رفتن به مطلب

سرعت پایین usb flash خریداری شده ازلیون

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بنده یه usb flash apacer ah355 16gb از لیون خریداری کردم وقتی تستش کردم سرعتش بسیار پایینه به طوری که برای نصب ویندوز روش به وسیله rufus 11 دقیقه طول میکشه . البته این رو هم بگم که تو سایت لیون مدل فلش روusb 3.0 زده بود ولی اونی که واسه من فرستادن usb 3.1 بود.به نظرتون ممکنه fake باشه؟ یا خرابه؟ گارانتی متین روشه

لینک به دیدگاه

اگر از لیون خریدید گارانتی متین هم داره فیک نیست ، یه فایل iso داخلش کپی کنید وقتی به پورت usb3 وصله ببینید سرعتش چقدره

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

اگر از لیون خریدید گارانتی متین هم داره فیک نیست ، یه فایل iso داخلش کپی کنید وقتی به پورت usb3 وصله ببینید سرعتش چقدره

9MBps

لینک به دیدگاه

درود

بررسیهایش را در اینترنت بیابید و با نتیجه ای که خود گرفته اید مقایسه کنید. اگر اختلاف زیادی دارند، برگشت بزنید یا ببرید گارانتی.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

همیشه سرعتش کمه یا فقط موقع نصب ویندوز؟ ضمنا به درگاه usb 3 وصلش کردید؟ و درایورش رو هم نصب کردید؟

یه نکته هست اونم اینه که برای بعضی مادربردهای قدیمی تر پورت های usb 3 فقط بعد از نصب درایورها توی ویندوز کار می کنن. ممکنه چون توی نصب ویندوز بوده و درایور نصب نبوده، در مود usb 2 و با سرعت کمتر کار می کرده.

ویرایش شده توسط amir44
لینک به دیدگاه

در در 15 مرداد 1398 در 04:20، WINDOWS 8.1 گفته است :

9MBps

سرعت کمه !

سرعت کپی از فلش به هارد چطوره ؟

سیستم رو با فلش دیگه تست کرده اید ؟

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

سرعت کمه !

سرعت کپی از فلش به هارد چطوره ؟

سیستم رو با فلش دیگه تست کرده اید ؟

بله سرعتش کمه وقطعا فلش مشکل داره یه فلش دیگه دارم که خیلی سریعه با rufus ویندوز 5gB رو 4 دقیقه روش میریزم ولی این فلش 11 دقیقه طول میکشه!

لینک به دیدگاه

سلام دوست من ، وقت شما بخیر باشه 

عزیز برای این موضوع با داخلی 133 خانم موسوی هماهنگ کنید کار شما رو انجام میدن ، 
یا لطف کنید برای من شماره سفارشتون رو ارسال کنید  برای شما پیگیری کنم 

ممنونم از شما 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
والا اونجور که من دیدم تقریباً بجز سرعت خوندن در 90 درصد فلش های USB3 بازار سرعت نوشت تقریباً شانسی هست که شانس شما خوب نبوده دوست گرامی
فلش سر و صاحاب داری هم نیست که بشه سرعتش رو از لینکهای خارجی در اورد و اونطور که کاربران دیجی خریدن و گفتن توی بخش نظرات نوسان سرعت در خرید های مختلف متفاوت بوده کاملاً
بهتره وقت خودتون رو هدر ندین
یا اینکه بیخیال این فلش بشید و با هزینه بیشتر دنبال یه مدل درست درمون باشید که سرعت خواندن و نوشتن  رو بر روی اون زده باشن تا به این موارد برخورد نکنید

خلاصه اینکه اگر فلش USB3 خریدین و سرعت نوشت روی جعبه  اون زده نشده بود باید فقط ببینید شانستون چی براتون رقم زده :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...