رفتن به مطلب

مشکل با درایورهای جدید amd

Hassan.SK
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در هم اکنون، Hassan.SK گفته است :

بنده فریم همیشه روی 60 قفل میکنم ، بایوس آخری هم 2 الی 3 درجه باعث کمتر شدن دمای کارت شده تهویه کیس و دمای اتاق هم مهمه

سعی میکنم برات اسکرین بزارم 

همیشه از ddu استفاده میکنم مشکل اینجاست که وقتی که ویندوز نو نصب میکنم و و اولین درایور میریزم بازم مشکل دارم حتی هیچ کاری نکردم و فقط ویندوز نصب و بعدش درایور و بعد اقدام به بازی کردن کردم که بازم مشکل جدید پدیدار شد حالا به سخت افزار دیگه دسترسی پیدا کنم حتما با اون تست و نتیجه اینجا میزارم

دقیقا 14 ماه قبل همین مشکل رو یجورایی داشتم با r9 390x ...سوخت! بهتره گرافیک رو یه سیستم دیگه تست کنید..4 ماه دست به سیستم نزدم تا پولم جور شه(از دست دادن سخت افزار خیلی سخته)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 45 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

سلام حسن جان

آیا تا به حال بایوس کارت گرافیک فلش نخورده ؟ اگر خورده ، خودتون فلش زدید ؟

سلام پارسال دادم به گرین آخرین بایوس زدن 

در 1 ساعت قبل، memex گفته است :

سلام مشکل شما فریز و بعد کرش هست

فیریز عوامل مختلفی داره باید بررسی بشه

زیر تست مشکلی نداشته؟

دما و ولتاژ ورودی به هسته و دمای vrm رو در لود چک کنید همچنین در event viewer هم بعد از فریز کردن اخطاری نمایش داده میشه که اونجا هم ذکر میکنه مشکل از چیا میتونه باشه اونجارم مطالعه کنید و اگه کد اروری داره جست وجو کنیدش

اگه با درایور که ذکر کردید مشکلی نداره میتونه از ناپایداری درایور باشه (دلیل نامشخص) و فقط شرکت سازنده باید جوابگو باشه

معمولا مشکل با بیلد ویندوز و درایوره منم ازین مشکلات داشتم حتی فریز در هنگام اجرای مرورگر(حل شده)

به تازگی هم رنگی شدن صفحه در نصب درایور شاهد بودن خیلی ها با بیلد 1903 ویندوز که اونم باز مشکلات بیلد و درایور هست

منظور از تست چی هستش؟ 3dmark ؟

ولتاژ و دماهای نامبرده چجوری چک کنم ؟

بعد از فریز که کلا هنگ میکنه و تصویر ندارم باید خاموش و روشن کنم و اون اروری که میگید نمیدونم چجوری ببینمش

با درایور 17.1.1 و قبلتر از اون مشکلی نداشتم که 3 روز حدود 8 ساعت بازی کردم که اونم خود ویندوز موقع آپدیتش نصب کرد

اون رنگی شدن صفحه هم منم داشتم که باید سیستمو ریستارت میکردم که درست بشه 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

منظور از تست چی هستش؟ 3dmark ؟

هر تستی که 3d باشه فرقی نداره چی باشه چه furmark چه 3dmark چه kombustor

ولتاژ اینارو با hwmonitor یا aida64 در تب سنسور میتونی چک کنی تقریبا دقیق هستند

در 5 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

بعد از فریز که کلا هنگ میکنه و تصویر ندارم باید خاموش و روشن کنم و اون اروری که میگید نمیدونم چجوری ببینمش

در سرچ ویندوز event viewer تایک کنید بالا میاره

در 5 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

با درایور 17.1.1 و قبلتر از اون مشکلی نداشتم که 3 روز حدود 8 ساعت بازی کردم که اونم خود ویندوز موقع آپدیتش نصب کرد

عجیبه به نظر یه اپدیتی از ویندوزتون سر ناسازگاری داره

در 6 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

اون رنگی شدن صفحه هم منم داشتم که باید سیستمو ریستارت میکردم که درست بشه 

بله تقریبا تمام افراد که گرافیک amd دارن شاهد این موضوع بودن ولی جای نگرانی نیست چون مشکل نرم افزاری هست

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

دقیقا 14 ماه قبل همین مشکل رو یجورایی داشتم با r9 390x ...سوخت!

😂چرا استرس میدید ؟

مشکلات شما چی بودن؟

این مشکلات ایشون به نظر ربطی به خود gpu نداره یعنی مشکلیم باشه از خود gpu نیست چون اکثر غریب به اتفاق افرادی که گرافیک amd دارن مشکلات این چنینی داشتن

مثل کرش-فریز-یهو برفکی شدن صفحه- رنگی شدن صفحه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، memex گفته است :

هر تستی که 3d باشه فرقی نداره چی باشه چه furmark چه 3dmark چه kombustor

ولتاژ اینارو با hwmonitor یا aida64 در تب سنسور میتونی چک کنی تقریبا دقیق هستند

در سرچ ویندوز event viewer تایک کنید بالا میاره

عجیبه به نظر یه اپدیتی از ویندوزتون سر ناسازگاری داره

بله تقریبا تمام افراد که گرافیک amd دارن شاهد این موضوع بودن ولی جای نگرانی نیست چون مشکل نرم افزاری هست

کارهایی که گفتید انجام بدم نتیجه اینجا میزارم

شرمنده مثبتهام تموم شده بعدا جبران میکنم 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، memex گفته است :

1f602.pngچرا استرس میدید ؟

مشکلات شما چی بودن؟

این مشکلات ایشون به نظر ربطی به خود gpu نداره یعنی مشکلیم باشه از خود gpu نیست چون اکثر غریب به اتفاق افرادی که گرافیک amd دارن مشکلات این چنینی داشتن

مثل کرش-فریز-یهو برفکی شدن صفحه- رنگی شدن صفحه

اون زمان هم بقیه منو دلداری میدادن که مشکل چیز دیگست که انا الیه...😪

مشکل گرافیک منم مدار تغذیش بود که بخاطر گرما سوخت و گراافیک برای در امان موندن gpu فیوز پروند

بهتره از تعمیرکاران محترم هم کمک بگیرید

@derakulla

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

اون زمان هم بقیه منو دلداری میدادن که مشکل چیز دیگست که انا الیه...1f62a.png

مشکل گرافیک منم مدار تغذیش بود که بخاطر گرما سوخت و گراافیک برای در امان موندن gpu فیوز پروند

بهتره از تعمیرکاران محترم هم کمک بگیرید

@derakulla

کارت 390 کارت داغیه و فن جواب گو حرارت تولیدیش نیست

احتمالا vrm شما دمای 120 رو رد کرده بوده و سوخته

لینک به دیدگاه

سلام حسن جان

چند تا کارت RX 580 داشتیم که با درایور های متفاوت تست کردیم بعضا بدون مورد و‌بعضا سیاه شدن صفحه و‌فریز شدن مواجه میشدیم

چیزی که متوجه شدم قسمت تغذیه کارت دماشون نرمال نبود و بالاتر میرفت و مشکل هم همین بود 

پ.ن : میتونید تشریف بیارید حضوری یه تستی هم بزنیم

ویرایش شده توسط Hamed2G
لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام پارسال دادم به گرین آخرین بایوس زدن 

سلام مجدد

حسن جان مشکل شما مشکل بایوس هست. اگر کارت تون دوال بایوسه و مطمئنید که بر روی هر دوی آنها بایوس فلش نخورده به بایاس اصلی سوییچ کنید ، ببینید مشکل حل میشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

سلام مجدد

حسن جان مشکل شما مشکل بایوس هست. اگر کارت تون دوال بایوسه و مطمئنید که بر روی هر دوی آنها بایوس فلش نخورده به بایاس اصلی سوییچ کنید ، ببینید مشکل حل میشه.

کارتم تک بایوس هستش فعلا تست های دیگه انجام بدم بایوس میزاریم واسه مرحله آخر

در 30 دقیقه قبل، Hamed2G گفته است :

سلام حسن جان

چند تا کارت RX 580 داشتیم که با درایور های متفاوت تست کردیم بعضا بدون مورد و‌بعضا سیاه شدن صفحه و‌فریز شدن مواجه میشدیم

چیزی که متوجه شدم قسمت تغذیه کارت دماشون نرمال نبود و بالاتر میرفت و مشکل هم همین بود 

پ.ن : میتونید تشریف بیارید حضوری یه تستی هم بزنیم

ممنون حامد جان احتمالا فردا مزاحم بشم 

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

کارتم تک بایوس هستش فعلا تست های دیگه انجام بدم بایوس میزاریم واسه مرحله آخر

سلام

معمولا از یه کارت در طول زمان تولیدش ، از چیپ ها و... متفاوتی استفاده می شه که در نتیجه بایاس های متفاوت رو از طرف سازنده می طلبه. در صورتی که هم توسط گارانتی بایاس مشابه برای کارت شما فلش خورده باشه ، مشکل رو همون لحظه معمولا نشون نمی مده وناهماهنگی های خودش رو با نرم افزار ها ، وصله ها و آپدیت ها رو در طول زمان نشون میده. 

می خواستم بدونم با ابزار msi که مخصوص فلش زدن بایاس هست و  یا معمولا آخرین وزژن بایاس رو نمایش میده ، به غیر از این ها به شما امکان دانلود آخرین بایاس رو هم میده ؟

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 25 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

سلام

معمولا از یه کارت در طول زمان تولیدش ، از چیپ ها و... متفاوتی استفاده می شه که در نتیجه بایاس های متفاوت رو از طرف سازنده می طلبه. در صورتی که هم توسط گارانتی بایاس مشابه برای کارت شما فلش خورده باشه ، مشکل رو همون لحظه معمولا نشون نمی مده وناهماهنگی های خودش رو با نرم افزار ها ، وصله ها و آپدیت ها رو در طول زمان نشون میده. 

می خواستم بدونم با ابزار msi که مخصوص فلش زدن بایاس هست و  یا معمولا آخرین وزژن بایاس رو نمایش میده ، به غیر از این ها به شما امکان دانلود آخرین بایاس رو هم میده ؟

نه آخرین ورژن بایوس هستش و حتی توی فروم msi هم چک کردم و آخریش هستش

الان تست 3dmark گرفتم امتیازم نسبت به 2.5 سال پیش خیلی کمتر شده گرافیک کامل زیر لود نمیره فرکانس که باید روی 1303 باشه متغیره  از 500 الی 1286

مثلا یکسال پیش ویچر با تنظیمات الترا 60 بدون هیچ مشکلی بازی کردم اما کمتر از یک ماه پیش دوباره بازی کردم و فریم به زور به 45 میرسید و گاها افت فریم تا 35 هم داشتم که مجبور شدم روی 30 قفل کنم تا روان بشه

احتمالا باید بایوس قبلی زده بشه تا ببینیم چی میشه

در ۱ ساعت قبل، memex گفته است :

این هم تست در اواخر اسفند 95

2.jpg

3.jpg

4.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

این هم تست در اواخر اسفند 95

بله افت عملکرد مشهوده در عکس هم ولتاژ به هسته درسته ارسال میشه

فقط اینکه توان مصرفی جالبه 117واته و غیر عادی هست این توان در لودینگ واینکه چرا فن سرعت چرخشش بالاست در دمای زیر 40؟

در 21 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

مثلا یکسال ویچر با تنظیمات الترا 60 بدون هیچ مشکلی بازی کردم اما کمتر از یک ماه پیش دوباره بازی کردم و فریم به زور به 45 میرسید و گاها افت فریم تا 35 هم داشتم که مجبور شدم روی 30 قفل کنم تا روان بشه

عجیبه

البته من تو یه تایپکی همچین مشکلی با درایور داشتم که دست در واتمن میبردم فرکانس عوض میکردم  ولی عملکرد مثل شما میشد یعنی کاهش فریم در بازی  حتی 1 هرتز بالاپایین میکردم...

هرچی میگشتم جوابی پیدا نکردم براش و تا ریستارت نمیکردم درست نمیشد

بعد از تعویض ویندوز و درایور این مشکلم رفع شد و دیگه ندیدم همچین چیزی

بایوس شما دیفالت هست؟

مشکل دقیقا از کی و چه برنامه ای شروع شد؟

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

کدوم ابزار msi همچین قابلیتی داره اسمشو میدونید؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 19 دقیقه قبل، memex گفته است :

بله افت عملکرد مشهوده در عکس هم ولتاژ به هسته درسته ارسال میشه

فقط اینکه توان مصرفی جالبه 117واته و غیر عادی هست این توان در لودینگ واینکه چرا فن سرعت چرخشش بالاست در دمای زیر 40؟

عجیبه

البته من تو یه تایپکی همچین مشکلی با درایور داشتم که دست در واتمن میبردم فرکانس عوض میکردم  ولی عملکرد مثل شما میشد یعنی کاهش فریم در بازی  حتی 1 هرتز بالاپایین میکردم...

هرچی میگشتم جوابی پیدا نکردم براش و تا ریستارت نمیکردم درست نمیشد

بعد از تعویض ویندوز و درایور این مشکلم رفع شد و دیگه ندیدم همچین چیزی

بایوس شما دیفالت هست؟

مشکل دقیقا از کی و چه برنامه ای شروع شد؟

بایوس آخرین ورژن یعنی 154 پارسال پاییز توسط گرین زده شده و درایور و بایوس هم دفالته و حتی برای یک دقیقه برای ماین استفاده نشده

مشکل دقیقا آخرای سال 97 شروع شد که کلا یکی 2 بار اینجوری شد   و فکر کردم که لابد به خاطر درایور یا آپدیت ویندوزی چیزی بوده که همونم توی بازی xcom 2 long war خودشو نشون داد و بعد رفته رفته بیشتر شد الانم معلوم نیست تو چه بازی خودشو نشون بده اونم کی ! مثلا حدود 50 ساعت call ww2 بازی کردم اما یکبار هم اونجوری نشده اویل 2 کلا 2 بار ، دویل می کرای حدود 5 بار ، شادو واریور 2 فراوان، doom بدون هیچ مشکلی

اگه میخواین بازی شادو واریور 2 بازی کنم تو اون 100 درصد اتفاق می افته بعد ریستارت اگه توی event viewer نشون میده اسکرین بزارم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 31 دقیقه قبل، memex گفته است :

msi live update

درسته پدرم در اومده از تعویض ویندوز اینا ولی میتونم 1803 هم بریزم واسه تست ولی با همین ویندوز و درایور 17.1.1 و یه درایور قبلتر از اون که خود ویندوز موقع آپدیت نصب کرد مشکلی نداشتم البته 3 روز تست کردم ولی توی اون روز حتی یکبار هم خودشو نشون نداد و بازی کاملا روان بود

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

اگه میخواین بازی شادو واریور 2 بازی کنم تو اون 100 درصد اتفاق می افته بعد ریستارت اگه توی event viewer نشون میده اسکرین بزارم؟

اره با مسولیت خودتون این کارو انجام بدید تو اون برنامه نشون میده

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

msi live update 

درسته پدرم در اومده از تعویض ویندوز اینا ولی میتونم 1803 هم بریزم واسه تست ولی با همین ویندوز و درایور 17.1.1 و یه درایور قبلتر از اون که خود ویندوز موقع آپدیت نصب کرد مشکلی نداشتم البته 3 روز تست کردم ولی توی اون روز حتی یکبار هم خودشو نشون نداد و بازی کاملا روان بود

از نصب نسخه بتا پرهیز کن

و اینکه صبر کن بقیه دوستان نظرشون چیه

یه ذره عجیبه ولی مطمعنن نمیتونه سخت افزاری باشه چون با تغیر درایور باید مشکل پا برجا باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 24 دقیقه قبل، memex گفته است :

اره با مسولیت خودتون این کارو انجام بدید تو اون برنامه نشون میده

11.JPG

12.JPG

13.JPG

لینک به دیدگاه

سلام

از اونجایی که روی بعضی بازی ها مشکل دارید و روی بعضی ندارید:

منم سیستمی شبیه شما دارم با این تفاوت که کارت کن rx 470  هست، منم تو بیلد 1903 بخصوص از زمانی که رم سیستم رو از 16 به 8 کاهش دادم، دچار مشکلات اینچنینی شدم ولی نه به این شدت. اما الان در حال حاضر رفع شده و هیچ مشکلی ایجاد نشده.

خب بر هیچ کس پوشیده نیس که یک سری از بازی ها واقعا به بیش از 8 گیگ رم برای اجرا نیاز دارن.

به مسیر زیر رفتم :

advanced system setting > setting > advanced > virtual memory(change) 

چک باکس اتوماتیکالی رو غیر فعال کردم و فقط برای درایوی که ویندوز روشه، گزینه system managed size فعال کردم و بعد از ریست دیگه اون مشکل مشاهده نشد.

لینک به دیدگاه

سلام . 

به نظرم بایوس کارت رو به قبل برگردون ( البته این کار ریسک هم دارد که باید خودتون پزیرا باشید ) و با درایورهای قبلی یه تست بزن ببین بازم مشکلی داری . 

چند وقت پیش یه کارت asus rx 480 strix  دستم اومده بود که تو برنامه فورمارک اصلا زیر لود کامل نمیرفت و فرکانس روی 900 میموند ولی تو بازیها اصلا اینجوری نبود و کوچکترین مشکلی نداشت و دمای بسیار مناسبی هم داشت 

فن در درجه 50 یا 55 باید شروع به چرخیدن کنه و تارگت تمپ هم فکر کنم در این کارت باید 65 باشه . اگر به این صورت نیست احتمالا مشکل بایوس باشه . با نرم افزار hwinfo64 هم میتونید کامل گرافیک رو چک کنید ببینید کارت memory eror داره یا خیر . البته خود این برنامه هم یه سریها میگن اگر زیاد باز بمونه مشکل ساز میشه پس موقعی که خواستید چک کنید ران کرده و به قسمت سنسور بروید و همه چیز رو چک کنید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

دور فن اکثرا روی 25 بعضی اوقات به صورت لحظه ای40 و برمیگرده روی 20-25  دما هم 61-64

توی باازی دویل می کرای 5 گرافیک کامل لود میشد و فرکانس 1303 میزد البته روی دایرکس 12 ، 11 تست نکردم

DevilMayCry5_2019_07_09_06_16_31_625.jpg

DevilMayCry5_2019_07_09_06_18_01_920.jpg

DevilMayCry5_2019_07_09_06_32_02_912.jpg

در ۱ ساعت قبل، Blueman6 گفته است :

سلام

از اونجایی که روی بعضی بازی ها مشکل دارید و روی بعضی ندارید:

منم سیستمی شبیه شما دارم با این تفاوت که کارت کن rx 470  هست، منم تو بیلد 1903 بخصوص از زمانی که رم سیستم رو از 16 به 8 کاهش دادم، دچار مشکلات اینچنینی شدم ولی نه به این شدت. اما الان در حال حاضر رفع شده و هیچ مشکلی ایجاد نشده.

خب بر هیچ کس پوشیده نیس که یک سری از بازی ها واقعا به بیش از 8 گیگ رم برای اجرا نیاز دارن.

به مسیر زیر رفتم :

advanced system setting > setting > advanced > virtual memory(change) 

چک باکس اتوماتیکالی رو غیر فعال کردم و فقط برای درایوی که ویندوز روشه، گزینه system managed size فعال کردم و بعد از ریست دیگه اون مشکل مشاهده نشد.

سلام

توی بازیهای cod ww2 که رم بالایی میخوره مشکلی نداشتم اما توی شادو واریور 2 که سیستم شاخی نمیخواد بیشتر از همه مشکل دارم ربطی به رم نداره چرا پارسال وقتی ویچر بازی میکردم مشکلی نداشتم و فریم کامل 60 بود اما الان گرافیک کامل لود نمیشد و یک ماهی که پلی کردم حدود 5-6 بار شاهد فریز شدن بودم

بازم اون قسمتی که گفتید تست میکنم

در 42 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

سلام . 

به نظرم بایوس کارت رو به قبل برگردون ( البته این کار ریسک هم دارد که باید خودتون پزیرا باشید ) و با درایورهای قبلی یه تست بزن ببین بازم مشکلی داری . 

چند وقت پیش یه کارت asus rx 480 strix  دستم اومده بود که تو برنامه فورمارک اصلا زیر لود کامل نمیرفت و فرکانس روی 900 میموند ولی تو بازیها اصلا اینجوری نبود و کوچکترین مشکلی نداشت و دمای بسیار مناسبی هم داشت 

فن در درجه 50 یا 55 باید شروع به چرخیدن کنه و تارگت تمپ هم فکر کنم در این کارت باید 65 باشه . اگر به این صورت نیست احتمالا مشکل بایوس باشه . با نرم افزار hwinfo64 هم میتونید کامل گرافیک رو چک کنید ببینید کارت memory eror داره یا خیر . البته خود این برنامه هم یه سریها میگن اگر زیاد باز بمونه مشکل ساز میشه پس موقعی که خواستید چک کنید ران کرده و به قسمت سنسور بروید و همه چیز رو چک کنید 

سلام همون پست اول عرض کردم که با درایورهای قدیمی مشکلی ندارم فقط درایورهای جدید و آدرنالین

احتمالا از همون بایوس هستش فردا میبرم پیش یکی از دوستان که تست کنن آخرین راهکار تعویض بایوس هستش 

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

نه آخرین ورژن بایوس هستش و حتی توی فروم msi هم چک کردم و آخریش هستش

الان تست 3dmark گرفتم امتیازم نسبت به 2.5 سال پیش خیلی کمتر شده گرافیک کامل زیر لود نمیره فرکانس که باید روی 1303 باشه متغیره  از 500 الی 1286

مثلا یکسال پیش ویچر با تنظیمات الترا 60 بدون هیچ مشکلی بازی کردم اما کمتر از یک ماه پیش دوباره بازی کردم و فریم به زور به 45 میرسید و گاها افت فریم تا 35 هم داشتم که مجبور شدم روی 30 قفل کنم تا روان بشه

سلام

خب امیدوارم مشکل نرم افزاری باشه ،( به احتمال زیاد نرم افزاریه )و در صورت تست حضوری از دوستمون بخواه که با یک پاور توان بالا کارت رو تست کنه.

و منظورم هم از اون نرم افزار ، صرفا دانلود بایوس هست ، یعنی آیا آخرین بایوس کارت گرافیک از طریق اون نرم افزار دومرتبه قابل دانلوده ؟

چون در صفحه رسمی MSI بایاس کارت گرافیک برای دانلود قرار داده نشده . من قصدم اینه که چنانچه تصمیم به فلش بایاس رو داشتی ، اون بایاس از مرجع اصلی یعنی خود سازنده دانلود شده باشه ،  و نخوای سراغ دیتابیس سایت techpowerup بری ، همین .

در 4 ساعت قبل، memex گفته است :

سلام دوست عزیز 

معمولا شرکت های سازنده معتبر ، نرم افزار اختصاصی برای فلش زدن بایاس کارت گرافیک دارند. مثل زوتک ، ایسوس ، گیگابایت و.... .

برند معتبری هم مثل xfx هست که  اصلا نداره (شاید هم جدیدا اضافه کرده که من خبر ندارم). و همانطور که دوستمون هم گفتند ابزار ام اس ای ، live update هست.

به شخصه فلش زدن بایاس از طریق این نرم افزار های اختصاصی رو نمی پسندم.

در 4 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

msi live update

در 4 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

من می خواستم پیشنهاد بدم که با 1803 بری که فعلا اعصابت راحت تر باشه و لی اگه قرار بر حل مشکل هست باید مشکل  با همین بیلد و درایور حل بشه.

بازی هم نه نمی خواد بری .

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

بنده فریم همیشه روی 60 قفل میکنم ، بایوس آخری هم 2 الی 3 درجه باعث کمتر شدن دمای کارت شده تهویه کیس و دمای اتاق هم مهمه

سعی میکنم برات اسکرین بزارم 

همیشه از ddu استفاده میکنم مشکل اینجاست که وقتی که ویندوز نو نصب میکنم و و اولین درایور میریزم بازم مشکل دارم حتی هیچ کاری نکردم و فقط ویندوز نصب و بعدش درایور و بعد اقدام به بازی کردن کردم که بازم مشکل جدید پدیدار شد حالا به سخت افزار دیگه دسترسی پیدا کنم حتما با اون تست و نتیجه اینجا میزارم

بایوس آخری که زدی رسمیه ؟ چنده ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...