رفتن به مطلب

مانیتور samsung px 23720 یا samsung cf390

Recommended Posts

• کاربر ویژه

به نام خدا

سلام  و عرض ادب  

این دو مدل مانیتورو خریدم هر دو به صورت دست دوم و در حد آکبند و خیلی تمیز

میخوام یکیشو بفروشم و یکیشم برای گیم استفاده کنم موندم کدومو انتخاب کنم

چون تخصص و تجربه ای  در مورد مانیتور ندارم لطفا راهنمایی کنید 

ممنون

مشخصات، قیمت و خرید مانیتور سامسونگ مدل C24F390 سایز 24 اینچ ...

ویرایش شده توسط m.jafari
لینک به دیدگاه

سلام

به نظر من c24f390

تقریبا تو همه موارد بهتره. خمیده و بزرگتره، جدید تره، زاویه دیدش بیشتره، قابلیت freesync داره، پنلش به نظر بهتره

تنها برتری اون یکی زمان پاسخدهی کمترشه که 2 میلی ثانیه در مقابل 4 میلی ثانیس و به نظر من خیلی به چشم نمیاد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 15 دقیقه قبل، arman1234 گفته است :

سلام

به نظر من c24f390

تقریبا تو همه موارد بهتره. خمیده و بزرگتره، جدید تره، زاویه دیدش بیشتره، قابلیت freesync داره، پنلش به نظر بهتره

تنها برتری اون یکی زمان پاسخدهی کمترشه که 2 میلی ثانیه در مقابل 4 میلی ثانیس و به نظر من خیلی به چشم نمیاد

ممنون 

لینک به دیدگاه

از همه نظر c24f390  خیلی بهتره هم مدل روزه و و هم از نظر وضوح و کیفیت تصویر از Samsung PX23720 خیلی  بهتره. مدل PX23720 احتمال اینکه زیاد کارکرده باشه و کیفیت رنگ و وضوح پنل پایین اومده باشه زیاده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، Aria.Jafari گفته است :

از همه نظر c24f390  خیلی بهتره هم مدل روزه و و هم از نظر وضوح و کیفیت تصویر از Samsung PX23720 خیلی  بهتره. مدل PX23720 احتمال اینکه زیاد کارکرده باشه و کیفیت رنگ و وضوح پنل پایین اومده باشه زیاده

ممنون از نظرتون جناب جعفری عزیز 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باسلام
من هر دو مدل رو دارم و داشتم
23720 دیگه تر تمیز گیر نمیاد و باید بیخیالش شد ولی هر چی هست از 390 های سام سرویس تولید داخل بهتره
من اصلا نتونستم با 390 کنار بیام در اوج گرونیش فروختم 4400 که بسیار دلچسب بود :D خلاصه اینکه اگر دانش و حوصله کالبیره کردن مانیتور رو ندارید نرید طرفش
الان اگر بخوام مانیتور جایگزین بگیرم گزینه اول و اخرم با توجه به موجودی بازار و انواع اقسام جنس های گرون و بنجل داخل بازار فقط گزینه پایین هست
https://www.digikala.com/product/dkp-1702689/مانیتور-ویوسونیک-مدل-vx2458-c-mhdسایز-24-اینچ

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

باسلام
من هر دو مدل رو دارم و داشتم
23720 دیگه تر تمیز گیر نمیاد و باید بیخیالش شد ولی هر چی هست از 390 های سام سرویس تولید داخل بهتره
من اصلا نتونستم با 390 کنار بیام در اوج گرونیش فروختم 4400 که بسیار دلچسب بود :D خلاصه اینکه اگر دانش و حوصله کالبیره کردن مانیتور رو ندارید نرید طرفش
الان اگر بخوام مانیتور جایگزین بگیرم گزینه اول و اخرم با توجه به موجودی بازار و انواع اقسام جنس های گرون و بنجل داخل بازار فقط گزینه پایین هست
https://www.digikala.com/product/dkp-1702689/مانیتور-ویوسونیک-مدل-vx2458-c-mhdسایز-24-اینچ

ممنون دوست عزیز 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...