وی گیمینگ هست بقیه بدرد گیم نمیخورن درکل تیوی به درد بازی نمیخوره SONY باز از بقیه یه سر و گردن بالاتره

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

شما توی عنوان زدی تی وی گیمینگ به نظر من فقط SONY تی وی گیمینگ هست بقیه بدرد گیم نمیخورن درکل تیوی به درد بازی نمیخوره SONY باز از بقیه یه سر و گردن بالاتره

چرا سونی؟مگه چی داره؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Ali98 گفته است :

چرا سونی؟مگه چی داره؟

چون 60hz هست ولی بقیه TV ها نه  هر TV رو با سونی مقایسه کردم سونی بهتر بوده از نظر سرعت

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

چون 60hz هست ولی بقیه TV ها نه  هر TV رو با سونی مقایسه کردم سونی بهتر بوده از نظر سرعت

الان سامسونگ تی وی خمیده داره ۱۲۰ هرتز هست 

حالا با کیفیت تصویر کاری ندارم اون دیگه فردیه هرکی نظر خودش داره 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Ali98 گفته است :

الان سامسونگ تی وی خمیده داره ۱۲۰ هرتز هست 

حالا با کیفیت تصویر کاری ندارم اون دیگه فردیه هرکی نظر خودش داره 

شما با این بودجه میتونی بخریش ؟ در ضمن 120 هرتز فقط موقعی تفاوتش احساس میشه که 120 فریم بدون فریم دراپ داشته باشی که از 580 بر نمیاد

ویرایش شده توسط Slasher
لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

شما با این بودجه میتونی بخریش ؟ در ضمن 120 هرتز فقط موقعی تفاوتش احساس میشه که 120 فریم بدون فریم دراپ داشته باشی که از 580 بر نمیاد

خوب بحث من خریدش نبود بحث من این فریمی بود که شما گفتید!در ضمن این به فریم ریت ربط چندانی نداره کدوم کارت اخه میتونه تو بازی های سنگین الان ۱۴۴ فریم مثلا بده؟این تو بازی های انلاین خیلی حس میشه تو بازی داستانی ی ۵۰ هرتز هم کار ادم راه میندازه 

لینک به دیدگاه

سلام 

این مانیتور مستر تک که دوستان گفتن 32 اینچ به نظر چیز جالبی میاد فقط کاش 4کی هم داشت و اینکه بعضی دوستان گفتن پنل va هست ولی تو سایتها نوشته ips حالا کدوم درسته، دوستانی که دارن بی‌زحمت یه بررسی از مانیتور بنویسن و چند تا عکس از صفحه مانیتور با دوربین بگیرن

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، amirreza گفته است :

سلام 

این مانیتور مستر تک که دوستان گفتن 32 اینچ به نظر چیز جالبی میاد فقط کاش 4کی هم داشت و اینکه بعضی دوستان گفتن پنل va هست ولی تو سایتها نوشته ips حالا کدوم درسته، دوستانی که دارن بی‌زحمت یه بررسی از مانیتور بنویسن و چند تا عکس از صفحه مانیتور با دوربین بگیرن

پنلش VA هست عزیز

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، amirreza گفته است :

سلام 

داداش ۲کی بودنش هم اشتباه محض بوده چه برسه ۴کی!

اون مانیتور ۳۲ full hd بود قطعا فروش بیشتری هم داشت

ای کاش ی ۳۲ بزنه فول اچ دی باشه

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Ali98 گفته است :

داداش ۲کی بودنش هم اشتباه محض بوده چه برسه ۴کی!

اون مانیتور ۳۲ full hd بود قطعا فروش بیشتری هم داشت

ای کاش ی ۳۲ بزنه فول اچ دی باشه

شما باید کمی هم آینده نگر باشی، الان کارت گرافیک که داری تا فول اچ دی ساپورت میکنه و بیشتر نه شاید دو سال دیگه کارت بهتر گرفتی اون وقت باز باید مانیتور عوض کنی. الان مانیتور فورکی میگیری برای گیم بزارش رو فول اچ دی برای فیلم و غیره رو فور کی در آینده هم گیم رو فورکی. 

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، amirreza گفته است :

شما باید کمی هم آینده نگر باشی، الان کارت گرافیک که داری تا فول اچ دی ساپورت میکنه و بیشتر نه شاید دو سال دیگه کارت بهتر گرفتی اون وقت باز باید مانیتور عوض کنی. الان مانیتور فورکی میگیری برای گیم بزارش رو فول اچ دی برای فیلم و غیره رو فور کی در آینده هم گیم رو فورکی. 

دوست من انگار تا حالا کیفیت نیاوردید پایین ببینید چه وضعی هست!

خیلی کیفیت فاجعه میشه روزی ۱۰۰ بار ادم به خودش فحش میده چرا این خرید کرده!

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیز

این مانیتور های خمیده سامسونگ دست دومشون ارزش خرید بیشتری داره یا مانیتور های ویو سونیک و مسترتک

اخه سامسونگ تازه مانیتور های جدیدی ک امسال تولید کرده  ۱۴۴ هرتز هستن

این مدل های خمیده که عرض کردم ۷۲ هرتز هستن تا جایی که اطلاع دارم 

حالا کدومشون بیشتر میرزه؟۱۴۴هرتز یا ۷۲ هرتز؟

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، Ali98 گفته است :

سلام خدمت دوستان عزیز

این مانیتور های خمیده سامسونگ دست دومشون ارزش خرید بیشتری داره یا مانیتور های ویو سونیک و مسترتک

اخه سامسونگ تازه مانیتور های جدیدی ک امسال تولید کرده  ۱۴۴ هرتز هستن

این مدل های خمیده که عرض کردم ۷۲ هرتز هستن تا جایی که اطلاع دارم 

حالا کدومشون بیشتر میرزه؟۱۴۴هرتز یا ۷۲ هرتز؟

بستگی به کارایی شما داره ولی در این موضوع که 144 به طور محسوسی از 70 بهتره هیچ شکی نیست

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز

دوستان بودجه بنده تغییراتی پیدا کرد و من قصد خرید تلویزیون 4k دارم 

Ru7300 / Ru 7100

Nu7300 / Nu 7100 

نظرتون چیه راجب تلویزیون های بالا؟هم واسه انلاین هم افلاین بازی کردن 

پیشاپیش سپاس گزارم

خواهشا بین موارد بالا نظر بدید یا مورد های بهتر معرفی کنید حرف مانیتور رو نزنید ک متقاعد نمیشم ۵ تومن بدم مانیتور!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...