رفتن به مطلب
  • 0

خرید گوشی nokia 7plus

milad_sn
 اشتراک گذاری

سوال

با سلام و درود خدمت دوستان 

من اخیرا میخوام یک گوشی یگیرم 

با بودجه 3.800  دنبال گوشی  اندروید ای با پردازنده و گرافیک قوی هستم . و همچنین   دوربین خوب و حافظه 64 و رم 4 

باتری هم خیلی مهمه 

از طرفی دوست دارم دکمه فیزیکی  دو مرحله ای شاتر هم داشته باشه و چراغ  اعلانات هم داشته باشه

اول گوشی  galaxy a30  رو دیدم اما  به خاطر میانگین بودن قدرت گرافیکیش  g71 mp  رفتم سراغ  یک گوشی دیگه  تو چندتا سایت دیدم 

از نوکیا 7پلاس خیلی تعریف کردن  و دیدم گرافیکش  adreno 512   که خیلی  بهتراز  g71 عمل میکنه    و دوربین خیلی خوبی هم داره

اندرویدشم 8.1  در واقع گوشی زیر 2018 به نظرم جالب نیست چون اپدیت نمیاد براش 

گوشی های قبلیم سونی و نوکیا بودن 

1_دکمه فیزیکی شاتر  دومرحله ای داشتن 

NOKIA X6 ,  SONY XPERIA   L , SONY XPERIA Z5

2_ دوتا سونی  چراغ اعلانات داشتن 

خیلی علاقه ندارم دکمه  صدا رو به شاتر تبدیل کنم !

به نظرتون  نوکیا 7+ میتونه  انتخاب خوبی باشه  البته  دو تا اپشنی که گفتمو نداره اما بقیه  چیزا رو داره 

چه گوشی ای پیشنهاد میکنین که قدرت پردازش گرافیکی بالا(مثل adreno 512 ) و دوربین خوب همچنین اگه  دوتا اپشنی که بالا نوشتم رو هم داشته باشن   و  معرفی 2018 یا ترجیحا 2019 باشه

nokia_7_gloss_black_hero.0.thumb.jpg.0dd8a7e6de65aaa8bfcb1085465ce27b.jpg

ویرایش شده توسط milad_sn
لینک به دیدگاه

Recommended Posts

• 0
در 1 دقیقه قبل، indianboy گفته است :

یه لپتاپ سونی وایو یادمه داشتم خیلی وقت پیش. کیفیتش واقعا از بقیه لپ تاپ های اون دوره یه سر و گردن بالاتر بود. ولی خب قیمتش هم همینطور ...

بله یادش بخیر گوشی w700 رو داشتم و نوجوونیم با اون گوشی گذشت. بعدش هم چند سال با اکسپریا مینی سر کردم که واقعا گوشی خوبی بود. هنوزم که هنوزه نسبتا روون کار میکنه.

اون زمان من سونی دوست نداشتم 

تو خط نوکیا بودم .

نوکیا 3110  که افتاد تو دستشویی سوخت . 130 خریدم

نوکیا  7610 super nova ,   مموری 4 گیگ گذاشته بودم که  گوشیا به زور  ساپورت میکردن.  180 خریدم    (فروشنده  قاب پشت اضافشو قایم کرد من تو اینترنت خونده بودم  تو جعبش هست از زیر میزش  که دستش روش بود درش اوردم . این کارا ریشه ی قدیمی داره ......)

نوکیا  X6 16GB   اینو 360 خریدم  فروشندش تو  گاجره شبیه علیشمس بود ...ههه

بعد رفتم اکسپریا  L   قیمت (650)و  Z ULTRA    قیمت (1.5)و در آخرم  XPERIA Z5 32 GB DUA;L. اینم (1.5)

الان سه ساله  Z5  رودارم که یک بار کابل اتصالی دار خراب بهش زدم  بعد 12 ساعت  مشکل خالی کردن باتری پیدا کرد 😕

لینک به دیدگاه

• 0
در در 15 تیر 1398 در 17:55، HeX گفته است :

دوستان  دیدین گفتم دیجیکالا فیلمشه

از قیمت آفرش کم تر میزنه  چند روز دیگه !

https://www.digikala.com/product/dkp-500807/گوشی-موبایل-نوکیا-مدل-1046-7plus-ta-دو-سیم-کارت-ظرفیت-64-گیگابایت

بیاینو ببینین گوشیو با تخفیف زده بود 3580 الان بدون تخفیف زده  3/499 

دفعه پیشهم همین بلا رو سر من آورد  پاور بانک رو با تخفیف  زد 290 بعد کشید پایین تر بدون تخفیف 270 و همچنین هندزفری  از 94 کرد 60 تومن  

فعلا به پولش نیاز دارم    و گوشی خریدنو  به تا خیر میندارم اما تقریبا فهمیدم کدوم گوشیا خوبه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...