رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد قیمت خودرو دست دو

centenario
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان در حال حاضر با 20.000.000 تومان چه خودرویی میشه خرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟😄

پژو 2000 میشه گرفت؟

ممنون میشم بگین چیا میشه با ذکر سال ممنون(همچین بدرد بخور باشه من اونو سوار شم اون منو سوار نشه😄

لینک به دیدگاه

سلام علیک ، حدودی هست

پراید مدل 84 تا 88 همین حدود 15 تا 20 باید باشه .

پژو 405 هم مدل 81 تا 84 همین 20 باید باشه .

پوسیدگی و تصادف که سر شاسی جلو ضربه نخورده باشه و اینکه ترجیحا سر سیلندر تعویض نشده باشه ، ماشین هم حوندار باشه ، رنگ و پوسیدگی دیگه عادیه ، واسه این مدل ها

در 28 دقیقه قبل، ♥ AGENT47 ♥ گفته است :

سلام

دوستان در حال حاضر با 20.000.000 تومان چه خودرویی میشه خرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟1f604.png

پژو 2000 میشه گرفت؟

ممنون میشم بگین چیا میشه با ذکر سال ممنون(همچین بدرد بخور باشه من اونو سوار شم اون منو سوار نشه1f604.png

لینک به دیدگاه

داداش یه نصیحت برادرانه.برو سمت تویوتا یا ماشین ژاپنی اگه مدل 92 گیرت بیاد چه کورونا یا کرولا حتمن بگیر .والا پدرم از سال 81 یدونه کرونا داریم عین ساعت کار میکنه.درسته لوازمشون گرونه ولی مثه ماشینهای فرانسوی نیست هی بری تعمیرگاه.مثلن جلوبندی پژو رو هرسال باید تعویض کنی بخاطر کیفیت آشغال قطعات ولی ما جلوبندی تویوتا رو تو این 17 سال فقط یه بار کامل تعویض کردیم.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، lali city گفته است :

داداش یه نصیحت برادرانه.برو سمت تویوتا یا ماشین ژاپنی اگه مدل 92 گیرت بیاد چه کورونا یا کرولا حتمن بگیر .والا پدرم از سال 81 یدونه کرونا داریم عین ساعت کار میکنه.درسته لوازمشون گرونه ولی مثه ماشینهای فرانسوی نیست هی بری تعمیرگاه.مثلن جلوبندی پژو رو هرسال باید تعویض کنی بخاطر کیفیت آشغال قطعات ولی ما جلوبندی تویوتا رو تو این 17 سال فقط یه بار کامل تعویض کردیم.

یادش بخیر یه دوره ای بود عشق کار روی ماشینهای قدیمی رو داشتم..همکارم یه میتسوبیشی گالانت خرید 1.400(سال 82) تا چند سال خوب بود اما وقتی تصادف کرد تازه فهمیدیم ماشین سوارمون شده..سال 98 سال تف سر بالا! همین پراید هم بتونی از خرج و سرویسش بر بیای هنر کردی

بهتره از تو دیوار و شیپور عشقتو پیدا کنی...سمت بنگاهها هم نرو

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

به عنوان فردی که در زمینه خودرو و قطعات فعال هست میگم

الان بحث قطعات یدکی به شدت مهمه و دیگه عشق و علاقه حرفی برای گفتن نداره

سراغ ماشین های قدیمی نرو به هیچ وجه حتی سی یلو که ماشین خوبی هست ولی الان دیگه سرطان هست

سراغ 206 هیچ وقت نرو که اصلا قیافش به هزینه نگهداریش نمیخوره

سراغ پژو و کلا" ماشین فرانسوی نرو چون اصطلاکه همش و موتورهای XU7 و XUM هم که روی 405 و پارس و سمند سوار هستند مشکل واشر سر سیلندر دارند

نظر من رو بخوای پراید شاید بگین نا امنه ولی با وضعیت فعلی همچنان هزینه نگهداریش پایینه (نه اینکه خیلی پایین باشه مثلا کیت دیسک و صفحه حدودا" 600 هست)

ولی اگر خواستی از خانواده پژو بگیری برو سراغ سمند چون راحتی و جاداری بهتری نسبت به بقیه داره و حتما بوستر ترمزشم عوض کن چون تا قبل از مدل های 89 همه بوستر کوچک هستند و مشکل ترمز دارند

البته که بخوای اصولی عمل کنی باید سیلندر ترمز و دیسک ترمز جلو هم عوض بشه که به ترمز ملی معروف هست ولی در ابتدا همون بوستر هم کفایت میکنه

ولی همچنان نظر من روی پرایدهای 84 تا 88 هست

پراید هاچ بک 88 تمیز پیدا کنی بهترین گزینه هست

لینک به دیدگاه

آقا من فکر کنم با 20تومن بتونی یه پیکان تمیز بخری بخدا ماشین خوبی بود فقط کولر نداشت وگرنه جنازش به امثال پراید و پژو می ارزید

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

آقا من فکر کنم با 20تومن بتونی یه پیکان تمیز بخری بخدا ماشین خوبی بود فقط کولر نداشت وگرنه جنازش به امثال پراید و پژو می ارزید

این

پیکان قطعاتش فت و فراوون ،ارزونتر پراید،،یدونه تمیز و خوب پیدا کن صد تا پرایدو میارزه،لااقل تصادف کردی میدونی ماشین زیر پات عین چرخ گوشت تیکه تیکت نمیکنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...