رفتن به مطلب

کیس گیمینگ مسترتک T500 gaming

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز

من قصد دارم این کیس رو خریداری کنم T500 gaming

حالا نمیدونم واقعا با این قیمت ارزشش رو داره یانه 

۵ تا فن Rgb داره ک بهش میاد سیستم من که کارتم amd هست رو به خوبی خنک کنه 

ارزش داره این مدل رو بخرم؟

بعد کسایی که این مدل رو خریدن کنترل برای نورپردازی داره؟

میشه افکت های دیگه ای به نورپردازی داد؟

با تشکر از همه دوستان

لینک به دیدگاه

سلام

کیس بدی نیست ولی خیلی افزایش قیمت داشته و تو یسری از بخش ها کیفیت ساخت مناسبی نداشته و دارای خطا ها و ایرادات زیادی از بخش تولید هستش.

بله کنترلر داره با افکت هایی محدود

تو این رنج قیمت کیس های thermal take به شدت پیشنهاد میشه.

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، HosseinKm گفته است :

سلام علی جان، بودجه محدوده یا خیر؟ 

سلام داداش

والا بودجه خیلی بره بالا تا ۱۵۰۰ هست 

ولی اگه چیز خوشگلی باشه حاضرم هزینه کنم

در ۱ ساعت قبل، ASTS گفته است :

سلام

کیس بدی نیست ولی خیلی افزایش قیمت داشته و تو یسری از بخش ها کیفیت ساخت مناسبی نداشته و دارای خطا ها و ایرادات زیادی از بخش تولید هستش.

بله کنترلر داره با افکت هایی محدود

تو این رنج قیمت کیس های thermal take به شدت پیشنهاد میشه.

خوب چه مدلی؟که اینطور 

لینک به دیدگاه

علی جان بودجه رو سیو کن واسه مراحل بعدی نیاز داری اینم کارتو راه میندازه داداش 

70393_440860212_594.png

ویرایش شده توسط HosseinKm
لینک به دیدگاه

پيشنهاد ميكنم اصلا سراغ كيس هاي مستر تك نري. كيفيت خيلي افتضاحي دارن.

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

سلام . تو یه جمله خلاصه میکنم:

مزخرفترین فن های تاریخ بشری از لحاظ کولینگ رو داره مسترتک.

فن ها از طریق کنترلر رنگ و سرعتشون تغییر میکنه دو نوع سرعت چرخش هم بیشتر نداره یه سایلنت که اصلا جریان هوایی نداره یه پرفورمنس که نویزش وحشتناکه و مکس دور میچرخه

کیس بدی نیست اما فن های به شدت نا کارامدی داره که اصلا واسه کولینگ خوب نیستن

لینک به دیدگاه

منم زد۳ کریستال خریدم کیس خوبیه نسبت به قیمتش. من شیشه ی جلوی کیسم برداشتم فنا خیلی‌خوب خنک‌میکنن. خودش ۳ تا فن داره میتونی ۲تا دیگه بخری بزنی به سقفش که دیگه نور علی نور میشه

لینک به دیدگاه

کیس خوبیه و زیباست با توجه به عدم قیمت فضایی

ولی  فن های خوبی نداره اگر فن هارو با مدل گرین جایگزین کنید بی نظیر میشه

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

کیس خوبیه و زیباست با توجه به عدم قیمت فضایی

ولی  فن های خوبی نداره اگر فن هارو با مدل گرین جایگزین کنید بی نظیر میشه

با چه فن هایی؟

در 2 ساعت قبل، 𝕶𝖎𝖓𝖌𝖕𝖎𝖓 گفته است :

سلام . تو یه جمله خلاصه میکنم:

مزخرفترین فن های تاریخ بشری از لحاظ کولینگ رو داره مسترتک.

فن ها از طریق کنترلر رنگ و سرعتشون تغییر میکنه دو نوع سرعت چرخش هم بیشتر نداره یه سایلنت که اصلا جریان هوایی نداره یه پرفورمنس که نویزش وحشتناکه و مکس دور میچرخه

کیس بدی نیست اما فن های به شدت نا کارامدی داره که اصلا واسه کولینگ خوب نیستن

خوب من زیبایی واسم مهمه در عین حال کارایی

قطعات اتیش میگیرین اینجوری

در 3 ساعت قبل، HosseinKm گفته است :

علی جان بودجه رو سیو کن واسه مراحل بعدی نیاز داری اینم کارتو راه میندازه داداش 

70393_440860212_594.png

داداش تازه سیستم بستم میخام ی چیز خیلی خوب ببندم 

در 3 ساعت قبل، Erryhami گفته است :

پيشنهاد ميكنم اصلا سراغ كيس هاي مستر تك نري. كيفيت خيلي افتضاحي دارن.

دیگه اینجوریام نیست مسترتک تو ایران رشد خوبی داشته

در 2 ساعت قبل، ASTS گفته است :

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/computer-case/thermaltake/thermaltake-core-p1-tg-mini-itx-wall-mount-chassis.html

این مورد ک گفتین عملا هیچی نداره فقط خود کیسه

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/computer-case/thermaltake/thermaltake-suppressor-f31-tempered-glass-edition-mid-tower-chassis.html

این دوتا فن داره عملا من باید بهش اضافه کنم

مورد بعدی که قیمتش نجومی تره هم به همین رواله 

من نمیتونم ۲ باره کاری کنم

مانیتور ندارم باید بخرم 

موس و کیبرد گیمینگ هم میخام کولر مستر بگیرم 

پیشنهاد دیگه اگه باشه ممنون میشم😅با تشکر فراوان

دوستان از همتون عذر میخام بخاطر تایم پیام دادن مجبورم تو یک تکس همه جوابا رو بدم 

لینک به دیدگاه

دوستان نظرتون راجب این مدل چیه؟

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/computer-case/green/green-revolution-limited-edition-case.html

۴تا فن رو داره نمیدونم rgb چطوره 

و اینکه خنک کنندگی خوبی داره یا نه 

لینک به دیدگاه

http://meghdadit.com/product/62598/thermaltake-core-x1-itx-cube-case/کیس-ترمالتیک-مدل-core-x1-itx-cube/

این مورد چطوریه؟به جز نورپردازی فن ها نورپردازی دیگه ای هم داره؟

میشه رنگ پردازیش تغییر داد؟

لینک به دیدگاه

دوستان به نظر شما ی کیس های اند عین این موارد ارزش بیشتری داره یا ی کیس حدود ۶۰۰ تومن بگیرم و ی پک فن بندازم روش

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-peripherals/fans-&-heatsinks-&-coolers/case-fan/cooler-master-masterfan-pro-120-rgb-3in1-with-controller-case-fan.html

لینک به دیدگاه

نظر من روی کیس های ترمالتیک هست که کیفیتشون واقعا بهتر از مستر تک بنجوله

واقعا مستر تک در برابر برند های مطرح حرفی برای گفتن نداره و وارد کننده محترم هم دست گذاشته رو ی برند فوق العاده بی کیفیت چینی درجه دو سه

نظر من اینه یه کیس معمولی تر تهیه کنید فن های خوب روش بندازید ارزش داره واقعا تا اینکه اینهمه پول برند بی کیفیت چینی بدید و کارایی نگیرید

من خودم مستر تک رو امتحان کردم ک میگم

بنده برای سیستم مید رینج دومم رفتم یه کیس ریدمکس سیگما گرفتم روش فن های gf-120 گرین نصب کردم که هم خیلی ایرفلو خوبی داره هم rgb و همچنین قیمت بهتر

ویرایش شده توسط 𝕶𝖎𝖓𝖌𝖕𝖎𝖓
لینک به دیدگاه

ALI98 Said: 

با چه فن هایی تعویض کنم؟!

با فن های گرین gf120rgb تعویض کنید تا خیالتون کاملا از جهت کولینگ راحت باشه چون این کیس تعداد فن زیادی پشتیبانی میکنه و اگر فن های فابریکش رو با فن های گرین تعویض کنید هم یه کیس زیبا به دست میارید هم یه کولینگ با کیفیت

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

ALI98 Said: 

با فن های گرین gf120rgb تعویض کنید تا خیالتون کاملا از جهت کولینگ راحت باشه چون این کیس تعداد فن زیادی پشتیبانی میکنه و اگر فن های فابریکش رو با فن های گرین تعویض کنید هم یه کیس زیبا به دست میارید هم یه کولینگ با کیفیت

در 15 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

ALI98 Said: 

یعنی خدایی Rgb این فن ها بهتر از اونا هست؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، 𝕶𝖎𝖓𝖌𝖕𝖎𝖓 گفته است :

نظر من روی کیس های ترمالتیک هست که کیفیتشون واقعا بهتر از مستر تک بنجوله

واقعا مستر تک در برابر برند های مطرح حرفی برای گفتن نداره و وارد کننده محترم هم دست گذاشته رو ی برند فوق العاده بی کیفیت چینی درجه دو سه

نظر من اینه یه کیس معمولی تر تهیه کنید فن های خوب روش بندازید ارزش داره واقعا تا اینکه اینهمه پول برند بی کیفیت چینی بدید و کارایی نگیرید

من خودم مستر تک رو امتحان کردم ک میگم

بنده برای سیستم مید رینج دومم رفتم یه کیس ریدمکس سیگما گرفتم روش فن های gf-120 گرین نصب کردم که هم خیلی ایرفلو خوبی داره هم rgb و همچنین قیمت بهتر

خوب ی کیس زیبا تو اون رنج چی هست؟

بعد میشه وقتی از لیون خرید میکنی بگی که اقا این فناش عوص کنید؟

لینک به دیدگاه

آخه من خودم T500 دارم که دارم به شما میگم اینو هم فن هاش همونطوری که امیر جان گفت 2 هزار ارزش نداره و خودم اصلا روشنشون نمیکنم فقط LED هاشون روشنه برای زیبایی که اونم باز مشکلاتی داره ولی باز قابل تحمله

خود کیس استاندارد نیست از نظر نصب رادیات و ... و کلی فضا الکی حروم شده در صورتی که اگه کمی دقت میکردند و فضا میدادند میشد چندتا رادیاتور بهش اضافه کرد.

بخش های زیاد از بدنه کیس و قسمت های داخلی خوب رنگ نشده یا انگار ضربه خورده مخصوصا بخش کارت های توسعه ولی شیشه های کناری عالی هستند ولی باز جلو زیاد جالب نیست.

شخصا چون طراحیش به کیس (اسمش الان خاطرم نیست بعدا اضافه میکنم) نزدیک بود گرفتم که کیس مذکور بر خلاف این کیس بالاش هم پنل شیشه ای داره.

و در نهایت شما هر کیسی بگیری باز باید برای فن هاش مقداری هزینه بکنی مگر کیس های ترمالتیک که فن های روی خودشون عالیه ولی خب تعدادشون کمه و قیمتشون هم برای تهیه جدا بالاست.

یه مدل انرمکس هم بود هم قیمت مناسبی داشت هم تعداد فن بالا لینکش رو پیدا کنم براتون میفرستم.

خیر فن هارو خودتون بعد خرید باید باز کنید و جدا بفروشید و فن های جدید تهیه کنید.

ویرایش شده توسط ASTS
لینک به دیدگاه

دوست عزیز، من 2 ماه پیش دنبال کیس خوب بودم، خیلی هم تحقیق کردم، این کیسو از نزدیک دیدم، ظاهر قشنگی داره اما از نظر کولینگ و ... زیاد جالب نیست، چندتا سئوال داشتم زنگ زدم نمایندگیشون، هیچی نمیدونستن هی میگفتن برو دیجیکالا مشخصاتشو بخون!! به نظر من 200 تومن بیشتر هزینه کن یه کیس Thermaltake بخر که هم برند معروفیه هم اینکه فکر همه چیو کرده، توی پروفایل من مشخصات سیستممو ببین، من احتیاج داشتم که یه رادیاتور 360 بذارم جلوی کیسم، خیلی راحت و عالی جا شد، هاردهامو هم کلا وصل کردم پشت کیس، مدل X31 گرفتم، ممکنه توی لیون نباشه اما توی بازار پیدا میشه، F51 هم خیلی عالی و جاداره، اگه میخوای اینقدر هزینه کنی برو سراغ Thermaltake

لینک به دیدگاه

من که می گم با وجود اینکه قدیمی شدن ولی بازم کیس های گرین بهترین گزینه ها هستن. فعلا می شه x3 viper  رو گیر آورد که نسبت به قیمت و امکاناتش خیلی خوبه.

ای کاش گرین کیس های جدید تر کوگر رو هم میاورد...

من که خیلی طرفدار  Panzer evo RGB هستم!😘

EVO%207_t.jpg

لینک به دیدگاه

درود
بنظرم به deepcool dukase هم نگاهی بندازید
دو مدل v2 و  v3  داره
یا ترمالتیک Versa U21

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، zen گفته است :

فقط x31 به کارم میاد

در 9 ساعت قبل، alirezafps1 گفته است :

درود
بنظرم به deepcool dukase هم نگاهی بندازید
دو مدل v2 و  v3  داره
یا ترمالتیک Versa U21

من شهرستانم اینا تو سایتا نیستن پیدا کردنشون دردسره

در 12 ساعت قبل، amir44 گفته است :

من که می گم با وجود اینکه قدیمی شدن ولی بازم کیس های گرین بهترین گزینه ها هستن. فعلا می شه x3 viper  رو گیر آورد که نسبت به قیمت و امکاناتش خیلی خوبه.

ای کاش گرین کیس های جدید تر کوگر رو هم میاورد...

من که خیلی طرفدار  Panzer evo RGB هستم!1f618.png

EVO%207_t.jpg

اون مدل گرین ک گفتید ی چیز خفن نیست 

با ۱ تومن ظاهرش اونقدرا جالب نی

در 12 ساعت قبل، satchboogy گفته است :

دوست عزیز، من 2 ماه پیش دنبال کیس خوب بودم، خیلی هم تحقیق کردم، این کیسو از نزدیک دیدم، ظاهر قشنگی داره اما از نظر کولینگ و ... زیاد جالب نیست، چندتا سئوال داشتم زنگ زدم نمایندگیشون، هیچی نمیدونستن هی میگفتن برو دیجیکالا مشخصاتشو بخون!! به نظر من 200 تومن بیشتر هزینه کن یه کیس Thermaltake بخر که هم برند معروفیه هم اینکه فکر همه چیو کرده، توی پروفایل من مشخصات سیستممو ببین، من احتیاج داشتم که یه رادیاتور 360 بذارم جلوی کیسم، خیلی راحت و عالی جا شد، هاردهامو هم کلا وصل کردم پشت کیس، مدل X31 گرفتم، ممکنه توی لیون نباشه اما توی بازار پیدا میشه، F51 هم خیلی عالی و جاداره، اگه میخوای اینقدر هزینه کنی برو سراغ Thermaltake

احتمالا همین کار خواهم کرد همه زدید تو سر مسترتک دیگه

این green revolution هم هست که نمیدونم عملکرد کولینگش چطوره و rgb خوبی داره یا نه

در 13 ساعت قبل، ASTS گفته است :

آخه من خودم T500 دارم که دارم به شما میگم اینو هم فن هاش همونطوری که امیر جان گفت 2 هزار ارزش نداره و خودم اصلا روشنشون نمیکنم فقط LED هاشون روشنه برای زیبایی که اونم باز مشکلاتی داره ولی باز قابل تحمله

خود کیس استاندارد نیست از نظر نصب رادیات و ... و کلی فضا الکی حروم شده در صورتی که اگه کمی دقت میکردند و فضا میدادند میشد چندتا رادیاتور بهش اضافه کرد.

بخش های زیاد از بدنه کیس و قسمت های داخلی خوب رنگ نشده یا انگار ضربه خورده مخصوصا بخش کارت های توسعه ولی شیشه های کناری عالی هستند ولی باز جلو زیاد جالب نیست.

شخصا چون طراحیش به کیس (اسمش الان خاطرم نیست بعدا اضافه میکنم) نزدیک بود گرفتم که کیس مذکور بر خلاف این کیس بالاش هم پنل شیشه ای داره.

و در نهایت شما هر کیسی بگیری باز باید برای فن هاش مقداری هزینه بکنی مگر کیس های ترمالتیک که فن های روی خودشون عالیه ولی خب تعدادشون کمه و قیمتشون هم برای تهیه جدا بالاست.

یه مدل انرمکس هم بود هم قیمت مناسبی داشت هم تعداد فن بالا لینکش رو پیدا کنم براتون میفرستم.

خیر فن هارو خودتون بعد خرید باید باز کنید و جدا بفروشید و فن های جدید تهیه کنید.

اگه لینک بهم بدید ممنون میشم

مرسی از راهنمایی خوبتون

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Ali98 گفته است :

فقط x31 به کارم میاد

اگه لینک بهم بدید ممنون میشم

مرسی از راهنمایی خوبتون

خواهش میکنم عزیز

بفرمایید خدمت شما :

https://www.raidmax.com/product_d.php?lang=en&tb=1&cid=21&id=141

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...