رفتن به مطلب

کمک در اسمبل کیس گرین جگوار 2

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان سلام

یه کمکی به من تو اسمبل کیس میکنید؟ الان مشکلم تو جادادن هارد.تو کیس های قدیمی دیدم با پیچ سفت میکنیم هاردو ولی این 2تا ابزار سبز رنگ داره.اصلا هم پیچ نمیخورد.همین کافیه؟

2-پنل جلویی کیس رو چطور میشه باز کرد؟اصلا پیچی من ندیدم.کسی تا حالا باز کرده؟روش باز کردنش رو لطف کنه بگه.

ممنون

لینک به دیدگاه

باید اون دوتا پلاستیکو کنار هارد بزاری وبکنی توی جای هاردش و پیچش کنی مثل 

photo_2019-07-27_23-27-29.jpg

photo_2019-07-27_23-27-38.jpg

لینک به دیدگاه

تشکر.خب من از سمت چپ میتونم اینکار و کنم ولی از سمت راست نمیشه.یعنی پنل جلوی کیس اصلا باز نمیشه یا اگر باز هم بشه من بلد نیستم.همون سمت چپ پیچشو سفت کنم کافیه؟

البته فکر کنم از سمت راست،جا پیچ نداره و فقط از سمت چپ جا پیچ داره ولی با اینکه براش پیچ گذاشتم، با دست وقتی هارد رو هل میدم،یه ذره جلو و عقب میره.

ویرایش شده توسط mohammad7966
لینک به دیدگاه

یه مشکل دیگه ای پیدا کردم.این سیم های پنل جلوی کیس یعنی usb،power sw،hdd led رو دیروز یه خورده تند کشیدم و گفتم نکنه از جلو درومده باشه.

الان که کیسو وصل کردم مشکلی نداشتند و همه کلیدها و usbها هم کار میکنند.فقط یه سوال دارم:led دکمه پاور روشن میشه برام به رنگ قرمز ولی نمیدونم کلید ریست هم آیا led داره یا نه؟

کلا جلوی کیس چندتا led هست؟فقط دکمه پاور led داره یا جاهای دیگه هست؟

فکر کنم بالاخره درست شد:دکمه پاور 2رنگ داره .قرمز و آبی .آبی فکر کنم برای وقتی هست که هارد کار میکنه و قرمز برای موارد دیگه

ویرایش شده توسط mohammad7966
لینک به دیدگاه

سلام

هارد رو برعکس روی اون گیره‌ها وصل کردین به همین خاطر مشکل داره خارج شدن هارد...

اتصالات هارد می‌بایست دقیقا برعکس تصویری باشه که فرستادین

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

سلام

هارد رو برعکس روی اون گیره‌ها وصل کردین به همین خاطر مشکل داره خارج شدن هارد...

اتصالات هارد می‌بایست دقیقا برعکس تصویری باشه که فرستادین

شما کیستون همینه آقا احسان؟البته اون عکسو دوستمون فرستاد.منم اولش مخالف دوستمون میخواستم ببندم ولی دیدم اصلا نمیشه.درواقع دوستمون درست بسته و کابل ساتا و کابل پاور باید سمت چپ کیس به هارد وصل بشن و از سمت راست اصلا نمیشه هارد رو تو قفسه جا داد.حداقل من نتونستم اینکارو کنم

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، mohammad7966 گفته است :

شما کیستون همینه آقا احسان؟البته اون عکسو دوستمون فرستاد.منم اولش مخالف دوستمون میخواستم ببندم ولی دیدم اصلا نمیشه.درواقع دوستمون درست بسته و کابل ساتا و کابل پاور باید سمت چپ کیس به هارد وصل بشن و از سمت راست اصلا نمیشه هارد رو تو قفسه جا داد.حداقل من نتونستم اینکارو کنم

خیر بنده ماه‌هاست PC ندارم...

به نکته خوبی اشاره کردین، کیس قدیمیه و بهینه‌شده نیست... و جهت نصب هارددیسک درست هست.

بهتره هارد رو اون مکانی که مشخص کردم نصب کنین، هم جریان هوا بهتر میشه هم اینکه فضا برای گرافیک بیشتر میشه...

در کل اگر با اون گیره‌ها هارد رو وصل می‌کنین نیازی نیست پیچ بشن، اما اگر می‌خواین محکم‌کاری کنین و جای پیچ دارن، گیره‌ها رو به هارد پیچ کنین و بعد داخل براکت یا قفسه قرار بدین ( که البته برای جایگاهی که عرض کردم باید چک کنین که آیا نیاز هست به گیره‌ها یا خیر...)

X2-Jaguar-V2---4.jpg.687d8f703e7edd8400309d143d578424.jpg

ویرایش شده توسط EHSANRF
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در در 5 مرداد 1398 در 23:29، amir950 گفته است :

باید اون دوتا پلاستیکو کنار هارد بزاری وبکنی توی جای هاردش و پیچش کنی مثل 

photo_2019-07-27_23-27-29.jpg

photo_2019-07-27_23-27-38.jpg

سلام.ببخشید چندتا سوال دارم:

1-شما در کیس رو باز گذاشتید؟

2-پنل سمت راست کیس،خوب چفت شده؟آخه واسه من خوب کیپ نشده.گفتم شاید به خاطر همین اهرم سبز رنگ هارده که نمیذاره خوب چفت بشه.اما پنل سمت چپی خوب کیپ شده.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

کابلهای پاور از سمت راست پخش کردین یا چپ؟

من متوجه پخش کردن کابل پاور نشدم.اگر منظورتون اینه که کابل پاور رو از کدوم سمت به هارد متصل کردم،از سمت چپ وصل کردم ولی سمت چپ خوب کیپ شده.من چیز خاصی هم تو کیس ندارم.دی وی دی رایتر ندارم.کارت گرافیک هم ندارم.فقط یک هارد دارم.بیشتر کابل های پاورم اضاف اومده.

کلا نمیدونم مدل این کیس اینجوریه یا از شانس من این یکی کیس برای من اینطوری شده.کیس 16 سال پیش من از این کیپتره.قشنگ هیچ درزی بین پنلها و خود کیس نیست.ولی این کیس گرین درز و شکاف داره.سمت چپ باز به خوبی کیس قدیمیم کیپ نیست ولی از سمت راست خیلی بهتره.قشنگ مشخصه که درز ریزی تو کیس هست

یه نفر هم تو دیجیکالا اینو نوشته بود: "نور فن ها از درز های کیس مشاهده می شود "

لینک به دیدگاه

عکس کیس قدیمی رو میذارم.عکس گرین جگوار رو هم میذارم ببینید چه درزی داره.کیس قدیمیم اینقدر کیپ شده که به زور باز میشه پنلش

DSC00933.jpg

DSC00932.jpg

DSC00934.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...