رفتن به مطلب

msi 6950 انلاک شده بدون مشکل

mehdi over
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

البته پردازنده ی ایشون هم چه برای 2 تا 6950 و چه برای 7970 محدودیت ایجاد میکنه و اگه دنبال فریم بالاتری هستند باید به فکر ارتقا هم باشند !

دوست عزیز 1 سوال این ایجاد گلوگاه که میگین چطور پیش میاد ؟ بدم من مادربوردمو عوض کردم و asrock 890fx deluxe 5 خریدم که سوکت پردازندش مشکی هست خیلی امکاناتش بیشتر از biostar هست حالا چه سی پی یو ج دوتا 6950 رو میده؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز 1 سوال این ایجاد گلوگاه که میگین چطور پیش میاد ؟ بدم من مادربوردمو عوض کردم و asrock 890fx deluxe 5 خریدم که سوکت پردازندش مشکی هست خیلی امکاناتش بیشتر از biostar هست حالا چه سی پی یو ج دوتا 6950 رو میده؟

گلوگاه ایجاد میکنه یعنی اینکه شما نمیتونید از تمام قدرت گرافیکتون استفاده کنید و بعنوان مثال از 60 یا 70 درصدش استفاده میکنید !

در مورد پردازنده هم کلا شما بهتره پلتفورمتون رو عوض کنید و برید سراغ sandy bridge و یا منتظر ivy bridge بمونید !

پیشنهاد میکنم کارت مورد نظرتون رو فعلا خریداری کنید و در اینده با ورود ivy bridge به این پلتفورم کوچ کنید !

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز سی پی آنچنان تاثیری نداره مثلا تو این تست اتلون 645 در حدود 4 فریم با یه 2600 با اور 5 گیگاهرتز فاصله داره با کارت 7970 البته در رزلیشن 1920 و در رزلیشن 1600 هم همه سی پی یو ها بالاتر از 60 فریم میدن

http://www.guru3d.co...rmance-review/8

ویرایش شده توسط Hurmuz
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوست عزیز سی پی آنچنان تاثیری نداره مثلا تو این تست اتلون 645 در حدود 4 فریم با یه 2600 با اور 5 گیگاهرتز فاصله داره با کارت 7970 البته در رزلیشن 1920 و در رزلیشن 1600 هم همه سی پی یو ها بالاتر از 60 فریم میدن

http://www.guru3d.co...rmance-review/8

حرف شما کاملا تایید میشه.اصلا منطقی نیست که بخاطر چند فریم بیشتر ایشون بخوان پلتفرم عوض کنن.مین بورد ایشون امکانات مناسبی هم داره و از کرس فایر بخوبی پشتیبانی میکنه و همچنین 5 پورت ساتا 3 داره که جز امکانات روز یک مادربورد خوب هست.اگر خواستن میتونن بعدا یه 1090 دست دو تهیه کنن که براحتی تا 4000 اور میشه و لی تفاوت آنچنانی نداره و باید به آینده امیدوار باشه که بازی ها با 6 هسته ها و 8هسته ها بهینه بشن ولی حداقل این پردازنده اون گلوگاهی که اون دوست فرمودند رو نداره و آینده نگرانه تر هست

لینک به دیدگاه

عزیزان پردازنده در همه ی بازیها تاثیر نداره و شامل بازیهای با جزئیات بالا همچون بازیهای strategic و open world میشه که پردازنده در این جور بازیها نقش اساسی ایفا میکنه !

بعنوان مثال در همون سایتی که دوستمون لینکش رو گذاشتند بنچ مارک بازی استراتزیک Anno 1404 رو مشاهده بفرمایید و ضعف این پردازنده رو به وضوح ببینید !

http://www.guru3d.com/article/radeon-hd-7970-cpu-scaling-performance-review/4

ضمن اینکه معماری Phenom ها قدیمی شده و چندان اینده ای ندارند !

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بازم همه سی پی یو ها در اون ری ویو بازی آنو بالاتر از 60 فریم میدن .77 فریم هیچ فرقی با124 فریم برای چشم انسان نداره

لینک به دیدگاه

حالا من باید چه کار کنم فنوم ها قدیمی شدن مادربوردو تازه خریدم اولش خیلی دنبال 990 رفتم اما نبود همش میگفتن یک هفته دیگه اما بازم نمیومد 2 ماه بدون پی سی بودم بالاخره msi 990 fx-gd65 خریدم بقدری بدرد نخور بود که 1 روز بستم رو سیستم فرداش از 240 با قیمت 180 فروختم و چشمم asrock گرفت من موقعی که msi با cpu-z تست کردم دیدم نوشته 890fx خیلیم از لحاظ اور ضعیف بود با همین سی پی یو که الان تا 3900 رفته تا 3400 به زور تصویر میداد ولی انصافا از نسل 890 به 990 من که تغییری جز sli ساپورت ندیدم واقعا اشتباه کردم موقعی که داشتم میخریدم خاستم p67 fatality بخرم بازم بخاطر دوست داشتن amd ضرر کردم.

حالا دوستان به من کمک کنن که چه سی پی یو باید بگیرم بلدوزر ها اومدن؟همه میگن خوب نیستن درسته؟البته شرمنده میدونم ایمنجا جای این حرفا نیست

لینک به دیدگاه

حالا من باید چه کار کنم فنوم ها قدیمی شدن مادربوردو تازه خریدم اولش خیلی دنبال 990 رفتم اما نبود همش میگفتن یک هفته دیگه اما بازم نمیومد 2 ماه بدون پی سی بودم بالاخره msi 990 fx-gd65 خریدم بقدری بدرد نخور بود که 1 روز بستم رو سیستم فرداش از 240 با قیمت 180 فروختم و چشمم asrock گرفت من موقعی که msi با cpu-z تست کردم دیدم نوشته 890fx خیلیم از لحاظ اور ضعیف بود با همین سی پی یو که الان تا 3900 رفته تا 3400 به زور تصویر میداد ولی انصافا از نسل 890 به 990 من که تغییری جز sli ساپورت ندیدم واقعا اشتباه کردم موقعی که داشتم میخریدم خاستم p67 fatality بخرم بازم بخاطر دوست داشتن amd ضرر کردم.

حالا دوستان به من کمک کنن که چه سی پی یو باید بگیرم بلدوزر ها اومدن؟همه میگن خوب نیستن درسته؟البته شرمنده میدونم ایمنجا جای این حرفا نیست

اکثر گیم ها بیشتر از 4 هسته رو ساپورت نمیکنن و فریم ریت در بازی ها تقریبا رابطه مستقیم با فرکانس هر هسته و توان پردازشی هر هسته داره

CPu های مثل 2500 و 2600 بدلیل توان پردازش بالایی که دارند فریم ریت رو محدود نمیکنن

phenome II ها هم مثل 980 در چهار هسته ای ها و کلیه x6 ها کمی ضعیفتر از اینتل عمل میکنند ولی در ریزولشنهای بالا مثل 1080 اختلاف 2-3 فریم هست

اگر قصد استفاده از Eyefinity دارید و یا در ریزولشن های بالایی قصد بازی دارید به فکر کوچ به آیوی بریج باشید

اگر هم قصد بازی در 1080 دارید به فکر 980 و یا X6 باشید

تا نسل بعدی کلیه پلتفرم ها جواب گو خواهد بود و فریم ریت قابل قبولی خواهید داشت

تا آن زمان هم شاید موتور گرافیکی بازی ها از 4 هسته بیشتر پشتیبانی خواهند کرد و آن زمان به فکر کوچ باشید

من هم خیلی به بولدوزر امیدوار بودم اما نشد فعلا هم |X6 خودمون رو نگه میداریم اگر در B3 بولدزر تغیر ایجاد شد که چه بهتر در غیر این صورت هم میریم سراغ 3770K

البته من از 890FX GD70 خودم راضی هستم به راحتی 1055 رو با ولتاژ 1.55 روی 4.2 اور کردم

مادر بورد های MSI برای اور نیاز به ولتاژ بیشتری نسبت به بقیه برند ها دارند البته این تجربه رو با Asrock هم داشتم که برای رسیدن به 4.0 ولتاژ 1.55 رو اعمال کردم درصورتی که روی 890FX UD5 گیگا ولتاژ روی 1.49 بود

و سخت ترین تنظیمات تایمینگی رو که تا به حال دیده بودم توی بایوس MSI تجربه کردم :دی

فکر کنم این تاپیک از فروش تبدیل شده به مشاوره .. فکر میکنم پست های اضافه به تاپیک مربوط انتقال پیدا کنند بهتر باشه

از این بابت هم از مدیران عذر خواهی میکنم

ویرایش شده توسط sepehrlp
لینک به دیدگاه

به نظر من فعلا با همین فنوم 2 ها سر کن و بهتر تا نسل بعد بلدوزر صبر کن

لینک به دیدگاه

چی شد عزیز مثل اینکه فررشنده نیستی ?

ویرایش شده توسط VAHID7442
لینک به دیدگاه

فروشنده هستم ولی دوستان گفتن دلار گرون شده و از این حرفا موندم چه کارش کنم حالا بحث بیشتر پول دادنش نیت بحث اینه که ارزش داشته باشه دوستان میگن 7970 قیمتش 800 تومن هست.

لینک به دیدگاه

کسی میدونه تفاوت dx11 با 11.1 چیه اینا مسخرشو در اوردن انگار الکیه هنوز هیچ بازی کامل از 10 استفاده نکرده چه برسه به 10.1 و 11 و11.1

لینک به دیدگاه

تا دلت بخواد بحث کارشناسی هست تو فروم ها. همون اول بگو اسپم ممنوع خلاص.

لینک به دیدگاه

تا دلت بخواد بحث کارشناسی هست تو فروم ها. همون اول بگو اسپم ممنوع خلاص.

سعید جان میشه لینکشو برام بذاری

لینک به دیدگاه

فروشنده هستم ولی دوستان گفتن دلار گرون شده و از این حرفا موندم چه کارش کنم حالا بحث بیشتر پول دادنش نیت بحث اینه که ارزش داشته باشه دوستان میگن 7970 قیمتش 800 تومن هست.

آقا نفروش این کارت رو!!!!حیفه ها...

اصلا معلوم نیست اوضاع دلار چی بشه و 7970 چند دربیاد.این کارت الان خوب جواب میده مخصوصا که آنلاک شده.به نظر من که بفروشی پشیمون میشی بعدا.بذار 7970 بیاد توبازار وضعیت قیمتش و کاراییش کامل معلوم بشه بعد تصمیم بگیر.باز خوددانی رفیق.

لینک به دیدگاه

آره این دوستمون حرفشون کاملا صحیحه. منم موافقم. نفروش

من خودم در به در دنبال این کارت هستم ولی تا حالا به قیمت مناسب نتونستم پیدا کنم.

این کارت آنلاک شده و یه 6970 محسوب می شه و عملکرد بسیار بهتری نسبت به کارت های هم رده و حتی بالاتر داره. فقط کمی از geforce 570 ضعیفتره ولی قیمت اون کارت کجا و این کجا.

دلار هم که قربونتش برم معلوم نیست تا کجا می خواد بالا بره و با این شرایط قیمت قطعات جدیدی هم که می خواد وارد بشه مسلما منطقی نخواهد بود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان قیمت امروز کارت 433 هست

بنده خریدارم قیمتتون رو واسم پ خ کنید

لینک به دیدگاه

دوستان قیمت امروز کارت 433 هست

بنده خریدارم قیمتتون رو واسم پ خ کنید

سلام دوست گلم پیشنهادتو پ خ بده

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بنده قصد خرید این کارت رو دارم اگه قصد فروش دارید قیمت رو برام پخ کنید :) :)

لینک به دیدگاه

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...