رفتن به مطلب

فروش گرافیک R9 270x مشکل دار

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان

چند روز پیش مشغول بازی بودم،بعد از مدتی بازی رو مینیمایز کردم و سیستم روی اسکرین سیور رفت و وقتی برگشتم پای سیستم دیگه تصویر نیومد، درحالیکه سیستم روشن بود! ریستارت کردم و هر دفه موقع لود ویندوز تصویر سیاه میشد و انگار که مانیتور رو خاموش کرده باشی تصویری نمیومد ولی کیس روشن بود!

از دوستان کسی میدونه این گرافیک رو میشه درست کرد؟
اگه درست نمیشه هم فروشنده هستم!

گرافیک برای بازی فقط استفاده شده، کارتن و متعلقات داره!

IMG-20190803-WA0001.jpg

IMG-20190803-WA0000.jpg

ویرایش شده توسط Moj007
لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، moid گفته است :

تا بحال باز یا تعمیر نشده ؟

از پشت کارت هم عکس بذارین لطفا

تعمیر اصلا! ولی برای تعویض خمیر سیلیکون باز شده و خمیر z5 زدم روش!
چشم ، فردا عکس از پشتش هم میزارم

لینک به دیدگاه

@derakulla با اقای کرمی صحبت کنید هم تعمیرکار گرافیک هستن 

هم اگه خواستین همینجوری ازتون میخرن 

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Moj007 گفته است :

با سلام خدمت 

منم پارسال یه گرافیک ۵۷۰ داشتم همین مشکل شما دقیقا وقتی تو بازی مینیمایز کردم تصویر رفت که رفت و هیچ وقت برنگشت به چند نفر تعمییرکار حرفه ای هم نشون دادم هرکی یه چیزی میگفت اخرسرهم مشخص شد gpu ش سوخته و کلا ضرر شد چون دو ماه بود خریده بودم . به نظرم دنبال تعمییر نرو چون با اینکه مال من رو درست نکردن ولی ۳۰۰ تومنی هزینم واسش در رفت و اعصاب خوردش بماند . 

مورد دردسرساز دیگه هم که مثلا شما الان این کارت مشکل دار رو به کسی بدین میتونه جهت کلاه برداری تو سایت های امثال دیوار بجای نو به مردم بیچاره قالب کنه دیدم این موارد رو که میگم .

ویرایش شده توسط Danial2020
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Moj007 گفته است :

داداش اصلا قیمت ندارم، یه قیمت بدین

والا چی بگم داداش 

که هم خدا راضی باشه

هم شما

بزارید دوستان باتجربه بیان قیمت بدن 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

اگر کلا هیچ تصویری نمیده و موقع روشن شدن  سبستم هیچ تغییری نیست که هیچ

ولی  اگر تغییری داره و تصویری میده بعد صفحه سیاه میشه 

برمیگرده به لحیم سردی چیپ گرافیکتون 

که شایع هست 

قابل تغمیر هست ولی تضمینی نداره و هزینشم کم نیست  بابت ببینید ارزش داره یا نه 

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Moj007 گفته است :

چند روز پیش مشغول بازی بودم،بعد از مدتی بازی رو مینیمایز کردم و سیستم روی اسکرین سیور رفت و وقتی برگشتم پای سیستم دیگه تصویر نیومد، درحالیکه سیستم روشن بود! ریستارت کردم و هر دفه موقع لود ویندوز تصویر سیاه میشد و انگار که مانیتور رو خاموش کرده باشی تصویری نمیومد ولی کیس روشن بود!

اگه فقط لود ویندوز تصویر میره، تو حالت safe mode بالا بیاید و درایور رو پاک کنید؛ بعدش ریست کنید ببینید مشکلتون حل میشه؟

لینک به دیدگاه

درود

نکته مهم اینه که سیستم بوت میشه   

یه نکته  هر بار روشن میکنید آیا تو بایوس هم همین مشکل هست ؟  یا تصویر  اونجا مشکلی پیدا نمیکنه !

کجا ساکن هستید ! 

لینک به دیدگاه

سلام 

عزیزم فن کارت شما به کارت amd hd 7870 میخوره

هر 2 85 میلی متری هستن

اگر خواستید بنده فن های کارت رو به صورت جدا میخرم

حتی اگر خنک کنندش به کارت 7870 بخوره کلا خنک کننده رو به صورت کامل از شما مبخرم

در صورت تمایل بهم اطلاع بدید

ممنون

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، Pooria3000 گفته است :

@derakulla با اقای کرمی صحبت کنید هم تعمیرکار گرافیک هستن 

هم اگه خواستین همینجوری ازتون میخرن 

ممنون، باهاشون تماس میگیرم

در 8 ساعت قبل، ferdosi گفته است :

سلام 

اگر کلا هیچ تصویری نمیده و موقع روشن شدن  سبستم هیچ تغییری نیست که هیچ

ولی  اگر تغییری داره و تصویری میده بعد صفحه سیاه میشه 

برمیگرده به لحیم سردی چیپ گرافیکتون 

که شایع هست 

قابل تغمیر هست ولی تضمینی نداره و هزینشم کم نیست  بابت ببینید ارزش داره یا نه 

ممنون جناب فردوسی

در 8 ساعت قبل، Blueman6 گفته است :

اگه فقط لود ویندوز تصویر میره، تو حالت safe mode بالا بیاید و درایور رو پاک کنید؛ بعدش ریست کنید ببینید مشکلتون حل میشه؟

قبلا انجام دادم ولی وارد سیف مود هم فک کنم تا جایی که یادم میاد همین مشکل بود

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، teknesian گفته است :

درود

نکته مهم اینه که سیستم بوت میشه   

یه نکته  هر بار روشن میکنید آیا تو بایوس هم همین مشکل هست ؟  یا تصویر  اونجا مشکلی پیدا نمیکنه !

کجا ساکن هستید ! 

تصویر بایوس میاد، صفحه لودینگ ویندوز 10 که میاد بعد از چند ثانیه که ویندوز لود میشه تصویر سیاه میمونه
ساکن قم هستم

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است :

سلام 

عزیزم فن کارت شما به کارت amd hd 7870 میخوره

هر 2 85 میلی متری هستن

اگر خواستید بنده فن های کارت رو به صورت جدا میخرم

حتی اگر خنک کنندش به کارت 7870 بخوره کلا خنک کننده رو به صورت کامل از شما مبخرم

در صورت تمایل بهم اطلاع بدید

ممنون

پ.خ شد دوست عزیز

لینک به دیدگاه

دوستان متخصص یه سوالی داشتم

من به توصیه یکی از دوستان با نرم افزار DDU درایور رو از تو SAFE MODE پاک کردم و ویندوز بالا اومد البته بدون شناختن گرافیک! بعد درایور قدیمی تر از نسخه بروز نصب کردم و هنگامی که 33 درصد از نصب انجام شد دفعه اول تصویر Flicker کرد ولی دفه دوم دوباره صفحه سیاه شد و بازهم به مشکل قبل رسیدم! نمیدونم چرا احساس میکنم که گرافیک مشکل اساسی نداشته و قابل تعمیر بوده یا دوستان متخصص بگن درست میگم یا نه؟!

من که گرافیک رو برای آقای Humanity فرستادم و انشالله که ایشون استفاده بکنن! ولی اگه نظراتتون رو بگین ممنون میشم

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Moj007 گفته است :

من به توصیه یکی از دوستان با نرم افزار DDU درایور رو از تو SAFE MODE پاک کردم و ویندوز بالا اومد البته بدون شناختن گرافیک! بعد درایور قدیمی تر از نسخه بروز نصب کردم و هنگامی که 33 درصد از نصب انجام شد دفعه اول تصویر Flicker کرد ولی دفه دوم دوباره صفحه سیاه شد و بازهم به مشکل قبل رسیدم! نمیدونم چرا احساس میکنم که گرافیک مشکل اساسی نداشته و قابل تعمیر بوده یا دوستان متخصص بگن درست میگم یا نه؟!

من که گرافیک رو برای آقای Humanity فرستادم و انشالله که ایشون استفاده بکنن! ولی اگه نظراتتون رو بگین ممنون میشم

ببنید شما وقتی درایور رو پاک می کنید، بازم پروفایل و بعضی تنظیمات درایور، به طور کامل پاک نمیشن؛ شما توی همون safe mode باید تنظیماتی که درایور اعمال کرده رو ازبین ببرید.(شما قبل اینکه درایور رو پاک کنید، میتونستید تنظیمات درایور رو ریست کنید.)

ضمن اینکه بنده هم چنتا پست بالاتر خدمتتون عرض کردم ولی توجهی نکردید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، Moj007 گفته است :

حالا که فروختید بسلامتی 

ولی براساس تجربه زیاد این موارد و به یقین چیپ گرافیک شما مشکل دارشده اونم  لحیم سردی  واساسی

حتی درمواردی چیپ نیم سوز هم به همین صورته و احساس میکنید مشکل سطحیه! درحالیکه اینطور نیست

به هیچ وجه  نرم افزاری درایو و  و این مسایل درست نمیشه !!! یعنی منطقی نیست اصلا

فقط تعمیر سخت افزاری اونم خودش داستان و دردسرهای خودشو  داره  که اینجا جاش نیست توضیح بیشتر

پس از فروشش احساس پشیمونی نکنید برادرمن 

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، ferdosi گفته است :

حالا که فروختید بسلامتی 

ولی براساس تجربه زیاد این موارد و به یقین چیپ گرافیک شما مشکل دارشده اونم  لحیم سردی  واساسی

حتی درمواردی چیپ نیم سوز هم به همین صورته و احساس میکنید مشکل سطحیه! درحالیکه اینطور نیست

فقط تعمیر سخت افزاری اونم خودش داستان و دردسرهای خودشو  داره  که اینجا جاش نیست توضیح بیشتر

با اجازه استارتر محترم

آقای فردوسی من آخرین درایور AMD رو برای ۵۸۰ برای ویندوز ۱۰ نسخه ۱۸۰۳ نصب کردم و انجام شد منتها هر زمانی که میخوام رو آیکن تنظیماتش کلیک کنم هیچ اتفاقی نمیوفته چندین بار باddu و safe mode پاک و نصب کردم و محل نصب رو هم عوض کردم شما راه حلی دارین؟؟

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Moj007 گفته است :

درود

ای کاش گرافیک رو با یه پاور دیگه تست میکردید من همین مشکل رو با rx 580 پیدا کردم وقتی ویندوز بالا میومد تصویر سیاه میشد خروجی برق گرافیک رو روی پاور عوض کردم مشکل حل شد درواقع مشکل از یکی از خروجی های 8 پین پاور بود 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 دقیقه قبل، mortezak87 گفته است :

با اجازه استارتر محترم

آقای فردوسی من آخرین درایور AMD رو برای ۵۸۰ برای ویندوز ۱۰ نسخه ۱۸۰۳ نصب کردم و انجام شد منتها هر زمانی که میخوام رو آیکن تنظیماتش کلیک کنم هیچ اتفاقی نمیوفته چندین بار باddu و safe mode پاک و نصب کردم و محل نصب رو هم عوض کردم شما راه حلی دارین؟؟

سلام

مشکل شما قضیش فرق میکنه 

احتمال زیاد همون مشکلات درایو و نرم افزاری باشه  خصوصا ای ام دی که خب بنده  اطلاع کافی ندارم 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ferdosi گفته است :

حالا که فروختید بسلامتی 

ممنون جناب فردوسی

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

درود

ای کاش گرافیک رو با یه پاور دیگه تست میکردید من همین مشکل رو با rx 580 پیدا کردم وقتی ویندوز بالا میومد تصویر سیاه میشد خروجی برق گرافیک رو روی پاور عوض کردم مشکل حل شد درواقع مشکل از یکی از خروجی های 8 پین پاور بود 

سلام دوست عزیز ممنون از پیشنهادتون!

البته روی یه سیستم دیگه هم تست کردم تا درایور رو میشناخت همون اتفاق میوفتاد!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...