رفتن به مطلب
  • 0

خرید گوشی nokia 7plus

milad_sn
 اشتراک گذاری

سوال

با سلام و درود خدمت دوستان 

من اخیرا میخوام یک گوشی یگیرم 

با بودجه 3.800  دنبال گوشی  اندروید ای با پردازنده و گرافیک قوی هستم . و همچنین   دوربین خوب و حافظه 64 و رم 4 

باتری هم خیلی مهمه 

از طرفی دوست دارم دکمه فیزیکی  دو مرحله ای شاتر هم داشته باشه و چراغ  اعلانات هم داشته باشه

اول گوشی  galaxy a30  رو دیدم اما  به خاطر میانگین بودن قدرت گرافیکیش  g71 mp  رفتم سراغ  یک گوشی دیگه  تو چندتا سایت دیدم 

از نوکیا 7پلاس خیلی تعریف کردن  و دیدم گرافیکش  adreno 512   که خیلی  بهتراز  g71 عمل میکنه    و دوربین خیلی خوبی هم داره

اندرویدشم 8.1  در واقع گوشی زیر 2018 به نظرم جالب نیست چون اپدیت نمیاد براش 

گوشی های قبلیم سونی و نوکیا بودن 

1_دکمه فیزیکی شاتر  دومرحله ای داشتن 

NOKIA X6 ,  SONY XPERIA   L , SONY XPERIA Z5

2_ دوتا سونی  چراغ اعلانات داشتن 

خیلی علاقه ندارم دکمه  صدا رو به شاتر تبدیل کنم !

به نظرتون  نوکیا 7+ میتونه  انتخاب خوبی باشه  البته  دو تا اپشنی که گفتمو نداره اما بقیه  چیزا رو داره 

چه گوشی ای پیشنهاد میکنین که قدرت پردازش گرافیکی بالا(مثل adreno 512 ) و دوربین خوب همچنین اگه  دوتا اپشنی که بالا نوشتم رو هم داشته باشن   و  معرفی 2018 یا ترجیحا 2019 باشه

nokia_7_gloss_black_hero.0.thumb.jpg.0dd8a7e6de65aaa8bfcb1085465ce27b.jpg

ویرایش شده توسط milad_sn
لینک به دیدگاه

Recommended Posts

• 1

سلام اگه دوسن داری برند شیائومی رو نگاه کن مثل نوت ۷ونوت ۷پرو  و سری میای ۹ 

mi9  and mi9 se 

همچنین 

mi 8 and mi8se

لینک به دیدگاه

• 0
در 3 دقیقه قبل، HEGMATANE گفته است :

mi9  and mi9 se 

همچنین 

mi 8 and mi8se

شیائومی  یکی از آشنایان داشت 

وقتی  تماس میگرفتن صفحش روشن نمیشد با اینکه نو بود 

مشکل داشتنش یکمی  ذهنمو بهش بد کرد

لینک به دیدگاه

• 1
در 10 دقیقه قبل، milad_sn گفته است :

من خودم نوت چهار دارم بسیار راضی هستم هر گوشی ممکنه ایراد داشته باشد که با آبدیت بر طرف شو د من که در این گروه هستم دوستان بسیارازش طرف می کنند که در پیام خصوصی برات می فرستم

لینک به دیدگاه

• 0
در 15 دقیقه قبل، milad_sn گفته است :

این مشکلات تو هر گوشی پیش میاد. باید بری تو چت اون گوشی ببینی ملت چی گفتن. بهترین گوشی دنیا هم باشه احتمال داره چند نفر ناراضی باشن.

شیائومی برند خوبیه و سر این مسائل از گزینه هات حذف نکن.

لینک به دیدگاه

• 0
در 59 دقیقه قبل، HEGMATANE گفته است :

mi9  and mi9 se 

همچنین 

mi 8 and mi8se

بودجه رو هم نوشتم  تو پیام این گوشی ها  خیلی بیشتر از  اون چیزی که  مد نظرمه قیمت دارن

گوشی تو قیمتای مثل  nokia 7 plus 

ویرایش شده توسط milad_sn
لینک به دیدگاه

• 2

گوشی های پیشنهادی بنده توی این رنج قیمت (تا 3800) به ترتيب :

1- Nokia 8 

2- Honor play 

3- Honor 9

4- HTC u ultra 

5- Xiaomi Redmi Note 7 

6- Mi A2 

مطمئن باشید توی این بازه قیمت گوشی غیر از این ها خریداری کنید کاملا باختید! 

(هیچ یک از این گوشی های ذکر شده بالاتر از 3800 نیستند و اگر قصد خرید یکی از گوشی های فوق رو داشتید، مواظب باشید به قول معروف نکنن تو پاچتون!) 

موفق و پیروز باشید 🌹 

(پ.ن: بهتره نظرتونو راجب گوشی های xiaomi عوض کنید، این برند جدیدا گوشی های فوق‌العاده ای میزنه و بنده با مدل های مختلفی از این برند از میان رده تا بالارده کار کردم و در نوع خودش شاهکاره ، برندی تازه جان گرفته و بسیار عالی هست  و نسبت به هزینه ای که میکنید کاملا راضی خواهید بود) 

لینک به دیدگاه

• 0
در 9 دقیقه قبل، ShQringQn گفته است :

گوشی های پیشنهادی بنده توی این رنج قیمت (تا 3800) به ترتيب :

1- Nokia 8 

2- Honor play 

3- Honor 9

4- HTC u ultra 

5- Xiaomi Redmi Note 7 

6- Mi A2 

مطمئن باشید توی این بازه قیمت گوشی غیر از این ها خریداری کنید کاملا باختید! 

(هیچ یک از این گوشی های ذکر شده بالاتر از 3800 نیستند و اگر قصد خرید یکی از گوشی های فوق رو داشتید، مواظب باشید به قول معروف نکنن تو پاچتون!) 

موفق و پیروز باشید 1f339.png 

(پ.ن: بهتره نظرتونو راجب گوشی های xiaomi عوض کنید، این برند جدیدا گوشی های فوق‌العاده ای میزنه و بنده با مدل های مختلفی از این برند از میان رده تا بالارده کار کردم و در نوع خودش شاهکاره ، برندی تازه جان گرفته و بسیار عالی هست  و نسبت به هزینه ای که میکنید کاملا راضی خواهید بود) 

گوشی های پیش نهادیوتو  بررسی میکنم

دمت گرم 👍

لینک به دیدگاه

• 0
در ۱ ساعت قبل، ShQringQn گفته است :

Nokia 8 

قویه اما 2017 پس اپدیت خیلی براش نمیاد گوشی قبلیم 2016 بود تا 7.1.1 بیشتر اپدیت نشد

Honor play 

گرافیکش خیلی قویه و 2018  این تا 2020 باید اپدیت براش بیاد  میتونه یکی از انتخابام باشه 

فقط نداشتن  nfc یکم کار رو خراب میکنه

Honor 9

این گوشی  هم تقریبا قویه اما 2017 و اندروید پیشفرض 7

در ۱ ساعت قبل، milad_sn گفته است :

HTC u ultra 

این گوشی هم سخت افزار قدرت مندی داره اما 2017

Xiaomi Redmi Note 7 

گوشی  2019 با سخت افزار خوب  adreno 512  شارژ سریع 4  میتونه جزو انتخابا باشه

Mi A2 

این گوشی سخت افزارش خوب بود اما  nfc ,  جک هدفون نداره و  میگن نسخه گلوبالش خرابی داشته نسخه  رام چینی وارد بازار  میشه .

تویه گوشی های بالا  Honor play  و Xiaomi Redmi Note 7  انتخابای خوبی برای من هستن 

به نظر Honor play  بهتر میاد ولی بازم باید بررسی بشه

ویرایش شده توسط milad_sn
لینک به دیدگاه

• 0

امروز رفتم گوشی فروشی 

طرف گفت شیائومی لوازم جانبیش کمه (مشهد)

گفت نوکیا عالیه گوشیش لوازم جانبیشم هست

سونی از ایران رفت گوشیاش 

هواوی  honor play  رو 3.400 قیمت داد 

نوکیا 7+ رو 3.830 

گفت نوکیا 8 مصرف باتریش خیلی زیاده 

گوشی نوکیا  7+ رو داشت  اما خاموش بود خیلی قشنگ و خوش دست  بود  .  nfc  ه داره همچنین میتونه 4k  فیلم برداری کنه  میگفت گوشی های 3 سال پیش نوکیا هنوز دارن آپدیت میگیرن 

در حالی که باید متوقف میشدن

رو خرید نوکیا   بیشترمصمم تر شدم

لینک به دیدگاه

• 1

امروز رفتم گوشی فروشی 

سونی از ایران رفت گوشیاش 

نوکیا 7+ رو 3.830 

گوشی نوکیا  7+ رو داشت  اما خاموش بود خیلی قشنگ و خوش دست  بود  .  nfc  ه داره همچنین میتونه 4k  فیلم برداری کنه  میگفت گوشی های 3 سال پیش نوکیا هنوز دارن آپدیت میگیرن 

من مدل گوشی بهتون پیشنهاد نمیدم فقط این نکته رو میگم که بزرگترین اشتباه عمرتون میتونخ خرید از بازاری جماعت و مشاوره گرفتن ازش باشه

چون اون اقا فقط میخواد جنسی رو که دوس داره بفروشه

اگر موکیا رو دستش باد کنه 100 سال دیگه هم پیشنهادش رو میده و به فکر شما نیست و به فکر جیبشه

دوستان خیلی گوشی های خوبی بهتون پیشنهاد دادن چون قرار نیست جنس بهتون بفروشن پس به حرف دوستان گوش کنید و برای دیدن مدل گوشی ها فقط برید بازار و انلاین خرید کنید از سایتهای معتبر

لینک به دیدگاه

• 1
در 4 ساعت قبل، milad_sn گفته است :

امروز رفتم گوشی فروشی 

سونی از ایران رفت گوشیاش 

نوکیا 7+ رو 3.830 

بزرگترین اشتباه در رابطه با خرید یه جنس مشورت با فروشنده هست.

به خواهر زاده ام گفتم بره شیائومی پوکوفون اف وان بخره. رفت با گوشی فروشی مشورت کرد کلی از این گوشی بد گفته بود و یه مدل دیگه معرفی کرده بود. بهم زنگ زد و جریان رو گفت. منم گفتم از ده جا تحقیق کردم و کلی فروم ها رو زیر رو کردم این مدل رو گفتم بعد یه مغازه داری که می خواد جنس خودش رو قالب کنه نظرت رو عوض کرده. خلاصه راضیش کردم همین مدل رو بخره و خدا رو شکر خیلی هم راضیه.

ببین اینکه چه مدلی بخری به خودت بستگی داره اما مشورت با فروشنده اشتباه محضه. حتی فروشنده فامیل خودت هم باشه نا خداگاه فقط از جنسای مغازه خودش تعریف می کنه. یه فروشنده بعیده بین گوشی هایی که داره و گوشی هایی که نداره بی طرفانه و بدون غرض ورزی اظهار نظر کنه. حتی بین گوشی هایی که داره اما سود فروششون فرق کنه هم باز با غرض ورزی اظهار نظر می کنن.

لینک به دیدگاه

• 0

منم تعریف از نوکیا 7+ شنیدم. البته باید ببینید غیر از فروشنده ها که از جنس خودشون بیشتر تعریف میکنن، یوزرها هم اکثریت روی یه برندی تعصب دارند حالا درصد تعصب و اینکه خودشون متوجه باشن یا ناخودآگاه تعصب داشته باشنش تفاوت داره.

نکته بعدی اینه که با تجربه نه چندان زیاد من خرید کردن فقط با تحقیق از اینترنت هم خیلی کار مناسبی نیست. بلکه باید بعد از تحقیق، حتما خود خریدار به بازار بره و چند تا گوشی که انتخاب کرده رو دست بگیره و یه مقدار جزئی باهاش کار کنه تا اولا حس خاص هر گوشی دستش بیاد دوما با لانچر یا همون ویرایش اندرویدی که روی دستگاه هست کار کنه و ببینه خوشش میاد یا نه. 

مثلا خود من کلی تحقیق کردم و در نهایت یه گوشی رو از اینترنت پیدا کردم و رفتم برای خرید صددرصد. مدلش رو نمیگم که دوستان ناراحت نشن. بعد که رفتم یه مقدار دست گرفتم و کار کردم از وزنش و ضخامتش زده شدم و بیخیالش شدم... 

لینک به دیدگاه

• 0

درود
Pocophone F1 بگیر هم به قیمتت میخوره هم از هم قیمتا یه سر و گردن بالاتره

لینک به دیدگاه

• 0
در ۱ ساعت قبل، indianboy گفته است :

منم تعریف از نوکیا 7+ شنیدم. البته باید ببینید غیر از فروشنده ها که از جنس خودشون بیشتر تعریف میکنن، یوزرها هم اکثریت روی یه برندی تعصب دارند حالا درصد تعصب و اینکه خودشون متوجه باشن یا ناخودآگاه تعصب داشته باشنش تفاوت داره.

نکته بعدی اینه که با تجربه نه چندان زیاد من خرید کردن فقط با تحقیق از اینترنت هم خیلی کار مناسبی نیست. بلکه باید بعد از تحقیق، حتما خود خریدار به بازار بره و چند تا گوشی که انتخاب کرده رو دست بگیره و یه مقدار جزئی باهاش کار کنه تا اولا حس خاص هر گوشی دستش بیاد دوما با لانچر یا همون ویرایش اندرویدی که روی دستگاه هست کار کنه و ببینه خوشش میاد یا نه. 

مثلا خود من کلی تحقیق کردم و در نهایت یه گوشی رو از اینترنت پیدا کردم و رفتم برای خرید صددرصد. مدلش رو نمیگم که دوستان ناراحت نشن. بعد که رفتم یه مقدار دست گرفتم و کار کردم از وزنش و ضخامتش زده شدم و بیخیالش شدم... 

من قبلا خیلی  به سونی علاقه داشتم 

چون  شکل بدنش  خاص بود اما سامسونگ طراحیش ساده تر بود .

الان ظاهر سامسونگ خوب شده .

مثلا  s4  یا  s5 اصلا قشنگ نبود در مقابله گوشی های سونی  ، سامسونگ   لبه گرد و قاب پلاستیکی . سونی با روکش شیشه ای و مستطیلی

سال 2013 یک گوشی  z ultra  گرفتم با یک  xperia L  

خیلی  بدنه خوبی داشتن . مثلا  XPERIA L  یک چراغ بزرگ چند رنگ زیرش داشت .  Z ULTRA  مثل شکلات تخته ای خیلی باریک بود و زیبایی خاصی داشت

جالبه  Z ULTRA  بعد 6 سال هنوز سالمه . 

اما بعد گوشی های سونی مشکلاتی پیدا کردن  موقعی که  XPERIA Z5  رو خریدم خیلی ازش راضی بودم تا اینکه یک کابل  اتصالی دار رو بهش زدم 

بعد دیگه مثل اولش نشد . و آ یسی شارژش خراب شد کسی هم نتونیست درستش کنه (تخصصش رو ندارن تو مشهد شایدم کسی باشه و نمیدونم کجاست)

الان هم بیشتر از 4 ساعت با  LTE   یا بازی روشن نمیمونه و همش به شارژ باید باشه

دیروز رفتم باتریش باد کرده بود  عوضش کردم یکم بهتر شد اما خیلی تفاوتی  تو باتری نداشت هنوزم همونه.

در 52 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

درود
Pocophone F1 بگیر هم به قیمتت میخوره هم از هم قیمتا یه سر و گردن بالاتره

گوشی خوبیه 

اما من شخصا نظرم اینه ادم نباید خیلی پول  به گوشی بده . برای امکاناتی که اصلا استفاده نمیکنه . تقریبا 2 میلیون از نوکیا 7+ گرون تره . فکر میکنم علتش  adreno 630   و اسنپ دراگون 845 باشه.

اگه تو رنج  3.800 بود بهتر بود.

لینک به دیدگاه

• 0

گوشی خوبیه 

اما من شخصا نظرم اینه ادم نباید خیلی پول  به گوشی بده . برای امکاناتی که اصلا استفاده نمیکنه . تقریبا 2 میلیون از نوکیا 7+ گرون تره . فکر میکنم علتش  adreno 630   و اسنپ دراگون 845 باشه.

اگه تو رنج  3.800 بود بهتر بود.

گرامی پوکوفون 64گیگ الان 3,450 هست با قیمت رجیستری میشه 3,550 ولی باید پاسپورت داشته باشی شما از کجا قیمت میگیری ؟

ویرایش شده توسط Slasher
لینک به دیدگاه

• 0
در 3 ساعت قبل، Slasher گفته است :

گرامی پوکوفون 64گیگ الان 3,450 هست با قیمت رجیستری میشه 3,550 ولی باید پاسپورت داشته باشی شما از کجا قیمت میگیری ؟

داداش معمولا افراد پاسپورت گیر نمیارن، گیر اوردن پاسپورت جزو شرایط خاص هست. رجیستر شده کجا پوکوفون رو حدود سه و نیم میدن. اگه لینکش رو بدی یا بگی کجا ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

• 0
در 3 دقیقه قبل، saeed110 گفته است :

داداش معمولا افراد پاسپورت گیر نمیارن، گیر اوردن پاسپورت جزو شرایط خاص هست. رجیستر شده کجا پوکوفون رو حدود سه و نیم میدن. اگه لینکش رو بدی یا بگی کجا ممنون میشم.

منظورشون بدون ریجستر بود که اگر پاسپورت داشته باشند(که بعید میدونم) میتونن با هزینه اندکی ریجستر کنند که پاشون همون 3500،3600 در بیاد. وگرنه ریجستر شدش باید بالای 4 تومن باشه. 

لینک به دیدگاه

• 0
در 4 ساعت قبل، Slasher گفته است :

اینجا همه ی فروشگاه هارو زده که قیمتش بالای 4 تومنه

https://www.mobile.ir/phones/shops-38398-xiaomi-pocophone-f1.aspx

تنها یک فروشگاه  قیمت 3.400 رو زده اونم نمیدونم چرفقط اینجا قیمتش  اینه 

اونم فکر نمیکنم با این قیمت بده  فقط قیمتو زده . داخل انبار زده موجود نیست .

http://bizsmart.ir/product/xiaomi-pocophone-f1-64gb/

لینک به دیدگاه

• 0

منظورشون بدون ریجستر بود که اگر پاسپورت داشته باشند(که بعید میدونم) میتونن با هزینه اندکی ریجستر کنند که پاشون همون 3500،3600 در بیاد. وگرنه ریجستر شدش باید بالای 4 تومن باشه. 

آهان. البته این مدلی گوشیایی که الان سه و نیم با رجیستر هستش رو میشه ارزون تر خرید. داشتن پاسپورت شرایط خاص هست. بهتره مبنا همون قیمت بازار باشه پیشنهادات هم بر مبنای همین قیمت.

لینک به دیدگاه

• 0
در 54 دقیقه قبل، milad_sn گفته است :

اینجا همه ی فروشگاه هارو زده که قیمتش بالای 4 تومنه

https://www.mobile.ir/phones/shops-38398-xiaomi-pocophone-f1.aspx

تنها یک فروشگاه  قیمت 3.400 رو زده اونم نمیدونم چرفقط اینجا قیمتش  اینه 

اونم فکر نمیکنم با این قیمت بده  فقط قیمتو زده . داخل انبار زده موجود نیست .

http://bizsmart.ir/product/xiaomi-pocophone-f1-64gb/

این لینک آخری که گذاشتی بدون رجیستر این قیمت هست. با رجیستر همین سایت زده ۴۷۰۰.

لینک به دیدگاه

• 2

سال پیش برای یکی تو خانواده یک نوکیا 7 پلاس گرفتم، براش کیفیت دوربین مهم بود و تا الان هیچ شکایتی نداشته، البته خودم با نوکیا 7+ کار نکردم چون طرف تهرانه ولی خودم نوکیا 6.1 دارم و کاملا راضیم. فقط اگر میخوای نوکیا بگیری حتما مدلش 2018 به بعد باشه. یک نگاهی هم به موبایل های 2019 نوکیا هم بندار مثل نوکیا 6.2 گرچه هنوز نیومده.

یک پیشنهاد دیگه هم گلکسی A7 هست که  این رو هم تاحالا برای دو نفر خریدم و خیلی خوب بوده.

لینک به دیدگاه

• 0
در 4 ساعت قبل، micpet گفته است :

سال پیش برای یکی تو خانواده یک نوکیا 7 پلاس گرفتم، براش کیفیت دوربین مهم بود و تا الان هیچ شکایتی نداشته، البته خودم با نوکیا 7+ کار نکردم چون طرف تهرانه ولی خودم نوکیا 6.1 دارم و کاملا راضیم. فقط اگر میخوای نوکیا بگیری حتما مدلش 2018 به بعد باشه. یک نگاهی هم به موبایل های 2019 نوکیا هم بندار مثل نوکیا 6.2 گرچه هنوز نیومده.

یک پیشنهاد دیگه هم گلکسی A7 هست که  این رو هم تاحالا برای دو نفر خریدم و خیلی خوب بوده.

از راهنماییت خیلی ممنون هم شهری  عزیز

با این حساب برای خرید گوشی یکم باید صبر و تحقیق کنم

اونجایی که بهم مشخصات داد  رو برات  میفرستم شاید   شنیده باشی قبلا اسمشو 

ویرایش شده توسط milad_sn
لینک به دیدگاه

• 1
  • کاربر ویژه

درود

به نظر من با شرایط کنونی سمت هواوی و زیرمجموعه اش نرو اصلا.

سونی ، HTC و ال جی هر سه مرز ورشکستگی هستند و  محصولات جدیدشون اصلا تو بازار ما ارائه نشده.

سامسونگ هم بی علت رنج قیمت گوشی هاش بالاست سری جدید هم که تماما بدنه و شاسی ها پلاستیکی شده مجدد و محدود به تراشه های سامسونگ(سری Ax0 و Mx0)

از محصولات نوکیا به غیر از 7plus مدل 7.1 رو هم مد نظر داشته باش. طراحی بروزتری داره رنج قیمتش هم مناسب تر هست.

از شیائومی هم شاید بتونید Note 7 pro رو در محدوده قیمت مدنظرتون پیدا کنید که مطابق با نیازتون هست.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 0
در 2 ساعت قبل، HeX گفته است :

درود

به نظر من با شرایط کنونی سمت هواوی و زیرمجموعه اش نرو اصلا.

سونی ، HTC و ال جی هر سه مرز ورشکستگی هستند و  محصولات جدیدشون اصلا تو بازار ما ارائه نشده.

سامسونگ هم بی علت رنج قیمت گوشی هاش بالاست سری جدید هم که تماما بدنه و شاسی ها پلاستیکی شده مجدد و محدود به تراشه های سامسونگ(سری Ax0 و Mx0)

از محصولات نوکیا به غیر از 7plus مدل 7.1 رو هم مد نظر داشته باش. طراحی بروزتری داره رنج قیمتش هم مناسب تر هست.

از شیائومی هم شاید بتونید Note 7 pro رو در محدوده قیمت مدنظرتون پیدا کنید که مطابق با نیازتون هست.

موفق باشید

خیلی ممنون  hex

میگما از چند سال پیش که من تو انجمن عضو شدم تا حالا هنوز عکس یانی رو داری .

یانی خیلی باحاله.

لینک به دیدگاه

• 0

دوست عزیز من تقریباً 40 روزی میشه که nokia 7plus   خریدم و تو این مدت ازش راضی بودم؛ فقط موقع شارژ گوشی خیلی گرم میشه ، پیشفرض هم روش انروید 8.1oero نصب بود که به9 pie اپدیت شد، همینطور دو نوع از این گوشیی تو بازار موجوده که تو اندازه ی کارتون هم با هم متفاوتند و فکر کنم به خاطر نوع شارژر دو و سه شاخه اینجوری باشه و همینطور تاچ این گوشی نسبت به گوشی قبلیم که nokia 808 purview بود ضعیفتره ولی در کل ازش راضیم و به شما هم پیشنهاد میکنم، من بدون گارانتی گرفتم و قیمتش برام کمتر از 3800 افتاد...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...